Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Гінекологи у Рівному

Первинна консультація непровідного лікаря акушер-гінеколога + відеокольпоскопія в клініці «Oxford Medical» 500
55
9,0
10
Елена
Спасибо Кравчук за своевременную помощь и профессионализм!
24 серпня '16 г.
10
Наталья Сергеевна
Долго лечила сбои менструального цикла. Сейчас все отлично.
28 серпня '16 г.
10
Юлия
Марія Михайлівна,це лікар від Бога,без перебільшення.Професійний лікар,хороша людина.Якщо Ви дійсно хочете побачити результат у лікуванні, то це саме той лікар до якого потрібно звертатись.
11 серпня '17 г.
10
Александра
Вчера была на приеме, все прошло отлично
30 вересня '16 г.
8
Рита
Наблюдалась всю беременность. Прекрасный специалист, принял моего сыночка.
17 серпня '16 г.
8
Ульяна
Как и всем девочкам, немного страшно было идти на прием к гинекологу-мужчине. Но Роман Гаврилович развеял все мои опасения! Очень понравился как врач, ответственный и аккуратный. Мазур помог разобраться с существующими проблемами и рассказал как не допустить новых. Очень помог, спасибо!
10 січня '17 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Гінеколог
30 років досвіду
8,75
Лікар займається діагностикою та лікуванням гінекологічних захворювань. Здійснює ведення вагітності. Приймає пацієнток з нерегулярним менструальним циклом, матковими кровотечами. Лікує патології шийки матки, безпліддя, ендометріоз та клімакс.
Гінеколог
12 років досвіду
8,75
Доктор займається виявленням та терапією гінекологічних патологій. Протягом 7 років успішно лікує дисплазію шийки матки, клімакс, кандидоз, молочницю, інфекційні захворювання статевої системи. Здійснює ведення вагітності, виконує відеокольпоскопію, займається профілактикою захворювань, що передаються статевим шляхом.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-02-24
Консультація 500 грн.
Гінеколог, Дитячий гінеколог
31 рік досвіду
8,74
Дитячий лікар
Лікар вищої категорії Іванюк Лілія Ярославівна спеціалізується на дитячій гінекології. Також приемає дорослих. Займається лікуванням захворювань, пов’язаних з роботою жіночої статевої системи. Гінеколог проводить консультації та надає медичну допомогу в разі розвитку запальних процесів піхви, виникненні кандидозу та різних аномальних відхилень. Здійснює маніпуляції щодо усунення ерозії шийки матки.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.6
Консультація 500 грн.
Акушер-гінеколог, Гінеколог
29 років досвіду
8,65
Акушер-гінеколог вищої категорії спеціалізується на роботі із жіночими статевими органами. Проводить регулярні огляди, консультує в разі виникнення проблем. Займається профілактикою та лікуванням запальних процесів піхви. Професіонал в області лікування ерозійних пошкоджень шийки матки, захворюваннях шийки матки. Має досвід у боротьбі із полікістозом та кістами. Призначає медичні процедури та контролює процес одужування.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.8
Рівне вул. Замкова, 23
Онколог-гінеколог
35 років досвіду
8,63
Володіє досконало методами діагностики та лікування онко-гінекологічних захворювань. Втілила в медичну практику низку оперативних методик. Нагороджена відзнаками та грамотами.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Рівне вул. Княгиницького, 5 А (пов. 3)
Аакушер-гінеколог, Репродуктолог
8,40
Акушер-гінеколог Царук Ірина Андріївна спеціалізується на лікуванні жіночих статевих захворювань, репродуктології, пологах. Консультує стосовно стану здоров’я жінки та її вагітності. Проводить дослідження в області репродуктології. Спеціалізується на лікуванні таких жіночих захворювань, як хвороби шийки матки, запальних процесів, інфекцій, що передаються статевим шляхом (генітальний герпес, кандидоз, трихомоніаз). Лікує полікістоз яєчників та кісту. Має великий досвід в лікуванні та наданні допомоги при клімаксі та порушенні менструального циклу. Спеціалізується на усуненні наслідків позаматкової вагітності. Лікує жіноче безпліддя та дисфункцію яєчників.
Записатися на прийом12 онлайн записів
Акушер-гінеколог, Репродуктолог, Лікар УЗД
19 років досвіду
8,35
Акушер-гінеколог Колтонюк Олександр Романович спеціалізується на діагностуванні та лікуванні захворювань жіночої статевої системи, нагляду за вагітними та прийомом пологів. Надає повну консультацію з питань захворювань жіночих статевих органів, проводить первинний огляд пацієнток. Бере мазок для подальших лабораторних досліджень. Власноруч проводить УЗ-діагностику вагітних. Визначає не тільки стан і ступінь розвитку ембріона, а ще й стан та зміни, що відбулись у матці. Проводить УЗД сечового міхура та молочних залоз на предмет виявлення пухлин та відхилення від нормального фунціонування в період та після вагітності. Лікує хвороби шийки матки та придатків.Надає подальшу консультацію з приводу профілактичних заходів.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-02-24
Акушер-гінеколог, Гінеколог
28 років досвіду
8,35
Лікар вищої категорії Міськевич Ірина Миколаївна спеціалізується в акушерській та гінекологічній практиці. Акушер-гінеколог направляє діяльність на покращення здоров’я жінок. Проводить огляди організму, супровід вагітності. Надає допомогу під час родової діяльності та приймає оптимальні рішення вразі виникнення ускладнень. Лікує запальні захворювання, полікістоз яєчників, міому матки, молочницю.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-02-24
Рівне вул. Замкова, 23
Акушер-гінеколог, Гінеколог
28 років досвіду
8,25
Акушер-гінеколог вищої категорії, директор медичного кабінету, професіонал із питань жіночого здоров’я, ведення вагітності, родової діяльності. Проводить огляди жіночої половини населення. Консультує у період вагітності, приймає участь у процесі народження дитини. Допомагає впоратися із захворюваннями статевих органів. Спеціалізується на лікуванні пацієнток із міомою матки та гарднереллезом. Займається профілактичною діяльністю щодо попередження запальних процесів піхви.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Рівне вул. Замкова, 23
Гінеколог
8,20
Гінеколог Кравчук Марія Михайлівна спеціалізується на обстеженні і лікуванні органів жіночої статевої системи. Консультує з питань стану жіночих органів: яєчників, матки, піхви, великих та малих статевих губ, маткових труб, придатків яєчників. Діагностує та лікує запальні процеси в жіночіх статевих органах. Займається терапією дисфункції яєчників, клімаксу, гарднерелезу, аднекситу. Надає допомогу та рекомендації стосовно лікування молочниці на різних етапах. Окрім того, лікує передменструальний синдром. Надає консультацію з питань безпліддя та зачаття, а також з питань, пов’язаних з виникненням різних клінічних ситуацій в період пологів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10