Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі гінекологи в Полтаві

Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
20 років досвіду
9,98
Акушер-гінеколог першої категорії, лікар-спеціаліст з діагностики ультразвуком. Спеціалізується в веденні вагітності, лікуванні перед менструального синдрому, клімаксу. Здійснює ультразвукове дослідження внутрішніх органів (нирки, матка, органи черевної порожнини/малого тазу), а також молочних залоз. Проводить збір мазків та консультує жінок з приводу отриманих аналізів.
Консультація 200 грн.
Записатися на прийом
Полтава вул. Небесної Сотні, 81
УЗД-спеціаліст, Акушер-гінеколог
19 років досвіду
9,98
УЗД-спеціаліст Запорожченко Вікторія Андріївна виконує професійну діяльність у сфері акушер-гінекології. Надає повну консультацію щодо планування вагітності та її протіканню. Проводить УЗД для вагітних. Займається лікуванням дисфункції яєчників, полікістозу яєчників, ерозії шийки матки, захворювань шийки матки. Здійснює ультразвукове дослідження черевної порожнини, органів малого тазу, матки, молочних залоз.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Полтава Київське шосе, 56
Акушер-гінеколог
42 роки досвіду
9,98
Акушер-гінеколог займається питаннями зачаття, вагітності та родової діяльності жінки. Проводить акушерсько-гінекологічну консультації. Здійснює ведення вагітності від перших проявів до початку родів. Надає лікарську допомогу під час процесу народження дитини. Бере гінекологічні мазки, призначає прийом медикаментів відповідно до результатів аналізів. Займається лікуванням полікістозу/дисфункції яєчників, захворювань шийки матки.
Консультація 200 грн.
Записатися на прийом
Полтава вул. Небесної Сотні, 81
Гінеколог
16 років досвіду
9,98
Лікар Свинчук Олена Миколаївна спеціалізується на процесах зачаття, протікання вагітності, захворюваннях жіночих статевих органів. Професіонал в області лікування молочниці, аднекситу, трихомоніазу. Займається збором цитологічних мазків. Проводить гінекологічні консультації щодо профілактики жіночого здоров’я, необхідності боротьби із виявленими відхиленнями.
Консультація 200 грн.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Полтава вул. Небесної Сотні, 81
Акушер-гінеколог
18 років досвіду
9,98
Лікар Сівакова Світлана Володимирівна спеціалізується в області акушерства та гінекології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу жінкам з акушерсько-гінекологічною патологією, вагітним на всіх термінах (триместрах). Лікар займається лікуванням дисфункції яєчників, полікістозу яєчників, захворювань шийки матки. Спеціалізується на взятті гінекологічних мазків, веденні вагітності від моменту звернення до післяпологового періоду.
Записатися на прийом
Полтава вул. Фурманова, 8б
Акушер-гінеколог
9 років досвіду
9,98
Лікар Онікієнко Альона Миколаївна спеціалізується в області акушерства та гінекології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу жінкам з акушерсько-гінекологічною патологією, вагітним на всіх термінах. Лікар займається терапією дисфункцій яєчників, полікістозу, захворювань шийки матки. Спеціалізується на взятті гінекологічних мазків, гіперстимуляції яєчників, веденні вагітності від моменту звернення до післяпологового періоду.
Записатися на прийом
Полтава вул. Фурманова, 8б
Гінеколог
17 років досвіду
9,98
Лікар Самболя Наталія Іванівна спеціалізується в області гінекології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу жінкам з запальними захворюваннями внутрішніх статевих органів. Лікар займається лікуванням дисфункції яєчників, полікістозу яєчників, оофориту, сальпінгіту, захворювань шийки матки, кандидозу (молочниці), передменструального синдрому. Спеціалізується на взятті гінекологічних мазків для визначення мікрофлори піхви.
Записатися на прийом
Акушер-гінеколог
9,98
Лікар Надимкович Лариса Леонідівна спеціалізується в області акушерства та гінекології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу жінкам з запальними захворюваннями внутрішніх статевих органів та вагітним. Лікар займається терапією дисфункції яєчників, полікістозу яєчників, захворювань шийки матки. Спеціалізується на гіперстимуляції яєчників, взятті гінекологічних мазків, веденні вагітності до післяпологового періоду.
Записатися на прийом
Полтава вул. Степового Фронту, 29
Акушер-гінеколог, Онколог
9,98
Лікар Петрук Віктор Леонтійович спеціалізується в області гінекології та онкології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу жінкам з запальними та онкологічними захворюваннями внутрішніх та зовнішніх статевих органів. Лікар займається лікуванням міоми матки, запальних та грибкових захворювань шийки матки, онкологічних патологій. Спеціалізується на виявленні онкомаркерів раку молочної залози, шийки матки, яєчників.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8,5
Полтава вул. Степового Фронту, 29
Акушер-гінеколог
9,98
Лікар Щебрань Ніна Іванівна спеціалізується в області акушерства та гінекології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу жінкам з запальними захворюваннями внутрішніх статевих органів та вагітним. Лікар займається терапією дисфункції яєчників, полікістозу яєчників, оофориту, сальпінгіту, сальпінгоофориту, запальних та грибкових захворювань шийки матки. Спеціалізується на взятті гінекологічних мазків на виявлення патогенної мікрофлори.
Записатися на прийом
Полтава вул. Степового Фронту, 29