Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі гінекологи в Хмельницькому

Послуга Ціна
Консультація гінеколога в кліниці «МилаМед» 150
Консультація гінеколога в кліниці «Призма ОН» 150
Акушер-гінеколог
4 роки досвіду
9,98
Акушер-гінеколог спеціалізується на проблемах жіночого здоров’я та особливостях ведення вагітності. Працює над усуненням проявів алергічної реакції у вагітних. Надає консультації щодо змін в організмі з моменту зачаття дитини і до її народження. Займається професійним лікуванням порушень функціональності яєчників, патології шийки матки, ускладнення, що виникають у перед менструальний період, захворювання, викликані віковими змінами організму.
Олена
19 листопада '16р.
8
Тетяна Іванівна заслуговує на довіру. Уважна.
Записатися на прийом
Консультація 195 грн.
Хмельницький вул. Подільська, 10
Акушер-гінеколог
9,98
Акушер-гінеколог спеціалізується на боротьбі із жіночими хворобами та роботі із вагітними. Надає послуги з лікування захворювань шийки матки, дисфункції/гіперстимуляції яєчників, запальних процесів, спричинених шкідливим впливом інфекцій чи грибкових спор. В компетенцію входить огляд внутрішніх/зовнішніх статевих органів, ведення родів та участь у процесі родової діяльності, прийняття родів.
Люся
10 жовтня '16р.
8
Теперь только к ней!
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-02-27
Консультація 150 грн.
Хмельницький вул. Соборна, 29
Акушер-гінеколог
9,98
Акушер-гінеколог професійно займається проблемами здоров’я жінки та особливостями перебігу вагітності. Спеціалізується в наданні допомоги при дисфункціональності яєчників, захворюваннях шийки матки, аномальної активності яєчників, спричиненою впливом препаратів. Здійснює медичний огляд, оцінює стан організму, ставить пацієнтів на облік при виявленні вагітності. Займається веденням вагітної жінки, консультує на всіх етапах розвитку.
Майя
02 жовтня '16р.
8
Решила ходить только к этому специалисту. Я ей доверяю.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Хмельницький вул. Зарічанська 3/2
Акушер-гінеколог
9,98
Акушер-гінеколог займається консультуванням жінок з приводу захворювань репродуктивної системи, проводить профілактичні огляди, лікує інфекції та запальні хвороби. Також надає послуги діагностики та лікування патологій шийки матки. Виконує звичайну та відеокольпоскопію. Наглядає вагітних пацієнток, приймає пологи.
Владислава
03 січня '17р.
6
Наблюдалась на протяжении беременности. Чувствовала себя отлично и роды прошли хорошо. Спасибо
Записатися на прийомЗа місяць записано 2 пацієнта
Консультація 150 грн.
Хмельницький вул. Зарічанська, 30 (жіноча консультація №2, каб. № 11, 14)
Акушер-гінеколог
36 років досвіду
9,98
Акушер-гінеколог працює із захворюваннями статевої системи, спеціалізується в особливостях ведення вагітності. Має багаторічний досвід з лікування інфекційних/грибкових запалень піхви, захворювань шийки матки, порушень менструальної циклічності, збоїв нормальної діяльності яєчників та їх гіперстимуляію, відхилень, пов’язаних з віковими змінам в організмі.
Дарья
16 липня '16р.
8
Все прошло отлично, все сделали аккуратно, без осложнений. Спасибо специалисту за качественную работу.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-02-27
Консультація 150 грн.
Хмельницький вул. Соборна, 29
Гінеколог
12 років досвіду
9,98
Лікар другої категорії Ткачук Ірина Анатоліївна займається лікуванням захворювань, що відносяться до гінекології. Проводить взяття гінекологічного мазку для виявлення причин інфікування та визначення способів медичної терапії. Надає пацієнту повну інформацію про отримані результати аналізів. Допомагає жіночій половині населення подолати захворювання шийки матки, перед менструальний синдром, дисфункцію яєчників, запалення статевих органів, клімакс.
Марина
17 серпня '16р.
10
Приємна та чуйна лікарка, ходжу до неї давно.
Записатися на прийом
Консультація 195 грн.
Хмельницький вул. Подільська, 10
Акушер-гінеколог
44 роки досвіду
9,98
Лікар вищої категорії Кордонська Ніна Іванівна працює за напрямками акушерства, гінекології, має багаторічний досвід професійної діяльності. В обов’язки входить огляд пацієнток, встановлення на облік, ведення на всіх етапах вагітності. Слідкує за перебігом вагітності, розвитком плода,станом жінки та змінами в її організмі. Надає медичну допомогу при порушеннях функції яєчників, аномаліях шийки матки, розладах організму після вікових змін, перед менструальному синдромі.
Света
05 жовтня '16р.
10
Это лучший специалист, кого я знаю. Так рада, что обратилась именно к ней.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 150 грн.
Хмельницький вул. Соборна, 29
Уролог
20 років досвіду
9,98
Уролог займається лікуванням відхилень у роботі сечовивідної та статевої системи. В обов’язки входить обстеження, консультування, надання допомоги пацієнтам чоловічої та жіночої статі. Проводить необхідні медичні маніпуляції із хворими на аденому простати, простатит, цистит. Займається проблемами чоловічого безпліддя, проводить аналізи сперми з використанням сперматограми. Проводить процедури для виведення ниркових каменів.
Михаил
18 липня '16р.
9
Очень хороший доктор. Знает свое дело.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Консультація 195 грн.
Хмельницький вул. Подільська, 10
Уролог
9,98
Уролог вищої категорії працює із захворюваннями сечовивідної системи та зовнішніх статевих органів. Спеціалізується на боротьбі з чоловічими недугами (простатит, аденома простати, безпліддя). Здійснює діагностику і проведення маніпуляцій щодо виведення каменів із нирок. Надає лікарську допомогу пацієнтам із симптомами нетримання сечі, наявності крові, відчутті болю, виділеннях із органів статевої системи. Проводить аналіз сперми для встановлення точного діагнозу. Керівник медичного центру.
Михайло
11 вересня '16р.
8
Не очікував, що цистит можна вилікувати так швидко. Дякую Віктору Васильовичу.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8,5
Хмельницький вул. Львівське шосе, 1/1
Уролог
29 років досвіду
9,98
Лікар вищої категорії, головний лікар медичного центру Яремчук Георгій Георгійович фахівець у напрямку урології. Спеціалізується на лікуванні чоловічих недугів таких, як аденома простати, простатит, безпліддя. Займається дослідженням сімені, відшукує способи відновити дітородну здатність пацієнтів. Проводить цистоскопію для чоловіків з метою діагностики внутрішньої структури сечового міхура, виявлення причин недомагання, встановлення точного діагнозу.
Иван
18 серпня '16р.
8
Спасибо доктору за лечение. Надеюсь, больше не обращаться с такой проблемой.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-02-27
Консультація 150 грн.
Хмельницький вул. Соборна, 29