Хачатурян Юрій Юрійович

Дерматовенеролог
Лікар займається комплексною діагностикою та лікуванням захворювань шкірних покривів, включаючи грибкові ураження шкіри і нігтів. Працює з основними хворобами, зокрема, дерматитом, екземою, герпесом, кропив'янкою. Проводить терапію захворювань, що передаються статевим шляхом.
Лікар працює в клініках:
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9 р.Шевченківський

Антон
Я студент, а это значит, что иногда веду ночной образ жизни. Дискотеки, вечеринки в общежитии, и так сложилось, иногда беспорядочные связи. И в один прекрасный день, я обнаружил на так сказать интимном месте сыпь и покраснение. Обратился за помощью к Юрию Юревичу, который помог определить мой недуг, а также назначить правильное лечения. Огромной спасибо за помощь.

• 2009–2017рр. — ЛНМУ ім. Д. Галицького, спеціальність: лікувальна справа.
  • 2015–2018рр. — інтернатура на базі Львівського обласного шкірно-венерологічного диспансеру за спеціальністю: дерматовенерологія.

Курси підвищення кваліфікації, участь в конференкціях

• 2019 р. — учасник науково-практичної конференції «14-і Київські дерматологічні дні».
  • 2018 р. — конференція «Новітні тенденції лікування та профілактики дерматовенерологічних та косметичних проблем в рамках доказової медицини».
  • 2017 р. — учасник зїзду української асоціації лікарів- дерматовенерологів і косметологів.
  • 2017 р. — симпозіум Pain Control: мистецтво контролювати біль.

• 2016 р. — дійсний членом асоціації превентивної та антиейджинг медицини.