Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі гінекологи в Житомирі

Послуга Ціна
Консультація гінеколога в кліниці «Пролісок+» 150
УЗД-спеціаліст, Акушер-гінеколог, Репродуктолог
20 років досвіду
9,98
Лікар вищої категорії Ластівський Віктор Володимирович спеціалізується в області акушерства та гінекології, репродуктології, УЗ-діагностики. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу вагітним, жінкам з запальними захворюваннями статевих органів. Лікар займається лікуванням дисфункції, полікістозу яєчників, передменструального синдрому, безпліддя. Спеціалізується на УЗ-діагностиці матки з придатками, молочних залоз, органів черевної прожнини, малого тазу.
Жанна
28 вересня '16р.
10
Величезна подяка Ластівському Віктору Володимировичу за професійну допомогу! Дуже уважний, досвідчений і компетентний лікар!
Записатися на прийом
Консультація від 70 грн.
Житомир пл. Путятинський , 2
Акушер-гінеколог
7 років досвіду
9,98
Лікар Мороз Наталія Іванівна спеціалізується в області акушерства та гінекології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу вагітним, жінкам з запальними захворюваннями статевих органів. Лікар займається терапією передменструального синдрому, клімаксу, дисфункції яєчників, захворювань шийки матки. Спеціалізується на взятті гінекологічних мазків, контролюванні стану жінки від моменту вагітності до кінця післяпологового періоду.
Олена
23 лютого '17р.
10
Прекрасний лікар УЗД, всю вагітність в неїспостерігалась, завжди уважна, відповідальна, якщо якісь показники відходили від норми пояснювала чому та заспокоювала) Величезне Дякую!!!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.7
Консультація 150 грн.
Житомир пров . Меблевий 3 - А
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
22 роки досвіду
9,98
Лікар Бенедичук Юрий Владимирович спеціалізується в області акушерства та гінекології, репродуктології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу жінкам з запальними захворюваннями статевих органів, безпліддям. Лікар займається терапією дисфункції яєчників, захворювань шийки матки, контролює стан жінки від моменту вагітності до кінця післяпологового періоду. Спеціалізується на взятті гінекологічних мазків, проведенні гіперстимуляції шийки матки.
Анна
30 січня '17р.
9
Хороший спеціаліст, грамотно все пояснює, професіонал своєї справи!!!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.7
Консультація від 150 грн.
Житомир пров . Меблевий 3 - А
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог
28 років досвіду
9,98
Лікар вищої категорії Ларченко Наталія Миколаївна спеціалізується в області акушерства та гінекології, ендокринології та репродуктології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу вагітним, жінкам з запальними захворюваннями статевих органів, пацієнтам, що страждають безпліддям. Лікар займається взяттям гінекологічних мазків, лікуванням дисфункції яєчників, полікістозу яєчників, захворювань шийки матки, передменструального синдрому.
Валерия
13 лютого '17р.
10
Наталья Николаевна — лучший специалист в своей проф. области. Умеет найти подход к каждому пациенту. Всегда подбадривает и настраивает только на выздоровление. Не только вылечивает, но и восстанавливает работу органов половой системы. Никогда не сдается перед болячками, вылечивает до конца. Если рожать-то только у нее!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Консультація 150 грн.
Житомир пл. Путятинський , 2
Акушер-гінеколог, Репродуктолог, Генетик
17 років досвіду
9,98
Лікар вищої категорії Попович Лариса Василівна спеціалізується в області акушерства та гінекології, репродуктології, генетики. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам, що страждають на безпліддя, жінкам з запальними захворюваннями статевих органів, вагітним. Лікар займається лікуванням клімаксу, передменструального синдрому, дисфункції та полікістозу яєчників, захворювань шийки матки. Спеціалізується на генетичному скринінгу.
Виктория
25 серпня '16р.
8
Компетентный доктор, я довольна визитом.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Консультація 150 грн.
Житомир пл. Путятинський , 2
Житомир пров . Меблевий 3 - А
Акушер-гінеколог
21 рік досвіду
9,98
Лікар вищої категорії Шкварок Тетяна Павлівна спеціалізується в області акшерства та гінекології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу жінкам на будь-якому терміні вагітності, пацієнтам з запальними захворюваннями статевих органів. Лікар займається лікуванням дисфункції яєчників, захворювань шийки матки. Спеціалізується на взятті вагінальних мазків на цитологічне дослідження, веденні вагітності, здійсненні гіперстимуляції яєчників.
Камилла
01 лютого '17р.
8
Татьяна Павловна была моим ведущим врачом в период беременности. К сожалению, побывать в таком чудесном состояние удалось только после 30 лет, поэтому было много опасений. Но, благодаря такому прекрасному специалисту и ее огромному опыту беременность прошла легко с минимальными рисками. Теперь мы настоящая семья!
Записатися на прийом
Консультація 150 грн.
Житомир пл. Путятинський , 2
Акушер-гінеколог
10 років досвіду
9,98
Лікар другої категорії Омельчук Тетяна Миколаївна спеціалізується в області акушерства та гінекології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу вагітним, пацієнтам з запальними захворюваннями статевих органів. Лікар займається лікуванням захворювнь шийки матки, зокрема ерозій шийки матки. Спеціалізується на обробці та конізації шийки матки, взятті мазків на цитологічне дослідження, проведенні гінекологічного масажу, здійсненні біопсії шийки матки.
Оксана
09 жовтня '16р.
7
Тетяна Миколаївна компетентний і акуратний лікар. Зверталася до неї з делікатною проблемою. Прийом веде чітко, грамотно, на всі питання є відповіді. Ніяких зайвих аналізів і призначень. Дякую!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Консультація 150 грн.
Житомир пров . Меблевий 3 - А
Акушер-гінеколог
11 років досвіду
9,98
Лікар акушер-гінеколог другої кваліфікаційної категорії спеціалізується на лікуванні безпліддя з використанням допоміжних репродуктивних технологій. Надає послуги проведення хірургічних гінекологічних втручань, у тому числі гістероскопії. Діагностує та лікує захворювання яєчників та матки. Веде вагітних.
Аліса
01 лютого '17р.
8
Бараташвілі чудовий лікар, про роботу якого чула багато схвальних відгуків, тому в свій час і звернулась до нього. Дійсно гарний гінеколог, з почуттям гумору, вміє підтримати пацієнта. Мені допоміг без проблем!
Записатися на прийом
Консультація 150 грн.
Житомир пров . Меблевий 3 - А
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог, УЗД-спеціаліст
12 років досвіду
9,98
Лікар Нікітіна Анастасія Сергіївна спеціалізується в області акушерства та гінекології, ендокринології, репродуктології та УЗ-діагностики. Надає допомогу вагітним, жінкам з запальними захворюваннями статевих органів, ендокринологічними порушеннями. Лікар займається лікуванням передменструального синдрому, клімаксу, дисфункції яєчників, безпліддя. Спеціалізується на УЗ-діагностиці матки, молочних залоз, нирок та сечового міхура, веденні вагітних. Завідуюча відділенням клініки.
Ирина
09 березеня '17р.
10
Редкое сочетание профессионализма и человеческих качеств. Очень довольна, что попала к ней. Рекомендую
Записатися на прийом
Житомир вул . Велика Бердичівська , 43 район
Акушер-гінеколог
19 років досвіду
9,98
Лікар Трощенко Ганна Віталіївна спеціалізується в області акушерства та гінекології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу вагітним, жінкам з запальними захворюваннями статевих органів. Лікар займається терапією захворювань шийки матки, міоми та фіброміоми матки, ендометріозу, дисфункції яєчників. Спеціалізується на веденні вагітності, взятті гінекологічних, цитологічних мазків на визначення збудника запального процесу.
Анастасія
15 листопада '16р.
10
Зверталася до багатьох зі своєю проблемою. Результату не було ніякого. Тільки Трощенко встановила причину, через яку були всі невдачі, правильно підібраний курс лікування допоміг з цією хворобою впоратися. Дякую!
Записатися на прийом
Житомир вул . Велика Бердичівська , 43 район