Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі гінекологи в Житомирі

УЗД-спеціаліст, Акушер-гінеколог, Репродуктолог
20 років досвіду
9,98
Лікар Ластівський Віктор Володимирович спеціалізується в області акушерства та гінекології, репродуктології, УЗ-діагностики. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу вагітним, жінкам з запальними захворюваннями статевих органів. Лікар займається лікуванням дисфункції, полікістозу яєчників, передменструального синдрому, безпліддя. Спеціалізується на УЗ-діагностиці матки з придатками, молочних залоз, органів черевної прожнини, малого тазу.
Консультація від 70 грн.
Записатися на прийом
Житомир пл. Путятинський , 2
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог
28 років досвіду
9,98
Лікар Ларченко Наталія Миколаївна спеціалізується в області акушерства та гінекології, ендокринології та репродуктології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу вагітним, жінкам з запальними захворюваннями статевих органів, пацієнтам, що страждають безпліддям. Лікар займається взяттям гінекологічних мазків, лікуванням дисфункції яєчників, полікістозу яєчників, захворювань шийки матки, передменструального синдрому.
Консультація 150 грн.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9,5
Житомир пл. Путятинський , 2
Акушер-гінеколог
21 рік досвіду
9,98
Лікар Шкварок Тетяна Павлівна спеціалізується в області акшерства та гінекології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу жінкам на будь-якому терміні вагітності, пацієнтам з запальними захворюваннями статевих органів. Лікар займається лікуванням дисфункції яєчників, захворювань шийки матки. Спеціалізується на взятті вагінальних мазків на цитологічне дослідження, веденні вагітності, здійсненні гіперстимуляції яєчників.
Консультація 150 грн.
Записатися на прийом
Житомир пл. Путятинський , 2
Акушер-гінеколог
10 років досвіду
9,98
Лікар Омульчук Тетяна Миколаївна спеціалізується в області акушерства та гінекології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу вагітним, пацієнтам з запальними захворюваннями статевих органів. Лікар займається лікуванням захворювнь шийки матки, зокрема ерозій шийки матки. Спеціалізується на обробці та конізації шийки матки, взятті мазків на цитологічне дослідження, проведенні гінекологічного масажу, здійсненні біопсії шийки матки.
Консультація 150 грн.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8,5
Житомир пров . Меблевий 3 - А
Акушер-гінеколог
7 років досвіду
9,98
Лікар Мороз Наталія Іванівна спеціалізується в області акушерства та гінекології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу вагітним, жінкам з запальними захворюваннями статевих органів. Лікар займається терапією передменструального синдрому, клімаксу, дисфункції яєчників, захворювань шийки матки. Спеціалізується на взятті гінекологічних мазків, контролюванні стану жінки від моменту вагітності до кінця післяпологового періоду.
Консультація 150 грн.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Житомир пров . Меблевий 3 - А
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог, УЗД-спеціаліст
12 років досвіду
9,98
Лікар Нікітіна Анастасія Сергіївна спеціалізується в області акушерства та гінекології, ендокринології, репродуктології та УЗ-діагностики. Надає допомогу вагітним, жінкам з запальними захворюваннями статевих органів, ендокринологічними порушеннями. Лікар займається лікуванням передменструального синдрому, клімаксу, дисфункції яєчників, безпліддя. Спеціалізується на УЗ-діагностиці матки, молочних залоз, нирок та сечового міхура, веденні вагітних.
Записатися на прийом
Житомир вул . Велика Бердичівська , 43 район
Акушер-гінеколог
19 років досвіду
9,98
Лікар Трощенко Ганна Віталіївна спеціалізується в області акушерства та гінекології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу вагітним, жінкам з запальними захворюваннями статевих органів. Лікар займається терапією захворювань шийки матки, міоми та фіброміоми матки, ендометріозу, дисфункції яєчників. Спеціалізується на веденні вагітності, взятті гінекологічних, цитологічних мазків на визначення збудника запального процесу.
Записатися на прийом
Житомир вул . Велика Бердичівська , 43 район
Гінеколог
9,98
Лікар Бовсуновський Валентин Васильович спеціалізується в області гінекології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу жінкам з запальними захворюваннями внутрішніх статевих органів. Лікар займається лікуванням захворювань шийки матки, дисфункції, полікістозу яєчників, аднекситу, сальпінгіту, сальпінгоофориту, кандидозу (молочниці), трихомоніазу. Спеціалізується на взятті гінекологічних мазків на дослідження мікрофлори.
Записатися на прийом
Житомир вул. Гагаріна, 27
Гінеколог
9,98
Лікар Тарсенко Тетяна Миколаївна спеціалізується в області гінекології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу жінкам з запальними захворюваннями внутрішніх статевих органів. Лікар займається лікуванням захворювань шийки матки, полікістозу та дисфункції яєчників, аднекситу, кандидозу (молочниці). Спеціалізується на взятті гінекологічних мазків на дослідження мікрофлори, лікуванні сальпінгіту та сальпінгоофориту.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Житомир вул. Гагаріна, 27
Акушер-гінеколог, Репродуктолог, Генетик
17 років досвіду
9,98
Лікар Попович Лариса Василівна спеціалізується в області акушерства та гінекології, репродуктології, генетики. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам, що страждають на безпліддя, жінкам з запальними захворюваннями статевих органів, вагітним. Лікар займається лікуванням клімаксу, передменструального синдрому, дисфункції та полікістозу яєчників, захворювань шийки матки. Спеціалізується на генетичному скринінгу.
Консультація 150 грн.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-01-17
Житомир пл. Путятинський , 2
Житомир пров . Меблевий 3 - А