Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі гінекологи в Вінниці

Послуга Ціна
Консультація акушера-гінеколога з відеокольпоскопією в кліниці «Oxford Medical» 250
Консультация гинеколога в кліниці «Слаомед» 150
Консультація гінеколога з оглядом (огляд, мазки на флору та цитологію, відеокольпоскопія) в кліниці «Омеда» 305
Консультація гінеколога з призначенням лікування в кліниці «МЦ Статус» 130
Консультативний прийом гінеколога, доктора медичних наук за результатами обстежень з УЗД в кліниці «Інномед» 330
Консультація гінеколога зі взяттям мазків в кліниці «Моє здоров'я» 310
Консультація гінеколога-ендокринолога з приводу безпліддя в кліниці «Радамед» 300
Консультація дитячого гінеколога (без взяття мазків) в кліниці «Альтамедика Плюс» 110
Консультація гінеколога в кліниці «Альтамедика» 110
Консультація гінеколога без огляду (по результатам аналізів, УЗД, лікування) в кліниці «Берегиня» 220
9
10
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
17 років досвіду
10
Лікар Вноровська Лілія Борисівна займається діагностикою захворювань гінекологічного профілю. Консультує у якості жіночого лікаря. Проводить обстеження за допомогою кольпоскопа та ультразвукових технологій. Також лікує хвороби шийки матки, у тому числі ерозію, міому та ендометріоз. В роботі використовує сучасні технології та інноваційні розробки.
Катерина
11 січня '17р.
8
Під час останнього планового огляду Лілія Борисівна виявила у мене ерозію шийки матки. Я, звичайно, засмутилася. Але добре, що все сталося вчасно і до раку справа не дійшла. А ерозію після попередньої підготовки видалили за допомогою лазера - швидко і безболісно. Дорога Лілія Борисівна, дякую за все!
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-04-22
Консультація 250 грн.
Вінниця ул. Хмельницкое Шоссе, 96г
Вінниця Хмельницьке шосе, 96г
Акушер-гінеколог, Онкогінеколог
14 років досвіду
10
Лікар гінеколог-онколог вищої кваліфікаційної категорії спеціалізується на діагностиці та лікуванні злоякісних пухлин жіночої репродуктивної системи. Доктор медичних наук, займається проведенням хірургічних лапароскопічних операцій з ціллю лікування міоми матки та ендометріозу. Також виконує пластику статевих губ.
Наталія
10 квітня '17р.
10
Лікар від Бога дуже вдячна Андрію Миколайовичу.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-04-22
Консультація 550 грн.
Вінниця ул. Хмельницкое Шоссе, 96г
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
9,52
Лікар Рудик Наталія Степанівна спеціалізується на проведенні діагностичних обстежень за допомогою ультразвукових технологій. Консультує з приводу проведення УЗД, пояснює деталі процедури, готує до неї пацієнта. Надає послуги ультразвукового обстеження для вагітних. Розшифровує результати діагностики.
Ксенія
03 лютого '18р.
9
Добрий ранок. Наталія Степанівна дуже професійний лікар. Я була у всіх приватних лікарнях м.Вінниці, проте лише тут у неї знайшла відповіді на свої запитання. Ввічлива, усміхнена, професійно виконує свої обов'язки.приємно йти і віриш в краще. Дякую за Вашу працю))))
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-04-22
Вінниця ул. Магістратська, 158
Акушер-гінеколог
12 років досвіду
9,00
Лікар другої категорії Загороднюк Наталія Володимирівна спеціалізується в області акушерства та гінекології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з гінекологічними захворюваннями, вагітним. Лікар займається веденням вагітності на всіх термінах, лікуванням позаматкової вагітності, медикаментозним перериванням вагітності. Спеціалізується на лікуванні запальних захворюваннях жіночої статевої системи, аднекситу, міоми та ерозії шийки матки.
Альбина
11 жовтня '16р.
7
Наталя Володимирівна уважний, компетентний гінеколог. Дуже акуратний спеціаліст, уважно ставиться до проблем пацієнта. Загалом, мені дуже подобається цей лікар.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-04-22
Консультація 310 грн.
Вінниця вул. Литвиненко, 40
Уролог
8,70
Лікар-уролог, кандидат медичних наук, займається консультуванням, обстеженнями репродуктивної чоловічої системи. Досліджує питання безпліддя у чоловіків. Також лікує запалення та інфекції, що передаються статевим шляхом. У роботі використовує сучасні методи діагностики і консервативні методи лікування.
Тарас
13 січня '17р.
8
Був на прийомі у лікаря Сміюхи. Мені не дуже подобаються лікарі, але треба було. Фахівець непоганий, тактовний. Дивився, направив на аналізи. Потім виписав лікі. В цілому, я задоволений лікування.
Записатися на прийом15 онлайн записів
Консультація 250 грн.
Вінниця ул. Хмельницкое Шоссе, 96г
Акушер-гінеколог
27 років досвіду
8,60
Має велику лікарську практику в області гінекології. Займається лікуванням недуг репродуктивної системи жінки будь-якої етіології. Спеціалізується на сучасних методиках діагностування та лікування гінекологічних захворювань: дисплазії шийки матки, ерозії шийки матки. Проводить радіохвильової коагуляції шийки матки апаратом "Фотек", фотокольпоскопію. Надає допомогу в плануванні вагітності.
Ольга
11 квітня '18р.
9
Дуже вдячна Фоміній Т.А. за професіоналізм та комфортність під час консультування,дуже добре відноситься до пацієнта .Рекомендую!
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-04-22
Консультація 225 грн.
Вінниця вул. Олега Антонова, 29
Гінеколог-ендокринолог, Мамолог
9 років досвіду
8,10
Саган Вікторія Ярославна акушер-гінеколог другої кваліфікаційної категорії. Проводить консультації як гінеколог-ендокринолог, мамолог, виконує фотокольпоскопія. Проводить діагностику і терапію вірусних та інфекційних захворювань сечостатевої системи, лактостазу, маститу та інших гінекологічних захворювань.
Елизавета
28 вересня '16р.
10
От общения с Викторией остались крайне позитивные впечатления. Внимательна во всем – от осмотра пациента и до назначения ему лечения. Очень знающий и компетентный доктор, мне она внушает доверие.
Записатися на прийом25 онлайн записів
Консультація 225 грн.
Вінниця вул. Олега Антонова, 29
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
21 рік досвіду
8,00
Лікар акушер гінеколог та ультразвуковий діагност. Проводить комплексні гінекологічні обстеження: огляд, фотокольпоскопія, УЗД. Практикує різнопланове лікування гінекологічних захворювань, консультує з питань безпліддя.
Виктория
02 січня '17р.
7
Обращались к Наталье Альбертовне. Она сделала полное обследование. Врач нашла причину недуга, назначила лечение. Очень довольны результатом
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-04-22
Консультація 250 грн.
Вінниця ул. Хмельницкое Шоссе, 96г
Вінниця вул. Олега Антонова, 29
Хірург
32 роки досвіду
7,55
Лікар Стемпен Юрій Леонтійович спеціалізується у галузі пластичної хірургії. Хірург вищої категорії, член Українського клубу пластичних хірургів і член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів. Надає консультації у сфері пластичної та естетичної хірургії. Лікар на високому професійному рівні проводить пластику носа, стегон, лабіопластику, мірінгопластику, маммопластику.
В'ячеслав
28 серпня '17р.
10
Юрий Леонтьевич, вы - настоящий мастер своего дела! Низкий поклон!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Вінниця вул. Грушевського, 12
Терапевт
7,32
Лікар Колісник Тетяна Іванівна спеціалізується у галузі терапії. Проводить консультації з питань діагностики та лікування різних захворювань, зокрема гострої респіраторної вірусної інфекції, запальних процесів тощо. Надає послуги оформлення лікарняного листа та вакцинації.
Татьяна
25 лютого '17р.
9
Хотелось бы выразить благодарность Татьяне Ивановне за ее квалифицированную помощь. Доктор быстро и доступно смогла нормализовать мое низкое артериальное давление. До консультации с врачом чувствовала себя очень плохо, постоянно кружилась голова, во всем теле ощущалась слабость. Спасибо ей!!
Записатися на прийом
Вінниця Хмельницьке шосе, 101а