Яворська Наталія Василівна

Дерматокосметолог
врач вищої категорії
Яворська Наталія Василівна – дерматокосметолог вищої категорії, володіє сучасними методиками контурної пластики, ін'єкцій краси, лазерної та апаратної косметології, мезотерапії.

Карина
После нескольких косметологических процедур у Натальи Васильевны меня просто не узнать. От комплиментов нет отбоя. Теперь я стала часто посещать любимого косметолога. Она настоящий специалист -профессионал. Обращайтесь.
Доктор просто замечательная! Рекомендую.
Випадково потрапити на прийом до хорошого косметолога це вдача. А мені пощастило, і я це зрозуміла після першої ж консультації у Яворської, тепер намагаюся тільки до неї записуватися.

• 2003 р. - Львівський національний медичний університет (ЛНМУ) ім. Д. Галицького, спеціальність "Лікувальна справа";
  • Інтернатура за спеціальністю "Неврологія";
  • Клінічна ординатура за спеціальністю "Неврологія", кафедра неврології та нейрохірургії ЛНМУ ім. Д. Галицького, м. Львів;
  • 2009 р. - Аспірантура за спеціальністю "Неврологія", кафедра неврології та нейрохірургії ЛНМУ ім. Д. Галицького, м. Львів;
  • Науковий ступінь - Кандидат медичних наук.