Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Яринич Юрій Васильович - загальний хірург, онкохірург, проктолог

8.3
Львів, вул. Личаківська, 26
р.Личаківський
Пн — Пт: 09:00-18:00
Записатися на прийом

або дзвоніть за телефонами:

+38 (032) 232-82-01 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
 • Про клініку
 • Ціни на послуги
 • Відгуки
 • Лікарі

Лікар-хірург, онкохірург, проктолог Яринич Юрій Васильович має вищу кваліфікаційну категорію, ступень кандидата медичних наук, виконує консультації пацієнтів, які мають гострі або хронічні хвороби органів черевної порожнини.

Основні послуги лікаря:

 • консультації фахівця;
 • лапароскопічні операції;
 • лікування хвороб прямої кишки;
 • видалення гриж;
 • лікування жовчно-кам'яної хвороби;
 • видалення новоутворень шкіри та м’якої тканини;
 • лікування ожиріння.

Пацієнти приймаються за попереднім записом. Можливий виїзд до дому до пацієнта.

 • Ціни на послуги
 • Відгуки
 • Лікарі

Яринич Юрій Васильович - загальний хірург, онкохірург, проктолог, вартість послуг:

Ціни на послуги можуть відрізнятись від вказаних на сайті. Точну ціну Вам озвучить наш оператор під час запису на прийом.

 • Консультація проктолога 250
 • Консультація проктолога вдома 650
 • Консультація хірурга 250
 • Консультація онкохірурга 250
 • Консультація хірурга вдома 650
 • Консультація онкохірурга вдома 650

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Галина
02 серпня '18г.
Хочу щиро подякувати професіоналу своєї справи хірургу Яриничу Юрію Васильовичу. В мене був цукровий діабет другого типу. Приймала 5 років цукрознижуючі препарати, старалась дотримуватись дієти, використовувала народні методи (різні чаї, чорниця, кориця і т.д.), але ефекту не було ніякого. Навпаки рівень цукру в крові зростав. Збільшувала дози препаратів, періодично проходила курси лікування в лікарні, але це не допомагало. Почала шукати по інтернету інші способи, щоб позбутися цукрового діабету. Знайшла – зменшення шлунку. В інтернеті знайшла і лікаря-хірурга, який робить такі операції лапороскопічно, Юрія Васильовича і дякую за це Богу. В кінці лютого він мене прооперував. На п’ятий день я вже була вдома. Перед операцією рівень цукру був 12 - 15 (і я приймала таблетки!!!), зараз протягом дня від 5,3 до 7,9 (без таблеток). Схудла на 23 кг. Немає тахікардії. Почуваюсь досить добре. Дуже вдячна Юрію Васильовичу за професіоналізм і за те, що він відповідальний, добрий, людяний, з почуттям гумору (повірте, що в лікарні це теж важливо). Хочу також сказати слова подяки медичним сестричкам і санітаркам відділення абдомінальної хірургії за їх людяність і чуйність. Багато разів сиділа біля хворої сестри в різних лікарнях. Тому маю з чим порівнювати. У вас чудовий колектив, Юрію Васильовичу!!!
10
Л 51 рік
26 квітня '18г.
Безперервні дієти, спортзали, брак сили волі призвели до неможливості скинути вагу нижче 135 кг, близько року приймала цукрознижуючі препарати і препарати від тиску. Мені подруга порадила звернутись до Юрія Васильовича. Мені було запропоновано детальне обстеження, підготовку і операцію лапароскопічного зменшення шлунка. Це неймовірно але через 2 місяці я втратила 22 кг, неприймаю жодних цукрознижуючих препаратів оскільки цукор крові нормалізувався, значно знизився артеріальний тиск і перестали боліти суглоби – ДЯКУЮ!!!!!!!!!!!
10
Дарія 51 рік
26 квітня '18г.
Я довго лікувалася у різних спеціалістів, у тому числі кардіологів з приводу болей за грудиною, але без бажаного ефекту. Мені порадили Юрія Васильовича який виявився дуже грамотним і уважним фахівцем. Він діагностував у мене грижу стравохідного отвору діафрагми яка і була причиною всіх проблем. Мені було виконано лапароскопічну (без розрізу) операцію і я вже на третій день без болей і з великою вдячністю була виписана із стаціонару. Дуже задоволена і всім рекомендую при потребі зветратись саме до цього спеціаліста
9
Анна
16 січня '18г.
Дуже хочу поділитися враженнями простого пацієнта ,після знайомства з чудовим лікарем-хірургом,Яриничем Юрієм Васильовичем. Перш за все хочу сказати слова вдячності за самовіддану працю, людяність , професіоналізм.Я знаю що багато пацієнтів вдячні йому за щире серце і доброту, набутий досвід і всі позитивні людські якості ,які викликають тільки повагу до Вас Юрію Васильвичу.Я небажаю нікому бути пацієнтами лікарів, але хочу сказати що у наш нелегкий час ,є такі самовіддані і чуйні люди в білих халатах як Юрій Васильович Яринич! Спасибі Вам лікарю!
10
Надія Медвідь
15 січня '18г.
У мене був гастрит та ерозії дванадцятипалої кишки. Саме після звернення до Юрія Васильовича Яринича вдалося остаточно вилікуватися! Він - прекрасна Людина і професіонал своєї справи! Таке поєднання сьогодні рідко зустрічається. Це - справжній лікар, лікар від Бога! Я вже тричі рекомендувала саме цього лікаря своїм друзям і знайомим, які в результаті також були дуже задоволені! Дай Бог Вам, Юрію Васильовичу стократ більше отримувати того, що Ви даруєте людям своєю працею! Усіх вам благ!!! З вдячністю та повагою, Надія Медвідь, бандуристка (м. Львів).
10
Мирослав Мельник
15 січня '18г.
Моє знайомство з Юрієм Васильовичом відбулось в 2014р,на операційному столі. Від того часу зустрічались часто і в госпіталі і в зоні АТО. Мої враження такі. Професіонал високого рівня.Дуже чесна людина. Не було жодного разу ,щоб відмовив в допомозі мені ,чи іншим хлопцям.Людина високих моральних цінностей. Взірець лікаря і взірець військового лікаря.Велика подяка від тих сотень людей яким він допоміг,а багатьох повернув до повноцінного життя.Горджусь знайомством і дружбою з такою Людиною. Здоров'я і успіху. Учасник Ато 2014р.
10
К. 30 років
15 січня '18г.
Діагностка і лікування у хірургічному відділенні під керівництвом Юрія Васильовича Яринича на високому і сучасному рівні. Особливо приємно і комфортно усвідомлювати що офіційно оплачуючи медичну послугу, з високою врогідністю її таки можна отримати без додаткових незрозумілих витрат – Європа.
9
Володимир П. 54 роки
15 січня '18г.
Мене близько 3-х років турбували болів за грудиною, лікувалась не одноразово в кардіологічному стаціонарі з приводу серецевих проблем але як мені говорили із незмінною кардіограмою. За рекомеддацією сімейного лікаря звернулась до Юрія Васильовича. Його уважність і наполегливість щодо ряду обстежень дозволили встановити правильний діагноз (грижа стравохідного отвору діафрагми) і провести лапароскопічне хірургічне втручання і позбавилася болей які довго вважала серцевими.
9
Світлана К.
15 січня '18г.
Юрій Васильович - дуже професійний лікар, який щодня рятує людські життя, хороша і ввічлива людина. Коли приходиш до нього на прийом, то одразу виникає відчуття захищеності і впевненості, що тобі тут допоможуть. Він не боїться брати на себе відповідальність за діагноз ,який поставить особисто. Моя мама прийшла до нього на консультацію, маючи з собою знімок з висновком УЗД районного хірурга, який засвідчував те, що у неї пахова грижа і потрібна операція. Юрій Васильович особисто обстежив її і заперечив попередній діагноз. В результаті поставив вірний діагноз і призначив курс лікування. Завдяки йому мама одужала. Я довіряю цьому лікарю і вірю, що він зробить все можливе і навіть неможливе для порятунку кожного свого пацієнта!
10
М. 42 роки
15 січня '18г.
Я довший час знав про своє захворювання (великий 4 см камінь жовчного міхура), але відвідавши декілька медичних закладів не міг зважитись на хірургічне лікування, оскільки більшість лікарів говорили, що це не можливо виконати лапароскопічно (через проколи). Але розмова з Юрієм Васильовичем допомогла прийняти рішення оперуватись – все пройшло чудово – лапароскопічно і через 4 дні я вже був дома з родиною. Низький уклін колективу відділення абдомнальної хірургії в цілому та Юрію Васильовичу зокрема.
9
Микола Ч. 45р
15 січня '18г.
Яринич Ю.В. прекрасний фахівець, професіонал. Знаючий, чуйний і ефективний лікар. Побільше б таких спеціалістів. І ,взагалі, хірургічне відділення це прекрасна збалансована команда, яку очолює Юрій Васильович. Так тримати.
10
Галина Ш.
15 січня '18г.
Доброго дня! Бажаю здоров'я усім! Багато років я лікувалась, але не могла подолати свою хворобу без хірургічного втручання. І ось завдяки чуйному, досвідченому і хорошому спеціалісту , завідуючому абдомінальної хірургії ЯРИНИЧУ ЮРІЮ ВАСИЛЬОВИЧУ вдалось подолати мою хворобу. Операція пройшла успішно , без ускладнень. Тому я щиро вдячна за його професіоналізм, за добре слово, яке іноді рятує людину, за бажання творити добро і допомагати іншим. Рекомендую звертатись до такого досвідченого лікаря як ЮРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ. Взагалі у відділенні відчувається згуртованість всього медперсоналу. Висловлюю подяку за ефективне лікування, чистоту у палатах та зроблений ремонт у приміщенні абдомінальної хірургії.
10

Лікарі клініки Яринич Юрій Васильович - загальний хірург, онкохірург, проктолог

Яринич Юрій Васильович
Лапароскопічний хірург, Проктолог, Пластичний хірург, Онкохірург
5,00
Консультація 350 грн.
Записатися на прийом
Обрати фах
 • Проктолог
 • Хірург
очистити
Записатися на прийом
+38 (032) 232-82-01 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
Зверніть увагу на інші клініки:
Трутяк Роман Ігорович спеціалізується на судинній хірургії, флебології. Бере активну участь в наукових конференціях, відвідує сертифікаційні курси за спеціальністю. Автор і співавтор близько 60 наукових публікацій.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:30-16:00
Львів вул. Чернігівська, 7. Обласна клінічна лікарня, головний корпус, 3 поверх р.Личаківський
5,7
Судинний хірург Дячишин Б.І. консультує пацієнтів, які страждають на судинні захворювання, варикозну хворобу, тромбоз нижніх кінцівок. Має багаторічний досвід, високу кваліфікацію.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:30-15:00
Янківський Володимир Олександрович спеціалізується на хірургічному лікуванні захворювань органів черевної порожнин. Лікар першої кваліфікаційної категорії. Автор багатьох наукових публікацій в галузі хірургії. Бере активну участь в наукових конференціях, відвідує сертифікаційні курси за спеціальністю.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:30-17:00
Чиж Лілія Борисівна лікар вищої категорії. Спеціалізується на ендоскопії гортані та трахео-бронхіального дерева, бронхології. Займається проблемами довготривалого кашлю, субатрофії слизової оболонки, санацією трахео-бронхіального дерева, діагностикою різних захворювань трахео-бронхіального дерева.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-17:00