Лікування генітального герпесу у Львові (Галицький (Центр) район)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи в Галицькому районі (Центр)
3 відгука
Знайдена 1 клініка

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Приймала призначений ацикловір. Також лікувалась п’явками. Рецидивів за цей рік ще не траплявся. Ой, як я плакала коли дізналось про генітальний герпес. Я заміжня, не зраджую. А ось чоловік… Приніс болячку. Вже 2 рік із нею. Дякую лікареві за допомогу, вона дієва.
На жаль, генітальний герпес торкнувся і мене. Приймаю комплекс лікування. Рецидиви трапляються рідко завдяки вдалому підбору медикаментів. Уважно слідкую за гігієною. Дбаю про чистоту сексуальних відносин — завжди презерватив!!!! Лікар не тільки медикаментозно допоміг, а ще й морально. Дякую вам)
Коли почула цей страшний діагноз – земля пішла з-під ніг. Однак треба було з цим боротися. Знайшла грамотного спеціаліста, який призначив мені ацикловір. Приймала цілий курс та дотримувалась лікарських настанов у строгому порядку. Коли відчуваю печіння на шкіри повторно приймаю. Рецидив трапився 1 раз за рік. Вважається, що просто прекрасно.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
7,6
Львів вул. Джерельна, 16-а кв. 6
р.Галицький (Центр)
Медичний центр «Джерело» пропонує пацієнтам лікуванням у напрямку гінекологічних, ендокринологічних та проктологічних захворювань. Фахівці центру є кандидатами медичних наук, лікарями вищої та першої категорії.
Христина, 23 травня '17р.

Лікар Островська чудова приємно іти до неї на прийом рекомендую

Працює з

Лікування генітального герпесу в лікарнях в інших районах Львова

7,2
Львів вул. Донцова, 20/2а
р.Личаківський
Приватна медична клініка «СаВаМед» спеціалізується на наданні послуг в області отоларингології та діагностики, акушерства та гінекології. Прийом проводять висококваліфіковані доктора, що мають наукові ступені. Великий досвід роботи, використання новітньої апаратури дозволяє успішно боротися з багатьма захворюваннями і дарувати жінкам радість материнства.
Наталія, 04 травня '17р.

Дуже гарна приємна лікарка

Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65
р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління.
Вікторія, 10 травня '17р.

Пані Лідія, наш центр працює та функціонує. У лютому місяці ще проводилися ремонтні роботи, тому, очевидно, двері були зачиненими. Запис на огляд та консультацію проводиться попередньо за телефоном (032) 238-86-68 з 10:00 до 14:00 у робочі дні та останні вихідні дні кожного місяця. В.Палінська

• Герпетична інфекція 400
7,6
Львів вул. Джерельна, 16-а кв. 6
р.Галицький (Центр)
Христина, 23 травня '17р.

Лікар Островська чудова приємно іти до неї на прийом рекомендую

Працює з
ЛЦ Виктория
Львів вул. Дрогобицька, 8
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.
Валентина, 23 листопада '16р.

Записалась на консультацію, бо з’явились маленькі червоні плямки на обличчі. Алерголог відразу сказав, що справа у закрепах. Причина внутрішня. Червоні плямки це вже результат. Спочатку треба вилікувати закрепи. Пішла до гастроентеролога. Вилікували закреп. Алергія на обличчі пройшла сама по собі. Дякую за професіоналізм та добросовісність.

• Герпетична інфекція 400