Кабінет судинного хірурга Лєбєдєвої С. А.

5.2
Львів, вул. Чернігівська, 7
р.Галицький (Центр)
Пн: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Пт: 09:00-18:00 Сб: 10:00-15:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Приватній кабінет судинного хірурга Лєбєдевої С. А. проводить діагностику та лікування судин. Пацієнтів приймає лікар вищої кваліфікаційної категорії.

Послуги, які надаються:

• консультація спеціаліста;
  • склеротерапія;
  • мініфлебетомія;
  • обробка кінцівок;
  • хірургічне лікування.

Приватний кабінет лікаря надає кваліфіковану допомогу пацієнтам з варикозним розширенням судин, проводить лікування, профілактичні дії, консультує. Основні переваги кабінету — досвід та професіоналізм судинного хірурга, якісні послуги, вдале розташування, відсутність черг, комфортні умови для пацієнтів.

Кабінет судинного хірурга Лєбєдевої Світлани — це приватний медичний заклад, який відповідає вимогам якісного лікування.

• Ціни на послуги

• Перев'язки

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Данило
Без сумніву, це найкращий лікар!
Тарас
Лікуюсь в Світлани Анатоліївни, хороший лікар, дуже задоволений і дуже вдячний. Самопочуття значно покращилось.дякую Вам доктор
Ірина
Дуже хороший спеціаліст і людина!!! Завжди привітна, пройшло майже 2 роки після операції, але якщо є потреба, то консультує. Буду звертатись тільки до Світлани Анатоліївна і усім рекомендую!
Денис
24 квітня '18р.
За что я люблю частные кабинеты, так это за отсутствие очередей. Пришел сразу на прием, обсудили все ключевые моменты. Врач назначила обследование. Все сделал и сразу начал лечиться. Вот так быстро и просто я избавился от проблем.
Катя
Чудовий лікар і тим все сказано!
Іра
Перше хочу подякувати за те що лікар првела чудову операцію,а ще дякую за те що після операціїї лікар хоча вже й пройшло рік часу зрадістю мене консультує.дякую.
Нина
На ноге появилась серьезная рана, чем только не лечила ее, сдвигов никаких. Решила обратиться за помощью в больницу, оказалось дело в сосудах. Светлана Лебедева провела мне комплексную терапию, и рана начала заживать. Оказалось в ноге было нарушено кровообращение, что и привело к ухудшению общего состояния. Спасибо врачу за оказанную помощь!
Дарья
Светлана покорила меня своим отношением. Человек действительно настроен помогать, вне зависимости от сложности ситуации. Светлана просто поставила меня на ноги, за что я ей бесконечно благодарна.
Валерий
Понадобилось в срочном порядке делать склеротерапию. Врач приняла быстро, отправила на дополнительные процедуры и на следующие сутки все сделала. Быстро и безболезненно. Спасибо вам за оказанную помощь!
Вера
Врач приятный, отношение человеческое, никакого негатива и высокомерия. Таких врачей должно быть больше. Со Светланой приятно общаться, она входит в положение и оказывает качественную помощь. Рекомендую!
Олег
Светлана Лебедева настоящий профессионал. Имеет свой подход к каждому пациенту, терпеливо выслушивает и консультирует. Врачом доволен, спасибо вам за трепетное отношение!
По женской линии у нас всех варикозное расширение вен, причем развивается оно еще в молодости. Постоянная боль и тяжесть не дают покоя, мази и кремы не помогают. Решила обратиться за помощью в частный кабинет, и мне помогли. Я уж не верила что когда-то смогу жить без боли. Спасибо Светлане Лебедевой!
Михаил
Попал в частный кабинет случайно, понадобилась консультация. Светлана выслушала мои жалобы, осмотрела, направила на анализы. Лечение было назначено незамедлительно. Я доволен и отношением и профессионализмом доктора.
Софія
Чудовий фахівець!
Матвый
Лікар сильний спеціаліст і гарно провела консультацію!
Ігор
Я дуже вражений цим лікарем.Це на справді Лікар від Бога
леся
16 травня '17р.
У нас трапився такий випадок мого вуйка привезла швидка з Франківчани бо там відмовилися робити таку операцію бо в нього розірвалась аневризма в животі . Нам порадили лікаря Лєбєдєву.Вона нас прийняла і терміново була зроблена операція.Вуйко після операції був важким бо операція була дуже складною але вижив. І за це наша родина дуже вдячна Світлані Анатоліївній та колективу за врятоване життя нашому вуйкові.Довгик років життя та здоров'я їй і родині за тут чудову роботу повернення людини до життя .Більше таких лікарів для нашої медицини.
Юра
27 квітня '17р.
Доктор Лебедєва С.А., прекрасний фахівець який зрозумінням справи поставився до мого захворавання. Лікування ще триває, але я вже бачу позитивні результати. Вдячний за надану консультацію.
Лариса
27 квітня '17р.
Дуже кваліфікований і хороший лікар,швидко і правильно поставила діагноз та вдало провела складну операцію аорти.Велике спасибі таким лікарям!
Олексій
Коли у мене розвинувся гострий тромбофлебіт нижніх кінцівок я звернувся до Світлани Анатоліївни. Після детального огляду, вона призначила лікування. Через кілька днів біль зменшився, самопочуття покращилося. Продовжую лікування, надалі планую спостерігатися у Лєбєдєвої.
Тамара
У Лєбєдєвой Світлани Анатоліївни я лікувала варикоз і розширення вен. Слабкість ніг - це у нас сімейне. Після комплексної терапії мені стало набагато краще, тому я рекомендувала Світлану Анатоліївну свої рідній сестрі. Вона теж залишилася задоволеною.
Зверніть увагу на інші клініки:
Пн — Пт: 09:30-16:00
Пн — Пт: 09:30-15:00
Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської у Львові — це великий центр, що надає комплексні послуги в напрямку апаратної косметології, трихолог, косметології та перманентного макіяжу. Клініка пропонує процедури оздоровлення та догляду за обличчям і тілом. Вся робота центру базується на використанні сучасного технічного оснащення. Такий підхід є гарантом отримання позитивного результату. Сучасна апаратура знижує будь-які больові відчуття і є гарантом неперевершеного результату.
Пн — Пт: 09:00-20:30 Сб: 09:00-20:30 Н: 09:00-20:30