Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі хірурги в Хмельницькому

Послуга Ціна
Консультація хірурга в кліниці «Оксфорд Медікал в Хмельницькому» 300
2
6,0
Хірург
33 роки досвіду
8,35
Хірург, який отримав науковий рівень Доктор медичних наук, Професор, відзначений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня, Заслужений лікар України. Професійно виконує хірургічні втручання різної складності. Займається накладанням перев’язок, зняттям швів, видаленням сторонніх предметів із тіла. Надає хірургічну консультацію в особливостях проведення операції, реабілітації в післяопераційний період. Також виконує первинні обробки ран хірургічним способом. Засновник та директор Хірургічної клініки.
Даня
01 листопада '16р.
9
Это самый отвественный и умный доктор! Помог на все 100!
Записатися на прийом15 онлайн записів
Хмельницький вул. Пілотська,1
Хірург, Проктолог
5,00
Вадим Іванович Тарканій спеціалізується в галузі хірургії та проктології. Надає консультаційні послуги, проводить діагностичні обстеження, лікування і профілактику проктологічних захворювань, здійснює хірургічні операції параректальної ділянки.
Записатися на прийом
Консультація 300 грн.
Хмельницький вул. Подільська, 93/1 (2 поверх)
Хірург, Проктолог
18 років досвіду
5,00
Святослав Ростиславович Микитюк проводить консультацію, діагностику та дослідження в галузі хірургії, проктології та герніології. Здійснює лікування шлунково-кишкових (виразка, гастрит, панкреатит та ін.) та проктологічних (геморой, парапроктит тощо) захворювань, займається лікуванням та видаленням грижі. За необхідності проводить оперативне втручання.
Записатися на прийом
Консультація 300 грн.
Хмельницький вул. Подільська, 93/1 (2 поверх)