Молчанова Олена Вікторівна

Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
кандидат медичних наук
Кандидат медичних наук Олена Вікторівна, лікар гінеколог, акушер-гінеколог, спеціаліст з УЗ-діагностики, спеціалізується у сфері практичної гінекології. Проводить діагностику і лікування захворювань шийки матки. Проводить лікування генітального ендометріозу, урогенітальних інфекцій, жіночого безпліддя. Є автором понад 60 наукових публікацій, постійно приймає участь в різноманітних конференціях, семінарах присвячених гінекології та акушерству.

Зоряна
Олена Вікторівна-висококваліфікований спеціаліст,завжди уважна і приємна у спілкуванні людина.На прийомі уважно вислухає та дасть чіткі відповіді на всі мої запитання.Я дуже рада,що у мене такий лікар.
Helena Sadaeva
Чудовий медичний центр, звертаюсь сюди, при потребі. Дуже приємний, привітний персонал. Ціни, вище середнього, але воно того вартує! Це місце, в якому я цілком довіряю лікарям! Окремо хочу сказати про гінеколога, Олену Вікторівну. Безмежно вдячна їй, за допомогу, турботу про пацієнта і вміння все детально пояснити. Неймовірний лікар!
Марія
Дуже приємна та уважна. Не призначає не потрібного лікування. Усе детально розкаже на зрозумілій мові. Відовідає на усі питання, дуже хороший лікар

• 2008 р. - Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, медичний факультет №1, спеціальність "Лікувальна справа";
  • 2011 р. - Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, кафедра акушерства та гінекології №1, магістратура;
  • 2014 р. - Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, кафедра акушерства та гінекології, очна аспірантура;
  • Науковий ступінь - Кандидат медичних наук.

Курси

• 2006, 2007 рр. - стажування, Центральная клінічна лікарня №1 у Центрі діагностики та лікування міоми матки, а також на кафедрі хірургічної ендокринології, м. Москва (Росія);
  • 2010 р. - стажування, відділення гінекології клініки "Москворечье", м. Москва (Росія);
  • 2012 р. - стажування, відділення акушерства та гінекології Міської лікарні ім. Доктора Владислава Б’єганьськ’єго, м. Ченстохова (Польща);
  • 2010, 2011, 2012 рр. - програма перебування у Франції українських фахівців у сфері охорони здоров’я та фармації;
  • 2013 р. - ТУ (тематичне вдосконалення) "УЗ-ехоскопія в акушерстві та гінекології", на базі клініки "Вікторія" при Національній медичній академії післядипломної освіти (НМАПО) імені П.Л. Шупика, м. Київ;
  • 2015 р. - ТУ "Сучасна діагностика (кольпоскопічний скринінг), профілактика та лікування захворювань при патології шийки матки", кафедра акушерства, гінекології та медицини плоду при НМАПО ім. П.Л. Шупика, м. Київ.

• Учасник Всеукраїнського лікарського товариства;
  • Член Асоціації превентивної та антиейджинг медицини (АПАМ), м. Київ;
  • Член Вченої ради ЛНМУ імені Данила Галицького;
  • Член Ради молодих вчених при Міністерстві охорони здоров’я України;
  • Член Ради молодих лікарів Львівщини.