Яринич Юрій Васильович

Хірург
Завідуючий хірургічним відділенням
лікар вищої категорії
кандидат медичних наук
Яринич Юрій Васильович – хірург вищої категорії, кандидат медичних наук, завідувач хірургічним відділенням Військово-медичного клінічного центру Західного регіону, де виконується весь спектр високотехнологічних, малотравматичних хірургічних втручань з приводу усіх видів гриж черевної стінки і діафрагми, захворювань жовчного міхура і шлунка, ожиріння та діабету

Львів вул. Личаківська, 26 (Військово-медичний клінічний центр Західного регіону ) р.Личаківський

Наталя 29р
Хочу подякувати прекрасному лікарю, людині за його кваліфіковані вміння та щире прагнення допомогти людям, які до нього звертаються. Недіючі дієти, брак сили волі призвели до неможливості скинути вагу. Мені порадили звернутись до Яринича Юрія Васильовича. Мені було запропоновано детальне обстеження, підготовку і операцію по зменшення шлунка. Операція проведена швидко, професійно, догляд в післяопераційний час перебування в стаціонарі був дбайливим. Я очікувала що скину вагу, але не думала що це буде настільки швидко і комфортно. З кожним тиждем я бачила зміни!!! Всім в кого така ж проблема звертайтеся до Юрія Васильовича!!! Не пожалієте!) Ще раз Щиро дякую Юрію Васильовичу!!!!!
Ольга 33р.
Чудовий лікар Яринич Юрій Васильович.Людина дуже приємна,відкрита,добра,щира.Можу сказати впевнено,так як в нього лікувалася і можу рекомендувати,спеціаліст дійсно прекрасний,розумний,все порадить,завжди зрозуміє кожну людину і все зробить на найвищому рівні. Я хворіла і безуспішно лікувалась з приводу печії та порушення серцевого ритму близько 5 років. Знайшла в інтернеті інформацію, що причиною даних симптомів може бути грижа стравохідного отвору діафрагми. Звернулась на консультацію до Юрія Васильовича отримала план обстежень – підтвердилась підозра щодо грижі. І невдовзі мені було виконано операцію лапароскопічним мамлотравматичним способом. Через 2 дні я була дома з сім єю, без печії, без грижі і з добрим настроєм. Побільше б таких лікарів,як Юрій Васильович люди б були здоровіші і щасливіші.
Галина 42р.
Хроший лікар, першокласний хірург, чудова, позитивна та відкрита людина. Дуже важливо теЮ що мені було доступно роз яснено всі особливості мого захворювання, способи його лікування, наслідки… Оперувалась у нього в травні (камені в жовчному), свою роботу Юрій Васильович зробив якісно та швидко (операція зайняла до години часу). До пацієнтів Юрій Васильович дуже уважний, кожного вислухає, все пояснить, докладно відповість на всі запитання. Дякую Вам,Юрій Васильович,що позбавили мене від тих каменюк. У Вас чудова команда.
Хочу щиро подякувати професіоналу своєї справи хірургу Яриничу Юрію Васильовичу. В мене був цукровий діабет другого типу. Приймала 5 років цукрознижуючі препарати, старалась дотримуватись дієти, використовувала народні методи (різні чаї, чорниця, кориця і т.д.), але ефекту не було ніякого. Навпаки рівень цукру в крові зростав. Збільшувала дози препаратів, періодично проходила курси лікування в лікарні, але це не допомагало. Почала шукати по інтернету інші способи, щоб позбутися цукрового діабету. Знайшла – зменшення шлунку. В інтернеті знайшла і лікаря-хірурга, який робить такі операції лапороскопічно, Юрія Васильовича і дякую за це Богу. В кінці лютого він мене прооперував. На п’ятий день я вже була вдома. Перед операцією рівень цукру був 12 - 15 (і я приймала таблетки!!!), зараз протягом дня від 5,3 до 7,9 (без таблеток). Схудла на 23 кг. Немає тахікардії. Почуваюсь досить добре. Дуже вдячна Юрію Васильовичу за професіоналізм і за те, що він відповідальний, добрий, людяний, з почуттям гумору (повірте, що в лікарні це теж важливо). Хочу також сказати слова подяки медичним сестричкам і санітаркам відділення абдомінальної хірургії за їх людяність і чуйність. Багато разів сиділа біля хворої сестри в різних лікарнях. Тому маю з чим порівнювати. У вас чудовий колектив, Юрію Васильовичу!!!
Василь
Хочу щиро подякувати Юрію Васильовичу, за його професіоналізм, за людяність за гарне ставлення! Дякую Богу за такого лікаря і дякую що саме з ним мені вдалось позбутись моєї проблеми.. Всім щиро рекомендую!!!
Зоряна
Висловлюю найщирішу подяку завідувачу відділення абдомінальної хірургії, лікарю-хірургу Яриничу Юрію Васильовичу, в якого золоті руки, щедре серце, і душевна теплота. Він чудова і чуйна людина, фахівець своєї професії… Багато хто з людей бояться лікарні, що там погано, не так лікують. Просто не туди потрапляють. Те, що я побачила і відчула приємно мене здивувало. Юрій Васильович - справжній кваліфікований професіонал, який разом із хворими переживає, заспокоює і вселяє надію на життя. Дякую Вам за Ваше добре, любляче серце, за Ваш професіоналізм і чуйність, побільше б таких фахівців! Прошу у Господа Бога дарувати Вам міцне здоров’я, щастя, натхнення у Вашій нелегкій роботі. Божого Вам благословення! P.S. У відділенні ідеальна чистота, чіткий розпорядок роботи, високий професіоналізм персоналу. А раз такі умови створені для пацієнтів, то це сприяє покращенню їхнього здоров’я. Усім працівникам відділення зичу теж здоров’я, тепла, миру та благополуччя. З повагою та вдячністю Зоряна.
Зоряна
Висловлюю найщирішу подяку завідувачу абдомінальної хірургії, лікарю-хірургу Яриничу Юрію Васильовичу, в якого золоті руки, щедре серце, і душевна теплота. Він чудова і чуйна людина, фахівець своєї професії… Багато хто з людей бояться лікарні, що там погано, не так лікують. Просто не туди потрапляють. Те, що я побачила і відчула приємно мене здивувало. Юрій Васильович - справжній кваліфікований професіонал, який разом із хворими переживає, заспокоює і вселяє надію на життя. Дякую Вам за Ваше добре, любляче серце, за Ваш професіоналізм і чуйність, побільше б таких фахівців! Прошу у Господа Бога дарувати Вам міцне здоров’я, щастя, натхнення у Вашій нелегкій роботі. Божого Вам благословення! P.S. У відділенні ідеальна чистота, чіткий розпорядок роботи, високий професіоналізм персоналу. А раз такі умови створені для пацієнтів, то це сприяє покращенню їхнього здоров’я. Усім працівникам відділення зичу теж здоров’я, тепла, миру та благополуччя.
Оленка
Хочу висловити подяку лікарю Яриничу Ю.В. за його професіоналізм та уважність до пацієнтів, фаховість та високий рівень організації та роботи клініки. Всім рекомендую звертатись!
Оленка
Хочу подякувати Лікарю від Бога, Людині з великої букви за його знання, фаховість та щире прагнення допомогти людям, які до нього звертаються. Мені було зроблено алогерніопластику грижі білої лінії живота. Операція проведена швидко, професійно, догляд в післяопераційний час перебування в стаціонарі був дбайливим. Ще раз дякую і рекомендую звертатись у разі потреби лише до Яринича Ю.В.
Л 51 рік
26 квітня '18р.
Безперервні дієти, спортзали, брак сили волі призвели до неможливості скинути вагу нижче 135 кг, близько року приймала цукрознижуючі препарати і препарати від тиску. Мені подруга порадила звернутись до Юрія Васильовича. Мені було запропоновано детальне обстеження, підготовку і операцію лапароскопічного зменшення шлунка. Це неймовірно але через 2 місяці я втратила 22 кг, неприймаю жодних цукрознижуючих препаратів оскільки цукор крові нормалізувався, значно знизився артеріальний тиск і перестали боліти суглоби – ДЯКУЮ!!!!!!!!!!!
Дарія 51 рік
26 квітня '18р.
Я довго лікувалася у різних спеціалістів, у тому числі кардіологів з приводу болей за грудиною, але без бажаного ефекту. Мені порадили Юрія Васильовича який виявився дуже грамотним і уважним фахівцем. Він діагностував у мене грижу стравохідного отвору діафрагми яка і була причиною всіх проблем. Мені було виконано лапароскопічну (без розрізу) операцію і я вже на третій день без болей і з великою вдячністю була виписана із стаціонару. Дуже задоволена і всім рекомендую при потребі зветратись саме до цього спеціаліста
Дуже хочу поділитися враженнями простого пацієнта ,після знайомства з чудовим лікарем-хірургом,Яриничем Юрієм Васильовичем. Перш за все хочу сказати слова вдячності за самовіддану працю, людяність , професіоналізм.Я знаю що багато пацієнтів вдячні йому за щире серце і доброту, набутий досвід і всі позитивні людські якості ,які викликають тільки повагу до Вас Юрію Васильвичу.Я небажаю нікому бути пацієнтами лікарів, але хочу сказати що у наш нелегкий час ,є такі самовіддані і чуйні люди в білих халатах як Юрій Васильович Яринич! Спасибі Вам лікарю!
Надія Медвідь
У мене був гастрит та ерозії дванадцятипалої кишки. Саме після звернення до Юрія Васильовича Яринича вдалося остаточно вилікуватися! Він - прекрасна Людина і професіонал своєї справи! Таке поєднання сьогодні рідко зустрічається. Це - справжній лікар, лікар від Бога! Я вже тричі рекомендувала саме цього лікаря своїм друзям і знайомим, які в результаті також були дуже задоволені! Дай Бог Вам, Юрію Васильовичу стократ більше отримувати того, що Ви даруєте людям своєю працею! Усіх вам благ!!! З вдячністю та повагою, Надія Медвідь, бандуристка (м. Львів).
Мирослав Мельник
Моє знайомство з Юрієм Васильовичом відбулось в 2014р,на операційному столі. Від того часу зустрічались часто і в госпіталі і в зоні АТО. Мої враження такі. Професіонал високого рівня.Дуже чесна людина. Не було жодного разу ,щоб відмовив в допомозі мені ,чи іншим хлопцям.Людина високих моральних цінностей. Взірець лікаря і взірець військового лікаря.Велика подяка від тих сотень людей яким він допоміг,а багатьох повернув до повноцінного життя.Горджусь знайомством і дружбою з такою Людиною. Здоров'я і успіху. Учасник Ато 2014р.
К. 30 років
Діагностка і лікування у хірургічному відділенні під керівництвом Юрія Васильовича Яринича на високому і сучасному рівні. Особливо приємно і комфортно усвідомлювати що офіційно оплачуючи медичну послугу, з високою врогідністю її таки можна отримати без додаткових незрозумілих витрат – Європа.
Володимир П. 54 роки
Мене близько 3-х років турбували болів за грудиною, лікувалась не одноразово в кардіологічному стаціонарі з приводу серецевих проблем але як мені говорили із незмінною кардіограмою. За рекомеддацією сімейного лікаря звернулась до Юрія Васильовича. Його уважність і наполегливість щодо ряду обстежень дозволили встановити правильний діагноз (грижа стравохідного отвору діафрагми) і провести лапароскопічне хірургічне втручання і позбавилася болей які довго вважала серцевими.
Світлана К.
Юрій Васильович - дуже професійний лікар, який щодня рятує людські життя, хороша і ввічлива людина. Коли приходиш до нього на прийом, то одразу виникає відчуття захищеності і впевненості, що тобі тут допоможуть. Він не боїться брати на себе відповідальність за діагноз ,який поставить особисто. Моя мама прийшла до нього на консультацію, маючи з собою знімок з висновком УЗД районного хірурга, який засвідчував те, що у неї пахова грижа і потрібна операція. Юрій Васильович особисто обстежив її і заперечив попередній діагноз. В результаті поставив вірний діагноз і призначив курс лікування. Завдяки йому мама одужала. Я довіряю цьому лікарю і вірю, що він зробить все можливе і навіть неможливе для порятунку кожного свого пацієнта!
М. 42 роки
Я довший час знав про своє захворювання (великий 4 см камінь жовчного міхура), але відвідавши декілька медичних закладів не міг зважитись на хірургічне лікування, оскільки більшість лікарів говорили, що це не можливо виконати лапароскопічно (через проколи). Але розмова з Юрієм Васильовичем допомогла прийняти рішення оперуватись – все пройшло чудово – лапароскопічно і через 4 дні я вже був дома з родиною. Низький уклін колективу відділення абдомнальної хірургії в цілому та Юрію Васильовичу зокрема.
Микола Ч. 45р
Яринич Ю.В. прекрасний фахівець, професіонал. Знаючий, чуйний і ефективний лікар. Побільше б таких спеціалістів. І ,взагалі, хірургічне відділення це прекрасна збалансована команда, яку очолює Юрій Васильович. Так тримати.
Галина Ш.
Доброго дня! Бажаю здоров'я усім! Багато років я лікувалась, але не могла подолати свою хворобу без хірургічного втручання. І ось завдяки чуйному, досвідченому і хорошому спеціалісту , завідуючому абдомінальної хірургії ЯРИНИЧУ ЮРІЮ ВАСИЛЬОВИЧУ вдалось подолати мою хворобу. Операція пройшла успішно , без ускладнень. Тому я щиро вдячна за його професіоналізм, за добре слово, яке іноді рятує людину, за бажання творити добро і допомагати іншим. Рекомендую звертатись до такого досвідченого лікаря як ЮРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ. Взагалі у відділенні відчувається згуртованість всього медперсоналу. Висловлюю подяку за ефективне лікування, чистоту у палатах та зроблений ремонт у приміщенні абдомінальної хірургії.

• 2001 р. — Львівський Державний медичний інститут ім. Данила Галицького;
  • 2004 р. — Військово медична Академія магістратура з Хірургії.

• 2009 р. — кандидтська дисертація;
  • 2013 р. — спеціалізація по проктології.
  • 2014 р. — спеціалізація по онкохірургії;
  • 2015 р. — семінар практикум в Центрі хірургічних іновацій на базі інституту Шалімова – на тему "Хірургія підшлункової залози";
  • 2016 р. — семінар практикум в Центрі хірургічних іновацій на базі інституту Шалімова – на тему Лапароскопічне лікування ожиріння та метаболічного синдрому;
  • 2017 р. — підтвердження вищої категорії;
  • 2017 р. — стажування в Клініці Саксенхаузен Німеччина по баріатричній хірургії;
  • 2018 р. — стажування в Школі хірургії надлишкової ваги, Німеччина.
  • 2018 — Баріатрична хірургія (Франкфурт Німетчина)
  • 2018 — Проктологія ФПО ЛДМУ ім Данила Галицького м. Львів
  • 2019 — Пластична хірургія – Київський медичний Університет

• Українське Лікарське Товариство.
  • Асоціація хірургів Львівщини.

Лікар надає послуги

• Видалення грижі
  • Пластика пахової грижі
  • Пластика післяопераційної грижі
  • Пластика грижі стравохідного отвору діафрагми
  • Хірургічне лікування рефлюксу
  • Лікування гастроезофагеальної рефлексної хвороби (ГЕРХ)
  • Хірургічне лікування ПЕЧІЇ
  • Лікування калькульозного Холециститу
  • Лапароскопічна холецистектомія
  • Видалення жовчного міхура
  • Видалення жовчного каміння
  • Лікування жовчнока м яної хвороби
  • Лікування ожирінняжиріння
  • Видалення жирового фартуха
  • Рукавна резекція шлунка
  • Зменшення шлунка
  • Діагностична лапароскопія
  • Видалення новоутворів шкіри і м яких тканин

Займається лікуванням захворювань

• Всі види гриж черевної стінки, діафрагми, стравоходу.
  • Гастроезофагеальна рефлексна хвороба (ГЕРХ, печія)
  • Жовчнокам’яна хвороба (каміння жовчевого міхура, холецистит)
  • Ожиріння (ушивання шлунка, рукавна резекція шлунка – Sliv ).
  • Видалення жирового фартуха, небажаних рубців після операцій та розтяжок після пологів
  • Видалення новоутворів шкіри і м’яких тканин