Лікування генітального герпесу у Львові (Сихівський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи в Сихівському районі
Послуга Ціна
Призначення лікування (без вартості ліків) герпетичної інфекції 2600
Працюють по: Сб Нед Цілодобово
Маша
Приймала призначений ацикловір. Також лікувалась п’явками. Рецидивів за цей рік ще не траплявся. Ой, як я плакала коли дізналось про генітальний герпес. Я заміжня, не зраджую. А ось чоловік… Приніс болячку. Вже 2 рік із нею. Дякую лікареві за допомогу, вона дієва.
Богдана
На жаль, генітальний герпес торкнувся і мене. Приймаю комплекс лікування. Рецидиви трапляються рідко завдяки вдалому підбору медикаментів. Уважно слідкую за гігієною. Дбаю про чистоту сексуальних відносин — завжди презерватив!!!! Лікар не тільки медикаментозно допоміг, а ще й морально. Дякую вам)
Аліна
Коли почула цей страшний діагноз – земля пішла з-під ніг. Однак треба було з цим боротися. Знайшла грамотного спеціаліста, який призначив мені ацикловір. Приймала цілий курс та дотримувалась лікарських настанов у строгому порядку. Коли відчуваю печіння на шкіри повторно приймаю. Рецидив трапився 1 раз за рік. Вважається, що просто прекрасно.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою

На жаль,

за напрямком "Лікування генітального герпесу" лікарень та діагностичних центрів у Львові в Сихівському районі на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати іншу відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!
У районах міста
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65 р.Франківський

Львів вул. Дрогобицька, 8

Години роботи:

Львів вул. Джерельна, 16-а кв. 6 р.Галицький (Центр)

Львів вул. Донцова, 20/2а р.Личаківський