Гінекологи в Черкасах

Прийом лікаря акушера-гінеколога з УЗД (консультація та узд обстеження) в кліниці «Оптіма медікал сервіс» 850
Первинна консультація гінеколога в кліниці «Ваш лікар поруч Центр сімейної медицини» 500
Первинна консультація гінеколога в кліниці «Ваш лікар поруч, центр сімейної медицини в м. Сміла» 350
Илона
Перед тем, как планировать беременность я обратилась к гинекологу для обследования и получения рекомендаций. Врач мне понравился. Провел осмотр, расписал рекомендации. После приема я была уверенна, что с этого момента это будет мой гинеколог. Теперь для диагностики, снова к нему пойду)
28 квітня '17 г.
София
Внимательный и тактичный доктор. Обратилась к нему перед планированием беременности и получила массу грамотных рекомендаций. Беременность мою он тоже вел. Теперь с мужем планируем второго ребенка и я точно знаю, к кому пойду наблюдаться)
16 березеня '17 г.
Наталія
Звернулася аж з трьома проблемами, в тому числі з приводу інтимної пластики. Все вирішив, зроблено в стаціонарі на Чехова, я задоволена результатом. Дякую!
20 вересня '17 г.
Надежда
Андрей Владимирович вел у меня беременность и принимал роды. Доктор мне понравился — внимательный и ответственный. Благодаря ему малыш родился здоровым и крепеньким. Я очень рада, что попала на прием именно к доктору Зеленько и со второй беременностью тоже к нему пойду)
14 квітня '17 г.
Рита
Приятный доктор. Обращалась к нему удалить спираль. Все провел быстро и безболезненно, расписал рекомендации. Я довольна выбором доктора.
21 березеня '17 г.
Гінеколог
Лікар-гінеколог проводить кольпоскопію, радіохвильове лікування ерозії шийки матки, медикаментозне переривання вагітності, встановлення/видалення внутрішньоматкової спіралі, видалення поліпа цервікального каналу радіохвильовим методом. Займається діагностикою та лікуванням гінекологічних захворювань.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Консультація від 380
Гінеколог, гінеколог-ендокринолог, підлітковий гінеколог
Лікар гінеколог спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань жіночої репродуктивної системи. Займається лікуванням кандидозу, ерозії шийки матки, міоми матки, ендометріозу, генітального герпесу, менструальних дисфункцій та ін. Виконує кольпоскопію, радіохвильове лікування ерозії шийки матки, встановлення / видалення внутрішньоматкової спіралі.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-20
31 рік досвіду