Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі гінекологи в Хмельницькому

Послуга Ціна
Консультація гінеколога в кліниці «МилаМед» 150
Акушер-гінеколог
44 роки досвіду
9,20
Лікар вищої категорії Кордонська Ніна Іванівна працює за напрямками акушерства, гінекології, має багаторічний досвід професійної діяльності. В обов’язки входить огляд пацієнток, встановлення на облік, ведення на всіх етапах вагітності. Слідкує за перебігом вагітності, розвитком плода,станом жінки та змінами в її організмі. Надає медичну допомогу при порушеннях функції яєчників, аномаліях шийки матки, розладах організму після вікових змін, перед менструальному синдромі.
Света
05 жовтня '16р.
10
Это лучший специалист, кого я знаю. Так рада, что обратилась именно к ней.
Записатися на прийом13 онлайн записів
Консультація 150 грн.
Хмельницький вул. Соборна, 29
Акушер-гінеколог
8,75
Акушер-гінеколог спеціалізується на боротьбі із жіночими хворобами та роботі із вагітними. Надає послуги з лікування захворювань шийки матки, дисфункції/гіперстимуляції яєчників, запальних процесів, спричинених шкідливим впливом інфекцій чи грибкових спор. В компетенцію входить огляд внутрішніх/зовнішніх статевих органів, ведення родів та участь у процесі родової діяльності, прийняття родів.
Люся
10 жовтня '16р.
8
Теперь только к ней!
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-06-29
Консультація 150 грн.
Хмельницький вул. Соборна, 29
Уролог
29 років досвіду
8,75
Лікар вищої категорії, головний лікар медичного центру Яремчук Георгій Георгійович фахівець у напрямку урології. Спеціалізується на лікуванні чоловічих недугів таких, як аденома простати, простатит, безпліддя. Займається дослідженням сімені, відшукує способи відновити дітородну здатність пацієнтів. Проводить цистоскопію для чоловіків з метою діагностики внутрішньої структури сечового міхура, виявлення причин недомагання, встановлення точного діагнозу.
Иван
18 серпня '16р.
8
Спасибо доктору за лечение. Надеюсь, больше не обращаться с такой проблемой.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-06-29
Консультація 150 грн.
Хмельницький вул. Соборна, 29
Гінеколог
12 років досвіду
8,48
Лікар другої категорії Ткачук Ірина Анатоліївна займається лікуванням захворювань, що відносяться до гінекології. Проводить взяття гінекологічного мазку для виявлення причин інфікування та визначення способів медичної терапії. Надає пацієнту повну інформацію про отримані результати аналізів. Допомагає жіночій половині населення подолати захворювання шийки матки, перед менструальний синдром, дисфункцію яєчників, запалення статевих органів, клімакс.
Alice
23 червеня '17р.
9
Професіонал своєї справи! Добра, чуйна людина.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 195 грн.
Хмельницький вул. Подільська, 10
Акушер-гінеколог
36 років досвіду
8,45
Акушер-гінеколог працює із захворюваннями статевої системи, спеціалізується в особливостях ведення вагітності. Має багаторічний досвід з лікування інфекційних/грибкових запалень піхви, захворювань шийки матки, порушень менструальної циклічності, збоїв нормальної діяльності яєчників та їх гіперстимуляію, відхилень, пов’язаних з віковими змінам в організмі.
Дарья
16 липня '16р.
8
Все прошло отлично, все сделали аккуратно, без осложнений. Спасибо специалисту за качественную работу.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-06-29
Консультація 150 грн.
Хмельницький вул. Соборна, 29
Акушер-гінеколог
8,07
Акушер-гінеколог професійно займається проблемами здоров’я жінки та особливостями перебігу вагітності. Спеціалізується в наданні допомоги при дисфункціональності яєчників, захворюваннях шийки матки, аномальної активності яєчників, спричиненою впливом препаратів. Здійснює медичний огляд, оцінює стан організму, ставить пацієнтів на облік при виявленні вагітності. Займається веденням вагітної жінки, консультує на всіх етапах розвитку.
Марія
21 червеня '17р.
10
Найкращий лікар!!! Буду рекомендувати друзям та родичам!
Записатися на прийомДодано2 відгуки
Хмельницький вул. Зарічанська 3/2
Уролог
7,98
Уролог вищої категорії працює із захворюваннями сечовивідної системи та зовнішніх статевих органів. Спеціалізується на боротьбі з чоловічими недугами (простатит, аденома простати, безпліддя). Здійснює діагностику і проведення маніпуляцій щодо виведення каменів із нирок. Надає лікарську допомогу пацієнтам із симптомами нетримання сечі, наявності крові, відчутті болю, виділеннях із органів статевої системи. Проводить аналіз сперми для встановлення точного діагнозу. Керівник медичного центру.
Леонід
05 лютого '17р.
9
На щастя я не так часто звертаюсь до лікарів, а от у Боюка був нещодавно. Тому мужиками можу порекомендувати Віктора Васильовича, як гарного та уважного уролога. Впевнений, він неодмінно порішає ваші проблеми.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Хмельницький вул. Львівське шосе, 1/1
Уролог
20 років досвіду
7,60
Уролог займається лікуванням відхилень у роботі сечовивідної та статевої системи. В обов’язки входить обстеження, консультування, надання допомоги пацієнтам чоловічої та жіночої статі. Проводить необхідні медичні маніпуляції із хворими на аденому простати, простатит, цистит. Займається проблемами чоловічого безпліддя, проводить аналізи сперми з використанням сперматограми. Проводить процедури для виведення ниркових каменів.
Михаил
18 липня '16р.
9
Очень хороший доктор. Знает свое дело.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Консультація 195 грн.
Хмельницький вул. Подільська, 10
Акушер-гінеколог
7,30
Лікар Левицька Надія Костянтинівна спеціалізується в областях акушерства та гінекології. Спостерігає вагітних жінок, також займається прийомом пологів. Консультує, проводить огляди та лабораторні дослідження для оцінки стану репродуктивної системи пацієнтки. Надає послуги профілактики захворювань, що передаються статевим шляхом, лікує запалення, інфекції та хвороби, що вражають шийку матки.
Наталія
07 червеня '17р.
10
Кваліфікований спеціаліст. Чуйна людина!
Записатися на прийом5 онлайн записів
Консультація 150 грн.
Хмельницький вул. Зарічанська, 30 (жіноча консультація №2, каб. № 11, 14)
Акушер-гінеколог
7,25
Акушер-гінеколог веде вагітних та приймає пологи у жінок. Надає послуги індивідуальних консультацій, виконує діагностичні обстеження, у тому числі кольпоскопію та УЗД, також бере мазок на флору. За результатами досліджень ставить діагноз та призначає лікування консервативними чи хірургічними методами. Проводить обробку шийки матки, займається профілактикою венеричних хвороб.
Ольга
06 січня '17р.
8
Під час вагітності вирішили звернутися до частної лікарні, вибрали лікаря по рекомендації друзів. Дуже задоволені, що так зробили. Лікар Паламар дуже уважна, ставиться до всього професійно. Видразу видно, що чудовий гінеколог і знає свою справу. Ми з чоловіком спокійні за нашу дитину. Аналізи в нормі. На всі питання лікар дає відповід, все пояснює.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Консультація 150 грн.
Хмельницький вул. Зарічанська, 30 (жіноча консультація №2, каб. № 11, 14)