Акушер-гінеколог у Львові

Вікторія
Наталія допомогла мені вирішити одразу дві проблеми. І одна з них тяглася ще з підліткового віку і ніхто з інших лікарів не міг призначити правильного лікування. Після проходження курсу лікування я стала повністю здоровою. Дякую вам! Тому однозначно раджу всім жінкам)
Ана
Она мой герой. Она знает свою работу, она очень внимательный и теплый человек. Она объясняет каждую деталь, Я из Грузии, и я волновалась находится в чужой стране, но я чувствую, что в хороших руках.
Марія
Надзвичайно задоволена даним спеціалістом. Побачила проблему, яку не бачив інший лікар протягом 1 року і допомогла її усунути. Все гарно пояснює, навіть будучи у відпустці завжди відповідає на повідомлення і не одним словом, призначає якісне лікування.
Марта
Ірина Богданівна - чудовий спеціаліст, на консультації ретельна та уважна, інформація стосовно стану здоров'я надана доступно і зрозуміло. Однозначно рекомендую Ірину Богданівну
31 липня '19 г.
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
Лікар акушер-гінеколог, кандидат медичних наук. Спеціалізується на лікування жіночих хвороб, що передаються статевим шляхом, лікування порушень гормонального фону, методиками лікування ерозії шийки матки шляхом лазерної коагуляції, медикаментозне переривання вагітності.
Записатися на прийомЗа місяць записані 6 пацієнтів
Львів вул. Генерала Чупринки, 61 (офіс 28) р.Франківський
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
Лікар другої кваліфікаційної категорії. Спеціаліст в галузі акушерства та гінекології, ультразвукової діагностики, дитячий та підлітковий гінеколог. Займається лікуванням гормональних розладів у жінок та дівчат. Також надає лікарську допомогу при запальних захворюваннях матки, шийки матки, інфекціях, що передаються статевим шляхом. Проводить консультації з питань планування сім'ї, психологічної підготовки дівчаток до статевої зрілості. Спеціалізується на підготовці жінок до пологів, корекції патологічних станів вагітності, комплексному веденні вагітності.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.4
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст, Хірург
Лікар другої кваліфікаційної категорії. Спеціаліст в галузі акушерства та гінекології, ультразвукової діагностики. Надає консультації акушера-гінеколога та діагноста. Займається консервативним і оперативним лікуванням гінекологічних патологій. Володіє методиками діагностичної і хірургічної лапароскопії. Проводить ультразвукові обстеження органів малого тазу жінок. Виконує розшифровку результатів досліджень, постановку діагнозу.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Акушер-гінеколог, Гінеколог
Лікар акушер-гінеколог, займається профілактикою та лікуванням жіночих хвороб, безпліддя, патології шийки матки, статевих інфекцій. Галина Миколаївна надає послуги по веденню вагітності. Лікар володіє методами гістероскопії.Проводить інєкційну корекцію урогенітальної ділянки та інтимну пластику.
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9 р.Шевченківський
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Ірина Ярославівна є спеціалістом вищої категорії у галузі репродуктології та гінекології. Проводить обстеження та спостереження пар, що не мають дітей, проведення ЕКЗ, лікування патологій жіночої статевої системи.
Консультація від 450 грн.
Акушер-гінеколог, Репродуктолог, УЗД-спеціаліст
Лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії, спеціаліст з ультразвукової діагностики та репродуктології. Спеціалізується на лікуванні та УЗ-діагностиці в гінекологічній сфері.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Доктор Курилко Мирослава Романівна надає лікарську допомогу при фонових та запальних захворюваннях шийки матки, гострих та хронічних захворювань жіночих статевих органів, порушеннях оваріально-менструального циклу, загрозі переривання вагітності та інших гінекологічних патологіях. Володіє гістеро- та лапароскопічними методиками, виконує кольпоскопію, біопсію, взяття мазка на урогенітальні інфекції та ін. Здійснює ведення вагітності.
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
Кандидат медичних наук Олена Вікторівна, лікар гінеколог, акушер-гінеколог, спеціаліст з УЗ-діагностики, спеціалізується у сфері практичної гінекології. Проводить діагностику і лікування захворювань шийки матки. Проводить лікування генітального ендометріозу, урогенітальних інфекцій, жіночого безпліддя. Є автором понад 60 наукових публікацій, постійно приймає участь в різноманітних конференціях, семінарах присвячених гінекології та акушерству.
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
Лікар першої категорії, акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст, кандидат медичних наук. В сферу практичної діяльності лікаря входить лікування хвороб гінекологічного профілю. всебічна терапія інфекційних та запальних процесів, лікування ендометріозу, патології шийки матки, нормалізація менструального циклу, консультації з приводу безпліддя, планування та ведення вагітності. Проводить УЗД у всіх триместрах вагітності, доплерометричне обстеження фетоплацентарного кровоплину, дослідження біофізичного профілю плода.
Консультація від 450 грн.
Акушер-гінеколог, Гінеколог
Доктор Конофольська Олександра Іванівна займається лікуванням гінекологічних захворювань, пренатальною діагностикою, спостереженням вагітності. Веде консультативний прийом. Надає лікарську допомогу пацієнткам з міомою матки, ендометритом, вагінітом, патологіями шийки матки, загрозою переривання вагітності, порушенням менструального циклу, інфекціями, які передаються статевим шляхом. Виконує біопсію, кольпоскопію, інші сучасні діагностичні та лікувальні маніпуляції.