Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Кабінет судинного хірурга Лєбєдєвої Світлани

8.2
Львів, вул. Чернігівська, 7
р.Галицький (Центр)
Пн: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Пт: 09:00-18:00 Сб: 10:00-15:00
Записатися на прийом

або дзвоніть за телефонами:

 • Про клініку
 • Ціни на послуги
 • Відгуки
 • Лікарі

Приватній кабінет судинного хірурга Лєбєдевої С. А. проводить діагностику та лікування судин. Пацієнтів приймає лікар вищої кваліфікаційної категорії.

Послуги, які надаються:

 • консультація спеціаліста;
 • склеротерапія;
 • мініфлебетомія;
 • обробка кінцівок;
 • хірургічне лікування.

Приватний кабінет лікаря надає кваліфіковану допомогу пацієнтам з варикозним розширенням судин, проводить лікування, профілактичні дії, консультує. Основні переваги кабінету — досвід та професіоналізм судинного хірурга, якісні послуги, вдале розташування, відсутність черг, комфортні умови для пацієнтів.

Кабінет судинного хірурга Лєбєдевої Світлани — це приватний медичний заклад, який відповідає вимогам якісного лікування.

 • Ціни на послуги
 • Відгуки
 • Лікарі

Кабінет судинного хірурга Лєбєдєвої Світлани, вартість послуг:

Ціни на послуги можуть відрізнятись від вказаних на сайті. Точну ціну Вам озвучить наш оператор під час запису на прийом.

 • Консультація судинного хірурга 250
 • Склеротерапія
 • Мініфлебетомія
 • Перевязки

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Денис
24 квітня '18г.
За что я люблю частные кабинеты, так это за отсутствие очередей. Пришел сразу на прием, обсудили все ключевые моменты. Врач назначила обследование. Все сделал и сразу начал лечиться. Вот так быстро и просто я избавился от проблем.
10
Нина
23 березеня '18г.
На ноге появилась серьезная рана, чем только не лечила ее, сдвигов никаких. Решила обратиться за помощью в больницу, оказалось дело в сосудах. Светлана Лебедева провела мне комплексную терапию, и рана начала заживать. Оказалось в ноге было нарушено кровообращение, что и привело к ухудшению общего состояния. Спасибо врачу за оказанную помощь!
8
Дарья
21 березеня '18г.
Светлана покорила меня своим отношением. Человек действительно настроен помогать, вне зависимости от сложности ситуации. Светлана просто поставила меня на ноги, за что я ей бесконечно благодарна.
9
Валерий
10 березеня '18г.
Понадобилось в срочном порядке делать склеротерапию. Врач приняла быстро, отправила на дополнительные процедуры и на следующие сутки все сделала. Быстро и безболезненно. Спасибо вам за оказанную помощь!
8
Вера
15 лютого '18г.
Врач приятный, отношение человеческое, никакого негатива и высокомерия. Таких врачей должно быть больше. Со Светланой приятно общаться, она входит в положение и оказывает качественную помощь. Рекомендую!
10
Олег
31 січня '18г.
Светлана Лебедева настоящий профессионал. Имеет свой подход к каждому пациенту, терпеливо выслушивает и консультирует. Врачом доволен, спасибо вам за трепетное отношение!
10
Елена
12 січня '18г.
По женской линии у нас всех варикозное расширение вен, причем развивается оно еще в молодости. Постоянная боль и тяжесть не дают покоя, мази и кремы не помогают. Решила обратиться за помощью в частный кабинет, и мне помогли. Я уж не верила что когда-то смогу жить без боли. Спасибо Светлане Лебедевой!
8
Михаил
02 січня '18г.
Попал в частный кабинет случайно, понадобилась консультация. Светлана выслушала мои жалобы, осмотрела, направила на анализы. Лечение было назначено незамедлительно. Я доволен и отношением и профессионализмом доктора.
9
Софія
17 листопада '17г.
Чудовий фахівець!
10
Матвый
15 листопада '17г.
Лікар сильний спеціаліст і гарно провела консультацію!
10

Лікарі клініки Кабінет судинного хірурга Лєбєдєвої Світлани

Лєбєдєва Світлана Анатоліївна
Судинний хірург
9,86
Консультація 250 грн.
Записатися на прийом
Обрати фах
 • Флеболог
 • Хірург
очистити
Записатися на прийом

** Інформація, що отримана від адміністрації клініки згідно з договором про надання послуг запису пацієнтів, перевірена і актуальна.

Зверніть увагу на інші клініки:
Центр допомоги залежним New Way у Львові пропонує психосоціальну адаптацію та лікування пацієнтам з нарко і алкозалежністю, допомагає військовим, які брали участь у військових діях.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00
Трутяк Роман Ігорович спеціалізується на судинній хірургії, флебології. Бере активну участь в наукових конференціях, відвідує сертифікаційні курси за спеціальністю. Автор і співавтор близько 60 наукових публікацій.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:30-16:00
Львів вул Угорська 12, медичний центр Medialt р.Сихівський
8,1
Судинний хірург Дячишин Б.І. консультує пацієнтів, які страждають на судинні захворювання, варикозну хворобу, тромбоз нижніх кінцівок. Має багаторічний досвід, високу кваліфікацію.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:30-15:00
Стоматологічна клініка РІКОТА (RIKOTA) на Проспекті Свободи — медзаклад, що надає повний спектр стоматологічних послуг для дорослих та дітей. Протягом 1 години в клініці можна пройти 3D-діагностику, створити цифровий дизайн майбутньої усмішки та виконати професійну гігієну порожнини рота. У центрі за один візит можна пройти одноетапну імплантацію або змінити прикус непомітно для оточуючих за допомогою лінгвальних брекетів та елайнерів.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-22:00 Сб: 09:00-22:00