Кулик Марта Юріївна

Дерматовенеролог, дерматоонколог
Дерматовенеролог, дерматоонколог Кулик Марта Юріївна спеціалізується на видаленні новоутворень шкіри різними сучасними методиками, такими як лазерне та радіохвильове видалення. Займається лікуванням куперозу. В роботі використовує такі методи діагностики, як цифрова дерматоскопія та склеротерапія.

Ірина
Мабуть як і більшість дуже хвилююся за новоутворення, що з'являються на шкірі, з одного боку розумію, що їх видалення абсолютно безпечне, а з іншого виникали сумніви. За консультацією зверталася до Кулик Марти Юріївни, яка кваліфіковано відповіла на мої з
Христина
Дуже гарний спеціаліст з видалення новоутворень на шкірі - дерматоонколог - Кулик Марта Юріївна. Тричі відвідувала даного ліаря і залишилася задоволена результатом.
Лїана
Дуже хороший спеціаліст. Вже багато років видаляю в Марти Юрїївни різні новоутворення. Результатом завжди задоволена. Крім того ще й дуже приємна людина.

• Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького.

• Закінчила курси дерматоскопії, курси по застосуванню лазерів в естетичній медицині та дерматології.

• Член Української асоціації лікарів дерматовенерологів та косметологів.
  • Учасник Літньої Мюнхенської дерматологічної школи ISA, 2017.