Лікарі гінекологи у Рівному

Послуга Ціна
Консультація гінеколога в кліниці «АНІКО» 180
22 роки досвіду
Акушер-гінеколог вищої категорії спеціалізується на роботі із жіночими статевими органами. Проводить регулярні огляди, консультує в разі виникнення проблем. Займається профілактикою та лікуванням запальних процесів піхви. Професіонал в області лікування ерозійних пошкоджень шийки матки, захворюваннях шийки матки. Має досвід у боротьбі із полікістозом та кістами. Призначає медичні процедури та контролює процес одужування.
Костянтин Чеславський
31 липня '17р.
Уважна лікарка, яка робить свою роботу.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-11-20
Аакушер-гінеколог, Репродуктолог
Акушер-гінеколог Царук Ірина Андріївна спеціалізується на лікуванні жіночих статевих захворювань, репродуктології, пологах. Консультує стосовно стану здоров’я жінки та її вагітності. Проводить дослідження в області репродуктології. Спеціалізується на лікуванні таких жіночих захворювань, як хвороби шийки матки, запальних процесів, інфекцій, що передаються статевим шляхом (генітальний герпес, кандидоз, трихомоніаз). Лікує полікістоз яєчників та кісту. Має великий досвід в лікуванні та наданні допомоги при клімаксі та порушенні менструального циклу. Спеціалізується на усуненні наслідків позаматкової вагітності. Лікує жіноче безпліддя та дисфункцію яєчників.
Олена
07 червеня '17р.
Найкращий гінеколог м.Рівного! Без перебільшення!
Записатися на прийом49 онлайн записів
Гінеколог
Гінеколог Кравчук Марія Михайлівна спеціалізується на обстеженні і лікуванні органів жіночої статевої системи. Консультує з питань стану жіночих органів: яєчників, матки, піхви, великих та малих статевих губ, маткових труб, придатків яєчників. Діагностує та лікує запальні процеси в жіночіх статевих органах. Займається терапією дисфункції яєчників, клімаксу, гарднерелезу, аднекситу. Надає допомогу та рекомендації стосовно лікування молочниці на різних етапах. Окрім того, лікує передменструальний синдром. Надає консультацію з питань безпліддя та зачаття, а також з питань, пов’язаних з виникненням різних клінічних ситуацій в період пологів.
Юлия
11 серпня '17р.
Марія Михайлівна,це лікар від Бога,без перебільшення.Професійний лікар,хороша людина.Якщо Ви дійсно хочете побачити результат у лікуванні, то це саме той лікар до якого потрібно звертатись.
Записатися на прийом26 онлайн записів
21 рік досвіду
Акушер-гінеколог вищої категорії, директор медичного кабінету, професіонал із питань жіночого здоров’я, ведення вагітності, родової діяльності. Проводить огляди жіночої половини населення. Консультує у період вагітності, приймає участь у процесі народження дитини. Допомагає впоратися із захворюваннями статевих органів. Спеціалізується на лікуванні пацієнток із міомою матки та гарднереллезом. Займається профілактичною діяльністю щодо попередження запальних процесів піхви.
Тоня
19 лютого '17р.
Теперь я уверена, что лучшие врачи-гинекологи-это мужчины. Роман Гаврилович настолько внимательный и деликатный доктор, что после первого визита развеялись все мои опасения по поводу гинеколога-мужчины. Теперь только на прием к доктору Мазуру буду записываться сама и буду рекомендовать его своим подругам.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.7
Акушер-гінеколог, Репродуктолог, Лікар УЗД
12 років досвіду
Акушер-гінеколог Колтонюк Олександр Романович спеціалізується на діагностуванні та лікуванні захворювань жіночої статевої системи, нагляду за вагітними та прийомом пологів. Надає повну консультацію з питань захворювань жіночих статевих органів, проводить первинний огляд пацієнток. Бере мазок для подальших лабораторних досліджень. Власноруч проводить УЗ-діагностику вагітних. Визначає не тільки стан і ступінь розвитку ембріона, а ще й стан та зміни, що відбулись у матці. Проводить УЗД сечового міхура та молочних залоз на предмет виявлення пухлин та відхилення від нормального фунціонування в період та після вагітності. Лікує хвороби шийки матки та придатків.Надає подальшу консультацію з приводу профілактичних заходів.
Алла
11 липня '17р.
Дуже чуйний, уважний. Проводив мені УЗД і за лічені хвилини консультації я дізналась від нього більше, ніж за роки від інших гінекологів. Висококваліфікований спеціаліст. Рекомендую!!
Записатися на прийом23 онлайн записи
24 роки досвіду
Дитячий лікар
Лікар вищої категорії Іванюк Лілія Ярославівна спеціалізується на дитячій гінекології. Займається лікуванням захворювань, пов’язаних з роботою жіночої статевої системи. Гінеколог проводить консультації та надає медичну допомогу в разі розвитку запальних процесів піхви, виникненні кандидозу та різних аномальних відхилень. Здійснює маніпуляції щодо усунення ерозії шийки матки.
Кристина
23 жовтня '16р.
Консультировалась по поводу дочери. Ответила мне на все вопросы, все обяснила доходчиво. Благодарю.
Рівне вул. Симона Петлюри, 19
21 рік досвіду
Лікар вищої категорії Міськевич Ірина Миколаївна спеціалізується в акушерській та гінекологічній практиці. Акушер-гінеколог направляє діяльність на покращення здоров’я жінок. Проводить огляди організму, супровід вагітності. Надає допомогу під час родової діяльності та приймає оптимальні рішення вразі виникнення ускладнень. Лікує запальні захворювання, полікістоз яєчників, міому матки, молочницю.
Дарина
28 жовтня '16р.
Гарна лікарка, уважна. Звернулася до неї как планувала завагітніти. Зараз термін 25 неділя.
10 років досвіду
Акушер-гінеколог Войтюк Мирослава Володимирівна спеціалізується на практичній гінекології: діагностуванні та лікуванні захворювань жіночих органів. Надає всю необхідну консультацію з приводу виникнення жіночих хвороб. Проводить біопсію шийки матки та її обробку лікарським шляхом. Лікує захворювання шийки матки, міому матки, запалення яєчників, хвороби маткових труб, венеричні захворювання та інше. Спеціалізується на лікуванні дисфункції яєчників, що найчастіше стає причиною безпліддя.Окрім того, проводить консультації вагітним та приймає у них пологи. Надає консультації після пологів з приводу стана здоров’я молодої мами та правильного ведення статевого життя.
Надежда
07 серпня '16р.
Вела всю беременность. Чудесный человек и доктор.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
23 роки досвіду
Акушер-гінеколог спеціалізується на огляді внутрішніх та зовнішніх статевих органів, боротьбі із інфекційними захворюваннями, аномаліями та відхиленнями від нормальної функціональності. Надає послуги щодо консультації та регулярного огляду жінок. Визначає стан здоров’я пацієнток і вразі потреби, призначає необхідні медичні процедури. Проводить профілактичну роботу щодо попередження виникнення запальних процесів. Займається лікуванням циститу.
Тетяна
13 лютого '17р.
У Ярути мене все влаштовує – відношення лікаря, умови лікування, вартість послуг. Марія Іванівна чудово розуміється в своїй спеціалізації, в цьому я мала змогу впевнитись не один раз. Рекомендую цього акушер-гінеколога.
6 років досвіду
Лікар Ушко Тетяна Вікторівна професіонал в галузі гінекології. Спеціалізується на лікуванні запальних інфекційних процесів в внутрішніх та зовнішніх статевих органах. Займається лікуванням патологічних змін в шийці матки та її обробкою. Також надає допомогу при виявленні міоми. Проводить обстеження жінок, використовуючи метод кольпоскопії. Консультує пацієнток щодо стану їх здоров’я та призначає лікувальні процедури вразі виявлення відхилень від норми.
Раиса
05 жовтня '16р.
Рекомендую врача как хорошего специалиста. Помогла мне в лечении эрозии.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-11-20
Рівне вул. Симона Петлюри, 19