Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Кабінет лапароскопічного, пластичного, онкохірурга, проктолога Яринича Ю. В.

8.4
Wi-Fi
Львів, вул. Личаківська, 26 (Військово-медичний клінічний центр Західного регіону )
р.Личаківський
Пн — Пт: 09:00-18:00
Записатися на прийом

або дзвоніть за телефонами:

 • Про клініку
 • Ціни на послуги
 • Відгуки
 • Лікарі

Лікар-хірург, онкохірург, проктолог Яринич Юрій Васильович має вищу кваліфікаційну категорію, ступень кандидата медичних наук, виконує консультації пацієнтів, які мають гострі або хронічні хвороби органів черевної порожнини.

Основні послуги лікаря:

 • консультації фахівця;
 • лапароскопічні операції;
 • видалення гриж;
 • лікування жовчно-кам'яної хвороби;
 • видалення новоутворень шкіри та м’якої тканини;
 • лікування ожиріння.

Пацієнти приймаються за попереднім записом. Можливий виїзд до дому до пацієнта.

Кабінет лапароскопічного, пластичного, онкохірурга, проктолога Яринича Ю. В., вартість послуг:

Ціни на послуги можуть відрізнятись від вказаних на сайті. Точну ціну Вам озвучить наш оператор під час запису на прийом.

 • Водянка оболонок яєчка 12 800
 • Лапароскопічна холецистектоcомія 13 930
 • Езофагофундоплікація лапароскопічна з приводу грижі стравохідного отвору діафрагми 17 190
 • Лапароскопічна рукавна резекція шлунка при ожирінні чи цукровому діабеті 62 800
 • Гастроплікація шлунка при ожирінні чи цукровому діабеті 31 400
 • Діагностична лапароскопія 12 800
 • Абдомінопластика видалення жирового фартуха передньої черевної стінки 23 411
 • Консультація проктолога 450
 • Консультація онлайн проктолог 450
 • Гемороїдектомія при геморої 12 800
 • Анальна тріщина (висічення із сфінктеротомією) 12 800
 • Консультація хірурга 450
 • Консультація онкохірурга 450
 • Консультація онлайн хірург 450
 • Консультація онлайн онкохірург 450
 • Грижепластика вентральних гриж 17 190
 • Аллопластика пахової грижі сітка ULTRAPRO 14 470
 • Лапароскопічна аллогрижепластика 17 190
 • Апендектомія 12 800
 • Апендектомія при хронічному 12 800
 • Видалення новоутворів (перевяз) 6 700
 • Адгезіолізис розєднання спайок лапароскопічне 12 800

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Наталя 29р
15 лютого '21р.
Хочу подякувати прекрасному лікарю, людині за його кваліфіковані вміння та щире прагнення допомогти людям, які до нього звертаються. Недіючі дієти, брак сили волі призвели до неможливості скинути вагу. Мені порадили звернутись до Яринича Юрія Васильовича. Мені було запропоновано детальне обстеження, підготовку і операцію по зменшення шлунка. Операція проведена швидко, професійно, догляд в післяопераційний час перебування в стаціонарі був дбайливим. Я очікувала що скину вагу, але не думала що це буде настільки швидко і комфортно. З кожним тиждем я бачила зміни!!! Всім в кого така ж проблема звертайтеся до Юрія Васильовича!!! Не пожалієте!) Ще раз Щиро дякую Юрію Васильовичу!!!!!
10
Ольга 33р.
08 лютого '21р.
Чудовий лікар Яринич Юрій Васильович.Людина дуже приємна,відкрита,добра,щира.Можу сказати впевнено,так як в нього лікувалася і можу рекомендувати,спеціаліст дійсно прекрасний,розумний,все порадить,завжди зрозуміє кожну людину і все зробить на найвищому рівні. Я хворіла і безуспішно лікувалась з приводу печії та порушення серцевого ритму близько 5 років. Знайшла в інтернеті інформацію, що причиною даних симптомів може бути грижа стравохідного отвору діафрагми. Звернулась на консультацію до Юрія Васильовича отримала план обстежень – підтвердилась підозра щодо грижі. І невдовзі мені було виконано операцію лапароскопічним мамлотравматичним способом. Через 2 дні я була дома з сім єю, без печії, без грижі і з добрим настроєм. Побільше б таких лікарів,як Юрій Васильович люди б були здоровіші і щасливіші.
10
Галина 42р.
01 лютого '21р.
Хроший лікар, першокласний хірург, чудова, позитивна та відкрита людина. Дуже важливо теЮ що мені було доступно роз яснено всі особливості мого захворювання, способи його лікування, наслідки… Оперувалась у нього в травні (камені в жовчному), свою роботу Юрій Васильович зробив якісно та швидко (операція зайняла до години часу). До пацієнтів Юрій Васильович дуже уважний, кожного вислухає, все пояснить, докладно відповість на всі запитання. Дякую Вам,Юрій Васильович,що позбавили мене від тих каменюк. У Вас чудова команда.
10
Євген
26 липня '19р.
Робив лапароскопічну операцію 04.07.2019 з приводу гастроезофагеальної рефлюксної хвороби та грижі стравохідного отвору діафрагми. Хочу подякувати всьому персоналу відділення абдомінальної хірургії та зокрема Яриничу Юрію Васильовичу за професіоналізм, душевність, доброту та турботу. Щиро Вам вдячний, здоров'я Вам та сил, в Вашій нелегкій справі!
10
Зоряна
06 лютого '19р.
Висловлюю найщирішу подяку завідувачу відділення абдомінальної хірургії, лікарю-хірургу Яриничу Юрію Васильовичу, в якого золоті руки, щедре серце, і душевна теплота. Він чудова і чуйна людина, фахівець своєї професії… Багато хто з людей бояться лікарні, що там погано, не так лікують. Просто не туди потрапляють. Те, що я побачила і відчула приємно мене здивувало. Юрій Васильович - справжній кваліфікований професіонал, який разом із хворими переживає, заспокоює і вселяє надію на життя. Дякую Вам за Ваше добре, любляче серце, за Ваш професіоналізм і чуйність, побільше б таких фахівців! Прошу у Господа Бога дарувати Вам міцне здоров’я, щастя, натхнення у Вашій нелегкій роботі. Божого Вам благословення! P.S. У відділенні ідеальна чистота, чіткий розпорядок роботи, високий професіоналізм персоналу. А раз такі умови створені для пацієнтів, то це сприяє покращенню їхнього здоров’я. Усім працівникам відділення зичу теж здоров’я, тепла, миру та благополуччя. З повагою та вдячністю Зоряна.
10
Зоряна
04 лютого '19р.
Висловлюю найщирішу подяку завідувачу абдомінальної хірургії, лікарю-хірургу Яриничу Юрію Васильовичу, в якого золоті руки, щедре серце, і душевна теплота. Він чудова і чуйна людина, фахівець своєї професії… Багато хто з людей бояться лікарні, що там погано, не так лікують. Просто не туди потрапляють. Те, що я побачила і відчула приємно мене здивувало. Юрій Васильович - справжній кваліфікований професіонал, який разом із хворими переживає, заспокоює і вселяє надію на життя. Дякую Вам за Ваше добре, любляче серце, за Ваш професіоналізм і чуйність, побільше б таких фахівців! Прошу у Господа Бога дарувати Вам міцне здоров’я, щастя, натхнення у Вашій нелегкій роботі. Божого Вам благословення! P.S. У відділенні ідеальна чистота, чіткий розпорядок роботи, високий професіоналізм персоналу. А раз такі умови створені для пацієнтів, то це сприяє покращенню їхнього здоров’я. Усім працівникам відділення зичу теж здоров’я, тепла, миру та благополуччя.
10
Оленка
15 січня '19р.
Хочу висловити подяку лікарю Яриничу Ю.В. за його професіоналізм та уважність до пацієнтів, фаховість та високий рівень організації та роботи клініки. Всім рекомендую звертатись!
10
Оленка
09 грудня '18р.
Хочу подякувати Лікарю від Бога, Людині з великої букви за його знання, фаховість та щире прагнення допомогти людям, які до нього звертаються. Мені було зроблено алогерніопластику грижі білої лінії живота. Операція проведена швидко, професійно, догляд в післяопераційний час перебування в стаціонарі був дбайливим. Ще раз дякую і рекомендую звертатись у разі потреби лише до Яринича Ю.В.
10
Галина
02 серпня '18р.
Хочу щиро подякувати професіоналу своєї справи хірургу Яриничу Юрію Васильовичу. В мене був цукровий діабет другого типу. Приймала 5 років цукрознижуючі препарати, старалась дотримуватись дієти, використовувала народні методи (різні чаї, чорниця, кориця і т.д.), але ефекту не було ніякого. Навпаки рівень цукру в крові зростав. Збільшувала дози препаратів, періодично проходила курси лікування в лікарні, але це не допомагало. Почала шукати по інтернету інші способи, щоб позбутися цукрового діабету. Знайшла – зменшення шлунку. В інтернеті знайшла і лікаря-хірурга, який робить такі операції лапороскопічно, Юрія Васильовича і дякую за це Богу. В кінці лютого він мене прооперував. На п’ятий день я вже була вдома. Перед операцією рівень цукру був 12 - 15 (і я приймала таблетки!!!), зараз протягом дня від 5,3 до 7,9 (без таблеток). Схудла на 23 кг. Немає тахікардії. Почуваюсь досить добре. Дуже вдячна Юрію Васильовичу за професіоналізм і за те, що він відповідальний, добрий, людяний, з почуттям гумору (повірте, що в лікарні це теж важливо). Хочу також сказати слова подяки медичним сестричкам і санітаркам відділення абдомінальної хірургії за їх людяність і чуйність. Багато разів сиділа біля хворої сестри в різних лікарнях. Тому маю з чим порівнювати. У вас чудовий колектив, Юрію Васильовичу!!!
10
Л 51 рік
26 квітня '18р.
Безперервні дієти, спортзали, брак сили волі призвели до неможливості скинути вагу нижче 135 кг, близько року приймала цукрознижуючі препарати і препарати від тиску. Мені подруга порадила звернутись до Юрія Васильовича. Мені було запропоновано детальне обстеження, підготовку і операцію лапароскопічного зменшення шлунка. Це неймовірно але через 2 місяці я втратила 22 кг, неприймаю жодних цукрознижуючих препаратів оскільки цукор крові нормалізувався, значно знизився артеріальний тиск і перестали боліти суглоби – ДЯКУЮ!!!!!!!!!!!
10
Дарія 51 рік
26 квітня '18р.
Я довго лікувалася у різних спеціалістів, у тому числі кардіологів з приводу болей за грудиною, але без бажаного ефекту. Мені порадили Юрія Васильовича який виявився дуже грамотним і уважним фахівцем. Він діагностував у мене грижу стравохідного отвору діафрагми яка і була причиною всіх проблем. Мені було виконано лапароскопічну (без розрізу) операцію і я вже на третій день без болей і з великою вдячністю була виписана із стаціонару. Дуже задоволена і всім рекомендую при потребі зветратись саме до цього спеціаліста
9
Анна
16 січня '18р.
Дуже хочу поділитися враженнями простого пацієнта ,після знайомства з чудовим лікарем-хірургом,Яриничем Юрієм Васильовичем. Перш за все хочу сказати слова вдячності за самовіддану працю, людяність , професіоналізм.Я знаю що багато пацієнтів вдячні йому за щире серце і доброту, набутий досвід і всі позитивні людські якості ,які викликають тільки повагу до Вас Юрію Васильвичу.Я небажаю нікому бути пацієнтами лікарів, але хочу сказати що у наш нелегкий час ,є такі самовіддані і чуйні люди в білих халатах як Юрій Васильович Яринич! Спасибі Вам лікарю!
10
Надія Медвідь
15 січня '18р.
У мене був гастрит та ерозії дванадцятипалої кишки. Саме після звернення до Юрія Васильовича Яринича вдалося остаточно вилікуватися! Він - прекрасна Людина і професіонал своєї справи! Таке поєднання сьогодні рідко зустрічається. Це - справжній лікар, лікар від Бога! Я вже тричі рекомендувала саме цього лікаря своїм друзям і знайомим, які в результаті також були дуже задоволені! Дай Бог Вам, Юрію Васильовичу стократ більше отримувати того, що Ви даруєте людям своєю працею! Усіх вам благ!!! З вдячністю та повагою, Надія Медвідь, бандуристка (м. Львів).
10
Мирослав Мельник
15 січня '18р.
Моє знайомство з Юрієм Васильовичом відбулось в 2014р,на операційному столі. Від того часу зустрічались часто і в госпіталі і в зоні АТО. Мої враження такі. Професіонал високого рівня.Дуже чесна людина. Не було жодного разу ,щоб відмовив в допомозі мені ,чи іншим хлопцям.Людина високих моральних цінностей. Взірець лікаря і взірець військового лікаря.Велика подяка від тих сотень людей яким він допоміг,а багатьох повернув до повноцінного життя.Горджусь знайомством і дружбою з такою Людиною. Здоров'я і успіху. Учасник Ато 2014р.
10
К. 30 років
15 січня '18р.
Діагностка і лікування у хірургічному відділенні під керівництвом Юрія Васильовича Яринича на високому і сучасному рівні. Особливо приємно і комфортно усвідомлювати що офіційно оплачуючи медичну послугу, з високою врогідністю її таки можна отримати без додаткових незрозумілих витрат – Європа.
9
Володимир П. 54 роки
15 січня '18р.
Мене близько 3-х років турбували болів за грудиною, лікувалась не одноразово в кардіологічному стаціонарі з приводу серецевих проблем але як мені говорили із незмінною кардіограмою. За рекомеддацією сімейного лікаря звернулась до Юрія Васильовича. Його уважність і наполегливість щодо ряду обстежень дозволили встановити правильний діагноз (грижа стравохідного отвору діафрагми) і провести лапароскопічне хірургічне втручання і позбавилася болей які довго вважала серцевими.
9
Світлана К.
15 січня '18р.
Юрій Васильович - дуже професійний лікар, який щодня рятує людські життя, хороша і ввічлива людина. Коли приходиш до нього на прийом, то одразу виникає відчуття захищеності і впевненості, що тобі тут допоможуть. Він не боїться брати на себе відповідальність за діагноз ,який поставить особисто. Моя мама прийшла до нього на консультацію, маючи з собою знімок з висновком УЗД районного хірурга, який засвідчував те, що у неї пахова грижа і потрібна операція. Юрій Васильович особисто обстежив її і заперечив попередній діагноз. В результаті поставив вірний діагноз і призначив курс лікування. Завдяки йому мама одужала. Я довіряю цьому лікарю і вірю, що він зробить все можливе і навіть неможливе для порятунку кожного свого пацієнта!
10
М. 42 роки
15 січня '18р.
Я довший час знав про своє захворювання (великий 4 см камінь жовчного міхура), але відвідавши декілька медичних закладів не міг зважитись на хірургічне лікування, оскільки більшість лікарів говорили, що це не можливо виконати лапароскопічно (через проколи). Але розмова з Юрієм Васильовичем допомогла прийняти рішення оперуватись – все пройшло чудово – лапароскопічно і через 4 дні я вже був дома з родиною. Низький уклін колективу відділення абдомнальної хірургії в цілому та Юрію Васильовичу зокрема.
9
Микола Ч. 45р
15 січня '18р.
Яринич Ю.В. прекрасний фахівець, професіонал. Знаючий, чуйний і ефективний лікар. Побільше б таких спеціалістів. І ,взагалі, хірургічне відділення це прекрасна збалансована команда, яку очолює Юрій Васильович. Так тримати.
10
Галина Ш.
15 січня '18р.
Доброго дня! Бажаю здоров'я усім! Багато років я лікувалась, але не могла подолати свою хворобу без хірургічного втручання. І ось завдяки чуйному, досвідченому і хорошому спеціалісту , завідуючому абдомінальної хірургії ЯРИНИЧУ ЮРІЮ ВАСИЛЬОВИЧУ вдалось подолати мою хворобу. Операція пройшла успішно , без ускладнень. Тому я щиро вдячна за його професіоналізм, за добре слово, яке іноді рятує людину, за бажання творити добро і допомагати іншим. Рекомендую звертатись до такого досвідченого лікаря як ЮРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ. Взагалі у відділенні відчувається згуртованість всього медперсоналу. Висловлюю подяку за ефективне лікування, чистоту у палатах та зроблений ремонт у приміщенні абдомінальної хірургії.
10

Лікарі клініки Кабінет лапароскопічного, пластичного, онкохірурга, проктолога Яринича Ю. В.

Яринич Юрій Васильович
Хірург
10
Консультація 450 грн.
Записатися на прийом
Обрати фах
 • Хірург
очистити
Записатися на прийом

** Інформація, що отримана від адміністрації клініки згідно з договором про надання послуг запису пацієнтів, перевірена і актуальна.

Зверніть увагу на інші клініки:
Трутяк Роман Ігорович спеціалізується на судинній хірургії, флебології. Бере активну участь в наукових конференціях, відвідує сертифікаційні курси за спеціальністю. Автор і співавтор близько 60 наукових публікацій.
Пн — Пт: 09:30-16:00
Судинний хірург Дячишин Б.І. консультує пацієнтів, які страждають на судинні захворювання, варикозну хворобу, тромбоз нижніх кінцівок. Має багаторічний досвід, високу кваліфікацію.
Пн — Пт: 09:30-15:00
Стоматологічна клініка RIKOTA на Проспекті Свободи — медзаклад, що надає повний спектр стоматологічних послуг для дорослих та дітей. Протягом 1 години в клініці можна пройти 3D-діагностику, створити цифровий дизайн майбутньої усмішки та виконати професійну гігієну порожнини рота. У центрі за один візит можна пройти одноетапну імплантацію або змінити прикус непомітно для оточуючих за допомогою лінгвальних брекетів та елайнерів.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-22:00 Сб: 09:00-22:00
Стоматологія Medicover — клініка, що надає пацієнтам найширший спектр стоматологічних послуг від профілактики захворювань зубів до імплантації та протезування зубного ряду. Лікування здійснюється відповідно до сучасних світових стандартів. У роботі використовуються тільки новітні лікарські препарати.
Пн — Пт: 09:00-20:00 Сб: 10:00-16:00