Лікарі гінекологи в Вінниці

Послуга Ціна
Консультація акушера-гінеколога з відеокольпоскопією в кліниці «Oxford Medical» 250
Консультация гинеколога в кліниці «Слаомед» 150
Консультація гінеколога з оглядом (огляд, мазки на флору та цитологію, відеокольпоскопія) в кліниці «Омеда» 305
Консультація гінеколога з призначенням лікування в кліниці «МЦ Статус» 130
Консультативний прийом гінеколога, доктора медичних наук за результатами обстежень з УЗД в кліниці «Інномед» 330
Консультація гінеколога зі взяттям мазків в кліниці «Моє здоров'я» 310
Консультація гінеколога-ендокринолога з приводу безпліддя в кліниці «Радамед» 300
Консультація гінеколога без огляду (по результатам аналізів, УЗД, лікування) в кліниці «Берегиня» 220
Консультація гінеколога в кліниці «Альтамедика» 120
Консультація дитячого гінеколога (без взяття мазків) в кліниці «Медичний центр Альтамедика Плюс на Скалецького» 120
17 років досвіду
Лікар Вноровська Лілія Борисівна займається діагностикою захворювань гінекологічного профілю. Консультує у якості жіночого лікаря. Проводить обстеження за допомогою кольпоскопа та ультразвукових технологій. Також лікує хвороби шийки матки, у тому числі ерозію, міому та ендометріоз. В роботі використовує сучасні технології та інноваційні розробки.
Катерина
11 січня '17р.
Під час останнього планового огляду Лілія Борисівна виявила у мене ерозію шийки матки. Я, звичайно, засмутилася. Але добре, що все сталося вчасно і до раку справа не дійшла. А ерозію після попередньої підготовки видалили за допомогою лазера - швидко і безболісно. Дорога Лілія Борисівна, дякую за все!
Записатися на прийомЗа місяць записані 9 пацієнтів
Вінниця Хмельницьке шосе, 96г
Акушер-гінеколог, Онкогінеколог
14 років досвіду
Лікар гінеколог-онколог вищої кваліфікаційної категорії спеціалізується на діагностиці та лікуванні злоякісних пухлин жіночої репродуктивної системи. Доктор медичних наук, займається проведенням хірургічних лапароскопічних операцій з ціллю лікування міоми матки та ендометріозу. Також виконує пластику статевих губ.
Наталія
10 квітня '17р.
Лікар від Бога дуже вдячна Андрію Миколайовичу.
Консультація 550 грн.
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
Лікар Рудик Наталія Степанівна спеціалізується на проведенні діагностичних обстежень за допомогою ультразвукових технологій. Консультує з приводу проведення УЗД, пояснює деталі процедури, готує до неї пацієнта. Надає послуги ультразвукового обстеження для вагітних. Розшифровує результати діагностики.
Ксенія
03 лютого '18р.
Добрий ранок. Наталія Степанівна дуже професійний лікар. Я була у всіх приватних лікарнях м.Вінниці, проте лише тут у неї знайшла відповіді на свої запитання. Ввічлива, усміхнена, професійно виконує свої обов'язки.приємно йти і віриш в краще. Дякую за Вашу працю))))
Записатися на прийом34 онлайн записи
Вінниця ул. Магістратська, 158
Уролог
Лікар-уролог, кандидат медичних наук, займається консультуванням, обстеженнями репродуктивної чоловічої системи. Досліджує питання безпліддя у чоловіків. Також лікує запалення та інфекції, що передаються статевим шляхом. У роботі використовує сучасні методи діагностики і консервативні методи лікування.
Тарас
13 січня '17р.
Був на прийомі у лікаря Сміюхи. Мені не дуже подобаються лікарі, але треба було. Фахівець непоганий, тактовний. Дивився, направив на аналізи. Потім виписав лікі. В цілому, я задоволений лікування.
Записатися на прийом33 онлайн записи
Акушер-гінеколог, Гінеколог
27 років досвіду
Має велику лікарську практику в області гінекології. Займається лікуванням недуг репродуктивної системи жінки будь-якої етіології. Спеціалізується на сучасних методиках діагностування та лікування гінекологічних захворювань: дисплазії шийки матки, ерозії шийки матки. Проводить радіохвильової коагуляції шийки матки апаратом "Фотек", фотокольпоскопію. Надає допомогу в плануванні вагітності.
Надія
21 червеня '18р.
Після родів мала багато проблем з гінекологією(більшість з яких не були взагалі проблемами, але мене різні лікарі так запевнили і страшно налякали)після одного прийому у Фоміної виявилось, що я практично здорова і мої проблеми це лише наслідки важких пологів) які з часом самі зникли. Через 6 років знову з'явились проблеми, звичайно пішла до Тетяни Анатоліївни і абсолютно не шкодую. Дуже вдячна , що знайшла лікаря《від Бога》і всім рекомендую у неї лікуватись!P.S. За місяць мене вилікувала і вже рік не маю проблем!
Консультація 225 грн.
Вінниця вул. Олега Антонова, 29
Гінеколог-ендокринолог, Мамолог
9 років досвіду
Саган Вікторія Ярославна акушер-гінеколог другої кваліфікаційної категорії. Проводить консультації як гінеколог-ендокринолог, мамолог, виконує фотокольпоскопія. Проводить діагностику і терапію вірусних та інфекційних захворювань сечостатевої системи, лактостазу, маститу та інших гінекологічних захворювань.
Елизавета
28 вересня '16р.
От общения с Викторией остались крайне позитивные впечатления. Внимательна во всем – от осмотра пациента и до назначения ему лечения. Очень знающий и компетентный доктор, мне она внушает доверие.
Записатися на прийом40 онлайн записів
Консультація 225 грн.
Вінниця вул. Олега Антонова, 29
21 рік досвіду
Лікар акушер гінеколог та ультразвуковий діагност. Проводить комплексні гінекологічні обстеження: огляд, фотокольпоскопія, УЗД. Практикує різнопланове лікування гінекологічних захворювань, консультує з питань безпліддя.
Анастасия
11 червеня '18р.
Хороший врач. Сделала обследование. Не обманывает и не пытается впихнуть дорогое и типа эффективное лечение. Буду посещать только этого врача.
Вінниця вул. Пирогова, 10
Хірург
32 роки досвіду
Лікар Стемпен Юрій Леонтійович спеціалізується у галузі пластичної хірургії. Хірург вищої категорії, член Українського клубу пластичних хірургів і член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів. Надає консультації у сфері пластичної та естетичної хірургії. Лікар на високому професійному рівні проводить пластику носа, стегон, лабіопластику, мірінгопластику, маммопластику.
В'ячеслав
28 серпня '17р.
Юрий Леонтьевич, вы - настоящий мастер своего дела! Низкий поклон!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Вінниця вул. Грушевського, 12
Терапевт
Лікар Колісник Тетяна Іванівна спеціалізується у галузі терапії. Проводить консультації з питань діагностики та лікування різних захворювань, зокрема гострої респіраторної вірусної інфекції, запальних процесів тощо. Надає послуги оформлення лікарняного листа та вакцинації.
25 лютого '17р.
Хотелось бы выразить благодарность Татьяне Ивановне за ее квалифицированную помощь. Доктор быстро и доступно смогла нормализовать мое низкое артериальное давление. До консультации с врачом чувствовала себя очень плохо, постоянно кружилась голова, во всем теле ощущалась слабость. Спасибо ей!!
Записатися на прийом
Вінниця Хмельницьке шосе, 101а
8 років досвіду
Лікар другої категорії Загороднюк Оксана Сергіївна спеціалізується в області акушерства та гінекології, ультразвукової діагностики. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з гінекологічними захворюваннями, вагітним. Лікар займається веденням вагітності на всіх термінах, лікуванням захворювань шийки матки, дисфункції яєчників. Спеціалізується на проведенні УЗ-діагностики для вагітних, зокрема матки, молочних залоз; органів черевної порожнини та органів малого тазу, нирок і сечового міхура.
25 липня '17р.
Спасибо большое Оксане Сергеевне за квалификационную консультацию и замечательную УЗД диагностику во время моей беременности. Отличный специалист, отзывчивый врач. Ответила на все вопросы. В случае надобности буду обращаться!
Консультація 280 грн.
Вінниця вул. Пирогова, 10