Марчук Наталія Юріївна

Гінеколог, акушер-гінеколог
лікар вищої категорії
кандидат медичних наук
Лікар консультує пацієнтів з приводу гінекологічних хвороб, спостерігає за перебігом вагітності, станом поду та матері. При цьому використовуються сучасні методи.

Графік роботи фахівця: Час роботи фахівця:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед

18:00

Чт

04 КВІ

Марія
Двома слова про Наталію Юріївну: справжній професіонал. Детальна консультація, приємне спілкування! дуже раджу!
Руслана
Не передати словами наскільки приємна людина і хороший спеціаліст. В рідному Івано-Франківську поставили діагноз 2 хвороби і призначили 11 препаратів, з яких майже всі антибіотики, перше лікування нічого не дало, лиш гроші на вітер. Казали що потрібно біля 6 таких процедур з антибіотиками. Потратила на все біля 10 тис. Після чого вирішила звернутись у Львів. Після багатьох прочитаних хорших відгуків, обрала саме Марчук Наталію. Лікар уважно вислухала та заспокоїла. Зрозуміла мою ситуацію. Ще ніколи відвідини гінеколога не проходили так спокійно та безболісно. У результаті виявилось що я цілком здорова як з вигляду, так і з результату аналізів. Людина яка дісно допомагає. Тепер приходитиму тільки до неї. Щиро дякую за якісну консультацію.
Наталя
Щиро вдячна вам за донечку! Наталія Юріївна, Ви - найкраща!
Оля
Хочу подякувати Марчук Наталії Юріївні за її високий рівень майстерності, професіоналізм, за її турботу, людяність,за привітність та розуміння. Ця лікарка є взірцем уважного відношення і медичного професіоналізму! Щиро дякую Вам за золоті руки, щире серце і вміння дарувати людям надію і втілювати її в життя. Адже моя вагітність - це Ваша заслуга! Ви лікар від Бога! Дякуємо Вам за допомогу!Бажаємо Вам і вашій родині міцного здоров'я та щастя! Хай Вас Бог оберігає і дає сили й надалі допомагати людям.Низький Вам уклін!
Надя
11 травня '20р.
Щиро вдячна Наталії Юріївні, що завдяки їй та її праці я стала мамою! Від щирого серця бажаю Вам, Наталія Юріївна, безмежної Божої ласки і благословення!
Велика подяка лікарю Наталії Юріївні Марчук, чудовій жінці, досвідченому гінекологу та просто небайдужій людині. ЇЇ професіоналізм відразу вселяє впевненість, що все буде добре. Спасибі Вам величезне! Нехай Бог береже Вас і ваших близьких!.
Анастасія
Хочу висловити велику подяку чудовому лікарю Наталії Юріївні Марчук.Довгий час я не могла завагітніти, ходила по лікарях, різні діагнози, різне лікування, а результату, на жаль, не було. Наталію Юріївну мені порекомендувала моя родичка, яка була її пацієнткою. Професійна, уважна, чуйна, кожен її прийом залишав по собі надзвичайно приємне враження. Лікування дало результат, наступила така бажана, довгоочікувана вагітність. Сьогодні моєму синові 6,5 місяців і я завжди буду вдячна цьому чудовому лікарю за нього! Дякую Вам за все! Ви найкраща! Дякую Вам за те, що ви у нас є!
Світлана
Пройшов майже місяць після консультації і тепер я можу зробити висновок, що правильно вибрала лікаря. Призначене Наталією Юріївною лікування допомогло, контроль результатів обстеження - чудовий, все в нормі. Я вдячна. Зараз складно знайти лікаря, який пролікує і ще дасть моральну підтримку. Рекомендую Наталію Юріївну! Хороший лікар і людина!.
Была на приеме у гинеколога Марчук Наталии Юрьевны.Внимательный врач, который доступно объяснил причину возникновения моего заболевания. Назначила лечение, а также по каждому пункту прошлась, объясняя, что и для чего я буду принимать. В целом консультация данного специалиста очень понравилась. Буду рекомендовать Наталию Юрьевну своим знакомым.
Наталена
Хочу додати свій відгук і подяку, цьому прекрасному спеціаліст і знавцеві справи . Відмінна консультація, чудове відношення! Все на висоті, рекомендую!!!
Настя
Щиро дякую гінекологу Наталії Юріївні Марчук за допомогу і вирішення моїх проблем із здоров'ям! Високий рівень професіоналізму одразу видно з першої консультації! Уважна,турботлива,приємна у спілкуванні. Лікаря однозначно рекомендую!
Наталия
Проходила профилактический осмотр у Натальи Юрьевны Марчук.Понравился профессионализм и простота.Все четко и понятно. Никаких лишних назначений на пустом месте, внятные и несложные рекомендации.Прием был одним сплошным удовольствием и приятным общением. Наталья Юрьевна очень хороший врач! Рекомендую!
Софія
Звернулася до лікаря гінеколога Марчук Наталії Юріївни в екстреному порядку, необхідна була термінова консультація і огляд у зв'язку з болями.Лікар вміє швидко заспокоїти, все доступно пояснити, зразу відчувається досвід і професіоналізм.Знайомство з лікарем було за рекомендацією сімейного лікаря, але у майбутньому хотіла би у Наталії Юріївни спостерігатися.
Христина
Проходила плановий огляд у гінеколога Марчук Наталії Юріївни: консультація,кольпоскопія,загальні аналізи.Обслуговування на високому рівні,лікар ввічлива,доброзичлива,все детально пояснила,показала.Все сподобалося.Лікаря однозначно рекомендую!
Катя
Хочу виразити велику подяку Наталії Юріївні Марчук.Вона здійснила мою мрію та допомогла стати мамою.Моєму синочку вже 6 місяців.Наталія Юріївна низький Вам уклін,щиро дякую від усієї душі за сина! Ви неймовірна людина,професіонал у своїй справі,лікар від Бога! Ви найкраща!
Консультація пройшла на відмінно!. Я лікарем задоволена.Наталія Юріївна привітна і доброзичлива,призначила лікування, дала рекомендації. На повторну консультацію піду обов'язково! Лікаря рекомендую!
Tatianka
Хочу поделиться впечатлениями о докторе Наталье Юрьевной Марчук.Очень довольна, доктор внимательная,все объясняет, рассказывает, показывает, очень щепетильная и приятная. Могу рекомендовать! Достоинства: отношение врача, постоянно на связи, все объясняет. Доступная подача информации, процедуры, сервис на высоком уровне!
Настя
Хочу висловити велику подяку чудовому лікарю Марчук Наталії Юріївні.Професійна,уважна,чуйна. Кожний її прийом залишав по собі надзвичайно приємне враження.Велике спасибі Вам, Наталія Юріївна, за все!
Лилия
Мы с мужем хотим сказать огромное СПАСИБО Марчук Наталье Юрьевной за то, что она помогла нам стать родителями. Сейчас у нас растет прекрасный мальчик. Она профессионал своего дела.Дай Бог ей огромного здоровья и побольше отзывчивых пациентов!.
Выражаю благодарность Марчук Наталье Юрьевной!!! Большое спасибо за Ваши старания и знания,за Ваши усилия и советы,за Вашу доброту и понимание, за Ваш профессионализм и мастерство.Вы - замечательный врач и я желаю Вам помочь еще многим людям, каждый день отмечая победой над серьезной проблемой и получая в качестве награды улыбки близких и уважания окружающих. Спасибо за то,что Вы у нас есть!!!
Василина
Наталя Юріївна прекрасний спеціаліст. Завдяки грамотному і правильно підібраному лікуванню я нарешті ВАГІТНА!!!!
Олег
Всім раджу цього спеціаліста! Якщо хочете стати щастливими батьками, якщо хочете поправити своє здоров'я- Вам до Наталії Юріївни! Вона береться за ті випадки, де інші лікарі відмовляються або не знають, що робити. Це унікальний лікар, для якого РЕЗУЛЬТАТ понад усе!!!!! Який тебе вислухає, почує і зрозуміє, який буде переживати за тебе як за рідну людину! Це дуже цінно!!!!!
Олена
Наталія Юріївна - НАЙКРАЩИЙ ЛІКАР!!! Тільки завдяки їй, її знанням і наполегливості в нас з'явився МАЛЮК!!!!! Дуже приємно з нею працювати, йти на прийом, спілкуватися! Всім раджу!!!! Нажаль, зараз дуже мало таких справжніх професіоналів!!!!!
Марта
Рекомендую, хороший спеціаліст.
Ірина
Професіонал і чудова людина.
Вікторія
Компетентний спеціаліст, професіонал у своїй справі.

• Львівський державний медичний університет імені Данила Галицького, медичний факультет, "лікувальна справа", 1999 р.
  • Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, клінічна ординатура, акушерство і гінекологія, 2003 р.
  • Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, аспірантура, акушерство і гінекологія, 2006 р.