Корона, хірургічна клініка

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Хірургічна клініка "Корона" надає повний пакет медичних послуг з діагностики та лікування в напрямку судинної хірургії, неврології, кардіології, гінекології, проктології, урології, ендокринології, онкології, отоларингології та загальної хірургії. В медичному центрі працюють професори, доктора та кандидати наук, лікарі вищої та першої кваліфікаційної категорії.

Пацієнтам запропоновані послуги:

• нейросонографія;
  • хірургія одного дня;
  • денний стаціонар;
  • сестринські маніпуляції.

Медичний центр має багато переваг — зручне розташування, широкий вибір послуг, високий професійний рівень лікарів, дбайливе ставлення персоналу, сучасне обладнання.

Хірургічна клініка "Корона" — це клініка високих стандартів.

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Корона, хірургічна клініка, вартість послуг:

• Дуплексне сканування гілок дуги аорти від 500
  • Дуплексне сканування судин вен шиї 300
  • Дуплексне сканування судин головного мозку (транскраніальна доплерографія) 400
  • Дуплексне сканування судин голови та шиї 700
  • Гінекологічний огляд з забором мазків на мікрофлору і цитологію 450
  • Здача мазків на мікрофлору і цитологію в лабораторію Ескулаб 330
  • Консультація гінеколога 450
  • Повторна консультація гінеколога 350
  • Гінекологічний огляд + мазки на мікрофлору і цитологію + трансвагінальне УЗД органів малого тазу 750
  • Післяопераційний огляд 350
  • Консультація ендокринолога профессора 700

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Володимир
Доброго дня.Хочу висловити щиру подяку хірургу Кіхтяк Тарасу Андрійовичу -лікар знаючий свою справу,уважний ,професійний, компетентний Вислухає спокійно не поспішаючи.Багато років хворів на варикозне розширення вен.Після появи трофічних виразок консультацій з лікарями постало питання де робити операцію.Прочитавши в інтернеті відгуки по різних клініках,ми зупинилися на клініці Корона' і не пожалкували.Подзвонивши,нам призначили зустріч.На рецепції нас зустріли приємні дівчата ввічливі,легка спокійна музика.До нас особисто підійшов Тарас Андрійович провів в кабінет ,фахово проконсультував, зробив УЗД порадив що нам краще зробити і які наслідки можуть бути Після операції в палаті запропонували каву мені і дружині.Через годину пішов додому.За три дні а потім через місяць приходив на повторний огляд робили УЗД і все безкоштовно.Також хочу подякувати пані Ірині і всьому персоналу.Рекомендую всім клініку Корона' Із вдячністю Кузьменко Володимир. Хай вам щастить.
Богдан
Висловлюю подяку Кіхтяку Т. А. І Кіхтяк І. В. та всім операційним медсестрам за вдало проведену операцію, бажаю всім здоровя мирного неба та хороших пацієнтів!!! Рекомендую всім клініку Корона!!! З повагою, Богдан
Роман
19 квітня '21р.
Робили мені операцію радіочастотна абляція варикозних вен в клініці Корона. Результатом задоволений. Щиро дякую лікарю Кіхтяку Тарасу Андрійовичу за професіоназм. Ввічливий, привітний, персонал. Рекомендую!
Олена
Рада, що потрапила в клініку Корона. Усе пройшло чудово і без болю. ДЯКУЮ чудовим лікарям Тарас Кіхтяк і Ірина Кіхтяк за все =)Друзі рекомендую!
Віра
Якщо Ви або Ваші батьки не знаєте, куди краще звернутися, який метод лікування обрати для вирішення проблеми варикозного розширення вен, то раджу просто записатися на консультацію в клініку "Корона ". І Вам точно порадять, і допоможуть
Олена
Лікар дуже професійний та уважний. Вчора Орест Орестович хірургічно видалив поліпи і геморой у львівській обласній клінічній лікарні. Все пройшло добре, сьогодні була перша перев'язка в Ореста Орестовича. Кілька разів на день заходить, перевіряє чи все гаразд. До цього багато читала про нестерпні болі, звичайно болить але терпимо. Знеболюють постійно, не дають щоб сильні болі були. Однозначно рекомендую цього лікаря.
Ірина
Висококваліфікований і висококласний спеціаліст. Обстеження робить швидко і чітко. Дає цінні поради. Доступний у спілкуванні.
Іванна
Загородній Олександр Володимирович хороший лікар, прекрасний спеціаліст і фахівець своєї справи. Дуже задоволена !!!!! Лікар найкращий !!!! Рекомендую!!!!
Дарина
06 квітня '20р.
Игорь Иванович ,профессионал от Бога ! Провёл две блестящие операции ,моя жизнь изменилась ..большое спасибо вам
Олександр
Хороший лікар. Рекомендую. Був в нього в Коронамед.
Леся
Дуже хороший спеціаліст, консультував мене на останніх місяцях вагітності, ходила до нього на УЗД і він же приймав пологи. Жодного разу не пошкодувала про свій вибір лікаря. Він все грамотно і детально пояснює, ніколи не залякує, пологи в мене були складними, але він прислухався до всіх побажань і кожен свій крок пояснював. Ніколи не забуває про своїх пацієнтів, завжди на зв'язку і вдень і вночі. Щиро вдячна за те, що допоміг з'явитись на світ моєму синочку!
Анонім
Дуже сподобався лікар, все дуже професійно, люблю лікарів які люблять свою роботу і своїх пацієнтів)
хороший лікар
Юлія
Оперувалася в Станіслава Олександровича. Велика подяка за професійність і саме головне за психологічний комфорт!
ІРИНА
Дуже хороша і розумна лікарка!!
Віка
Тарас
Хороший лікар, просто і доступно пояснив хворобі і як її вилікувати)
Ірина
Хороший й прогресивний фахівець, попри все, чудова та вихована людина. Уважний до пацієнтів.
Юля
Хороший лікар
Оксана Рижик
Вдруге я в Романа Васильовича. Хочу висловити щиру подяку за Ваші Золоті Руки. Рекомендую Лікара як чудового спеціаліста своєї справи. Втілення всіх Ваших мрій і задумів. Божого благословення у всьому. ДЯКУЮ ;)
Вдруге я в Романа Васильовича. Хочу ще раз висловити подяку за все: за професіоналізм, за чуйність, увагу, терпіння, людяність... бракує слів передати всі відчуття вдячності. Успіхів вам у всьому. Божого благословення і міцного здоров’я. Ви Людина і Лікар з великої літери.
Олександра Данилевич
Дуже уважний, професійний і тактовний. Про пологи згадую з посмішкою. Все було легко і без стресу
Андрій
Найкращий спеціаліст, якого мені доводилось знати. Кваліфіковані поради, зрозуміле та доступне пояснення проблематики, та прекрасне почуття гумору. Дивує також ввічливе ставлення та максимальне бажання допомогти пацієнту
Руслан
Дозвольте висловити безмежну вдячність за надану грамотну кваліфіковану допомогу Кіхтяку Тарасу Андрійовичу, доброзичливе ставлення,відповідальний підхід до роботи. Радий що зважився! Все якісно і професійно! Дуже гарна клініка.
Марта
Лікар від Бога!!! Чудова людина, відмінний фахівець своєї справи, раджу всім)
Наталія
Радиш Роман Васильович дійсно є професіоналом.Я впевнено рекомендую всім лікуватися у нього.Він оперував мене і мого тата і мого свекра,який переніс важку операцію на серці.Від часу операції минуло вже більше року і ми забули про свої ноги.Я щиро дякую лікарю за його золоті руки,людське відношення до пацієнта і бажаю йому всього самого найкращого.
Олександра М.
Звернулась до Андрія Тарасовича з варикозним розширенням вен на ногах. Пройшла у нього склеротерапiю. Дуже задоволена його професiйнicтю, а ще бiльше ввiчливим ставленням.
Світлана
Професійні, сучасні, кваліфіковані лікарі. Умови на вищому рівні!
Наталія
Добрий день, в клініці відбулась консультація у лікаря Кіхтяка А.Т , результатом задоволена.
Олег
Професійно працюють!
Ірина
Чудовий спеціаліст. Обслідував дитину, малеча навіть не плакала у нього на прийомі!
Маряна
Найкращий спеціаліст
Христина
Чудовий лікар! Надзвичайно кваліфікований та досвідчений
Світлана
Довелось попасти на прийом до Ореста Орестовича років 5 тому за порадою друзів. Процедура неприємна але лікування відмінне. Чудова людина,фахівець своєї справи раджу усім
Ірина К.
Висловлюю найщиріші слова вдячності Радишу Роману Васильовичу і його команді ( зокрема, Палію В.) за успішно проведену операцію. Роман Васильович молодий, але дуже досвідчений фахівець. Його багаторічний досвід та впевненість вселяють надію, а результат операції перевершує сподівання. Хочу відмітити, що операція пройшла успішно, я б навіть сказала: "На позитиві!", після чого я в супроводі лікаря пройшла до палати. Рекомендую всім, хто має таку необхідність, і запевняю - це зовсім не страшно і не боляче. Будьте здорові! Не хворійте! А якщо вже й опинилися в такій ситуації, то обирайте хорошого фахівця!!!!
Ірина К.
Висловлюю найщиріші слова вдячності Радишу Роману Васильовичу і його команді ( зокрема, Палію В.М.) за успішно проведену операцію. Роман Васильович молодий, але дуже досвідчений фахівець. Його багаторічний досвід та впевненість вселяють надію, а результат перевершує сподівання. Хочу відмітити, що операція пройшла успішно, я б навіть сказала: " На позитиві", після чого я в супроводі лікаря пройшла до палати. Рекомендую всім, хто має таку необхідність, і запевняю - це зовсім не страшно і не боляче. Будьте здорові! Не хворійте! А якщо вже опинилися в такій ситуації, то обирайте хорошого фахівця!!!!!
Ірина Котик
Радиш Роман Васильович справжній професіонал своєї справи. Я рекомендую цього лікаря всім хто має проблему пов'язану з варикозними захворюваннями. Моя операція була проведена на високому професійному рівні.Дуже вдячна Вам Роман Васильович!
Наталя
Дуже дякуємо Роману Васильовичу за відношення до своєї спави та пацієнтів! За те ,що так професійно виконав надскладну операцію по видаленню вен. Гарний, ввічливий, скромний і спокійний лікар! Здоров'я та Божого благословення Йому та всій його родині.
Петро
Кіхтяк Тарас Андрійович дуже все гарно роз'яснив мені про мою хворобу вен ніг. Вибрав лазерний метод і не пошкодував, результат перевищив мої сподівання. Дякую!!!
Олександра
Була на прийомі у цього лікаря. Найпоширеніші враження і від клініки "Корона" і від самого спеціаліста. Дуже уважно і тактовно розпитав про проблеми, якісно обстеживши надав рекомендації.
Марта
Чудовий лікар консультував і оперував мою маму, надвичайна людина! Дуже уважний і ретельнй у своїй роботі. Надає максимум уваги і завжди є в телефонному контакті!
Марія
Лікар від Бога!!! Уважний і мудрий!!! Дай Вам Бог здоров'я Олександр Володимирович!!!
Чудовий лікар! Мала раніше страшні вени на ногах, а тепер немає і сліду і все за один день! Рекомендую дуже!
Любов
04 травня '18р.
Чудовий спеціаліст, уважний, раді що записались саме до цього лікаря
28 квітня '18р.
Дуже вдячний Роману Васильовичу за високий професіоналізм!Хороше відношення до пацієнта і відмінна робота!
25 квітня '18р.
Ігор
23 квітня '18р.
Робив операцію, можу сказати, що лікар Радиш Р.В. дуже приємна людина та професіонал своєї справи. Дбайливе ставлення зі сторони хірурга мені дуже сподобалось!!! Вдячний йому за допомогу...кому потрібно звертайтесь до Романа Васильовича.
22 квітня '18р.
20 квітня '18р.
Щиро дякую Роману Васильовичу за його професіоналізм. Ви хірург від Бога. Бажаю вам міцного здоров'я, втілення всіх задумів і Божого благословення.
19 квітня '18р.
Роман Васильович робив мені операцію. З впевненістю можу сказати що це лікар від Бога. Щиро дякую за все: чуйність і високий професіоналізм. Всього вам найкращого. Дякую
Рижик Марія
18 квітня '18р.
Висловлюю подяку лікарю Роману Васильовичу за приємну та гарно виконану роботу. Успіхів вам у житті та у всіх справах. Від щирого серця. Дякуємо! :)
Василь
16 квітня '18р.
Професіонал! Вилікував мене від варикозу за один день, весь персонал в клініці дуже приємний і кваліфікований, ніби я попав за кордон!
Дарина
15 квітня '18р.
Делала операцию по удалению вен у Радиш Романа. Осталась очень довольна. Замечательный доктор. Профессионализм и чувство юмора покорили) Все мои опасения были напрасны. Жалею только, что не сделала этого раньше. Рекомендую!
Юлія
06 квітня '18р.
Привітна і обізнана
04 квітня '18р.
Дуже задоволена роботою Романа Васильовича. Уважний, ввічливий і професійний! За професією я балерина, тому мої ноги- це мій хліб. Перше потрапила до нього на операцію моя мама. То ж коли прийшов мій час - я довго не вагалась до кого іти. Для мене важливо було ,щоб результат операції був не лише вдалий, але й красивий. Що особливо було приємно , що після операції легко і швидко відійшла від наркозу .Також , не мало важно було для мене, що шви були зроблені на стільки акуратно , що зараз їх уже зовсім не видно. Дуже зручно було те,що фактично в той самий день ,що мене прооперували я могла їхати додому. Приємно потрапити в руки до провесіонала! Дякую вам за чудову роботу.
Алан
Справжній професіонал, який постійно стажується за кордоном і застосовує європейський досвід на практиці. Цим і був обумовлений вибір по рекомендації. Операція пройшла успішно. Після операції - дуже уважний в період реабілітації. Досвідчений лікар. Рекомендую.
Іванна
Надзвичайно фаховий спеціаліст, дуже акуратний, оперувалася у нього дві ноги одночасно лазерним способом, дуже задоволена, навіть не видно слідів!
Марія
Після того,як я була на консультації у Головчанського Станіслава Олександровича-чудової людини,кваліфікованого лікаря і надзвичайно тактовного чоловіка,я пожаліла тільки про одне-Чому я так довго не наважувалася піти і вирішити свою ,,делікатну,,проблему. Щиро Вам дякую,Станіслав Олександрович!
Лілія
Мені дуже все сподобалось! Мала варикозні вени на ногах, а тепер маю дуже гарні ноги без горбитостей! Робив операцію Кіхтяк Тарас Андрійович головний лікар клініки, молодий і відчувається що дуже добре орієнтується по венах, дякую всьому колективу, ви молодці!
Лілія
Чудовий спеціаліст, який вилікував мене від варикозу! Дуже розумний і привітний доктор, рекомендую всім!
Галя
Клініку знайшла, шукаючи хорошого ендокринолога. Окрім ендокринолога, консультувалась у гінеколога, а також робила УЗД. Важення залишишились лише позитивні. ЛІкарі і персонал дуже привітні і ввічливі. Ціни нормальні,як для приватної клініки. Прийому на зручний для Вас час. Рекомендую!
Дуже привітний і кваліфікований лікар, на всі питання відповів, записалася на до нього на лазерне лікування варикозу, відчувається що дуже добре розбирається в своїй справі!
надія
Гарне ставлення якісна діагностика.
Олексій
Привожу синів на ЕХО-КГ чудова клініка персонал і фахівці!
Прекрасна людина, лікар від Бога.У нього золоті руки і надзвичайний розум.Міцного здоров'я Вам надовго.Дякую, що Ви єі ми Вас знайшли.Це було у травні 2017.Низький уклін і щира материнська вдячність.
В 2013 році професор КОБЗА Ігор Іванович спас життя моему чоловікові провівши блискучу операцію на черевній аорті ,дякую .
Музика Наталія
Від себе хочу сказати що це лікар від Бога!!!Була у нього на прийомі в Обласній лікарні, щиро вдячна за його професійну допомогу.Більше б таких лікарів зустрічалось!!!Побачивши його у центрі Корона Мед, була приємно здивована. Тому раджу всім Станіслава Олександровича!!!Велике йому ще раз дякую!!!!
Михайло
Дуже добрий лікар - професіонал! Добрий, уважний,вічливий і надзвичайно прекрасна людина! Велике дякую!
Юрій
Можу сказати,що цe Лікар з вeликоі літeри.Я йшла до нього на консультацію з думкою про тe,що мeні потрібна опeрація,так мeні сказав інший проктолог,у якого я консультувалася.Алe отримавши дeтальну консультацію у Станіслава Олeксандровича,я забула,що у мeнe є проктологічні проблeми,точнішe були. Я дужe вдячна цьому Лікарю!
Орися
Дуже хороший лікар. Професіонал.
Люба
Мудрий і уважний лікар!
Микола
Хороший лікар.
Андрій
молодий спеціаліст з великим майбутнім
Сергій
Проходив УЗД - діагностику. привітний персонал , з радістю відповідали на всі мої запитання, ніяких черг , приємні ціни в порівнянні з іншими клініками. РЕКОМЕНДУЮ!
Ярослава
Обрала цю клініку оскільки тут я себе справді відчула королевою, дуже приємні медсестри і лікарі, оперувалася з приводу варикозу радіочастотний методом (тільки у них є такий апарат). Задоволена на всі 1000% через годину, своїми ногами пішла додому! Дякую!
22 травня '17р.
Андрій Созоник - гарний спеціаліст. Він не тільки прекрасно знається на питаннях гінекологічного профілю, але й може зробити УЗ дослідження. Таким чином немає пошкодженого телефону, він сам обстежує те, що необхідно.
15 травня '17р.
Нет более внимательных врачей-гинекологов, чем мужчины, это мне еще мама говорила. И потому я осознанно выбирала себе доктора среди мужчин. Я очень довольна своим выбором, ведь Созоник очень внимательный доктор.

Лікарі клініки Корона, хірургічна клініка

• Флеболог
  • Хірург
  • Ендокринолог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Пн — Пт: 09:30-16:00
Пн — Пт: 09:30-15:00
Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської у Львові — це великий центр, що надає комплексні послуги в напрямку апаратної косметології, трихолог, косметології та перманентного макіяжу. Клініка пропонує процедури оздоровлення та догляду за обличчям і тілом. Вся робота центру базується на використанні сучасного технічного оснащення. Такий підхід є гарантом отримання позитивного результату. Сучасна апаратура знижує будь-які больові відчуття і є гарантом неперевершеного результату.
Пн — Пт: 09:00-20:30 Сб: 09:00-20:30 Н: 09:00-20:30