Гінекологи у Тернополі

Консультація акушера-гінеколога в клініці «Oxford Medical» 600
Консультація акушера-гінеколога в кліниці «Оксфорд медікал (Oxford Medical) на Руській» 600
Робила УЗД на виявлення позаматкової вагітності у цієї лікарки. Додатково взяли оплату за консультацію, якої не було. І ще сказала здати кров для впевненості, хоча як виявилося, вже після здачі аналізу, що овуляція і місячні у мене будуть ще не скоро (я годуюча мама). То ж я не зрозуміла - чи це настільки непрофесійний лікар і не знає, що без овуляції не може бути ніякої вагітності, чи то не довіряє своїм результатам УЗД, чи це просто викачування грошей. За аналіз крові заплатила вдвічі більше, ніж коштує в Сінево. І в загальному УЗД мені коштувало 500 грн.
27 квітня '17 г.
Ірина
Приємна та уважна лікарка. Кожного вислухає і дає правильну пораду. Я з сестрою спостерігаюся у Галини Володимирівни вже тривалий час. І на обліку по вагітності в неї була . Рекомендую як хорошого спеціаліста
06 листопада '17 г.
Дуже хороший лікар.Звертайтесь до Ірини Ігорівни
13 липня '17 г.
Альона
лікар від бога. Приємна в спілкуванні.
11 квітня '18 г.
Вера
Большое спасибо! Я наблюдалась у Светланы во время первой беременности. Светлана хороший специалист и замечательный человек, профессионал в своей сфере. К сожалению, Светлана переехала из Львова в Тернополь. Спасибо, Вам, за вашу работу!
27 березеня '17 г.
Гінеколог
Лікар специализіується на лікуванні захворювань статевої системи. Розробляє персональні схемі лікування та профілактики. Лікує молочницю, вагиніт, міому, кісти, ерозію. Проводить заходи по відновленню менструального циклу. Полегшує перебіг клімаксу. Допомагає жінкам підготовитись до вагітності.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Гінеколог
31 рік досвіду
Лікар займається діагностикою, лікуванням та профілактикою гінекологічних захворювань. Консультує з приводу підбору контрацепції. Лікує сальпінгіт, ендометрит, різні патології шийки матки, кісти яєчників, ендометріоз, клімакс. В роботі використовує сучасні методики.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-03-29
Акушер-гінеколог
Лікар займається діагностикою, профілактикою та лікуванням гінекологічних захворювань. Виконує біопсію шийки матки, відеокольпоскопію, підбір та встановлення песарію. Здійснює індивідуальний підбір методу контрацепції. Лікує ерозію шийки матки, молочницю, порушення менструального циклу та вірус папіломи людини.
Записатися на прийом1 онлайн запис