Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі гінекологи в Полтаві

Уролог
16 років досвіду
8,55
Лікар-уролог першої кваліфікаційної категорії. Займається діагностикою та лікуванням сечовидільної системи у чоловіків. Проводить збір анамнезу, первинне обстеження зовнішніх статевих чоловічих органів, призначенням необхідних досліджень та аналізів, УЗД.
Ольга
11 квітня '17р.
10
Ян Олександрович - це Лікар - із великої літери, професіонал. Дякую Вам за те, що мене швидко вилікували! Бажаю Вам у Вашій роботі процвітання! Рекомендую!!!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Консультація 290 грн.
Полтава Жовтневий район
Акушер-гінеколог, Онколог
8,49
Лікар вищої категорії Петрук Віктор Леонтійович спеціалізується в області гінекології та онкології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу жінкам з запальними та онкологічними захворюваннями внутрішніх та зовнішніх статевих органів. Лікар займається лікуванням міоми матки, запальних та грибкових захворювань шийки матки, онкологічних патологій. Спеціалізується на виявленні онкомаркерів раку молочної залози, шийки матки, яєчників.
Юлия
27 квітня '17р.
10
Специалист своего дела! Рекомендую!
Записатися на прийом19 онлайн записів
Полтава вул. Степового фронту, 29
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
17 років досвіду
8,35
Лікар Рослякова Наталія Олександрівна професійній акушер-гінеколог першої категорії. Проводить консультаційну роботу та збір гінекологічних мазків. Надає послуги в лікуванні захворювань шийки матки, при збоях у функціональності яєчників. Спеціалізується на проведенні різних видів ультразвукового дослідження. Обстежує та аналізує роботу органів черевної порожнині, малого тазу, матки, молочних залоз, печінки, нирок, щитовидної залози та діагностику стану вагітних.
Валентина
03 серпня '16р.
10
Лікувалась від молочниці. Задоволена результатом, зараз здорова, дякую.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Консультація 290 грн.
Полтава Жовтневий район
Акушер-гінеколог
8,35
Лікар вищої категорії Шиян Світлана Василівна спеціалізується в області акушерства та гінекології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу жінкам з запальними захворюваннями внутрішніх статевих органів та вагітним. Лікар займається лікуванням кіст яєчників, дисфункції яєчників, запальних захворювань шийки матки, аднекситу, кандидозу (молочниці). Спецалізується на взятті гінекологічних мазків на виявлення патогенної мікрофлори.
Лариса
21 серпня '16р.
10
Светлана Васильевна занимается моим лечением. Я довольна результатом, уже скоро закончу курс. Спасибо Вам
Записатися на прийом13 онлайн записів
Полтава вул. Степового фронту, 29
Акушер-гінеколог
18 років досвіду
8,20
Лікар вищої категорії Сівакова Світлана Володимирівна спеціалізується в області акушерства та гінекології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу жінкам з акушерсько-гінекологічною патологією, вагітним на всіх термінах (триместрах). Лікар займається лікуванням дисфункції яєчників, полікістозу яєчників, захворювань шийки матки. Спеціалізується на взятті гінекологічних мазків, веденні вагітності від моменту звернення до післяпологового періоду.
Марина
26 жовтня '16р.
10
Наблюдаюсь у Светланы Владимировны регулярно. Очень отзывчивая и внимательная.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Полтава вул. Гетьмана Сагайдачного, 8б
Гінеколог, Онколог
41 рік досвіду
8,15
Лікар Кравцова Антоніна Павлівна спеціалізується в області гінекології та онкології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу жінкам з запальними захворюваннями внутрішніх статевих органів. Лікар займається терапією онкологічних захворювань жіночої статевої системи, видаленням лейкоплакії на шийці матки. Спеціалізується на проведенні кольпоскопії, біопсії шийки матки для подальшого гістологічного дослідження біоптата.
Світлана
23 червеня '17р.
9
Дуже хороший професіональний лікар і людина
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
15 років досвіду
8,10
Лікар першої категорії Горовенко С. Б. спеціалізується в області акушерської справи та гінекології. Займається діагностикою і корекцією ендокринних порушень репродуктивної сфери. Лікує ендокринне безпліддя, проводить діагностику запальних та інфекційних захворювань статевих органів, ерозії. Працює з вагітними жінками.
Лариса
21 жовтня '16р.
8
Довго лікувалась від беспліддя. Ця лікарка дуже допомогла мені. Зараз є надія.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація 290 грн.
Полтава Жовтневий район
Гінеколог
16 років досвіду
8,08
Лікар Свинчук Олена Миколаївна спеціалізується на процесах зачаття, протікання вагітності, захворюваннях жіночих статевих органів. Професіонал в області лікування молочниці, аднекситу, трихомоніазу. Займається збором цитологічних мазків. Проводить гінекологічні консультації щодо профілактики жіночого здоров’я, необхідності боротьби із виявленими відхиленнями.
Сніжана
26 липня '17р.
10
Лікувалася в Олени Миколаївни!Дуже їй вдячна!Лікування пройшло успішно!Це гарна жінка,спеціаліст свого діла,грамотна,чуйна,як мама!Рекомендую!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Консультація 200 грн.
Полтава вул. Небесної Сотні, 81
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
10 років досвіду
7,98
Лікар другої категорії Мартиненко Андрій Анатолійович працює за напрямками акушерство, гінекологія та ультразвукове дослідження. Спеціалізується в наданні консультації, зборі гінекологічних мазків та розшифровці результатів аналізів, проводить біопсію шийки матки. Виконує УЗД молочних залоз, матки, органів черевної порожнини, органів малого тазу. Видає довідки з інформацією про дослідження.
Елена
12 лютого '17р.
9
Нам, женщинам, очень важно найти хорошего гинеколога, так вот, если вы ещё не нашли, вам к Андрею Анатольевичу!! Проблемы выявляет быстро, не нужно тысячу раз приходить, переплачивать за приёмы и анализы. Сразу видит, что к чему и назначает верные лекарства. Спасибо огромное Вм за такую работу!
Записатися на прийом
Консультація 290 грн.
Полтава Жовтневий район
Уролог
21 рік досвіду
7,90
Лікар Єрошенко Игор Олександрович отримав кваліфікаційне підвищення до рівня лікаря першої категорії в галузі урології. Займається наданням медичної допомоги хворим на аденому простати, простатит, цистит. Обстежує пацієнтів з каменями у нирках, призначає лікування. Визначає діагноз способом проведення цистоскопії (для чоловіків), цистометрію. Лікує проблеми із сече вивідною системою, нирками.
Юрий
06 вересня '16р.
8
Ерошенко классный мужик, а уролог так вообще суперовый! Пару раз к нему обращался – быстро вылечил, никаких заметаний.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Полтава вул. Небесної Сотні, 81