Чегринець Наталя Олександрівна

Акушер-гінеколог, Репродуктолог, УЗД-спеціаліст
врач вищої категорії
кандидат медицинских наук
Лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії, спеціаліст з ультразвукової діагностики та репродуктології. Спеціалізується на лікуванні та УЗ-діагностиці в гінекологічній сфері.

Лилия
Во время беременности проходила УЗИ-диагностику у Чегринец Наталии Александровны. Она такая внимательная, всегда обращается с уважением, очень терпеливая, всегда в прекрасном расположении духа. Старалась всегда на диагностику попасть именно к ней. Спасибо.
Лілія
Наталя Олександрівна уважний і сумлінну фахівець. Мені робила УЗД, все зробила добре, і висновок докладний недовго довелося чекати.
Вікторія
Були деякі проблеми у мою першу вагітність. Завдяки наполегливості та високій кваліфікації Чегринець діагноз мені поставили вірний.

• Львівський державний медичний інститут;
  • Клінічна ординатура на кафедрі акушерства і гінекології на базі Львівського державного медичного інституту;
  • Аспірантура;
  • Науковий ступінь - Кандидат медичних наук.

Курси

• Стажувалання у клініці репродуктології медичного університету м. Баффало, США;
  • Стажувалання в Інституті репродукції проф. Дахно, Київ;
  • Стажувалання у клініці репродукції "Parens", Краків, Польща.

• Член Європейської асоціації репродуктивної медицини;
  • Член Української асоціації репродуктивної медицини.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст