Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі гінекологи в Житомирі

Послуга Ціна
Консультація гінеколога в кліниці «Пролісок» 170
Консультація акушера-гінеколога в кліниці «Матерна» 200
Пакет гінекологічний №1 (консультація, огляд молочних залоз, розширена відеокольпоскопія, мікроскопія урогенітального мазка, цитоморфологічне дослідження) в кліниці «Oxford Medical (Оксфорд медікал) в Житомирі» 460
8
9,0
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
23 роки досвіду
9,05
Бенедичук Юрий Владимирович - лікар акушер-гінеколог, репродуктолог. Кандидат медичних наук. Спеціалізується в області акушерства та гінекології, репродуктології. Проводить діагностику і лікування безпліддя із застосуванням допоміжних репродуктивних технологій, ведення вагітності у жінок групи високого перинатального ризику, гістероскопію. Має навики в області гінекологічної ендокринології та перинатальної психології.
Вероніка
04 травня '17р.
10
Зверталися з приводу безпліддя. Хороший лікар, дуже вдячна за допомогу!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.7
Консультація 400 грн.
Житомир пров. Меблевий, 3а
Педіатр
8,60
Лікар вищої категорії Мікутель Анжела Чеславівна спеціалізується в області педіатрії. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу дітям до 18 років. Лікар займається патронажем народжених дітей, лікуванням гострих та хронічних запальних захворювань внутрішніх органів грудної та черевної порожнини, сечовидільної системи, терапією гострої респіраторної інфекції. Спеціалізується на проведенні вакцинації, виписуванні довідок в навчальні заклади.
Ольга
11 липня '16р.
10
Ми у Мікутель лікуємось не перший день, тому чудово знаємо можливості цього педіатра. Дуже задоволені її відношенням до дитини та ефективністю буд-якого лікування у неї. Тому нам подобається саме цей лікар.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Житомир Житомирська обл., м. Малин, вул. Гагаріна, 27
Акушер-гінеколог, Гінеколог
20 років досвіду
8,35
Лікар Трощенко Ганна Віталіївна спеціалізується в області акушерства та гінекології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу вагітним, жінкам з запальними захворюваннями статевих органів. Лікар займається терапією захворювань шийки матки, міоми та фіброміоми матки, ендометріозу, дисфункції яєчників. Спеціалізується на веденні вагітності, взятті гінекологічних, цитологічних мазків на визначення збудника запального процесу.
Альона
18 червеня '18р.
10
Прекрасний спеціаліст і чуйна людина! Стояла на обліку по вагітності у Анни Віталіївни і дуже цим задоволена! Окреме дякую персоналу клініки за людяне ставлення (і навіть до таких істеричок, як я)
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Житомир вул . Велика Бердичівська , 43 район
Терапевт
8,35
Лікар Разживіна Ірина Олександрівна спеціалізується в області терапії. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями терапевтичного профілю. Лікар займається лікуванням гострої респіраторної вірусної інфекції, запальних захворювань різної етіології. Спеціалізується на проведенні вакцинації, оформленні лікарняного листка, терапії запальних захворювань шлунково-кишкового тракту, сечовидільної системи.
Дмитрий
11 вересня '16р.
9
Хороший врач. Все понимает с полуслова. Спасибо за все!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Житомир Житомирська обл., м. Малин, вул. Гагаріна, 27
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог, УЗД-спеціаліст
13 років досвіду
8,32
Лікар Нікітіна Анастасія Сергіївна спеціалізується в області акушерства та гінекології, ендокринології, репродуктології та УЗ-діагностики. Надає допомогу вагітним, жінкам з запальними захворюваннями статевих органів, ендокринологічними порушеннями. Лікар займається лікуванням передменструального синдрому, клімаксу, дисфункції яєчників, безпліддя. Спеціалізується на УЗ-діагностиці матки, молочних залоз, нирок та сечового міхура, веденні вагітних. Завідуюча відділенням клініки.
Ольга
12 червеня '17р.
10
Стала у Анастасии Сергеевны на учет. Довольна очень и очень! Никаких очередей, все точно по времени. Она внимательна и ничего ты от нее не скроешь) Хочу отдельно отметить и персонал клиники - врача, который УЗИ делает Трощенко, других девочек. Прихожу к ним как к хорошим подругам в гости. И снимки нашего будущего малыша сделали, теперь у нас есть первый альбом)) Это такая радость, просто не передать! Огромное спасибо им!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Житомир вул . Велика Бердичівська , 43 район
Терапевт, Ревматолог
8,10
Лікар другої категорії Галицька Світлана Петрівна спеціалізується в області терапії та ревматології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями терапевтичного профілю, ревматичним ураженням суглобів та внутрішніх органів. Лікар займається лікуванням гострої респіраторної вірусної інфекції, запальних захворювань різної етіології. Спеціалізується на проведенні вакцинації, визначенні маркерів ревматизму, ревматоїдного артриту.
Антоніна
28 вересня '16р.
9
Знав, що Галицька найкращий спеціаліст, бо мені її так порекомендували, але все одно був щиро здивований її професіоналізмом. Більш досвідченого і відповідального лікаря не можна жадати. Дякую!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Житомир Житомирська обл., м. Малин, вул. Гагаріна, 27
Акушер-гінеколог, Гінеколог
22 роки досвіду
7,98
Лікар вищої категорії Шкварок Тетяна Павлівна спеціалізується в області акшерства та гінекології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу жінкам на будь-якому терміні вагітності, пацієнтам з запальними захворюваннями статевих органів. Лікар займається лікуванням дисфункції яєчників, захворювань шийки матки. Спеціалізується на взятті вагінальних мазків на цитологічне дослідження, веденні вагітності, здійсненні гіперстимуляції яєчників.
Камилла
01 лютого '17р.
8
Татьяна Павловна была моим ведущим врачом в период беременности. К сожалению, побывать в таком чудесном состояние удалось только после 30 лет, поэтому было много опасений. Но, благодаря такому прекрасному специалисту и ее огромному опыту беременность прошла легко с минимальными рисками. Теперь мы настоящая семья!
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-06-18
Житомир пл. Путятинський, 2
УЗД-спеціаліст
8 років досвіду
7,93
Лікар Мороз Наталія Іванівна спеціалізується в області ультразвукової діагностики. Лікар проводить УЗД органів малого тазу, органів черевної порожнини, молочних і щитовидної залоз, сечостатевої системи. Діагностує гінекологічні захворювання, вагітність на всіх термінах.
Наталія
21 листопада '17р.
10
Ходила на фолікулометрії до Наталії Іванівни, дуже приємний та чуйний лікар і гарний спеціаліст! Всім рекомендую!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.7
Житомир пров. Меблевий, 3а
Акушер-гінеколог, Репродуктолог, Генетик
18 років досвіду
7,85
Лікар вищої категорії Попович Лариса Василівна спеціалізується в області акушерства та гінекології, репродуктології, генетики. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам, що страждають на безпліддя, жінкам з запальними захворюваннями статевих органів, вагітним. Лікар займається лікуванням клімаксу, передменструального синдрому, дисфункції та полікістозу яєчників, захворювань шийки матки. Спеціалізується на генетичному скринінгу.
Елена Сахарук
18 грудня '17р.
10
Отличный доктор и прекрасный человек!!! Все четко и конкретно. Нету лишних обследований и назначений "фуфломицинов".
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Житомир пл. Путятинський, 2
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
12 років досвіду
7,65
Лікар акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії спеціалізується на лікуванні безпліддя з використанням допоміжних репродуктивних технологій. Надає послуги проведення хірургічних гінекологічних втручань, у тому числі гістероскопії. Діагностує та лікує захворювання яєчників та матки. Веде вагітних.
Аліса
01 лютого '17р.
8
Бараташвілі чудовий лікар, про роботу якого чула багато схвальних відгуків, тому в свій час і звернулась до нього. Дійсно гарний гінеколог, з почуттям гумору, вміє підтримати пацієнта. Мені допоміг без проблем!
Записатися на прийом
Житомир пл. Путятинський, 2