Галевич Галина Богданівна

Акушер-гінеколог, репродуктолог
Лікар вищої категорії
Лікар займається лікуванням бузпліддя, консультує з приводу підготовки до вагітності, проводить огляд, призначає лабораторні дослідження. Займається лікуванням хвороб шийки матки.

Хороший лікар, професіонал своєї справи. Дуже задоволена, рекомендую.
Олена
Галина Богданівна- висококваліфікований спеціаліст з особливим підходом до пацієнта, ввічлива, доброзичлива. Я дуже задоволена.Дякую.
Найкраща лікар і людина! Все професійно, на вищому рівні і завжди з гарним настроєм.
Хочу висловити щиру подяку лікарю Галевич Галині Богданівній за наше довгоочікуване щастя.Роки лікування,невдалі спроби в іншій клініці не давали результату,був біль і розпач.При зустрічі з Галиною Богданівною знову з'явилася надія, що все вийде.Так і сталося,нарешті ми є найщасливішими батьками прекрасного любимого синочка.
Наталія Худзік
Дуже хороший лікар ,професіонал. Приємна і чуйна людина ,від якої віє теплом і радістю.