Сторінка 3. Хірурги у Львові

Алеся
Провел необходимое оперативное лечение быстро и качественно.
07 серпня '16 г.
Лідія
Що стосується пластичної хірургії, то для мене важливий тактичний підхід і лікарський досвід. Всього цього не позичати Яворському, з будь-якими проблемами допоможе вам впоратися, я дві операції у нього робила-знаю!
30 серпня '16 г.
Альбина
Мне все понравилось. Теперь я выгляжу на все 100)))
11 липня '16 г.
Тетяна
Андрій Богданович відомий і талановитий пластичний хірург. Радий що мені його вчасно порадили, він позбавив мене косметичного дефекту, тож зараз я виглядаю добре.
04 листопада '16 г.
Ірина Дацко
Дар від Бога бути хірургом
12 березеня '18 г.
Ігор
Виявив захворювання та призначив ефективні методи лікування. Я сам лікар і можу впевнено сказати, що Горін - справжній професіонал.
23 вересня '16 г.
Хірург, хірург-онколог, дерматоонколог
Хірург, хірург-онколог, дерматоонколог Сліпецький Роман Ростиславович спеціалізується на хірургічних методикам, а також методиках пластичної та реконструктивної хірургії. Володіє методиками лазерного, радіовидалення видалення та кріохірургії.
Хірург, Проктолог
Лікар хірург-проктолог першої категорії. Володіє сучасними методами діагностики та лікування проктологічних захворювань. Виконує видалення геморою, анальних тріщин, нориць, епітеліальних куприкових ходів, поліпів та ін.
Викликати лікаря додому
Матвійчук Володимир Михайлович, хірург вищої кваліфікаційної категорії з 35-річним досвідом активної хірургічної практики. Володіє повним спектром операцій з приводу патологій органів черевної порожнини, гриж, гнійних захворювань м`яких тканин, патології вен ніг, володіє сучасними методиками лікування трофічних виразок, хронічних ран.
Львів вул. Нечуя-Левицького, 4 р.Франківський
Дитячий хірург, Ортопед, Травматолог
Доктор спеціалізується в області дитячої хірургії, ортопедії і травматології. Лікує пупкові та пахові грижі, фурункульоз, гідроцеле, варикоцеле, сколіоз, деформації стопи, дисплазію кульшових суглобів. Проводить видалення врослого нігтя та займається оформленням лікарняних листів по догляду за дитиною з хірургічною або травматологічною патологією.
Судинний хірург
Лікар Кіхтяк Андрій Тарасович, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Займається питаннями, що стосуються хірургії, проводить діагностику та лікування розривів судин, захворювань вен. До компетенції лікаря входить лікування варикозного розширення вен, венозної недостатності, кровотеч, флебіт і тромбофлебіт, флеботромбоз, трофічні розлади. Проводить склеротерапію, мікрофлбектомію.
Хірург, проктолог
Лікар здійснює прийом пацієнтів із проктологічними патологіями. Спеціалізується в області хірургії. Проводить усі види амбулаторних та стаціонарних оперативних втручань на молочних залозах. Виконує операції при геморої, парапроктиті. Займається проблемами діабетичної стопи, діабетичної виразки та діабетичної ангіопатії судин нижніх кінцівок.
Хірург
Лікар хірург віщої категорії, кандидат медичних наук, лікує холецистит, грижі, абсцес, фурункул і увесь комплекс амбулаторної хірургії. Володіє лапароскопічним методом видаленням холецистектомії та проводить загальнохірургічні операції.
Хірург
Лікар спеціалізується на проведенні оперативних втручань з метою видалення апендициту, папілом, поліпів, пухлин м'яких тканин. Спеціаліст оперативно видаляє свищі, знімає шви, проводить обробку ран. Приймає у плановому режимі.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Мамолог, Пластичний хірург
Лікар­-хірург вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук. Виконує всі види оперативних втручань на органах черевної порожнини, заочеревенному просторі, щитоподібній залозі, м'яких тканинах. Проводить апендектомії, грижосічення зовнішніх гриж (у тому числі із застосуванням алопластики), холецистектомії (лапароскопічним методом), біліодігестивні операції, геміколектомії, резекції кішківника, торакоцентез та ін. Член Всеукраїнської асоціації хірургів України.
Пластичний хірург
Олександр Михайлович лікар-хірург вищої категорії. Проводить корекцію молочних залоз, а саме збільшення, зменшення, підтяжку. Робить контурну пластику тіла, ліпосакцію, ліпофілінг та багато інших операцій пластичної хірургії. Основні напрямки роботи: блефаропластика; збільшення, зменшення молочних залоз; контурна пластика тіла; отопластика; ліпофілінг; ліпосакція. Безперервно вдосконалює свою хірургічну майстерність на українських та міжнародних науково-практичних конференціях, симпозіумах, з’їздах та стажуваннях!