Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Яринич Юрій Васильович - загальний хірург, онкохірург, проктолог

7,6
Львів вул. Личаківська, 26 р.Личаківський

Часи роботи:

Пн — Пт: 09:00-18:00
Записатися на прийом

або дзвоніть за телефонами:

+38 (032) 232-82-01 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
 • Про клініку
 • Ціни на послуги
 • Відгуки
 • Лікарі
 • Ціни на послуги
 • Відгуки
 • Лікарі

Яринич Юрій Васильович - загальний хірург, онкохірург, проктолог, вартість послуг:

Ціни на послуги можуть відрізнятись від вказаних на сайті. Точну ціну Вам озвучить наш оператор під час запису на прийом.

 • Консультація проктолога 200
 • Консультація проктолога вдома 650
 • Консультація хірурга 200
 • Консультація онкохірурга 200
 • Консультація хірурга вдома 650
 • Консультація онкохірурга вдома 650

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Анна
16 січня '18г.
Дуже хочу поділитися враженнями простого пацієнта ,після знайомства з чудовим лікарем-хірургом,Яриничем Юрієм Васильовичем. Перш за все хочу сказати слова вдячності за самовіддану працю, людяність , професіоналізм.Я знаю що багато пацієнтів вдячні йому за щире серце і доброту, набутий досвід і всі позитивні людські якості ,які викликають тільки повагу до Вас Юрію Васильвичу.Я небажаю нікому бути пацієнтами лікарів, але хочу сказати що у наш нелегкий час ,є такі самовіддані і чуйні люди в білих халатах як Юрій Васильович Яринич! Спасибі Вам лікарю!
10
Надія Медвідь
15 січня '18г.
У мене був гастрит та ерозії дванадцятипалої кишки. Саме після звернення до Юрія Васильовича Яринича вдалося остаточно вилікуватися! Він - прекрасна Людина і професіонал своєї справи! Таке поєднання сьогодні рідко зустрічається. Це - справжній лікар, лікар від Бога! Я вже тричі рекомендувала саме цього лікаря своїм друзям і знайомим, які в результаті також були дуже задоволені! Дай Бог Вам, Юрію Васильовичу стократ більше отримувати того, що Ви даруєте людям своєю працею! Усіх вам благ!!! З вдячністю та повагою, Надія Медвідь, бандуристка (м. Львів).
10
Мирослав Мельник
15 січня '18г.
Моє знайомство з Юрієм Васильовичом відбулось в 2014р,на операційному столі. Від того часу зустрічались часто і в госпіталі і в зоні АТО. Мої враження такі. Професіонал високого рівня.Дуже чесна людина. Не було жодного разу ,щоб відмовив в допомозі мені ,чи іншим хлопцям.Людина високих моральних цінностей. Взірець лікаря і взірець військового лікаря.Велика подяка від тих сотень людей яким він допоміг,а багатьох повернув до повноцінного життя.Горджусь знайомством і дружбою з такою Людиною. Здоров'я і успіху. Учасник Ато 2014р.
10
К. 30 років
15 січня '18г.
Діагностка і лікування у хірургічному відділенні під керівництвом Юрія Васильовича Яринича на високому і сучасному рівні. Особливо приємно і комфортно усвідомлювати що офіційно оплачуючи медичну послугу, з високою врогідністю її таки можна отримати без додаткових незрозумілих витрат – Європа.
9
Володимир П. 54 роки
15 січня '18г.
Мене близько 3-х років турбували болів за грудиною, лікувалась не одноразово в кардіологічному стаціонарі з приводу серецевих проблем але як мені говорили із незмінною кардіограмою. За рекомеддацією сімейного лікаря звернулась до Юрія Васильовича. Його уважність і наполегливість щодо ряду обстежень дозволили встановити правильний діагноз (грижа стравохідного отвору діафрагми) і провести лапароскопічне хірургічне втручання і позбавилася болей які довго вважала серцевими.
9
Світлана К.
15 січня '18г.
Юрій Васильович - дуже професійний лікар, який щодня рятує людські життя, хороша і ввічлива людина. Коли приходиш до нього на прийом, то одразу виникає відчуття захищеності і впевненості, що тобі тут допоможуть. Він не боїться брати на себе відповідальність за діагноз ,який поставить особисто. Моя мама прийшла до нього на консультацію, маючи з собою знімок з висновком УЗД районного хірурга, який засвідчував те, що у неї пахова грижа і потрібна операція. Юрій Васильович особисто обстежив її і заперечив попередній діагноз. В результаті поставив вірний діагноз і призначив курс лікування. Завдяки йому мама одужала. Я довіряю цьому лікарю і вірю, що він зробить все можливе і навіть неможливе для порятунку кожного свого пацієнта!
10
М. 42 роки
15 січня '18г.
Я довший час знав про своє захворювання (великий 4 см камінь жовчного міхура), але відвідавши декілька медичних закладів не міг зважитись на хірургічне лікування, оскільки більшість лікарів говорили, що це не можливо виконати лапароскопічно (через проколи). Але розмова з Юрієм Васильовичем допомогла прийняти рішення оперуватись – все пройшло чудово – лапароскопічно і через 4 дні я вже був дома з родиною. Низький уклін колективу відділення абдомнальної хірургії в цілому та Юрію Васильовичу зокрема.
9
Микола Ч. 45р
15 січня '18г.
Яринич Ю.В. прекрасний фахівець, професіонал. Знаючий, чуйний і ефективний лікар. Побільше б таких спеціалістів. І ,взагалі, хірургічне відділення це прекрасна збалансована команда, яку очолює Юрій Васильович. Так тримати.
10
Галина Ш.
15 січня '18г.
Доброго дня! Бажаю здоров'я усім! Багато років я лікувалась, але не могла подолати свою хворобу без хірургічного втручання. І ось завдяки чуйному, досвідченому і хорошому спеціалісту , завідуючому абдомінальної хірургії ЯРИНИЧУ ЮРІЮ ВАСИЛЬОВИЧУ вдалось подолати мою хворобу. Операція пройшла успішно , без ускладнень. Тому я щиро вдячна за його професіоналізм, за добре слово, яке іноді рятує людину, за бажання творити добро і допомагати іншим. Рекомендую звертатись до такого досвідченого лікаря як ЮРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ. Взагалі у відділенні відчувається згуртованість всього медперсоналу. Висловлюю подяку за ефективне лікування, чистоту у палатах та зроблений ремонт у приміщенні абдомінальної хірургії.
10

Лікарі клініки Яринич Юрій Васильович - загальний хірург, онкохірург, проктолог

Яринич Юрій Васильович
Хірург, Онкохірург, Проктолог
5,00
Консультація 200 грн.
Записатися на прийом
Обрати фах
 • Проктолог
 • Хірург
очистити
Записатися на прийом
+38 (032) 232-82-01 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
Зверніть увагу на інші клініки:
Львів вул. Зигзаг, 5 р.Франківський
7,3
Засновано спеціалізований діагностичний медичний центр "Астра" в 1996 р. Головне завдання медзакладу - допомогу пацієнтам в області сексуального здоров'я та репродуктивної медицини. Фахівці центру отримали підготовку в закордонних клініках.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-18:00
Медичний центр «Життя» використовує сучасні методи лікування, наприклад, ендоверзной лазерної абляції за допомогою пункції, використання в роботі новітнього обладнання дозволяє досягти позитивних результатів навіть у запущених випадках.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-20:00
Львів вул. Антоновича, 138б, пов. 3 р.Франківський
7,0
Багатопрофільна клініка «Здоров'я» являє собою лікувально-діагностичний центр. Послуги, що надаються клінікою: біорезонансна діагностика всього організму; обстеження дітей; аналізи крові без забору крові; дослідження обміну речовин; фізіорефлексотерапія; підбір лікування та рекомендації щодо профілактики; відновлення зору неінвазивним способом; лікування мастопатії; лікування серцево-судинної, сечостатевої, травної систем.
Записатися на прийом
Львівський медичний центр доктора Бубновського спеціалізується на лікуванні різноманітних захворювань за допомогою кінезітерапії (лікування рухом). Хірургічне втручання та медикаментозні засоби не застосовуються.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-21:00 Сб: 08:00-19:00