Лікування генітального герпесу у Львові (Сихівський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи в Сихівському районі
Послуга Ціна
Призначення лікування (без вартості ліків) герпетичної інфекції 2600
3 відгука
Знайдено 2 клініки

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Приймала призначений ацикловір. Також лікувалась п’явками. Рецидивів за цей рік ще не траплявся. Ой, як я плакала коли дізналось про генітальний герпес. Я заміжня, не зраджую. А ось чоловік… Приніс болячку. Вже 2 рік із нею. Дякую лікареві за допомогу, вона дієва.
На жаль, генітальний герпес торкнувся і мене. Приймаю комплекс лікування. Рецидиви трапляються рідко завдяки вдалому підбору медикаментів. Уважно слідкую за гігієною. Дбаю про чистоту сексуальних відносин — завжди презерватив!!!! Лікар не тільки медикаментозно допоміг, а ще й морально. Дякую вам)
Коли почула цей страшний діагноз – земля пішла з-під ніг. Однак треба було з цим боротися. Знайшла грамотного спеціаліста, який призначив мені ацикловір. Приймала цілий курс та дотримувалась лікарських настанов у строгому порядку. Коли відчуваю печіння на шкіри повторно приймаю. Рецидив трапився 1 раз за рік. Вважається, що просто прекрасно.
Додати відгук
Працює з 09:00-19:00
4,9
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
  • Призначення лікування (без вартості ліків) герпетичної інфекції 2 600
Працює з 09:00-17:00