Солига Галина Миколаївна

Акушер-гінеколог, Гінеколог
Лікар акушер-гінеколог, займається профілактикою та лікуванням жіночих хвороб, безпліддя, патології шийки матки, статевих інфекцій. Галина Миколаївна надає послуги по веденню вагітності. Лікар володіє методами гістероскопії.Проводить інєкційну корекцію урогенітальної ділянки та інтимну пластику.
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9 р.Шевченківський

Наталя
Була на прийомі у Солиги Галини Миколаївни -дуже хороший спеціаліст і просто чудова людина.Завжди уважна і приємна у спілкуванні.На прийомі уважно вислухає та дасть чіткі відповіді на всі мої запитання.Я дуже рада,що у мене такий лікар,який все пояснює нюанси хвороби. Допомогла мені вилікувати запущені хвороби,бо інші лікарі ставили не правильний діагноз.Рекомендую не пошкодуєте !
Тетяна
Очень довольна Галиной Николаевной. Проходила у нее обследование. очень внимательная и милая. все объясняет, успокаивает и ничего лишнего не говорит. Доверяю ей.
Ірина
Чудова лікарка!
Леся
Прекрасний лікар!!Якби не Галина Миколаївна було би набагато гірше!!Дякую !Усім рекомендую!
Мар‘яна
Була на прийомі в Галини і можу з вревненістю сказати, що це найкращий спеціаліст з тих, що я зустрічала. Чудовий спеціаліст, приємна людина, все чітко і акуратно. Мала раніше дуже стресовий досвід, а тут виявляється прийом в гінеколога може бути в радість. Рекомендую.
Доброго дня. Галина Миколаївна,досвідчений,кваліфікований лікар гінекол,фахівець своєї справи!Велике дякую їй.
Дякую вам за довгоочікувану вагітність!!!

• 2010 р. – Львівський національний медичний університет ім.Д. Галицького, спеціальність "Лікувальна справа";
  • 2013 р. – інтернатура за спеціальністю "Акушерство та гінекологія" на базі Львівської обласної клінічної лікарні.

Курси

• 2011 р. – науково-практична конференція "Шляхи реалізації Національного проекту "НОВЕ ЖИТТЯ" – нова якість охорони материнства та дитинства";
  • 2011 р. – національний цикл семінарів "Актуальні питання збереження репродуктивного здоров'я жінок в Україні";
  • 2011 р. – конференція "Стандартні підходи у лікуванні гіперпролактинемії та патології молочної залози";
  • 2011 р. – науково-практична конференція "Роль клінічних протоколів у вирішенні актуальних питань акушерства та гінекології";
  • 2013 р. – сертифікат спеціаліста за спеціальністю "Акушерство та гінекологія";
  • 2013 р. – Унаціональний цикл семінарів "Сучасні шляхи покращення акушерсько-гінекологічної та перинатальної допомоги в Україні";
  • 2017 р. - участь в роботі першого Міжнародного конгресу "Репродуктивне здоровя: мультидисциплінарний підхід в безперервному професійному розвитку лікарів".