Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі гінекологи в Вінниці

Послуга Ціна
Консультация гинеколога в кліниці «ЛДЦ Слаомед» 150
Консультація гінеколога з оглядом (огляд, мазки на флору та цитологію, відеокольпоскопія) в кліниці «Медичний центр Омеда» 305
Консультація гінеколога з призначенням лікування в кліниці «МЦ Статус» 130
Консультація гінеколога зі взяттям мазків в кліниці «МЦ Мое здоровье» 310
Консультація гінеколога-ендокринолога з приводу безпліддя в кліниці «Радамед» 300
Консультація дитячого гінеколога (без взяття мазків) в кліниці «Медичний центр Альтамедика Плюс» 110
Консультація гінеколога в кліниці «Медичний центр Альтамедика» 110
Консультація гінеколога без огляду (по результатам аналізів, УЗД, лікування) в кліниці «Медичний центр Берегиня» 220
7
10
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
18 років досвіду
10
Акушер-гінеколог, має вищу категорію кваліфікації. Кандидат медичних наук, спеціалізується на ультразвукових обстеженнях репродуктивної системи жінок. Консультує, веде вагітних, лікує хвороби шийки матки, у тому числі доброякісні пухлини.
Аліса
13 жовтня '16р.
9
Дякую за консультацію, усе сподобалося - отримала відповіді на усі мої питання
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-02-23
Консультація 250 грн.
Вінниця вул. Грибоєдова, 3
Акушер-гінеколог
17 років досвіду
10
Лікар Поліщук Ірина Юріївна має першу кваліфікаційну категорію в області акушерства та гінекології. Спеціалізується на клінічній лабораторній діагностиці. Надає послуги консультації. Обстежує, робить гінекологічний мазок та мазок на цитології. Лікує інфекції статевої жіночої системи, у тому числі кандидоз. Виконує обробку шийки матки.
Ірина
17 листопада '17р.
10
Дуже делікатна,уважна,чітко все пояснює і обгрунтовує.Після декількох лікарів,в яких я лікувалася майже рік,вона за один прийом все пояснила і чітко визначила всі нюанси.Вдячна Ірині Юріївні за компетентність і уважність до пацієнта!
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-02-23
Консультація 300 грн.
Вінниця вул. Грибоєдова, 3
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
17 років досвіду
10
Лікар Вноровська Лілія Борисівна займається діагностикою захворювань гінекологічного профілю. Консультує у якості жіночого лікаря. Проводить обстеження за допомогою кольпоскопа та ультразвукових технологій. Також лікує хвороби шийки матки, у тому числі ерозію, міому та ендометріоз. В роботі використовує сучасні технології та інноваційні розробки.
Катерина
11 січня '17р.
8
Під час останнього планового огляду Лілія Борисівна виявила у мене ерозію шийки матки. Я, звичайно, засмутилася. Але добре, що все сталося вчасно і до раку справа не дійшла. А ерозію після попередньої підготовки видалили за допомогою лазера - швидко і безболісно. Дорога Лілія Борисівна, дякую за все!
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-02-23
Консультація 250 грн.
Вінниця ул. Хмельницкое Шоссе, 96г
Вінниця Хмельницьке шосе, 96г
Акушер-гінеколог, Онкогінеколог
14 років досвіду
10
Лікар гінеколог-онколог вищої кваліфікаційної категорії спеціалізується на діагностиці та лікуванні злоякісних пухлин жіночої репродуктивної системи. Доктор медичних наук, займається проведенням хірургічних лапароскопічних операцій з ціллю лікування міоми матки та ендометріозу. Також виконує пластику статевих губ.
Наталія
10 квітня '17р.
10
Лікар від Бога дуже вдячна Андрію Миколайовичу.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-02-23
Консультація 550 грн.
Вінниця ул. Хмельницкое Шоссе, 96г
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
9,52
Лікар Рудик Наталія Степанівна спеціалізується на проведенні діагностичних обстежень за допомогою ультразвукових технологій. Консультує з приводу проведення УЗД, пояснює деталі процедури, готує до неї пацієнта. Надає послуги ультразвукового обстеження для вагітних. Розшифровує результати діагностики.
Ксенія
03 лютого '18р.
9
Добрий ранок. Наталія Степанівна дуже професійний лікар. Я була у всіх приватних лікарнях м.Вінниці, проте лише тут у неї знайшла відповіді на свої запитання. Ввічлива, усміхнена, професійно виконує свої обов'язки.приємно йти і віриш в краще. Дякую за Вашу працю))))
Записатися на прийом86 онлайн записів
Вінниця ул. Магістратська, 158
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
9,40
Доктор диагност, гинеколог, специализируется на ультразвуковых обследованиях репродуктивной системы женщин. Оказывает консультативные услуги по лечению заболеваний шейки матки, доброкачественных опухолей, ведет беременных. Специалист в терапии эрозии, миомы, эндометриоза. Шиманская Ирина Михайловна основывается в работе на современные технологии и инновационные разработки
Валентина
25 липня '17р.
10
Дуже хороший кваліфікований спеціаліст і надзвичайно уважна, тактовна, доброзичлива з пацієнтами; вміє вислухати, підібрати правильне лікування і підтримати психологічно.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-02-23
Консультація 250 грн.
Вінниця вул. Грибоєдова, 3
Акушер-гінеколог
12 років досвіду
9,00
Лікар другої категорії Загороднюк Наталія Володимирівна спеціалізується в області акушерства та гінекології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з гінекологічними захворюваннями, вагітним. Лікар займається веденням вагітності на всіх термінах, лікуванням позаматкової вагітності, медикаментозним перериванням вагітності. Спеціалізується на лікуванні запальних захворюваннях жіночої статевої системи, аднекситу, міоми та ерозії шийки матки.
Альбина
11 жовтня '16р.
7
Наталя Володимирівна уважний, компетентний гінеколог. Дуже акуратний спеціаліст, уважно ставиться до проблем пацієнта. Загалом, мені дуже подобається цей лікар.
Записатися на прийом55 онлайн записів
Консультація 310 грн.
Вінниця вул. Литвиненко, 40
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог
15 років досвіду
8,95
Лікар Ізюмець Світлана Олександрівна спеціалізується на ендокринній гінекології. Кандидат медичних наук, займається лікуванням хвороб в області репродуктивної медицини. Проводить консультативні прийоми і обстеження. Лікує полікістоз яєчників та запальні захворювання. Крім того, надає послуги терапії дисгормональних недугів молочних залоз у жінок.
Наталья
05 вересня '16р.
9
Доктор объяснила все, рассказала, человек квалифицированный.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-02-23
Консультація 350 грн.
Вінниця вул. Грибоєдова, 3
Уролог
8,70
Лікар-уролог, кандидат медичних наук, займається консультуванням, обстеженнями репродуктивної чоловічої системи. Досліджує питання безпліддя у чоловіків. Також лікує запалення та інфекції, що передаються статевим шляхом. У роботі використовує сучасні методи діагностики і консервативні методи лікування.
Тарас
13 січня '17р.
8
Був на прийомі у лікаря Сміюхи. Мені не дуже подобаються лікарі, але треба було. Фахівець непоганий, тактовний. Дивився, направив на аналізи. Потім виписав лікі. В цілому, я задоволений лікування.
Записатися на прийом60 онлайн записів
Консультація 250 грн.
Вінниця ул. Хмельницкое Шоссе, 96г
Акушер-гінеколог
27 років досвіду
8,60
Має велику лікарську практику в області гінекології. Займається лікуванням недуг репродуктивної системи жінки будь-якої етіології. Спеціалізується на сучасних методиках діагностування та лікування гінекологічних захворювань: дисплазії шийки матки, ерозії шийки матки. Проводить радіохвильової коагуляції шийки матки апаратом "Фотек", фотокольпоскопію. Надає допомогу в плануванні вагітності.
Мария
07 червеня '17р.
10
Самый лучший специалист. Всегда хожу к ней на приемы, потому что знаю что получу адекватное лечение и ответы на все вопросы.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-02-23
Консультація 225 грн.
Вінниця вул. Олега Антонова, 29