Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі гінекологи в Вінниці

Послуга Ціна
Консультація акушера-гінеколога з відеокольпоскопією в кліниці «Oxford Medical» 250
Консультация гинеколога в кліниці «Слаомед» 150
Консультація гінеколога з оглядом (огляд, мазки на флору та цитологію, відеокольпоскопія) в кліниці «Омеда» 305
Консультація гінеколога з призначенням лікування в кліниці «МЦ Статус» 130
Консультативний прийом гінеколога, доктора медичних наук за результатами обстежень з УЗД в кліниці «Інномед» 330
Консультація гінеколога зі взяттям мазків в кліниці «Моє здоров'я» 310
Консультація гінеколога-ендокринолога з приводу безпліддя в кліниці «Радамед» 300
Консультація гінеколога без огляду (по результатам аналізів, УЗД, лікування) в кліниці «Берегиня» 220
Консультація гінеколога в кліниці «Альтамедика» 120
Консультація дитячого гінеколога (без взяття мазків) в кліниці «Медичний центр Альтамедика Плюс на Скалецького» 120
9
10
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
17 років досвіду
10
Лікар Вноровська Лілія Борисівна займається діагностикою захворювань гінекологічного профілю. Консультує у якості жіночого лікаря. Проводить обстеження за допомогою кольпоскопа та ультразвукових технологій. Також лікує хвороби шийки матки, у тому числі ерозію, міому та ендометріоз. В роботі використовує сучасні технології та інноваційні розробки.
Катерина
11 січня '17р.
8
Під час останнього планового огляду Лілія Борисівна виявила у мене ерозію шийки матки. Я, звичайно, засмутилася. Але добре, що все сталося вчасно і до раку справа не дійшла. А ерозію після попередньої підготовки видалили за допомогою лазера - швидко і безболісно. Дорога Лілія Борисівна, дякую за все!
Записатися на прийомЗа місяць записані 9 пацієнтів
Консультація 250 грн.
Вінниця ул. Хмельницкое Шоссе, 96г
Вінниця Хмельницьке шосе, 96г
Акушер-гінеколог, Онкогінеколог
14 років досвіду
10
Лікар гінеколог-онколог вищої кваліфікаційної категорії спеціалізується на діагностиці та лікуванні злоякісних пухлин жіночої репродуктивної системи. Доктор медичних наук, займається проведенням хірургічних лапароскопічних операцій з ціллю лікування міоми матки та ендометріозу. Також виконує пластику статевих губ.
Наталія
10 квітня '17р.
10
Лікар від Бога дуже вдячна Андрію Миколайовичу.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-06-21
Консультація 550 грн.
Вінниця ул. Хмельницкое Шоссе, 96г
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
9,52
Лікар Рудик Наталія Степанівна спеціалізується на проведенні діагностичних обстежень за допомогою ультразвукових технологій. Консультує з приводу проведення УЗД, пояснює деталі процедури, готує до неї пацієнта. Надає послуги ультразвукового обстеження для вагітних. Розшифровує результати діагностики.
Ксенія
03 лютого '18р.
9
Добрий ранок. Наталія Степанівна дуже професійний лікар. Я була у всіх приватних лікарнях м.Вінниці, проте лише тут у неї знайшла відповіді на свої запитання. Ввічлива, усміхнена, професійно виконує свої обов'язки.приємно йти і віриш в краще. Дякую за Вашу працю))))
Записатися на прийом34 онлайн записи
Вінниця ул. Магістратська, 158
Уролог
8,70
Лікар-уролог, кандидат медичних наук, займається консультуванням, обстеженнями репродуктивної чоловічої системи. Досліджує питання безпліддя у чоловіків. Також лікує запалення та інфекції, що передаються статевим шляхом. У роботі використовує сучасні методи діагностики і консервативні методи лікування.
Тарас
13 січня '17р.
8
Був на прийомі у лікаря Сміюхи. Мені не дуже подобаються лікарі, але треба було. Фахівець непоганий, тактовний. Дивився, направив на аналізи. Потім виписав лікі. В цілому, я задоволений лікування.
Записатися на прийом33 онлайн записи
Консультація 250 грн.
Вінниця ул. Хмельницкое Шоссе, 96г
Акушер-гінеколог, Гінеколог
27 років досвіду
8,60
Має велику лікарську практику в області гінекології. Займається лікуванням недуг репродуктивної системи жінки будь-якої етіології. Спеціалізується на сучасних методиках діагностування та лікування гінекологічних захворювань: дисплазії шийки матки, ерозії шийки матки. Проводить радіохвильової коагуляції шийки матки апаратом "Фотек", фотокольпоскопію. Надає допомогу в плануванні вагітності.
Надія
21 червеня '18р.
9
Після родів мала багато проблем з гінекологією(більшість з яких не були взагалі проблемами, але мене різні лікарі так запевнили і страшно налякали)після одного прийому у Фоміної виявилось, що я практично здорова і мої проблеми це лише наслідки важких пологів) які з часом самі зникли. Через 6 років знову з'явились проблеми, звичайно пішла до Тетяни Анатоліївни і абсолютно не шкодую. Дуже вдячна , що знайшла лікаря《від Бога》і всім рекомендую у неї лікуватись!P.S. За місяць мене вилікувала і вже рік не маю проблем!
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-06-21
Консультація 225 грн.
Вінниця вул. Олега Антонова, 29
Гінеколог-ендокринолог, Мамолог
9 років досвіду
8,10
Саган Вікторія Ярославна акушер-гінеколог другої кваліфікаційної категорії. Проводить консультації як гінеколог-ендокринолог, мамолог, виконує фотокольпоскопія. Проводить діагностику і терапію вірусних та інфекційних захворювань сечостатевої системи, лактостазу, маститу та інших гінекологічних захворювань.
Елизавета
28 вересня '16р.
10
От общения с Викторией остались крайне позитивные впечатления. Внимательна во всем – от осмотра пациента и до назначения ему лечения. Очень знающий и компетентный доктор, мне она внушает доверие.
Записатися на прийом40 онлайн записів
Консультація 225 грн.
Вінниця вул. Олега Антонова, 29
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
21 рік досвіду
8,00
Лікар акушер гінеколог та ультразвуковий діагност. Проводить комплексні гінекологічні обстеження: огляд, фотокольпоскопія, УЗД. Практикує різнопланове лікування гінекологічних захворювань, консультує з питань безпліддя.
Анастасия
11 червеня '18р.
8
Хороший врач. Сделала обследование. Не обманывает и не пытается впихнуть дорогое и типа эффективное лечение. Буду посещать только этого врача.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-06-21
Консультація 250 грн.
Вінниця ул. Хмельницкое Шоссе, 96г
Вінниця вул. Пирогова, 10
Хірург
32 роки досвіду
7,55
Лікар Стемпен Юрій Леонтійович спеціалізується у галузі пластичної хірургії. Хірург вищої категорії, член Українського клубу пластичних хірургів і член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів. Надає консультації у сфері пластичної та естетичної хірургії. Лікар на високому професійному рівні проводить пластику носа, стегон, лабіопластику, мірінгопластику, маммопластику.
В'ячеслав
28 серпня '17р.
10
Юрий Леонтьевич, вы - настоящий мастер своего дела! Низкий поклон!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Вінниця вул. Грушевського, 12
Терапевт
7,32
Лікар Колісник Тетяна Іванівна спеціалізується у галузі терапії. Проводить консультації з питань діагностики та лікування різних захворювань, зокрема гострої респіраторної вірусної інфекції, запальних процесів тощо. Надає послуги оформлення лікарняного листа та вакцинації.
Татьяна
25 лютого '17р.
9
Хотелось бы выразить благодарность Татьяне Ивановне за ее квалифицированную помощь. Доктор быстро и доступно смогла нормализовать мое низкое артериальное давление. До консультации с врачом чувствовала себя очень плохо, постоянно кружилась голова, во всем теле ощущалась слабость. Спасибо ей!!
Записатися на прийом
Вінниця Хмельницьке шосе, 101а
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
8 років досвіду
7,25
Лікар другої категорії Загороднюк Оксана Сергіївна спеціалізується в області акушерства та гінекології, ультразвукової діагностики. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з гінекологічними захворюваннями, вагітним. Лікар займається веденням вагітності на всіх термінах, лікуванням захворювань шийки матки, дисфункції яєчників. Спеціалізується на проведенні УЗ-діагностики для вагітних, зокрема матки, молочних залоз; органів черевної порожнини та органів малого тазу, нирок і сечового міхура.
Ольга
25 липня '17р.
10
Спасибо большое Оксане Сергеевне за квалификационную консультацию и замечательную УЗД диагностику во время моей беременности. Отличный специалист, отзывчивый врач. Ответила на все вопросы. В случае надобности буду обращаться!
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-06-21
Консультація 280 грн.
Вінниця вул. Пирогова, 10