5.2
Wi-Fi
Оплата карткою
Безкоштовна парковка
Дитяча кімната
Львів, вул. Вороного, 3 (каб. 101)
р.Галицький (Центр)
Пн — Пт: 10:00-20:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Косметологічний центр Olga Sudnyk Academy of Beauty надає послуги класичної, апаратної і ін’єкційної косметолгії обличчя і тіла.

Косметологія обличчя:

• чистки обличчя ( ультразвукова, комбінована, механічна)
  • хімічні пілінги( поверхневі, серединні)
  • догляди за різними типами шкіри( суха, жирна, комбінована, нормальна, акне, купероз, пігментація, антивіковий догляд)
  • догляди за шкірою на ділянцінці навколо очей ( темні кола, набряки)

Косметологія тіла:

• трихологія ( лікування випадіння волосся)
  • антицелюлітна терапія
  • воскова депіляція
  • цукрова депіляція

Ін’єкційна косметологія:

• мезотерапія обличчя
  • мезотерапія тіла
  • мезотерапія волосистої частини голови
  • біоревіталізація обличчя
  • ботулінотерапія

Надаються послуги консультації дерматолога і косметолога.

Використовується сертифікована і якісна косметика світових виробників. Всі спеціалісти з медичною освітою.

Академія краси Ольги Судник (Olga Sudnyk Academy of Beauty), косметологічний центр, вартість послуг:

• Хімічний пілінг від 850
  • Консультація трихолога повторна (без трихоскопии) 250

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Олександра
Доброго дня) проходила курси з базової косметології і мені все дуже сподобалось!
Дуже хороший і уважний лікар. Все правильно розповіла, немає ніяких негативних емоцій, а навпаки, все дуже кваліфіковано і добре. Призначення ефективні, та не дроговартісні. Вже є поліпшення. Я думаю, що до лікаря я ще прийду обов'язково.
Ольга П.
Лікар привітна. Все чітко мені пояснила і розповіла, що не зайняло багато часу. Все по справі, відповідала на мої запитання. Запропонувала декілька можливих варіантів вирішення проблеми, та пояснила переваги і недоліки кожного з них.
Афанасій
Дуже приємна і ввічлива. Відразу відповіла на мої запитання. Видно що професіонал своєї справи. Тут же порадила що робити. Комплексно підійшла до проблеми, сказала які здати аналізи. Запропонувала вирішення проблеми. Загалом мені все сподобалося.
Просто чудовий лікар, одразу знайшла проблему, розповів все від а до я. Призначив потрібні аналізи, детально розповіла про кожний призначений препарат. Лікування допомогло. Залишилось виключно позитивне враження. Рекомендую.
Анатолій
У мене дуже багато папілом на всьому тілі. Я час від часу видаляю їх, але постійно з'являються нові.лікарі нічого нового не рекомендували. Тому я вирішив звернутися до Олени Вікторівни, так як неодноразово чув про неї хороші відгуки. Вона уважно мене вислухала, та оглянула. Після цього направила на здачу аналізу (папілома вірус людини). Як виявилося він у мене позитивний. Зараз лікуюся, і вже помітні перші позитивні результати.
Василина
Була на консультації у пані Ольги. Дуже задоволена прийомом! Якщо косметолог, то лише пані Ольга.
Софія
Робила шугаринг, пройшла процедура безболісно і непомітно. В Олі легка рука, буду рекомендувати друзям і сама ще завітаю
Діана
Привітна людина, комфортний кабінет, приємна музика і аромат, зручне розташування, якісна косметика. Рекомендую!
Віталій
Дякую Ользі Судник за якісну і безплатну консультацію!
Наталія
Доглядати за шкірою, особливо, коли тобі за 40 - дуже складно. Косметологічний кабінет Ольги Судник - це те, що потрібно кожній жінці: професійна консультація, досвідчені фахівці, позитивна атмосфера. Видно, що люди знають і люблять свою справу.
Юліанна
Спеціаліст з великої букви! Одразу помітно, що людина віддана своїй роботі, постійно вдосконалює звої знання! Депіляція-супер, косметологія-супер, задоволена всім! І ще Оля просто приємна і ввічлива людина! Я-постійний клієнт, раджу всім!
Наталія
Робила декілька процедур, задоволена результатом! Шкіра обличчя сяє! Ніжки після шугарингу просто супер! Відношення прекрасне! Кваліфікований професіонал!!! Дякую!!!
Дуже задоволена!!!
Вероника
Мне срочно понадобилась консультация подолга. Свекровь порекомендовала медицинский центр "Зозулька fest". Я получила полную консультацию и рекомендации по дальнейшей терапии. Спасибо за уделенное время!
Yulia
Справжній професіонал, кваліфікований косметолог та хороша людина! Вже 4 роки відвідую Олю, робила багато процедур, результати видно одразу. Всім раджу Ольгу Судник!
Света
Обратилась за помощью к Софии Степановне. Моя кожа находилась в ужасном состоянии. Вы помогли мне восстановиться и снова почувствовать себя привлекательной женщиной. Моя кожа сияет!
Ника
Восстановить кожу лица не так просто, особенно в возрасте после 40 лет. В косметическом центре мне подобрали подходящий комплекс услуг. Я очень довольна проделанной работой. Моя кожа снова сияет.
Нина
Я в восторге от центра "Зозулька fest". Видно что люди любят свою работу и готовы помогать. Я очень довольна отношением и общей атмосферой центра. Всегда приятно находится в месте, где тебе действительно помогут
Катерина
Записалась на первую консультацию к Златославе Сергеевне. Врач мне очень понравился, человек может подробно рассказать о каждой процедуре понятным языком. Я осталась довольна.
Павел Петрович, у вас золотые руки! Так делать массаж нужно уметь. Я в восторге от каждого проведенного сеанса. Чувствую себя гораздо лучше. Буду к вам обращаться за восстановлением сил и энергии.
Вера
Кристина Сергеевна помогла в восстановлении кожных покровов, после неудачного пилинга в домашних условиях. Вы мне очень помогли, я думала что кожа больше не станет такой как прежде. Спасибо огромное за ваш труд!
Зверніть увагу на інші клініки:
Пн — Пт: 09:30-16:00
Пн — Пт: 09:30-15:00
Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської у Львові — це великий центр, що надає комплексні послуги в напрямку апаратної косметології, трихолог, косметології та перманентного макіяжу. Клініка пропонує процедури оздоровлення та догляду за обличчям і тілом. Вся робота центру базується на використанні сучасного технічного оснащення. Такий підхід є гарантом отримання позитивного результату. Сучасна апаратура знижує будь-які больові відчуття і є гарантом неперевершеного результату.
Пн — Пт: 09:00-20:30 Сб: 09:00-20:30 Н: 09:00-20:30