Сторінка 4. Хірурги у Львові

Алеся
Провел необходимое оперативное лечение быстро и качественно.
07 серпня '16 г.
Лідія
Що стосується пластичної хірургії, то для мене важливий тактичний підхід і лікарський досвід. Всього цього не позичати Яворському, з будь-якими проблемами допоможе вам впоратися, я дві операції у нього робила-знаю!
30 серпня '16 г.
Альбина
Мне все понравилось. Теперь я выгляжу на все 100)))
11 липня '16 г.
Тетяна
Андрій Богданович відомий і талановитий пластичний хірург. Радий що мені його вчасно порадили, він позбавив мене косметичного дефекту, тож зараз я виглядаю добре.
04 листопада '16 г.
Ірина Дацко
Дар від Бога бути хірургом
12 березеня '18 г.
Ігор
Виявив захворювання та призначив ефективні методи лікування. Я сам лікар і можу впевнено сказати, що Горін - справжній професіонал.
23 вересня '16 г.
Викликати лікаря додому
Лікар-хірург першої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на наданні планової та ургентної хірургічної допомоги. Іван Ростиславович проводить традиційні та лапароскопічні оперативні втручання при патологіях органів черевної порожнини, видаляє доброякісні новоутворення. Приймає пацієнтів з варикозною хворобою, трофічними виразками, виконує операції при гнійних захворюваннях м'яких тканин.
Львів вул. Нечуя-Левицького, 4 р.Франківський
Хірург
Лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на омолоджувальній хірургії, на пластиці молочних залоз, хірургічному лікуванні гінекомастії, корекції невдалих пластичних операцій, інтимній пластиці, флебологічній допомозі, хірургічному лікуванні облисіння, реконструктивній післяопіковій та онкопластичній хірургї.
Хірург
Професор Кобза Ігор Іванович — зав. кафедрою судинної хірургії, судинний хірург. Спеціалізується на судинних захворюваннях, проводить лікування складних форм атеросклерозу та варикозного розширення вен. Розробляє індивідуальні схеми терапії. Приймає активну участь у наукових конференціях. Підвищує кваліфікацію. Проходить стажування у провідних клініках Європи. Приймає пацієнтів у приватному порядку.
Проктолог, Ендоскопіст, Хірург
Лікар проктолог, хірург, ендоскопіст другої категорії. Займається проведенням ендоскопічних досліджень різної складності, лікує геморой, проктит, тріщини прямої кишки. Закінчила Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького.
Проктолог, хирург, УЗД-фахівець
21 рік досвіду
Врач занимается лечением проктологических заболеваний консервативными и хирургическими методами. Выполняет ректороманоскопию. Принимает пациентов с геморроем, анальными трещинами, колитом, дисбактериозом, анальным зудом. Успешно лечит синдром раздраженного кишечника, а также другие состояния которые могут сопровождаться диареей или запорами.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-19
Львів м. Трускавець, вул. Дрогобицька, 33
Хірург-імплантолог
Хірург-імплантолог проводить видалення зубів будь-якої складності, імплантацію зубів, кісткову пластику, видалення новоутворень (кіст). Лікар проводить всі види хірургії в умовах седації,проводить консультування щодо складання комплексного індивідуального плану лікування.
Дитячий стоматолог, ортодонт
Лікар cпеціалізується на лікуванні зубів дітям в умовах медикаментозного сну/наркозу, вирівнюванні зубів та прикусу дітям, підліткам, дорослим, видаленні молочних зубів, лікуванні зубів дітям, підліткам.
Львів м. Броди, вул. Золота, 22
Проктолог
Володимир Володимирович спеціалізується в області проктології. Надає послуги по лікуванню геморою, анальних тріщин, веде консультативний прийом. Проводить інфрачервону коагуляцію, радіохвильову хірургію, лікування латексними кільцями, лікування геморою методом доплерівської дезартеризації HAL-RAR.
Невролог
Викликати лікаря додому
Палинская Виктория Игоревна специализируется на лечении рассеянного склероза, мышечной дистрофии, черепно-мозговых и травм спинного мозга. Лечит инсульты и постинсультные состояния, хронические нарушения кровотока, болезнь Альцгеймера, ревматизм, ревматоидный артрит, системная красная волчанка. Доктор также предоставляет услуги по лечению хронического бронхита, альвеолита, гастрита, энтеро-колита, гломерулонефрита, пиелонефрита, сахарного диабета, зоба, миомы матки, бесплодие. Ведет детей с ДЦП, аутизмом, эпилепсией. Является автором многих научных работ, в том числе патентов и авторских прав.
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65 р.Франківський
Хірург, Проктолог
Лікар першої кваліфікаційної категорії, спеціаліст в галузі хірургії та проктології. Надає консультаційні послуги по цих напрямках. Займається діагностикою та лікуванням гострих станів та захворювань органів черевної порожнини та малого тазу. Володіє методиками лапароскопічної та малоінвазивної хірургії. Проводить видалення анальних кондилом, геморроїдектомію.