Кіхтяк Тарас Андрійович

Судинний хірург
Головний лікар Хірургічної клініки "Корона" Кіхтяк Тарас Андрійович спеціалізується в області судинної хірургії, проводить профілактику, діагностику та лікування захворювань вен, розривів судин. Проводить прийом пацієнтів з варикозним розширенням вен і венозною недостатністю. Лікує трофічні розлади, флебіт та тромбофлебіт, флеботромбоз. Проводить склеротерапію, видаляє судинні зірочки на ногах.

Лікар працює в клініках:
Львів вул. Снопківська, 18 р.Галицький (Центр)

Петро
Кіхтяк Тарас Андрійович дуже все гарно роз'яснив мені про мою хворобу вен ніг. Вибрав лазерний метод і не пошкодував, результат перевищив мої сподівання. Дякую!!!
Марта
Чудовий лікар консультував і оперував мою маму, надвичайна людина! Дуже уважний і ретельнй у своїй роботі. Надає максимум уваги і завжди є в телефонному контакті!
Чудовий лікар! Мала раніше страшні вени на ногах, а тепер немає і сліду і все за один день! Рекомендую дуже!
Іванна
24 квітня '18р.
Надзвичайно фаховий спеціаліст, дуже акуратний, оперувалася у нього дві ноги одночасно лазерним способом, дуже задоволена, навіть не видно слідів!
Василь
18 квітня '18р.
Професіонал! Вилікував мене від варикозу за один день, весь персонал в клініці дуже приємний і кваліфікований, ніби я попав за кордон!
Дуже привітний і кваліфікований лікар, на всі питання відповів, записалася на до нього на лазерне лікування варикозу, відчувається що дуже добре розбирається в своїй справі!
Лілія
Чудовий спеціаліст, який вилікував мене від варикозу! Дуже розумний і привітний доктор, рекомендую всім!
Андрій
молодий спеціаліст з великим майбутнім
Тарас
Хороший лікар, просто і доступно пояснив хворобі і як її вилікувати)
Ірина
Хороший й прогресивний фахівець, попри все, чудова та вихована людина. Уважний до пацієнтів.

• Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького.

Курси

• Практика на базі Краківського спеціалізованого шпиталю імені Івана Павла ІІ, відділення клінічної хірургії серця, судин і трансплантології (Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawla II, oddzial kliniczny chirurgii serca, naczyn i transplantologii);
  • Курс лекцій проф. Франсуа Уля (Франція) на тему "Клінічна 3D анатомія венозної системи нижніх кінцівок. Діагностичні можливості ХХІ століття", США (United States Army Medicak Research Institute of Infectious Diseases).
  • Курс навчання за темою "Good Clinical Practice Education" (Навчання із забезпечення доброї клінічної практики);
  • ХХІ з'їзд хірургів України, ІІ з'їзд судинних та ендоваскулярних хірургів України (Львів, Україна);
  • ІІІ з'їзд судинних хірургів і ангіологів України (Донецьк, Україна);
  • ХІІІ Когрес Світової Федерації Українських Лікарських Товариств (Львів, Україна);
  • Перша всеукраїнська конференція з флебології із міжнародною участю (Яремче, Україна);
  • Medical Business Forum Міжнародного Благодійного Фонду за участю екс-міністра охорони здоров’я п. О.Квіташвілі та багатьох інших провідних спеціалістів з питань медицини (Київ, Україна).

Участь в асоциаціях

• Член Асоціації судинних хірургів, флебологів та ангіологі України;
  • Член Світової Федерації Українських Лікарських Товариств;
  • Член Європейської Асоціації Судинних Хірургів (The European Society for Vascular Surgery).