Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі гінекологи в Полтаві

13
8,0
Акушер-гінеколог, Онколог
8,49
Лікар вищої категорії Петрук Віктор Леонтійович спеціалізується в області гінекології та онкології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу жінкам з запальними та онкологічними захворюваннями внутрішніх та зовнішніх статевих органів. Лікар займається лікуванням міоми матки, запальних та грибкових захворювань шийки матки, онкологічних патологій. Спеціалізується на виявленні онкомаркерів раку молочної залози, шийки матки, яєчників.
Оксана
09 жовтня '17р.
10
Дуже уважний лікар,рекомендую звертатися до нього.
Записатися на прийом23 онлайн записи
Полтава вул. Степового фронту, 29
Акушер-гінеколог
8,35
Лікар вищої категорії Шиян Світлана Василівна спеціалізується в області акушерства та гінекології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу жінкам з запальними захворюваннями внутрішніх статевих органів та вагітним. Лікар займається лікуванням кіст яєчників, дисфункції яєчників, запальних захворювань шийки матки, аднекситу, кандидозу (молочниці). Спецалізується на взятті гінекологічних мазків на виявлення патогенної мікрофлори.
Ирина
09 січня '18р.
10
Очень хороший специалист
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-05-27
Полтава вул. Степового фронту, 29
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
18 років досвіду
8,35
Лікар Рослякова Наталія Олександрівна професійній акушер-гінеколог першої категорії. Проводить консультаційну роботу та збір гінекологічних мазків. Надає послуги в лікуванні захворювань шийки матки, при збоях у функціональності яєчників. Спеціалізується на проведенні різних видів ультразвукового дослідження. Обстежує та аналізує роботу органів черевної порожнині, малого тазу, матки, молочних залоз, печінки, нирок, щитовидної залози та діагностику стану вагітних.
Валентина
03 серпня '16р.
10
Лікувалась від молочниці. Задоволена результатом, зараз здорова, дякую.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-05-27
Полтава вул. Сінна, 37
Акушер-гінеколог
19 років досвіду
8,20
Лікар вищої категорії Сівакова Світлана Володимирівна спеціалізується в області акушерства та гінекології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу жінкам з акушерсько-гінекологічною патологією, вагітним на всіх термінах (триместрах). Лікар займається лікуванням дисфункції яєчників, полікістозу яєчників, захворювань шийки матки. Спеціалізується на взятті гінекологічних мазків, веденні вагітності від моменту звернення до післяпологового періоду.
Марина
26 жовтня '16р.
10
Наблюдаюсь у Светланы Владимировны регулярно. Очень отзывчивая и внимательная.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Полтава вул. Гетьмана Сагайдачного, 8б
Гінеколог, Онколог
42 роки досвіду
8,15
Лікар Кравцова Антоніна Павлівна спеціалізується в області гінекології та онкології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу жінкам з запальними захворюваннями внутрішніх статевих органів. Лікар займається терапією онкологічних захворювань жіночої статевої системи, видаленням лейкоплакії на шийці матки. Спеціалізується на проведенні кольпоскопії, біопсії шийки матки для подальшого гістологічного дослідження біоптата.
Світлана
23 червеня '17р.
9
Дуже хороший професіональний лікар і людина
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-05-27
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
16 років досвіду
8,10
Лікар першої категорії Горовенко С. Б. спеціалізується в області акушерської справи та гінекології. Займається діагностикою і корекцією ендокринних порушень репродуктивної сфери. Лікує ендокринне безпліддя, проводить діагностику запальних та інфекційних захворювань статевих органів, ерозії. Працює з вагітними жінками.
Лариса
21 жовтня '16р.
8
Довго лікувалась від беспліддя. Ця лікарка дуже допомогла мені. Зараз є надія.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Полтава вул. Сінна, 37
Гінеколог
17 років досвіду
8,08
Лікар Свинчук Олена Миколаївна спеціалізується на процесах зачаття, протікання вагітності, захворюваннях жіночих статевих органів. Професіонал в області лікування молочниці, аднекситу, трихомоніазу. Займається збором цитологічних мазків. Проводить гінекологічні консультації щодо профілактики жіночого здоров’я, необхідності боротьби із виявленими відхиленнями.
Сніжана
26 липня '17р.
10
Лікувалася в Олени Миколаївни!Дуже їй вдячна!Лікування пройшло успішно!Це гарна жінка,спеціаліст свого діла,грамотна,чуйна,як мама!Рекомендую!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Консультація 200 грн.
Полтава вул. Небесної Сотні, 81
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
11 років досвіду
7,98
Лікар другої категорії Мартиненко Андрій Анатолійович працює за напрямками акушерство, гінекологія та ультразвукове дослідження. Спеціалізується в наданні консультації, зборі гінекологічних мазків та розшифровці результатів аналізів, проводить біопсію шийки матки. Виконує УЗД молочних залоз, матки, органів черевної порожнини, органів малого тазу. Видає довідки з інформацією про дослідження.
олена
12 квітня '18р.
10
Зберігала вагідність, лікувалася. Дуже кваліфікований спеціаліст. Що ДУЖЕ важливо-призначає лише необхідні ліки. Нічого лишнього. І ставлення людяне. Здров'я йому і благополуччя! Дякую!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Полтава вул. Сінна, 37
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
10 років досвіду
7,85
Лікар Бєлоножко Юлія Олексіївна спеціалізується в області акушерства та гінекології, ультразвукової діагностики. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу жінкам з акушерсько-гінекологічною патологією та пацієнтам, що потребують УЗ-діагностику. Лікар займається лікуванням дисфункці яєчників, захворювань шийки матки, терапією алергії при вагітності. Спеціалізується на УЗД вагітних, органів грудної, черевної та тазової порожнини.
Алена
05 вересня '16р.
10
Прекрасно ориентируется в диагностических методах. Обращалась неоднократно.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Полтава вул. Гетьмана Сагайдачного, 8б
Акушер-гінеколог, Онколог
7,82
Лікар вищої категорії Філоненко Світлана Миколаївна спеціалізується в області акушерства та гінекології, онкології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу жінкам з запальними та раковими захворюваннями внутрішніхта зовнішніх статевих органів. Лікар займається веденням вагітності на всіх термінах, терапією раку шийки матки, яєчників, молочних залоз. Спеціалізується на виявленні онкомаркерів молочної залози, проведенні біопсії шийки матки.
Виктория
26 січня '18р.
10
Супер врач!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Полтава вул. Степового фронту, 29