Відділ пластичної та естетичної хірургії клінічної лікарні Львівської залізниці

5.2
Львів, вул. Огієнка, 3
р.Галицький (Центр)
Пн — Пт: 09:00-16:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Відділ пластичної та естетичної хірургії клінічної лікарні львівської залізниці створений у 2001 році, займається реконструктивними хірургічними операціями та косметологічними процедурами. Фахівці медичного центру є лікарями вищої кваліфікації.

Послуги, які запропоновані:

• корекція форми або розміру грудей;
  • ліпосакція;
  • хірургічне лікування судин;
  • пластика інтимної зони;
  • ринопластика;
  • отопластика;
  • видалення доброякісних новоутворень на шкірі.

Переваги клініки - багаторічний досвід персоналу, можливість користуватися додатковими послугами у медичному центрі загальної медицини, мінімальний період реабілітації, комфортні умови.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Відділ пластичної та естетичної хірургії клінічної лікарні Львівської залізниці, вартість послуг:

• Контурна інтимна пластика у жінок
  • Контурна інтимна пластика у жінок
  • Інтимна пластика (Лабіопластика)
  • Ручна чистка обличчя
  • Ультразвуковий пілінг
  • Плазмоліфтинг в косметології
  • Лазерне видалення і шліфування рубців
  • Консультація косметолога
  • Апаратна вакуумна чистка обличчя
  • Комплексна чистка для обличчя
  • Лазерна чистка обличчя (лазерний пілінг)
  • Мезотерапія (ін'єкції вітамінів) обличчя
  • Мезотерапія (ін'єкції вітамінів) стегон і сідниць
  • Мезотерапія (ін'єкції вітамінів) грудей
  • Мезотерапія (ін'єкції вітамінів) тіла
  • Мезотерапія (ін'єкції вітамінів) шиї
  • Лікування целюліту ALIDYA (Антицелюлітна дія)
  • Ін'єкційна контурна пластика
  • Ультразвукова чистка обличчя
  • Ультразвуковий ліфтинг обличчя
  • Плазмоліфтинг навколо очей та повік
  • Плазмоліфтинг рук (техніка омолодження)
  • Плазмоліфтинг обличчя та тіла
  • Консультація дерматолога
  • Лазерне лікування грибка нігтів (нігтьового грибка)
  • Лікування грибкових уражень шкіри (грибкових захворювань)
  • Лікування екземи (запальних захворювань шкіри)
  • Хірургічне висічення (видалення) родимки
  • Видалення пухлини з залоз: сірінгоми (з потових), аденоми і атероми (з сальних)
  • Кріодеструкція родимок (криохирургия родимок)
  • Лазерне видалення родимок на тілі
  • Лазерне видалення базаліоми (базальноклітинного раку шкіри)
  • Лазерне видалення кератом (вікових новоутворень)
  • Лазерне видалення міліуми (білих прищів)
  • Лазерне видалення мозолів на тілі
  • Лазерне видалення підошовних бородавок (шіпіц)
  • Лазерне видалення ліпоми (жирової пухлини)
  • Лазерне видалення бородавок (доброякісних новоутворень)
  • Лазерне видалення ангиом (родимок та новоутворень)
  • Лазерне видалення атероми (тріходермальной кісти)
  • Корекція нігтьової пластини (корекція форми нігтя)
  • Лікування врослого нігтя лазером (оніхокріптоз лазером)
  • Протезування нігтьової пластини (нарощування нігтя)
  • Пластика (корекція) носу
  • Корекція (пластика) кінчика носа
  • Ліпофілінг (омолодження) сідниць
  • Ліпофілінг (омолодження) губ
  • Ліпофілінг (омолодження) обличчя
  • Ліпофілінг тіла
  • Ліпосакція сідниць (видалення жиру на сідницях)
  • Ліпосакція стегон (видалення жиру на стегнах)
  • Ліпосакція живота (видалення жиру на животі)
  • Ліпосакція рук (видалення жиру на руках)
  • Ліпосакція підборіддя (видалення жиру на підборідді)
  • Ліпосакція щік (видалення жиру на щоках)
  • Ліпосакція гомілки (видалення жиру на гомілці)
  • Пластика (корекція) повік
  • Видалення новоутворень на верхньому і нижньому повіках
  • Блефаропластика (зміна форми) повік лазером
  • Лазерна отопластика
  • Пластика (корекція) вух
  • Корекція (пластика) мочок вух
  • Пластика грудей (збільшення грудей)
  • Пластика грудей (зменшення грудей)
  • Ендопротезування молочних залоз

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Ірина
Яворський О.М. суперпрофесіонал своєї справи. До своєї роботи відноситься відповідально. Результат бездоганний.
Ірина
Робила блефаропластику. Все супер. Операція була зроблена дуже акуратно. Відновилась за два тижні.
Низький поклін Яворському Олександру, два роки назад робила мамопластику , навіть не можу описати ... наскільки хороший лікар , я вдячна богу , що мені зустрівся такий лікар на моєму шляху.
Ліана
Майже 2 роки назад збільшувала груди у Яворського Олександра , як на мій погляд це найкращий лікар який може бути у Львові, рекомендую усім .
Марта
14 квітня '17р.
Делала себе отопластику,мне нравится!
Карина
После нескольких косметологических процедур у Натальи Васильевны меня просто не узнать. От комплиментов нет отбоя. Теперь я стала часто посещать любимого косметолога. Она настоящий специалист -профессионал. Обращайтесь.
Карина
Безпалько досвідчений і талановитий хірург. Минуло вже трохи більше 2-х років після маммопластики у нього. Без всяких додаткових процедур груди у мене виглядають на відмінно.
Стефанія
Проблему з нігтем мала довгий період часу. Купила красиві туфлі, які мене трохи тиснули на правій нозі біля великого пальця. Нерозумна була, терпіла. Палець почав кровоточити, нігтьова пластина деформувалась, ніготь урізався у шкіру. Спочатку сама ножицями намагалась виколупати, але палець перетворився на сардельку. Став дуже боліти. Пішла до лікаря. За допомогою лазера все швиденько забрали. Тепер купую тільки зручне взуття!
Доктор просто замечательная! Рекомендую.
Випадково потрапити на прийом до хорошого косметолога це вдача. А мені пощастило, і я це зрозуміла після першої ж консультації у Яворської, тепер намагаюся тільки до неї записуватися.
Лідія
Що стосується пластичної хірургії, то для мене важливий тактичний підхід і лікарський досвід. Всього цього не позичати Яворському, з будь-якими проблемами допоможе вам впоратися, я дві операції у нього робила-знаю!
Єгор
Нещодавно запалилася родимка. Відчував дискомфорт. Боявся, не знав чи видаляти її чи ні. Вона ще й у паху знаходиться. Дуже незручне місце. Жінка вмовила сходити на консультацію до дерматолога. Лікар провів детальне дослідження тканин родимки. Сказав, що новоутворення доброякісне. Проте через дискомфорт її було б добре видалити. Зважився на це. Кріодеструкція пройшла безболісно та дуже швидко. Результатом задоволений.
Іван
Анестезіолог з досвідом та глибоким знанням своєї справи має велике значення для успішного хірургічного втручання. Таким є Сисоєв, і в мене нема ніяких сумнівів щодо цієї особистої думки.
Алеся
Провел необходимое оперативное лечение быстро и качественно.
Мирослав
Лікування екземи справа дуже індивідуальна. Особисто мені лікар призначив мазь Белогент і таблетки Супрастин. Допомагають. Реакція у кожного різна, тому не зволікайте із консультаціями. Спробуйте нове лікування. Можливо воно буде більш дієвим. І ніколи не покладайте рук!
Василий Викторович
Квалифицированный специалист, который ответственно делает свою работу.
Еріка
Родимки у паховій западині видалили за допомогою лазера. Відчувала невеличке пощипування. А так все прекрасно! Тепер нормально можу поголити пахви. Дуже багато разів роздирала їх. Запалювались. Треба було відразу піти і не мучитись.
Зверніть увагу на інші клініки:
Пн — Пт: 09:00-18:00
Пн — Пт: 09:30-16:00