Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі гінекологи у Рівному

Послуга Ціна
Консультація гінеколога в кліниці «АНІКО» 180
Акушер-гінеколог, репродуктолог, УЗД-діагност
10 років досвіду
8,48
Лікар Николишин Світлана Миколаївна працює за напрямками акушерства, гінекології та репродуктивної медицини. Займається лікуванням збоїв у процесі овуляції, безпліддя, ендометриозу, інфекційних захворювань (гонореї, хламідіозу, геніального герпесу). Досліджує вплив навколишнього середовища на здатність людини народжувати нащадків. Також здійснює обстеження пацієнтів, використовуючи ультразвук. Надає повні дані про роботу матки, сечового міхура.
Вера
27 березеня '17р.
10
Большое спасибо! Я наблюдалась у Светланы во время первой беременности. Светлана хороший специалист и замечательный человек, профессионал в своей сфере. К сожалению, Светлана переехала из Львова в Тернополь. Спасибо, Вам, за вашу работу!
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-05-26
Тернопіль вул. Митрополита Шептицького, 1б
Аакушер-гінеколог, Репродуктолог
8,40
Акушер-гінеколог Царук Ірина Андріївна спеціалізується на лікуванні жіночих статевих захворювань, репродуктології, пологах. Консультує стосовно стану здоров’я жінки та її вагітності. Проводить дослідження в області репродуктології. Спеціалізується на лікуванні таких жіночих захворювань, як хвороби шийки матки, запальних процесів, інфекцій, що передаються статевим шляхом (генітальний герпес, кандидоз, трихомоніаз). Лікує полікістоз яєчників та кісту. Має великий досвід в лікуванні та наданні допомоги при клімаксі та порушенні менструального циклу. Спеціалізується на усуненні наслідків позаматкової вагітності. Лікує жіноче безпліддя та дисфункцію яєчників.
Олена
25 травня '17р.
10
Дякую за доню!
Записатися на прийом20 онлайн записів
Консультація 170 грн.
Рівне вул. Лісовської, 5
Акушер-гінеколог
8,40
Акушер-гінеколог вищої категорії, директор медичного центру досягнув наукового ступеня «Доктор медичних наук, професор». Займається репродуктивною медициною та ембріонологією. Надає послуги в процесі лікування клімаксу, поза маточної вагітності, при порушеннях функціональності яєчників. Проводить професійний огляд та вразі необхідності ставить на облік. Здійснює ведення вагітності на всіх етапах розвитку плода, здійснює регулярний контроль стану жінки, приймає участь підчас перебігу пологів.
Велена
17 липня '16р.
9
Великолепный специалист, третьего ребенка буду рожать тоже у него.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Тернопіль вул. Митрополита Шептицького, 1б
Акушер-гінеколог
22 роки досвіду
8,35
Акушер-гінеколог вищої категорії спеціалізується на роботі із жіночими статевими органами. Проводить регулярні огляди, консультує в разі виникнення проблем. Займається профілактикою та лікуванням запальних процесів піхви. Професіонал в області лікування ерозійних пошкоджень шийки матки, захворюваннях шийки матки. Має досвід у боротьбі із полікістозом та кістами. Призначає медичні процедури та контролює процес одужування.
Светлана
16 вересня '16р.
10
Наблюдалась после родов. Отличный специалист. Хорошие рекомендации
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Рівне вул. Замкова, 23
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
8 років досвіду
8,15
Лікар Фармазюк Ольга Петрівна професіонал у акушерській та гінекологічній практиці. Займається лікуванням запалення статевих органів, захворювань шийки матки, полікістоза яєчників. Також надає допомогу вразі вагітності, що з’явилася поза межами матки. Здійснює ведення вагітності від зачаття до народження немовляти, приймає пологи у породіллі та контролює стан матері та дитини в післяродовий період.
Ольга
21 лютого '17р.
10
Формазюк молодий та знаючий гінеколог. Саме до Ольги Петрівни мені пощастило потрапити випадково на прийом. Отримала своєчасну допомогу та вичерпну консультацію. Залишилась задоволеною!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Тернопіль вул. Митрополита Шептицького, 1б
Гінеколог
8,10
Гінеколог Кравчук Марія Михайлівна спеціалізується на обстеженні і лікуванні органів жіночої статевої системи. Консультує з питань стану жіночих органів: яєчників, матки, піхви, великих та малих статевих губ, маткових труб, придатків яєчників. Діагностує та лікує запальні процеси в жіночіх статевих органах. Займається терапією дисфункції яєчників, клімаксу, гарднерелезу, аднекситу. Надає допомогу та рекомендації стосовно лікування молочниці на різних етапах. Окрім того, лікує передменструальний синдром. Надає консультацію з питань безпліддя та зачаття, а також з питань, пов’язаних з виникненням різних клінічних ситуацій в період пологів.
Наталья Сергеевна
28 серпня '16р.
10
Долго лечила сбои менструального цикла. Сейчас все отлично.
Записатися на прийомЗа місяць записані 7 пацієнтів
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
27 років досвіду
8,10
Акушер-гінеколог спеціалізується на роботі із вагітними та жінками із захворюваннями статевих органів. Постійно проводить прийоми, медичні огляди та консультаційну діяльність. Надає лікарську допомогу пацієнткам з кістою яєчників. Також професійно володіє методикою досліджень з використанням ультразвуку. Діагностує стан вагітних, сечового міхура та матки.
Рената
13 вересня '16р.
10
Проходила ультразвук. Очень понравился доктор и отношене к нам с мужем. Придем еще раз.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Тернопіль вул. Митрополита Шептицького, 1б
Акушер-гінеколог
52 роки досвіду
8,10
Лікар вищої категорії, доцент Флехнер Володимир Михайлович спрямував професійну діяльність в сфері акушерства та гінекології. Проводить прийоми, огляди та консультації пацієнток. Призначає медичні процедури для боротьбі із різноманітними запаленнями піхви, захворюваннями шийки матки, полікістозом яєчників, міомою матки. Проводить профілактичну роботу щодо запобігання виникненню запальних чи інфекційних уражень.
Валерия
03 липня '16р.
8
Советы хорошие, помогают сохранить женское здоровье! Спасибо!
Записатися на прийом
Тернопіль вул. Митрополита Шептицького, 1б
Дерматовенеролог
28 років досвіду
8,10
Дерматовенеролог, що досягла наукового ступеня «Доктор медичних наук», професор. Лікар проводить консультаційну роботу щодо загального стану шкірного покрову, профілактичну діяльність для попередження зараженням різними інфекціями. Надає послуги з лікування від хламідіозу, геніального герпесу, акне, псоріазу, екземи. Працює з пацієнтами, які мають різноманітні види ураження шкіри, призначає лікувальні процедури.
Юрий
14 липня '16р.
8
Внимательный и опытный врач. Лечение прошло хорошо, сейчас чувствую себя отлично.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Тернопіль вул. Митрополита Шептицького, 1б
Акушер-гінеколог
21 рік досвіду
8,07
Акушер-гінеколог вищої категорії, директор медичного кабінету, професіонал із питань жіночого здоров’я, ведення вагітності, родової діяльності. Проводить огляди жіночої половини населення. Консультує у період вагітності, приймає участь у процесі народження дитини. Допомагає впоратися із захворюваннями статевих органів. Спеціалізується на лікуванні пацієнток із міомою матки та гарднереллезом. Займається профілактичною діяльністю щодо попередження запальних процесів піхви.
Тоня
19 лютого '17р.
9
Теперь я уверена, что лучшие врачи-гинекологи-это мужчины. Роман Гаврилович настолько внимательный и деликатный доктор, что после первого визита развеялись все мои опасения по поводу гинеколога-мужчины. Теперь только на прием к доктору Мазуру буду записываться сама и буду рекомендовать его своим подругам.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.7
Рівне вул. Замкова, 23