Прецель Орест Орестович

Хірург-проктолог, хірург-онколог
лікар вищої категорії
Лікар Прецель Орест Орестович спеціалізується на питаннях хірургії та проктології. Пропонує пацієнтам послуги оперативної допомоги при структурній патології періанальної області та прямої кишки. Діагностує та лікує проктологічні онкопатології. Володіє сучасними техніками щодо закриття стоми та елімінації свищів.

Лікар працює в клініках:
Львів вул. Івана-Теодозія Куровця, 10 р.Франківський

Марта
Лікар від Бога!!! Чудова людина, відмінний фахівець своєї справи, раджу всім)
Олександра
Була на прийомі у цього лікаря. Найпоширеніші враження і від клініки "Корона" і від самого спеціаліста. Дуже уважно і тактовно розпитав про проблеми, якісно обстеживши надав рекомендації.
Любов
10 травня '18р.
Чудовий спеціаліст, уважний, раді що записались саме до цього лікаря
18 травня '21р.
Хороший лікар Прецель Орест Орестович, мудрий та розуміючий, рекомендую
Олена
Лікар дуже професійний та уважний. Вчора Орест Орестович хірургічно видалив поліпи і геморой у львівській обласній клінічній лікарні. Все пройшло добре, сьогодні була перша перев'язка в Ореста Орестовича. Кілька разів на день заходить, перевіряє чи все гаразд. До цього багато читала про нестерпні болі, звичайно болить але терпимо. Знеболюють постійно, не дають щоб сильні болі були. Однозначно рекомендую цього лікаря.
Світлана
Довелось попасти на прийом до Ореста Орестовича років 5 тому за порадою друзів. Процедура неприємна але лікування відмінне. Чудова людина,фахівець своєї справи раджу усім

• 1997 р. -Львівський державний медичний університет.

Курси

• 1999 р. – спеціалізація "Проктологія";
  • 2000 р. - стажування в проктологічному відділенні воєвудського госпіталю м. Катовіце (Польща);
  • 2011 р. – вища категорія по проктології;
  • 2003 р. – спеціалізація з "Онкохірургія";
  • 2013 р. – перша категорія по онкохірургії;
  • 2010 р. – стажування в проктологічному відділенні воєвудського госпіталю м. Катовіце (Польща);
  • 2011 р. – навчальний курс THD.

Участь в асоциаціях

• Член Польського клубу колопроктологів.

Хірург-проктолог, хірург-онколог надає послуги

• Хірургічне лікування таких захворювань: аноректальної ділянки (тріщини, геморой, нориці, випадіння прямої кишки, недостатність анального сфінктера, епітеліальні куприкові ходи тощо).
  • Терапевтичне лікування запальних захворювань товстої кишки.
  • Лікування захворювань: хірургічне лікування захворювань аноректальної ділянки (тріщини, геморой, нориці, випадіння прямої кишки, недостатність анального сфінктера, епітеліальні куприкові ходи і т.д).