8.2
Wi-Fi
Оплата карткою
Безкоштовна парковка
Дитяча кімната
Львів, вул. Вороного, 3 (каб. 101)
р.Галицький (Центр)

або дзвоніть за телефонами:

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Косметологічний центр Olga Sudnyk Academy of Beauty надає послуги класичної, апаратної і ін’єкційної косметолгії обличчя і тіла.

Косметологія обличчя:

• чистки обличчя ( ультразвукова, комбінована, механічна)
  • хімічні пілінги( поверхневі, серединні)
  • догляди за різними типами шкіри( суха, жирна, комбінована, нормальна, акне, купероз, пігментація, антивіковий догляд)
  • догляди за шкірою на ділянцінці навколо очей ( темні кола, набряки)

Косметологія тіла:

• трихологія ( лікування випадіння волосся)
  • антицелюлітна терапія
  • воскова депіляція
  • цукрова депіляція

Ін’єкційна косметологія:

• мезотерапія обличчя
  • мезотерапія тіла
  • мезотерапія волосистої частини голови
  • біоревіталізація обличчя
  • ботулінотерапія

Надаються послуги консультації дерматолога і косметолога.

Використовується сертифікована і якісна косметика світових виробників. Всі спеціалісти з медичною освітою.

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Академія краси Ольги Судник (Olga Sudnyk Academy of Beauty), косметологічний центр, вартість послуг:

• Хімічний пілінг від 850

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Василина
21 жовтня '19г.
Була на консультації у пані Ольги. Дуже задоволена прийомом! Якщо косметолог, то лише пані Ольга.
Софія
06 серпня '19г.
Робила шугаринг, пройшла процедура безболісно і непомітно. В Олі легка рука, буду рекомендувати друзям і сама ще завітаю
Віталій
23 січня '19г.
Дякую Ользі Судник за якісну і безплатну консультацію!
Наталія
23 січня '19г.
Доглядати за шкірою, особливо, коли тобі за 40 - дуже складно. Косметологічний кабінет Ольги Судник - це те, що потрібно кожній жінці: професійна консультація, досвідчені фахівці, позитивна атмосфера. Видно, що люди знають і люблять свою справу.
Вероника
31 березеня '18г.
Мне срочно понадобилась консультация подолга. Свекровь порекомендовала медицинский центр "Зозулька fest". Я получила полную консультацию и рекомендации по дальнейшей терапии. Спасибо за уделенное время!
Света
28 березеня '18г.
Обратилась за помощью к Софии Степановне. Моя кожа находилась в ужасном состоянии. Вы помогли мне восстановиться и снова почувствовать себя привлекательной женщиной. Моя кожа сияет!
Ника
20 березеня '18г.
Восстановить кожу лица не так просто, особенно в возрасте после 40 лет. В косметическом центре мне подобрали подходящий комплекс услуг. Я очень довольна проделанной работой. Моя кожа снова сияет.
Нина
15 лютого '18г.
Я в восторге от центра "Зозулька fest". Видно что люди любят свою работу и готовы помогать. Я очень довольна отношением и общей атмосферой центра. Всегда приятно находится в месте, где тебе действительно помогут
Катерина
31 січня '18г.
Записалась на первую консультацию к Златославе Сергеевне. Врач мне очень понравился, человек может подробно рассказать о каждой процедуре понятным языком. Я осталась довольна.
Валентина
19 січня '18г.
Павел Петрович, у вас золотые руки! Так делать массаж нужно уметь. Я в восторге от каждого проведенного сеанса. Чувствую себя гораздо лучше. Буду к вам обращаться за восстановлением сил и энергии.
Вера
11 січня '18г.
Кристина Сергеевна помогла в восстановлении кожных покровов, после неудачного пилинга в домашних условиях. Вы мне очень помогли, я думала что кожа больше не станет такой как прежде. Спасибо огромное за ваш труд!

Лікарі клініки Академія краси Ольги Судник (Olga Sudnyk Academy of Beauty), косметологічний центр

Судник Ольга
  • Дерматолог
  • Косметолог
очистити
Записатися на прийом

Зверніть увагу на інші клініки:
Трутяк Роман Ігорович спеціалізується на судинній хірургії, флебології. Бере активну участь в наукових конференціях, відвідує сертифікаційні курси за спеціальністю. Автор і співавтор близько 60 наукових публікацій.
Записатися на прийом
Судинний хірург Дячишин Б.І. консультує пацієнтів, які страждають на судинні захворювання, варикозну хворобу, тромбоз нижніх кінцівок. Має багаторічний досвід, високу кваліфікацію.
Записатися на прийом
Стоматологічна клініка РІКОТА (RIKOTA) на Проспекті Свободи — медзаклад, що надає повний спектр стоматологічних послуг для дорослих та дітей. Протягом 1 години в клініці можна пройти 3D-діагностику, створити цифровий дизайн майбутньої усмішки та виконати професійну гігієну порожнини рота. У центрі за один візит можна пройти одноетапну імплантацію або змінити прикус непомітно для оточуючих за допомогою лінгвальних брекетів та елайнерів.