Косметологічний кабінет Ольги Судник

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

У косметологічному кабінеті Ольги Судник надаються найрізноманітніші косметологічні послуги, починаючи від процедур нехірургічної пластики обличчя, закінчуючи лікувальною терапією акне та алопеції.

Надаються наступні послуги:

• консультація косметолога;
  • процедури догляду за обличчям;
  • лікування акне, алопеції, куперозу;
  • різні види обгортування;
  • мезотерапія, ревіталізація;
  • цукрова та воскова депіляція;
  • різні види чистки обличчя та пілінгів;
  • іонофорез, електротерапія, дарсонвалізація;
  • антицелюлітна терапія.

У роботі косметолог використовує перевірені косметичні засоби.

• Ціни на послуги

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Софія
06 серпня '19г.
Робила шугаринг, пройшла процедура безболісно і непомітно. В Олі легка рука, буду рекомендувати друзям і сама ще завітаю
Віталій
23 січня '19г.
Дякую Ользі Судник за якісну і безплатну консультацію!
Наталія
23 січня '19г.
Доглядати за шкірою, особливо, коли тобі за 40 - дуже складно. Косметологічний кабінет Ольги Судник - це те, що потрібно кожній жінці: професійна консультація, досвідчені фахівці, позитивна атмосфера. Видно, що люди знають і люблять свою справу.
Вероника
31 березеня '18г.
Мне срочно понадобилась консультация подолга. Свекровь порекомендовала медицинский центр "Зозулька fest". Я получила полную консультацию и рекомендации по дальнейшей терапии. Спасибо за уделенное время!
Света
28 березеня '18г.
Обратилась за помощью к Софии Степановне. Моя кожа находилась в ужасном состоянии. Вы помогли мне восстановиться и снова почувствовать себя привлекательной женщиной. Моя кожа сияет!
Ника
20 березеня '18г.
Восстановить кожу лица не так просто, особенно в возрасте после 40 лет. В косметическом центре мне подобрали подходящий комплекс услуг. Я очень довольна проделанной работой. Моя кожа снова сияет.
Нина
15 лютого '18г.
Я в восторге от центра "Зозулька fest". Видно что люди любят свою работу и готовы помогать. Я очень довольна отношением и общей атмосферой центра. Всегда приятно находится в месте, где тебе действительно помогут
Катерина
31 січня '18г.
Записалась на первую консультацию к Златославе Сергеевне. Врач мне очень понравился, человек может подробно рассказать о каждой процедуре понятным языком. Я осталась довольна.
Валентина
19 січня '18г.
Павел Петрович, у вас золотые руки! Так делать массаж нужно уметь. Я в восторге от каждого проведенного сеанса. Чувствую себя гораздо лучше. Буду к вам обращаться за восстановлением сил и энергии.
Вера
11 січня '18г.
Кристина Сергеевна помогла в восстановлении кожных покровов, после неудачного пилинга в домашних условиях. Вы мне очень помогли, я думала что кожа больше не станет такой как прежде. Спасибо огромное за ваш труд!

Лікарі клініки Косметологічний кабінет Ольги Судник

Судник Ольга
Косметолог
Консультація безкоштовно
Обрати фах
  • Косметолог
очистити
Записатися на прийом
Зверніть увагу на інші клініки:
Трутяк Роман Ігорович спеціалізується на судинній хірургії, флебології. Бере активну участь в наукових конференціях, відвідує сертифікаційні курси за спеціальністю. Автор і співавтор близько 60 наукових публікацій.
Львів вул Угорська 12, медичний центр Medialt р.Сихівський
Судинний хірург Дячишин Б.І. консультує пацієнтів, які страждають на судинні захворювання, варикозну хворобу, тромбоз нижніх кінцівок. Має багаторічний досвід, високу кваліфікацію.
Записатися на прийом
Стоматологічна клініка РІКОТА (RIKOTA) на Проспекті Свободи — медзаклад, що надає повний спектр стоматологічних послуг для дорослих та дітей. Протягом 1 години в клініці можна пройти 3D-діагностику, створити цифровий дизайн майбутньої усмішки та виконати професійну гігієну порожнини рота. У центрі за один візит можна пройти одноетапну імплантацію або змінити прикус непомітно для оточуючих за допомогою лінгвальних брекетів та елайнерів.