Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Хірурги у Рівному

Консультація дитячого лікаря хірурга в клініці «Oxford Medical» 500
7
8,0
9
Сергей
Замечательный врач. Был у него на приеме несколько раз, всегда доволен его работой.
14 серпня '16 г.
10
Станислав
Доктор провел небольшую операцию. Все прошло хорошо. Теперь я чувствую себя гораздо лучше.
21 жовтня '16 г.
10
Галина
Наблюдалась у Олега Антоновича. Только хорошие впечатления о его работе.
18 вересня '16 г.
9
Антон
Доктор лечил мое зрение после аварии. Спасибо за профессионализм.
05 липня '16 г.
8
Мирон
Для лечения катаракты Олег Антонович использовал лазерное оборудование. О профессионализме этого врача говорят многочисленные отзывы благодарных пацинтов. Горобюк Олег Антонович является настоящим примером для начинающих кадров в области офтальмологии.
05 березеня '17 г.
10
Тарас
Лікар з велиної літери. Дякую за лікування!
05 серпня '16 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Хірург, Проктолог
8,35
Хірург-проктолог Кузьмич Сергій Володимирович спеціалізується на лікуванні захворювань прямої та ободячної кишок, а також ануса хірургічним шляхом. Надає вичерпну консультацію з приводу стана здоров’я прямої кишки пацієнта. Проводить діагностику та визначає терапевтичне чи хірургічне лікування. Практикує резекцію прямої кишки, колектомію та геморроїдектомію. Проводить біопсію кишківника. Хірургічним шляхом видаляє поліпи, глистяні інвазії, пухлини. Лікує анальні тріщини, проктит, коліт, парапроктит. Надає консультацію після операцій, слідкуючи за станом пацієнта та ефектом хірургічного втручання.
Офтальмолог, Офтальмохірург
33 роки досвіду
8,15
Лікар вищої категорії, головний лікар Горобюк Олег Антонович спеціалізується в області офтальмології. Надає повну консультацію з метою висвітлення вичерпної інформації щодо стану здоров’я органа зору пацієнта. Спеціалізується на лікуванні таких очних хвороб, як глаукома, катаракта, коротко- та далекозоркість, сліпота, ячмінь, різноманітні травми ока. Проводить ефективне хірургічне лікування катаракти та глаукоми, застосовуючи лазерне обладнання. Є спеціалістом з хірургічного лікування косоокості, що призводе до полного відновлення нормального зору пацієнта. Корекція незначних та серйозних відхилень ока за допомогою лазера - основний вид діяльності лікаря.
Консультація від 100 грн.
Дитячий хірург, Уролог
15 років досвіду
8,10
Дитячий лікар
Доктор спеціалізується в області дитячої хірургії та урології. Лікує захворювання сечового міхура (вроджені вади і запальні процеси), гострі і хронічні інфекції сечовивідних шляхів, аномалії розвитку статевих органів. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Консультація 500 грн.
Хірург, Флеболог
9 років досвіду
7,80
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні судинних захворювань. Проводить оперативні втручання з видалення трофічних виразок. Займається терапією флебита, тромбофлебіту, посттромботической розладів, хронічної венозної недостатності.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Консультація 500 грн.