Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Кабінет судинного хірурга Лєбєдєвої С. А.

8.2
Львів, вул. Чернігівська, 7
р.Галицький (Центр)
Пн: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Пт: 09:00-18:00 Сб: 10:00-15:00
Записатися на прийом

або дзвоніть за телефонами:

 • Про клініку
 • Ціни на послуги
 • Відгуки
 • Лікарі

Приватній кабінет судинного хірурга Лєбєдевої С. А. проводить діагностику та лікування судин. Пацієнтів приймає лікар вищої кваліфікаційної категорії.

Послуги, які надаються:

 • консультація спеціаліста;
 • склеротерапія;
 • мініфлебетомія;
 • обробка кінцівок;
 • хірургічне лікування.

Приватний кабінет лікаря надає кваліфіковану допомогу пацієнтам з варикозним розширенням судин, проводить лікування, профілактичні дії, консультує. Основні переваги кабінету — досвід та професіоналізм судинного хірурга, якісні послуги, вдале розташування, відсутність черг, комфортні умови для пацієнтів.

Кабінет судинного хірурга Лєбєдевої Світлани — це приватний медичний заклад, який відповідає вимогам якісного лікування.

 • Ціни на послуги
 • Відгуки
 • Лікарі

Кабінет судинного хірурга Лєбєдєвої С. А., вартість послуг:

Ціни на послуги можуть відрізнятись від вказаних на сайті. Точну ціну Вам озвучить наш оператор під час запису на прийом.

 • Консультація судинного хірурга 250
 • Склеротерапія
 • Мініфлебетомія
 • Перевязки

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Денис
24 квітня '18г.
За что я люблю частные кабинеты, так это за отсутствие очередей. Пришел сразу на прием, обсудили все ключевые моменты. Врач назначила обследование. Все сделал и сразу начал лечиться. Вот так быстро и просто я избавился от проблем.
10
Нина
23 березеня '18г.
На ноге появилась серьезная рана, чем только не лечила ее, сдвигов никаких. Решила обратиться за помощью в больницу, оказалось дело в сосудах. Светлана Лебедева провела мне комплексную терапию, и рана начала заживать. Оказалось в ноге было нарушено кровообращение, что и привело к ухудшению общего состояния. Спасибо врачу за оказанную помощь!
8
Дарья
21 березеня '18г.
Светлана покорила меня своим отношением. Человек действительно настроен помогать, вне зависимости от сложности ситуации. Светлана просто поставила меня на ноги, за что я ей бесконечно благодарна.
9
Валерий
10 березеня '18г.
Понадобилось в срочном порядке делать склеротерапию. Врач приняла быстро, отправила на дополнительные процедуры и на следующие сутки все сделала. Быстро и безболезненно. Спасибо вам за оказанную помощь!
8
Вера
15 лютого '18г.
Врач приятный, отношение человеческое, никакого негатива и высокомерия. Таких врачей должно быть больше. Со Светланой приятно общаться, она входит в положение и оказывает качественную помощь. Рекомендую!
10
Олег
31 січня '18г.
Светлана Лебедева настоящий профессионал. Имеет свой подход к каждому пациенту, терпеливо выслушивает и консультирует. Врачом доволен, спасибо вам за трепетное отношение!
10
Елена
12 січня '18г.
По женской линии у нас всех варикозное расширение вен, причем развивается оно еще в молодости. Постоянная боль и тяжесть не дают покоя, мази и кремы не помогают. Решила обратиться за помощью в частный кабинет, и мне помогли. Я уж не верила что когда-то смогу жить без боли. Спасибо Светлане Лебедевой!
8
Михаил
02 січня '18г.
Попал в частный кабинет случайно, понадобилась консультация. Светлана выслушала мои жалобы, осмотрела, направила на анализы. Лечение было назначено незамедлительно. Я доволен и отношением и профессионализмом доктора.
9
Софія
17 листопада '17г.
Чудовий фахівець!
10
Матвый
15 листопада '17г.
Лікар сильний спеціаліст і гарно провела консультацію!
10

Лікарі клініки Кабінет судинного хірурга Лєбєдєвої С. А.

Лєбєдєва Світлана Анатоліївна
Судинний хірург
9,91
Консультація 250 грн.
Записатися на прийом
Обрати фах
 • Флеболог
 • Хірург
очистити
Записатися на прийом

** Інформація, що отримана від адміністрації клініки згідно з договором про надання послуг запису пацієнтів, перевірена і актуальна.

Зверніть увагу на інші клініки:
Центр допомоги залежним New Way у Львові пропонує психосоціальну адаптацію та лікування пацієнтам з нарко і алкозалежністю, допомагає військовим, які брали участь у військових діях.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00
Трутяк Роман Ігорович спеціалізується на судинній хірургії, флебології. Бере активну участь в наукових конференціях, відвідує сертифікаційні курси за спеціальністю. Автор і співавтор близько 60 наукових публікацій.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:30-16:00
Судинний хірург Дячишин Б.І. консультує пацієнтів, які страждають на судинні захворювання, варикозну хворобу, тромбоз нижніх кінцівок. Має багаторічний досвід, високу кваліфікацію.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:30-15:00
Стоматологічна клініка RIKOTA на Проспекті Свободи — медзаклад, що надає повний спектр стоматологічних послуг для дорослих та дітей. Протягом 1 години в клініці можна пройти 3D-діагностику, створити цифровий дизайн майбутньої усмішки та виконати професійну гігієну порожнини рота. У центрі за один візит можна пройти одноетапну імплантацію або змінити прикус непомітно для оточуючих за допомогою лінгвальних брекетів та елайнерів.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-22:00 Сб: 09:00-22:00