Дубей Наталія Василівна

кандидат медичних наук
Лікар акушер-гінеколог, кандидат медичних наук. Спеціалізується на лікування жіночих хвороб, що передаються статевим шляхом, лікування порушень гормонального фону, методиками лікування ерозії шийки матки шляхом лазерної коагуляції, медикаментозне переривання вагітності.

Львів вул. Генерала Чупринки, 61 (офіс 28) р.Франківський

Евгения
Якісна робітниця, яка знає своє діло, звернулась тому що боліло мене в цій області , якісне обслуговування і якісний підхід до діла зробили результат , через 2 тижня уже все пройшло..дуже дякую за якісну роботу!
Дарья
На приеме у Дубей это вам не в женской консультации. Без очередей, индивидуальный подход и 100% результат,..где то так!
Звернулася до неї за допомогою і не пожалкувала!
Алла
Были проблемы со здоровьем, через пару месяцев их не стало.
Юлія
Що сподобалось у Наталі Василівни, так це людське ставлення. Лікувалась я без усіляких дорогих препаратів.
Всем женщинам советую этого специалиста
Я не перший раз у Дубей. Лікар завжди ввічлива, тактовна, уважна, знає як краще і швидко вилікувати.
03 травня '16р.
На приеме показалась мне порядочным и квалифицированным врачом
Вікторія
Наталія допомогла мені вирішити одразу дві проблеми. І одна з них тяглася ще з підліткового віку і ніхто з інших лікарів не міг призначити правильного лікування. Після проходження курсу лікування я стала повністю здоровою. Дякую вам! Тому однозначно раджу всім жінкам)
Марія
01 травня '20р.
Надзвичайно задоволена даним спеціалістом. Побачила проблему, яку не бачив інший лікар протягом 1 року і допомогла її усунути. Все гарно пояснює, навіть будучи у відпустці завжди відповідає на повідомлення і не одним словом, призначає якісне лікування.
Зоряна
Наталія Василівна чудовий лікар, знає свою справу, все добре пояснює і підбирає найякісніше лікування. Була я на прийомі в "Ново" там теж гарно, гарне обслуговування. Наталії Василівні я дуже вдячна. Дякую за те що допомогли мені завагітніти!

• 2006 р. - Вінницький державний медичний університет;
  • Інтернатура по темі "Акушерство та гінекологія";
  • 2008 р. - Спеціалізація по темі "Лікар УЗД";
  • Науковий ступінь - Кандидат медичних наук.
Схожі спеціалісти:
УЗД-спеціаліст, Акушер-гінеколог