Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі гінекологи у Рівному

Аакушер-гінеколог, Репродуктолог
9,98
Акушер-гінеколог Царук Ірина Андріївна спеціалізується на лікуванні жіночих статевих захворювань, репродуктології, пологах. Консультує стосовно стану здоров’я жінки та її вагітності. Проводить дослідження в області репродуктології. Спеціалізується на лікуванні таких жіночих захворювань, як хвороби шийки матки, запальних процесів, інфекцій, що передаються статевим шляхом (генітальний герпес, кандидоз, трихомоніаз). Лікує полікістоз яєчників та кісту. Має великий досвід в лікуванні та наданні допомоги при клімаксі та порушенні менструального циклу. Спеціалізується на усуненні наслідків позаматкової вагітності. Лікує жіноче безпліддя та дисфункцію яєчників.
Екатерина
04 листопада '16р.
10
Лечилась у этого врача от бесплодия. Сейчас на третьем месяце. Спасибо!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Рівне вул. Лісовської, 5
Гінеколог
9,98
Гінеколог Кравчук Марія Михайлівна спеціалізується на обстеженні і лікуванні органів жіночої статевої системи. Консультує з питань стану жіночих органів: яєчників, матки, піхви, великих та малих статевих губ, маткових труб, придатків яєчників. Діагностує та лікує запальні процеси в жіночіх статевих органах. Займається терапією дисфункції яєчників, клімаксу, гарднерелезу, аднекситу. Надає допомогу та рекомендації стосовно лікування молочниці на різних етапах. Окрім того, лікує передменструальний синдром. Надає консультацію з питань безпліддя та зачаття, а також з питань, пов’язаних з виникненням різних клінічних ситуацій в період пологів.
Наталья Сергеевна
28 серпня '16р.
10
Долго лечила сбои менструального цикла. Сейчас все отлично.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Акушер-гінеколог
21 рік досвіду
9,98
Акушер-гінеколог вищої категорії, директор медичного кабінету, професіонал із питань жіночого здоров’я, ведення вагітності, родової діяльності. Проводить огляди жіночої половини населення. Консультує у період вагітності, приймає участь у процесі народження дитини. Допомагає впоратися із захворюваннями статевих органів. Спеціалізується на лікуванні пацієнток із міомою матки та гарднереллезом. Займається профілактичною діяльністю щодо попередження запальних процесів піхви.
Ульяна
10 січня '17р.
8
Как и всем девочкам, немного страшно было идти на прием к гинекологу-мужчине. Но Роман Гаврилович развеял все мои опасения! Очень понравился как врач, ответственный и аккуратный. Мазур помог разобраться с существующими проблемами и рассказал как не допустить новых. Очень помог, спасибо!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8,7
Рівне вул. Замкова, 23
Акушер-гінеколог
22 роки досвіду
9,98
Акушер-гінеколог вищої категорії спеціалізується на роботі із жіночими статевими органами. Проводить регулярні огляди, консультує в разі виникнення проблем. Займається профілактикою та лікуванням запальних процесів піхви. Професіонал в області лікування ерозійних пошкоджень шийки матки, захворюваннях шийки матки. Має досвід у боротьбі із полікістозом та кістами. Призначає медичні процедури та контролює процес одужування.
Светлана
16 вересня '16р.
10
Наблюдалась после родов. Отличный специалист. Хорошие рекомендации
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9,5
Рівне вул. Замкова, 23
Акушер-гінеколог
23 роки досвіду
9,98
Акушер-гінеколог спеціалізується на огляді внутрішніх та зовнішніх статевих органів, боротьбі із інфекційними захворюваннями, аномаліями та відхиленнями від нормальної функціональності. Надає послуги щодо консультації та регулярного огляду жінок. Визначає стан здоров’я пацієнток і вразі потреби, призначає необхідні медичні процедури. Проводить профілактичну роботу щодо попередження виникнення запальних процесів. Займається лікуванням циститу.
Мая
18 вересня '16р.
10
Помогла справиться с молочницей. Спасибо
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Рівне вул. Замкова, 23
Акушер-гінеколог, Репродуктолог, Лікар УЗД
12 років досвіду
9,98
Акушер-гінеколог Колтонюк Олександр Романович спеціалізується на діагностуванні та лікуванні захворювань жіночої статевої системи, нагляду за вагітними та прийомом пологів. Надає повну консультацію з питань захворювань жіночих статевих органів, проводить первинний огляд пацієнток. Бере мазок для подальших лабораторних досліджень. Власноруч проводить УЗ-діагностику вагітних. Визначає не тільки стан і ступінь розвитку ембріона, а ще й стан та зміни, що відбулись у матці. Проводить УЗД сечового міхура та молочних залоз на предмет виявлення пухлин та відхилення від нормального фунціонування в період та після вагітності. Лікує хвороби шийки матки та придатків.Надає подальшу консультацію з приводу профілактичних заходів.
Юлька
05 грудня '16р.
10
Найкращий гінеколог!!! Дякую! Завжди звертаюсь до Олександра Романовича!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9,3
Рівне вул. Лісовської, 5
Акушер-гінеколог
10 років досвіду
9,98
Акушер-гінеколог Войтюк Мирослава Володимирівна спеціалізується на практичній гінекології: діагностуванні та лікуванні захворювань жіночих органів. Надає всю необхідну консультацію з приводу виникнення жіночих хвороб. Проводить біопсію шийки матки та її обробку лікарським шляхом. Лікує захворювання шийки матки, міому матки, запалення яєчників, хвороби маткових труб, венеричні захворювання та інше. Спеціалізується на лікуванні дисфункції яєчників, що найчастіше стає причиною безпліддя.Окрім того, проводить консультації вагітним та приймає у них пологи. Надає консультації після пологів з приводу стана здоров’я молодої мами та правильного ведення статевого життя.
Надежда
07 серпня '16р.
7
Вела всю беременность. Чудесный человек и доктор.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8,5
Рівне вул. Лісовської, 5
Гінеколог
6 років досвіду
9,97
Лікар Ушко Тетяна Вікторівна професіонал в галузі гінекології. Спеціалізується на лікуванні запальних інфекційних процесів в внутрішніх та зовнішніх статевих органах. Займається лікуванням патологічних змін в шийці матки та її обробкою. Також надає допомогу при виявленні міоми. Проводить обстеження жінок, використовуючи метод кольпоскопії. Консультує пацієнток щодо стану їх здоров’я та призначає лікувальні процедури вразі виявлення відхилень від норми.
Раиса
05 жовтня '16р.
7
Рекомендую врача как хорошего специалиста. Помогла мне в лечении эрозии.
Записатися на прийом
Рівне вул. Симона Петлюри, 19
Гінеколог
24 роки досвіду
9,97
Дитячий лікар
Лікар вищої категорії Іванюк Лілія Ярославівна спеціалізується на дитячій гінекології. Займається лікуванням захворювань, пов’язаних з роботою жіночої статевої системи. Гінеколог проводить консультації та надає медичну допомогу в разі розвитку запальних процесів піхви, виникненні кандидозу та різних аномальних відхилень. Здійснює маніпуляції щодо усунення ерозії шийки матки.
Кристина
23 жовтня '16р.
9
Консультировалась по поводу дочери. Ответила мне на все вопросы, все обяснила доходчиво. Благодарю.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Рівне вул. Симона Петлюри, 19
Акушер-гінеколог
21 рік досвіду
9,97
Лікар вищої категорії Міськевич Ірина Миколаївна спеціалізується в акушерській та гінекологічній практиці. Акушер-гінеколог направляє діяльність на покращення здоров’я жінок. Проводить огляди організму, супровід вагітності. Надає допомогу під час родової діяльності та приймає оптимальні рішення вразі виникнення ускладнень. Лікує запальні захворювання, полікістоз яєчників, міому матки, молочницю.
Дарина
28 жовтня '16р.
9
Гарна лікарка, уважна. Звернулася до неї как планувала завагітніти. Зараз термін 25 неділя.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Рівне вул. Замкова, 23