Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Яринич Юрій Васильович - загальний хірург, онкохірург, проктолог

8,3
Львів вул. Личаківська, 26 р.Личаківський

Часи роботи:

Пн — Пт: 09:00-18:00
Записатися на прийом

або дзвоніть за телефонами:

+38 (032) 232-82-01 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
 • Про клініку
 • Ціни на послуги
 • Відгуки
 • Лікарі

Лікар-хірург, онкохірург, проктолог Яринич Юрій Васильович має вищу кваліфікаційну категорію, ступень кандидата медичних наук, виконує консультації пацієнтів, які мають гострі або хронічні хвороби органів черевної порожнини.

Основні послуги лікаря:

 • консультації фахівця;
 • лапароскопічні операції;
 • лікування хвороб прямої кишки;
 • видалення гриж;
 • лікування жовчно-кам'яної хвороби;
 • видалення новоутворень шкіри та м’якої тканини;
 • лікування ожиріння.

Пацієнти приймаються за попереднім записом. Можливий виїзд до дому до пацієнта.

 • Ціни на послуги
 • Відгуки
 • Лікарі

Яринич Юрій Васильович - загальний хірург, онкохірург, проктолог, вартість послуг:

Ціни на послуги можуть відрізнятись від вказаних на сайті. Точну ціну Вам озвучить наш оператор під час запису на прийом.

 • Консультація проктолога 250
 • Консультація проктолога вдома 650
 • Консультація хірурга 250
 • Консультація онкохірурга 250
 • Консультація хірурга вдома 650
 • Консультація онкохірурга вдома 650

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Анна
16 січня '18г.
Дуже хочу поділитися враженнями простого пацієнта ,після знайомства з чудовим лікарем-хірургом,Яриничем Юрієм Васильовичем. Перш за все хочу сказати слова вдячності за самовіддану працю, людяність , професіоналізм.Я знаю що багато пацієнтів вдячні йому за щире серце і доброту, набутий досвід і всі позитивні людські якості ,які викликають тільки повагу до Вас Юрію Васильвичу.Я небажаю нікому бути пацієнтами лікарів, але хочу сказати що у наш нелегкий час ,є такі самовіддані і чуйні люди в білих халатах як Юрій Васильович Яринич! Спасибі Вам лікарю!
10
Надія Медвідь
15 січня '18г.
У мене був гастрит та ерозії дванадцятипалої кишки. Саме після звернення до Юрія Васильовича Яринича вдалося остаточно вилікуватися! Він - прекрасна Людина і професіонал своєї справи! Таке поєднання сьогодні рідко зустрічається. Це - справжній лікар, лікар від Бога! Я вже тричі рекомендувала саме цього лікаря своїм друзям і знайомим, які в результаті також були дуже задоволені! Дай Бог Вам, Юрію Васильовичу стократ більше отримувати того, що Ви даруєте людям своєю працею! Усіх вам благ!!! З вдячністю та повагою, Надія Медвідь, бандуристка (м. Львів).
10
Мирослав Мельник
15 січня '18г.
Моє знайомство з Юрієм Васильовичом відбулось в 2014р,на операційному столі. Від того часу зустрічались часто і в госпіталі і в зоні АТО. Мої враження такі. Професіонал високого рівня.Дуже чесна людина. Не було жодного разу ,щоб відмовив в допомозі мені ,чи іншим хлопцям.Людина високих моральних цінностей. Взірець лікаря і взірець військового лікаря.Велика подяка від тих сотень людей яким він допоміг,а багатьох повернув до повноцінного життя.Горджусь знайомством і дружбою з такою Людиною. Здоров'я і успіху. Учасник Ато 2014р.
10
К. 30 років
15 січня '18г.
Діагностка і лікування у хірургічному відділенні під керівництвом Юрія Васильовича Яринича на високому і сучасному рівні. Особливо приємно і комфортно усвідомлювати що офіційно оплачуючи медичну послугу, з високою врогідністю її таки можна отримати без додаткових незрозумілих витрат – Європа.
9
Володимир П. 54 роки
15 січня '18г.
Мене близько 3-х років турбували болів за грудиною, лікувалась не одноразово в кардіологічному стаціонарі з приводу серецевих проблем але як мені говорили із незмінною кардіограмою. За рекомеддацією сімейного лікаря звернулась до Юрія Васильовича. Його уважність і наполегливість щодо ряду обстежень дозволили встановити правильний діагноз (грижа стравохідного отвору діафрагми) і провести лапароскопічне хірургічне втручання і позбавилася болей які довго вважала серцевими.
9
Світлана К.
15 січня '18г.
Юрій Васильович - дуже професійний лікар, який щодня рятує людські життя, хороша і ввічлива людина. Коли приходиш до нього на прийом, то одразу виникає відчуття захищеності і впевненості, що тобі тут допоможуть. Він не боїться брати на себе відповідальність за діагноз ,який поставить особисто. Моя мама прийшла до нього на консультацію, маючи з собою знімок з висновком УЗД районного хірурга, який засвідчував те, що у неї пахова грижа і потрібна операція. Юрій Васильович особисто обстежив її і заперечив попередній діагноз. В результаті поставив вірний діагноз і призначив курс лікування. Завдяки йому мама одужала. Я довіряю цьому лікарю і вірю, що він зробить все можливе і навіть неможливе для порятунку кожного свого пацієнта!
10
М. 42 роки
15 січня '18г.
Я довший час знав про своє захворювання (великий 4 см камінь жовчного міхура), але відвідавши декілька медичних закладів не міг зважитись на хірургічне лікування, оскільки більшість лікарів говорили, що це не можливо виконати лапароскопічно (через проколи). Але розмова з Юрієм Васильовичем допомогла прийняти рішення оперуватись – все пройшло чудово – лапароскопічно і через 4 дні я вже був дома з родиною. Низький уклін колективу відділення абдомнальної хірургії в цілому та Юрію Васильовичу зокрема.
9
Микола Ч. 45р
15 січня '18г.
Яринич Ю.В. прекрасний фахівець, професіонал. Знаючий, чуйний і ефективний лікар. Побільше б таких спеціалістів. І ,взагалі, хірургічне відділення це прекрасна збалансована команда, яку очолює Юрій Васильович. Так тримати.
10
Галина Ш.
15 січня '18г.
Доброго дня! Бажаю здоров'я усім! Багато років я лікувалась, але не могла подолати свою хворобу без хірургічного втручання. І ось завдяки чуйному, досвідченому і хорошому спеціалісту , завідуючому абдомінальної хірургії ЯРИНИЧУ ЮРІЮ ВАСИЛЬОВИЧУ вдалось подолати мою хворобу. Операція пройшла успішно , без ускладнень. Тому я щиро вдячна за його професіоналізм, за добре слово, яке іноді рятує людину, за бажання творити добро і допомагати іншим. Рекомендую звертатись до такого досвідченого лікаря як ЮРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ. Взагалі у відділенні відчувається згуртованість всього медперсоналу. Висловлюю подяку за ефективне лікування, чистоту у палатах та зроблений ремонт у приміщенні абдомінальної хірургії.
10

Лікарі клініки Яринич Юрій Васильович - загальний хірург, онкохірург, проктолог

Яринич Юрій Васильович
Хірург, Онкохірург, Проктолог
5,00
Консультація 250 грн.
Записатися на прийом
Обрати фах
 • Проктолог
 • Хірург
очистити
Записатися на прийом
+38 (032) 232-82-01 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
Зверніть увагу на інші клініки:
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:30-16:00
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:30-17:00
Львів вул. Зигзаг, 5 р.Франківський
7,2
Засновано спеціалізований діагностичний медичний центр "Астра" в 1996 р. Головне завдання медзакладу - допомогу пацієнтам в області сексуального здоров'я та репродуктивної медицини. Фахівці центру отримали підготовку в закордонних клініках.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-18:00
Медичний центр «Життя» використовує сучасні методи лікування, наприклад, ендоверзной лазерної абляції за допомогою пункції, використання в роботі новітнього обладнання дозволяє досягти позитивних результатів навіть у запущених випадках.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-20:00