Сторінка 5. Хірурги у Львові

Алеся
Провел необходимое оперативное лечение быстро и качественно.
07 серпня '16 г.
Лідія
Що стосується пластичної хірургії, то для мене важливий тактичний підхід і лікарський досвід. Всього цього не позичати Яворському, з будь-якими проблемами допоможе вам впоратися, я дві операції у нього робила-знаю!
30 серпня '16 г.
Альбина
Мне все понравилось. Теперь я выгляжу на все 100)))
11 липня '16 г.
Тетяна
Андрій Богданович відомий і талановитий пластичний хірург. Радий що мені його вчасно порадили, він позбавив мене косметичного дефекту, тож зараз я виглядаю добре.
04 листопада '16 г.
Ірина Дацко
Дар від Бога бути хірургом
12 березеня '18 г.
Ігор
Виявив захворювання та призначив ефективні методи лікування. Я сам лікар і можу впевнено сказати, що Горін - справжній професіонал.
23 вересня '16 г.
Онколог, хірург
Консультативна допомога в лікуванні раку шлунку, печінки, підшлункової залози, псевдоміксоми очеревини.
Хірург, лікар УЗД
Лікар лікує судинні захворювання хірургічними методами. Приймає пацієнтів з варикозною хворобою, тромбозом та трофічними виразками. Виконує ультразвукове дослідження нирок, сечового міхура, щитовидної залози, молочних залоз, суглобів та м'яких тканин, судин верхніх та нижніх кінцівок.
Львів вулиця Залізнична, 7 р.Залізничний
Дитячий нейрохірург
В нейрохірургії працює протягом 6-ти років. В дитячій нейрохірургії з 2019 року. Проводить консультації дітей з вадами розвитку головного та спинного мозку (гідроцефалії, spina bifida, вроджені кісти, тетерінг-синдроми, спінальні ліпоми та ні.) травми головного мозку та їх наслідки, пухлини головного та спинного мозку. Проводить хірургічні втручання з приводу гідроцефалій, вроджених вад розвитку головного та спинного мозку, черепно- мозкових травм.
Хірург
1 рік досвіду