Лікарі гінекологи в Полтаві

20 років досвіду
Акушер-гінеколог першої категорії, лікар-спеціаліст з діагностики ультразвуком. Спеціалізується в веденні вагітності, лікуванні перед менструального синдрому, клімаксу. Здійснює ультразвукове дослідження внутрішніх органів (нирки, матка, органи черевної порожнини/малого тазу), а також молочних залоз. Проводить збір мазків та консультує жінок з приводу отриманих аналізів.
Валентина
22 жовтня '16р.
Євген Михайлович досвідчений лікар! Допоміг мені поставити діагноз у складному випадку. Лікування пройшло вдало. Дякую!
УЗД-спеціаліст, Акушер-гінеколог
19 років досвіду
УЗД-спеціаліст Запорожченко Вікторія Андріївна виконує професійну діяльність у сфері акушер-гінекології, має першу категорію з гінекології та акушерства. Надає повну консультацію щодо планування вагітності та її протіканню. Проводить УЗД для вагітних. Займається лікуванням дисфункції яєчників, полікістозу яєчників, ерозії шийки матки, захворювань шийки матки. Здійснює ультразвукове дослідження черевної порожнини, органів малого тазу, матки, молочних залоз.
Жанна
22 грудня '16р.
Лікар від Бога! Дякую.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Полтава Київське шосе, 56
Гінеколог
16 років досвіду
Лікар Свинчук Олена Миколаївна спеціалізується на процесах зачаття, протікання вагітності, захворюваннях жіночих статевих органів. Професіонал в області лікування молочниці, аднекситу, трихомоніазу. Займається збором цитологічних мазків. Проводить гінекологічні консультації щодо профілактики жіночого здоров’я, необхідності боротьби із виявленими відхиленнями.
12 липня '16р.
Спасибо за эффективную терапию!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Гінеколог
17 років досвіду
Лікар Самболя Наталія Іванівна спеціалізується в області гінекології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу жінкам з запальними захворюваннями внутрішніх статевих органів. Лікар займається лікуванням дисфункції яєчників, полікістозу яєчників, оофориту, сальпінгіту, захворювань шийки матки, кандидозу (молочниці), передменструального синдрому. Спеціалізується на взятті гінекологічних мазків для визначення мікрофлори піхви.
Юлия
04 вересня '16р.
Сейчас прохожу лечение аднексита. Пока результатами довольна.
42 роки досвіду
Акушер-гінеколог вищої категорії займається питаннями зачаття, вагітності та родової діяльності жінки. Проводить акушерсько-гінекологічну консультації. Здійснює ведення вагітності від перших проявів до початку родів. Надає лікарську допомогу під час процесу народження дитини. Бере гінекологічні мазки, призначає прийом медикаментів відповідно до результатів аналізів. Займається лікуванням полікістозу/дисфункції яєчників, захворювань шийки матки.
23 липня '16р.
Обращалась для лечения молочницы. Все прошло отлично. Спасибо!
31 рік досвіду
Лікар вищої категорії Орлова Наталія Олександрівна отримала кваліфікацію в сфері акушерства та гінекології. Спеціаліст здійснює збір гінекологічних мазків та мазків на цитологію. Проводить обстеження та консультацію жінок. Організовує ведення жінки в період вагітності, фіксує зміні в сані її організму та слідкує за розвитком плода. При виявлення патологічних змін, призначає відповідне лікування.
Тетяна
23 березеня '17р.
Прийшла дізнатись про переривання вагітності і зазнала страшного психологічного тиску з боку лікаря, пані Орлова казала що це кримінальний злочин, що Бог покарає мене і мою першу дитину, яку я народила, що керівництво клініки повністю розділяє її точку зору. За 290 гривень я отримала лише довідку, навіть мазки у мене не взяли і зазнала лікарського насилля. Дуже б хотілось, щоб керівництво клініки оцінило дії свого лікаря і, якщо ви є активними противниками абортів - щоб це було видно на Вашому сайті, щоб пацієнти не зазнавали такого тиску, якому піддала мене пані Орлова. Моє тіло - мій вибір. Є ж якась лікарська етика врешті-решт.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
10 років досвіду
Лікар другої категорії Мартиненко Андрій Анатолійович працює за напрямками акушерство, гінекологія та ультразвукове дослідження. Спеціалізується в наданні консультації, зборі гінекологічних мазків та розшифровці результатів аналізів, проводить біопсію шийки матки. Виконує УЗД молочних залоз, матки, органів черевної порожнини, органів малого тазу. Видає довідки з інформацією про дослідження.
12 лютого '17р.
Нам, женщинам, очень важно найти хорошего гинеколога, так вот, если вы ещё не нашли, вам к Андрею Анатольевичу!! Проблемы выявляет быстро, не нужно тысячу раз приходить, переплачивать за приёмы и анализы. Сразу видит, что к чему и назначает верные лекарства. Спасибо огромное Вм за такую работу!
16 років досвіду
Дитячий лікар
Акушер-гінеколог дітячого та підліткового віку першої категорії. Спеціалізується в роботі з різними захворюваннями жіночих внутрішніх та зовнішніх статевих органів, проведенні медичного огляду, веденні вагітності. Займається лікуванням перед менструального синдрому, аднекситу, запальних процесів, викликаних патогенними грибками (молочниця, микоплазмоз).
18 січня '17р.
Гарна лікарка, уважна та чуйна.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
17 років досвіду
Лікар Рослякова Наталія Олександрівна професійній акушер-гінеколог першої категорії. Проводить консультаційну роботу та збір гінекологічних мазків. Надає послуги в лікуванні захворювань шийки матки, при збоях у функціональності яєчників. Спеціалізується на проведенні різних видів ультразвукового дослідження. Обстежує та аналізує роботу органів черевної порожнині, малого тазу, матки, молочних залоз, печінки, нирок, щитовидної залози та діагностику стану вагітних.
Валентина
03 серпня '16р.
Лікувалась від молочниці. Задоволена результатом, зараз здорова, дякую.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
13 років досвіду
Лікар-акушер другої категорії спеціалізується на лікуванні захворювань шийки матки, дисфункції яєчників. Надає гінекологічні консультації, здійснює збір різних видів мазків та розшифровує отримані дані в аналізах. При діагностиці застосовує метод кольпоскопії, вразі виявлення патології призначає відповідне лікування. Приймає та обстежує жінок із захворюваннями статевої системи.
Вероника
25 серпня '16р.
Мучилась с болью при интимной близости, боялась обращаться к врачу. Оказалось зря, все отлично, теперь здорова