Р+ Медикал Нетворк (R+ Medical Network), медичний центр на Касіяна

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
Багатопрофільний медичний центр «R + Medical Network» на Касіяна входить в мережу сімейних поліклінічних центрів. Тут представлені медпослуги першої ланки, здійснюється малоінвазивна хірургія одного дня. У штаті філії акушер-гінеколог, анестезіолог, проктолог, сімейний лікар, гінеколог-ендокринолог та інші.

Р+ Медикал Нетворк (R+ Medical Network), медичний центр на Касіяна , вартість послуг:

дивитися усі ціни

• Діагностична цистоскопія 4 000
  • Відеоезофагогастродуоденоскопія (ВЕГДС) діагностична 1 600
  • Забір біопсійного матеріалу під час ВЕГДС 470
  • Забір біопсійного матеріалу під час колоноскопії 540
  • Пакет Відеоезофагогастродуоденоскопія (ВЕГДС) діагностична з оцінкою за Сіднейською системою (система OLGA/OLGIM) 3 485
  • Пакет Відеоезофагогастродуоденоскопія (ВЕГДС) + відеоколоноскопія (ВКС) 3 350
  • Ендоскопічне видалення стороннього тіла ШКТ+ВЕГДС 1 700
  • Ендоскопічна поліпектомія при ВЕГДС поліпа розміром до 5 мм (один поліп) 1 925
  • Ендоскопічна поліпектомія при ВЕГДС поліпа розміром від 6 до 10 мм (один поліп) 2 440
  • Оглядова рентгенографія органів грудної порожнини (в одній проекції) 695
  • Рентгенографія ключиці в двох проекціях 872
  • Рентгенографія кісток та суглобів в двох проекціях 872
  • Панорамний знімок хребта (пряма проекція) 1 645
  • Оглядова рентгенографія органів черевної порожнини (в одній проекції) 745
  • Рентгенографія скронево-щелепного суглобу 745
  • Рентгенографія грудного відділу хребта з функціональними пробами в чотирьох проекціях 1 328
  • Рентгенографія гомілково-ступневого суглобу в двох проекціях 872
  • Рентгенографія шийного відділу хребта з функціональними пробами (чотири проекції) 1 391
  • Сальпінгографія (з контрастом) 4 175
  • Електрокардіографія (ЕКГ) в стандартних відведеннях (з розшифровкою) 355
  • Добове дослідження ЕКГ (холтерівський моніторинг) (одна доба) 1 565
  • Добовий моніторинг АТ (одна доба) 1 210
  • Дослідження функції зовнішнього дихання (спірографія) 505
  • Дослідження функції зовнішнього дихання (спірографія) з медикаментозними пробами 840
  • Тредміл-тест 1 480
  • Добове дослідження ЕКГ (холтерівський моніторинг) (48 годин) 2 660
  • Розшифрування ЕКГ 205
  • Доплерометрія фетоплацентарного комплексу та плода 840
  • Доплерометрія фетоплацентарного комплексу та плода при багатоплідній вагітності 1 290
  • Кардіотокографія плода (КТГ) 545
  • Консультація лікаря - оториноларинголога повторна 735
  • Консультація провідного лікаря - оториноларинголога первинна 1 100
  • Консультація провідного лікаря - оториноларинголога повторна 825
  • Консультація лікаря - оториноларинголога первинна (розширена) 1 110
  • Консультація провідного лікаря - оториноларинголога первинна (розширена) 1 230
  • Консультація лікаря - оториноларинголога повторна (розширена) 865
  • Консультація провідного лікаря - оториноларинголога повторна (розширена) 955
  • Консультація лікаря - дитячого оториноларинголога первинна 980
  • Ще...
  • Консультація лікаря - офтальмолога первинна (з оцінкою гостроти зору та біомікроскопією переднього відрізка ока)Консультація лікаря - офтальмолога первинна (з оцінкою гостроти зору та біомікроскопією переднього відрізка ока) 980
  • Консультація лікаря - офтальмолога повторна 735
  • Пакет Комплексна консультація лікаря - офтальмолога 1 590
  • Консультація лікаря - офтальмолога первинна (з оцінкою гостроти зору та біомікроскопією переднього відрізка ока) (розширена) 1 110
  • Консультація лікаря - дитячого офтальмолога первинна 980
  • Консультація лікаря - пульмонолога повторна 735
  • Консультація лікаря - загальної практики сімейного лікаря повторна 735
  • Консультація лікаря - терапевта повторна 735
  • Консультація лікаря перед вакцинацією дорослі 550
  • Консультація провідного лікаря-загальної практики сімейного лікаря первинна 1 100
  • Консультація провідного лікаря-загальної практики сімейного лікаря повторна 825
  • Консультація лікаря - уролога первинна 980
  • Консультація лікаря - травматолога - ортопеда повторна 735
  • Консультація провідного лікаря - травматолога-ортопеда первинна 1 100
  • Консультація провідного лікаря - травматолога - ортопеда повторна 825
  • Консультація лікаря - травматолога-ортопеда первинна (розширена) 1 110
  • Консультація провідного лікаря - травматолога-ортопеда первинна (розширена) 1 230
  • Консультація лікаря - травматолога-ортопеда провідного експерта напрямку 1 540
  • Консультація лікаря - травматолога - ортопеда повторна (розширена) 865
  • Консультація провідного лікаря - травматолога - ортопеда повторна (розширена) 955
  • Консультація провідного лікаря - дитячого алерголога первинна 1 100
  • Консультація лікаря - дитячого гастроентеролога первинна 980
  • Консультація лікаря - дитячого гастроентеролога повторна 735
  • Консультація лікаря - гастроентеролога первинна 980
  • Консультація лікаря - гастроентеролога повторна 735
  • Консультація лікаря - гастроентеролога провідного експерта напрямку первинна 1 540
  • Консультація лікаря - гастроентеролога провідного експерта напрямку повторна 1 150
  • Консультація лікаря - гастроентеролога первинна (розширена) 1 110
  • Консультація лікаря - гастроентеролога повторна (розширена) 865
  • Консультація лікаря - дитячого та підліткового гінеколога первинна 980
  • Консультація лікаря - дитячого та підліткового гінеколога повторна 735
  • Консультація лікаря - дитячого та підліткового гінеколога первинна (розширена) 1 110
  • Консультація лікаря - дитячого та підліткового гінеколога повторна (розширена) 865
  • Консультація лікаря - акушера-гінеколога первинна 980
  • Консультація акушер-гінеколога повторна 735
  • Консультація лікаря-акушера-гінеколога провідного експерта напрямку первинна 1 540
  • Консультація лікаря-акушера-гінеколога провідного експерта напрямку повторна 1 150
  • Консультація лікаря-гінеколога-онколога провідного експерта напрямку первинна 1 540
  • Консультація лікаря - дитячого дерматолога первинна 980
  • Консультація провідного лікаря - ендокринолога первинна 1 100
  • Консультація провідного лікаря - ендокринолога повторна 825
  • Консультація лікаря - ендокринолога експерта напрямку первинна 1 330
  • Консультація лікаря - ендокринолога експерта напрямку повторна 1 000
  • Консультація лікаря - ендокринолога провідного експерта напрямку первинна 1 540
  • Консультація лікаря - неонатолога первинна 980
  • Консультація лікаря - інфекціоніста дитячого первинна 980
  • Консультація лікаря - інфекціоніста дитячого повторна 735
  • Консультація лікаря - анестезіолога первинна 980
  • Консультація лікаря - анестезіолога повторна 735
  • Консультація лікаря - анестезіолога перед ендоскопічним дослідженням (пакетна послуга) 550

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Ходаківська Олена Степанівна
Лікар робила УЗД щитоподібної залози. Дуже ввічлива, уважна, задала необхідні питання мені, все пояснила. Лікар з гарним настріем!
Наталия
Очень приличная клиника, красиво оформлена, спокойная обстановка, очень приятный персонал, милые ,душевные люди! Желаю вам благополучия и процветания!)
Николай Клодченко
Замечательный специалист, добрый, душевный, отзывчивый человек
Леся
Сегодня сдавала анализ крови (много показателей), хочу отметить работу лаборанта, которая набирала кровь, все сделано професионально. Спасибо большое!
Лена
Мирошников Александр Александрович, очень хороший доктор. Если описывать его как хорошего специалиста и человека то, не хватит времени и места написания. Обратитесь и убедитесь сами.
Наталка
Чудовий спеціаліст! Дуже вдячна !!!
Карина
Ольга Анатоліївна дуже кваліфікований діагност. Одного разу мені довелося потрапити до неї на прийом. Все дуже сподобалося! лікар кваліфіковано провела обстеження, паралельно все пояснюючи. Дійсно хороший спеціаліст. Рекомендую!
Євдокія
Сподобався підхід лікаря, отримала грамотну консультацію. Були призначені додаткові аналізи, для розуміння причин захворювання. Порадувало те, що лікар не призначив відразу гормональні препарати а вирішив розібратися в першопричину.
Ніна
Просто відмінний лікар-гастроентеролог! Спостерігаюся у нього уже не один рік. Все детально огляне, та обстежить. Рекомендації слушні та допомагають! Лікування діє майже миттєво. Задоволена абсолютно всім! Буду і надалі консультуватися у нього.
Карэн
Видно, що лікар кваліфікований. Можу відмітити гарне поводження з пацієнтами. Лікар задавала багато правильних питань, намагалася зрозуміти в чому проблема хвороби. Вона дала рекомендації і відповіла на всі мої питання. Все сподобалося!
Віта
Хороший лікар! Декілька днів тому були в неї на прийомі. Були приємно вражені ставленням лікаря до дитини, та проведеною нею роботою. Після призначеного лікування почуваємо себе набагато краще. Будемо в подальшому звертатися ще! Рекомендую!
Ганна Цап
Уважний, чуйний лікар. Дуже мені допомогла розібратися в проблемі моєї дитини, і все дуже добре та зрозуміло пояснила. Тепер буду чітко дотримуватися графіка лікування. Спасибі, Юлія Анатоліївна, за Вашу роботу! Рекомендую!
Вікторія
Чудова людина та висококваліфікований лікар-педіатр. Були у неї на прийомі, залишилася задоволена як я, так і моя маленька донька. Одразу помітно що лікар любить свою роботу. Обов'язково прийдемо ще! Рекомендуємо цього фахівця!
Мілана
Лікар добре надав консультацію. Уважний, вислухав мою проблему. Комунікабельний, розповідає що до чого. Я уже два роки ходжу до нього на прийом. Ніяких проблем, вміє знайти підхід до пацієнта, нічого зайвого не виписує. Я дуже задоволена.
Стас
Дуже хороший лікар! За два дні, підняла мене на ноги. Призначення виявилися дуже ефективними. Симптоми швидко зникли, та я почала почувати себе значно краще. У своєму дворі, я вже всім порекомендувала Яну Валеріївну. Дякую Вам за все!
Ангеліна
Це був перший мій візит, моє знайомство. На всі мої запитання мені відповіли, мене оглянули, додаткові аналізи призначили. Їх тут же можна було зробити, збираюся продовжувати лікування у цього фахівця. Безперечно, спеціаліста рекомендую!
Світлана
Хороший, відповідальний спеціаліст! Консультувалися у нього перед проведенням оперативного втручання. Залишилися повністю задоволенні наданими рекомендаціями. Все доступно розповів без складної медичної термінології. Рекомендую!
Мирослава
Дуже уважний лікар. Справила на мене хороше враження. Всі призначені препарати дуже хороші і не несуть шкоди здоров'ю. Також, лікар чіткіше, та більш детально, ніж інші пояснила абсолютно все за результатами аналізів. Я задоволена.
Оксана І.
Хороший лікар, який відповідально ставиться до своєї справи! Проходила у неї УЗД. Все було виконано на найвищому рівні. Лікар дуже уважно проводить обстеження. Мене передивилася двічі. щоб нічого не пропустити. Дякую Вам! Рекомендую!
Громовы
Професійний, уважний і чуйний лікар, з хорошим почуттям гумору і позитивним настроєм. Дуже уважно дивиться УЗД, дає адекватні рекомендації. Після обстеження, все було детально пояснено, зрозумілою мовою, без складної термінології.
Кануша
Про лікаря, як про людину та спеціаліста склалося гарне враження. Фахівець досить уважна. Вислухала мою проблему і швидко вирішила її. Мій візит зайняв близько 20 хвилин. Навіть не знала. що проблему можна так швидко та якісно вирішити.
Інга
Хороший лікар! Були у нього на консультації, все дуже сподобалося. Кваліфікований спеціаліст з фундаментальними знаннями у своїй спеціальності. Консультація була надана вичерпна та зрозуміла для мене Повністю задоволений!
Антон
Врач все выслушал, четко рассказал, назначил лечение. Для себя мне все стало понятно в моей проблеме. Все очень понравилось. Обращался ко многим специалистам. Но такого результата не было ни у кого. Однозначно рекомендую!
зеновій
Лікар дуже грамотний, уважна, так само провела повне обстеження. Прийом проходив у добродушній обстановці, не поспішаючи, грунтовно. Видно, що метою фахівця було розібратися в проблемі, допомогти, а не здерти гроші. Усім дуже задоволена.
Дмитрий
В последние пол года мне пришлось несколько раз делать рентген. Побывав у нескольких специалистов, могу сказать, Юрий Дубривный лучший рентгенолог, которого я встречал. Он очень внимательный и опытный. Благодаря его умениям мое лечение ускорилось.
Недавно делала рентген шейных позвонков в Наталии Павловны. Врач сделала все качественно и внимательно. Невропатологу без сомнений удалось диагностировать остеохондроз. Спасибо за качественную диагностику.
Екатерина
Доктор Дмитрик Елена Николаевна талантлива во всем, да еще и с прекрасным человеческим подходом. Диагностировала заболевание очень быстро, а до этого я не однократно обращался к другим специалистам. Очень рад что столкнулся с Еленой Николаевной. Буду рекомендовать вас своим знакомым!
Щиро дякую Володимиру Олександровичу! Уважний лікар, який дійсно слухає пацієнта і призначає тіільки потрібні ліки.
Жанна
Великолепный врач! Профессионал своего дела
Хотелось выразить благодарность Владимиру Александровичу ,за помощь оказанную мне.На протяжении 4 лет,мне другие врачи лечили симптомы.До тех пор пока я не попала на приём к Дворянову.Спасибо огромное Владимиру Александровичу,он внимательно изучил мою проблему и назначил лечение,которое реально мне помогло.На приём к неврологу ,так это только к Дворянову.Хороший доктор!
Олег
Очень хороший врач, не просто внимательный,а хороший специалист, рекомендую!
Сергей
Доктор опытная, компетентная. Смогла ответить на все вопросы и помочь в моем вопросе. Визитом очень доволен.
Мне понравилась доктор, она нашла особый подход, была очень человечной, профессиональной и внимательной. Я вышла с консультации в восторге! Буду обращаться только к данному специалисту.
Екатерина
Вдумчивый подход, хорошие комуникационные навыки, есть действительно искренее желание помочь пациенту. Врач на твердую 5
Очень хороший и внимательный доктор, прописала отличное лечение, что помогло быстро
Антон
Люблю когда все продумывают на перед, мало просто найти врачей в клинику, немаловажно обеспечить комфорт будущих пациентов. Именно потому я в случае необходимости приезжаю сюда, качественное обслуживание, современное оборудование, и что лично меня радует, удобная парковка.
Лікар показалась дуже хорошою, має гарне ставлення до пацієнтів. Дуже доброзичлива та позитивна. Це саме те, що потрібно, коли йдеш на обстеження. Мені сподобалось
Алеся
Внимательный и отзывчивый врач, проконсультировал по всем вопросам, назначил лечение. Очень довольна. Рекомендую.
Оцениваю доктора больше, чем на пять!! Настолько хороший специалист, и как человек приятная, очень понравилась! Еще буду обращаться к ней и другим рекомендую!
Виктор
Знаю врача более 2-х лет. Прекрасный специалист. Я доволен уровнем квалификации и профессионализма этого доктора.
Сергей
Видно, что врач с большим опытом работы. Сначала спросил меня о других заболеваниях, расшифровал кардиограмму, составил поэтапный план лечения, выписал препараты, которые нужно принимать на период пока не будет завершено полное обследование организма.
Андрей
Я не очень доверяю современной медицине, но этот доктор производит очень положительное впечатление. Знающий, настоящий профессионал.
Понравилось обходительность, аккуратность доктора, очень хорошо, с легкостью объяснила, посоветовала, подсказала, сказала. что можно, что нельзя. Высококвалифицированный специалист. Просто на 1000 баллов.
Ольга Владимировна
Понравился прием, я у нее не первый раз уже, мне нравится ее подход. Доктор внимательная, говорит все как есть. С ней очень приятно общаться . Она хорошо объясняет причины, результаты анализов, диагнозы, и подбирает слова так, что пациенту абсолютно не страшно. Скажу больше, доктор помог мне не с одной гинекологической проблемой справиться и до сих пор меня ничего не беспокоит.
Я повністю задоволена прийомом у лікаря. На консультації мені сподобалось відношення, а також професіоналізм лікаря, відчувається, що людина з досвідом, знаюча. Дякую лікареві.
Валерия
Доктор очень хорошая, очень квалифицированная, у нее на все вопросы есть ответы, все рассказала и объяснила. Нам назначены повторные приемы и мы обязательно будем продолжать лечение.
Валерия
Все понравилось, доктор назначил препараты, лечение, все помогло. Приемом довольна.
Консультировала мужа по поводу гастрита. Муж отзывался положительно, как о профессионале. Назначила подхлдящее лечение, убедила придерживаться режима. И я довольна.
Алеся
Все хорошо. Хорошая клиника. Замечательный врач. Всем осталась довольна.
Лиза
Очень благодарна Татьяне Васильевне за ее высокий профессионализм. Диагностировала у меня контагиозный моллюск. Вылечила от этого неприятного заболевания. Спасибо огромное за человечность и ответственное отношение к здоровью пациентов.
Прекрасный доктор. Была очень внимательна ко мне на приеме. Ответила на все вопросы, все обьяснила. Я очень довольна приемом. Буду обращаться повторно при необходимости именно к ней.
Врач очень хорошая, раньше она принимала в другой клинике, ради нее я теперь перешла в R+ Medical Network. Приветливая, вежливая, все объясняет толково. Могу советовать уверенно данного специалиста.
Обязательно обратимся к Людмиле Петровне еще раз! И другим советуем)
Олена Петрівна
Лікар компетентна, дуже уважна, приємно з нею спілкуватись, дуже душевна, мені все сподобалось.
Все устроило, все нормально, помогли, уже вылечились даже.
Спасибо большое врачу, очень внимательно отнеслась к моей проблеме, изучила все имеющиеся записи других врачей, анализы, внесла свои коррективы.Я осталась очень довольна приемом, очень надеюсь,что наше лечение будет таким же успешным.
Врач переживает за пациентов, не назначает лишних дорогостоящих процедур. Я довольна приемом.
Компетентный врач. Очень благодарны за содержательную консультацию и своевременную помощь. Отдельное спасибо за подход к ребенку. Побольше бы таких специалистов с неравнодушным отношение к ребенку.
Вика
Столкнулась с очень неприятными осложнениями, когда все от меня отмахнулись. На приеме Оксана Григорьевна провела очень внимательный осмотр, назначила действительно нужное исследование и назначила лечение. Сейчас я здорова, благодарю судьбу, что я встретила этого доктора.
Жанна
Очень довольна доктором! Ольга - компетентный, квалифицированный доктор, назначила дополнительные обследования. Обязательно обращусь повторно.
Давно знаем этого врача, и наш ребенок наблюдается у нее с рождения. Мы очень довольны Аллой Александровной. Специалист внимательная, вежливая, опытная, умеет найти подход к ребенку.
Приёмом довольна, собираюсь и далее посещать данного доктора. Могу выделить внимательность врача. Всё очень понравилось в визите.
Карина
Тут отличная лаборатория, быстро и качественно делают свою работу. Сколько раз сюда обращалась, всегда оставались приятные эмоции.
Все отлично, замечательно, все, что нужно, мы получили, все консультации, даже немножко больше. Мы очень довольны.
Екатерина
Очень хороший врач, суперский профессионал, рекомендую.
Я осталась очень довольна. Доктор выше всех похвал, я получила все что хотела!
Инна Вячеславовна
Врач великолепный! Водила свою дочь к ней, нам помогла. Все объясняет, приветливая, ставлю ей 5 из 5 баллов!
Лара
Моя свекровь лечилась в этом центре от онко. Персонал клиники точно знает, что делать и как вести себя с пациентами у которых неутешительные диагнозы. Слава Богус болезнью мы все вместе справились. Спасибо!
Полина
Сеансом диагностики мы с дочкой остались довольны. Врач грамотная, умеет все разъяснить. С детьми хорошо ладит. Если нужно на УЗИ с ребенком, советую обращаться к ней.
Замечательный врач, настоящий профессионал, компетентный и опытный, приемом очень довольна.
Екатерина
Инна Анатольевна замечательный врач, давно у нее наблюдаюсь, рекомендую как отличного врача.
Доктор очень понравилась, я бы ей поставила больше 5-ти. Очень хороший специалист.
Лариса
Квалифицированный, грамотный врач, приятная в общении. Назначила все необходимые анализы. Продолжаю у нее лечение.
Дарина
Отличный врач, опытный, внушает доверие. Лечение начинает показывать положительные результаты. Я довольна приемом. Спасибо
Консультации и курс лечения у Вадима Александровича помогли мне более успешно справляться с проблемами вегетососудистой дистонии. Искренне благодарна.
Понравилось качество консультации. Самое главное, что при отсутствии весомых причин на дальнейшее обследования и медикаментозное лечение не навязывалось дополнительных прохождение анализов, что за частую бывает в большинстве клиник.
Врач с большим опытом. Понимает все с полуслова, побольше бы таких специалистов.
Геннадий
Врач, - профессионал и как человек очень приятный ! Не ожидали , что отношение будет на столько располагающим. Осмотр безболезненный и рекомендации врача - грамотные и толковые. Рекомендуем!
Сергей
Хочу поблагодарить Людмилу Петровну, что назначила мне самые необходимые и недорогие препараты – они мне помогли однозначно.
Врач понравился, назначил лечение, вроде бы помогает. Очень внимательная, хорошая, уделила много времени, видно, что опытный специалист
Валерия
Очень хороший доктор. Провела качественную консультацию. Приятный, опытный специалист.
Очень хороший специалист. Помогла в моей проблеме, ответила на все вопросы. Очень рекомендую.
Владислава
Очень понравился доктор. Очень приятная, внимательная, уделила много времени, все обьяснила. Приемом довольна.
Мирослава
Мне все понравилось, очень хороший и приятный доктор, выслушал все. Назначил анализы и дополнительную диагностику, сейчас планируем лечение. В моих проблемах разобрались и мне кажется, что у доктора отличная квалификация.
Эльвира
Людмила Петровна произвела на меня очень благоприятное впечатление. Все объяснила профессионально, четко и на доступном языке. Рекомендую этого доктора.
Хороший доктор. Сразу нашла подход к ребенку. Визитом остались довольны.
Филько Наталья
Мне доктор понравилась. Уделила достаточно внимания, ответила на все вопросы.
Маргарита
Доктор отличный, очень хороший специалист, остались очень довольны консультацией.
Тамара
Была на приёме у этого замечатльного специалиста, замечательный доктор, очень рада, что попала именно к Игорю Васильевичу
Маргарита
Ольга Владимировна помогла мне избавиться от довольно неприятного заболевания. Очень тактиченая со своими пациентами, внимательна к мелочам. Рекомендую ее как прекрасного специалиста.
Александр
Очень приятно удивлён! Это пример того , каким должен быть настоящий врач! Профессионал, всё доступно объясняет, внимательно выслушивает и отвечает на вопросы. Рекомендую.
Яна
Врач опытна, внимательная, компетентная. Прием состоялся вовремя, без задержек. Врач ответила на все мои вопросы, все объяснила, рассказала.
Очень понравилась врач, внимательная и приятная!
Иван
Хороший доктор, провел консультацию, дал назначения и рекомендации, в общем - я доволен.
Доктор очень понравилась, все хорошо объяснила, все проверила. Как человек и как доктор очень понравилась.
Врач сразу выявила мою проблему, сориентировала по необходимым анализам. Сразу видно, что она специалист, внимательно слушала, направляла в плане симптомов, задавая наводящие вопросы.
Катерина
Была на приеме с дочерью, остались довольны внимательностью и аккуратностью доктора. Очень нам понравилась
Лина
Очень милый доктор. Вежлив и внимателен. Все понравилось, моей проблеме уделила должное внимание.
Евгений
Все отлично, приятный врач, консультация стоит тех денег, которые они запрашивают.
Максим
Был на консультации,доктор хороший - провела полный осмотр,назначила лечение, остался доволен
Был вчера на приеме, остались положительные впечатления об Ольге Владимировне.
Очень хороший доктор, я осталась всем довольна.
Ксения
Хороший врач. Мне её порекомендовала знакомая, и я считаю, что это была достойная рекомендация . Врач очень внимательная.
Вера
Понравился врач, рекомендую данного специалиста.
Маргарита
Все отлично, очень хороший доктор, очень внимательная, хорошее лечение назначила, все понятно объяснила.
Дарья
Доктор замечательный. Обращаюсь к ней не в первый раз, и она ни разу меня не разочаровала.
Алла
Компетентный доктор. Был достаточно внимателен,вежлив. Я осталась довольна приемом. Назначенное лечение помогло.
Очень замечательный профессиональный доктор, очень помогла, ответила на все вопросы!
Очень хороший доктор. На консультации мы получили исчерпывающие, адекватные ответы на все наши вопросы, нам доступно все рассказали и объяснили. Спасибо доктору, мы очень довольны приемом.
Доктор был спокойный, внимательный, никуда не спешил, уделил достаточно много времени. Я очень довольна посещением.
Виолетта
Дуже приємний лікар, повністю пояснила у чому проблема, поставила діагноз, сказала що і як робити
Впервые попала к ней с мужем, лечение помогло, и она сама очень приятная, пошли повторно теперь с дочерью, мы довольны
Приемом довольна. Все понравилось. Буду продолжать наблюдаться у этого врача.
К Татьяна Валерьевна обращался неоднократно, и каждый раз она оказывала необходимую помощь. Рекомендую ее как прекрасного специалиста.
Сегодня была у нее на цервикометрии, мне очень понравилось. Хорошая, приветливая, добрая женщина. Ответила на все вопросы даже не по теме. Спасибо
Света
Очень хороший и классный приём, мне всё понравилось. Хочу выделить высокий профессионализм доктора.
Аліна
Все супер! Прекрасний, хороший лікар. Нам все сподобалось. Поки що лікуємось, побачимось чи вірний був діагноз
Врач молодец. Мне она очень нравится. Обращаюсь к ней не в первый раз. Доктор Инна Анатольевна очень внимательная, вежливая и профессионал своего дела.
Кучеренко Елена - квалифицированный специалист. Проблему определила быстро и четко. Назначенное лечение помогло.
Лидия
Хороший доктор, советую всем, хорошее отношение, консультация достойная, помогает очень хорошо
Олена
Хороші враження про прийом. Лікар надав консультацію, провів необхідні процедури, на наступний день передзвонив запитав про самопочуття.
Дмитрий
Доктор мне очень понравилась, назначила хорошую схему лечения. Ответила на сотни моих вопросов.
Лилия
Очень хороший доктор, приемом осталась полностью удовлетворена. С ребенком поладила, проконсультировала. На 5 с "+".
Анастасия
Татьяна Валерьевна приятно удивила меня доброжелательным отношением. Как показало мое лечение, Татьяна Валерьевна прекрасно ориентируется в современных методах лечения. Рад был познакомиться с этим доктором!
Антон
Специалист внимательный и тактичный. Я доволен полученной консультацией, проблема решилась в кратчайшие сроки. Спасибо!
Елена Паловна
Очень хороший специалист. Ответила на все мои вопросы, дала мудрые рекомендации. Очень информативный прием.
Отличный специалист. Полностью удовлетворила консультация данного доктора, детально ответила на все вопросы.
Антон
Очень внимательный и грамотный доктор. Качественная диагностика и лечение. Рекомендую
Врач отличный, внимательная, отзывчивая, сделала все очень быстро и качественно. Приятный человек и хороший специалист.
Ольга Петровна
Прекрасный специалист. Обращаюсь не первый раз. Всегда получаю всегда качественную, хорошую консультацию.
Анастасия
Все отлично прошло. Доктор очень хороший специалист, проконсультировал хорошо, все понятно, ответил на все вопросы, все стало сразу понятно по лечению.
Приемом доктора мы очень довольны, она внимательная и подробно рассказала все, что касалось нашей проблемы.
Алиса
Консультацией и осмотром довольна, квалифицированный врач, высшая оценка.
Юля
Замечательный врач, проходила у Соломенко Ольги диагностику, очень довольна.
Ярослав
Все було дуже добре. Все влаштувало. Дуже приємна, ввічлива людина, все коректно пояснила. Все зрозуміли.
Замечательный специалист, очень довольна приемом. Сразу определила проблему, назначила лечение и препараты.
Александр
Хороший специалист. Помог решить проблему. Вежливый обслуживающий персонал. Остался довольный консультацией специалиста.
Алена
Очень понравился приём, врач была очень внимательная и добрая. Она задала ряд интересующих вопросов и внимательно выслушала. К своей работе относится ответственно, очень хорошее обслуживание. Особое внимание нашему сыночку приделила, мы всем очень довольны
В целом доктор очень внимательный, очень детально и доходчиво все объяснил, даже больше чем мой диагноз требовал. Звучит очень компетентно, я осталась всем очень довольна. Прием был быстрым и эффективным.
Даррья
Очень понравился прием, внимательный доктор. Все хорошо рассказала, показала. Полностью провела осмотр. Меня все устроило. Доктор назначила лечение и через две недели планирую снова на прием. Ушла я довольна.
Были сложности с постановкой диагноза, Людмила Петровна развеяла мои опасения и назначила недорогие препараты для лечения. Мне понравилось.
Амина
К Максиму Владимировичу относилась с опаской. Уж сложно в моей голове укладывались два понятия: гинеколог и мужчина. Посетила консультацию, поняла, что все мои страхи не обоснованы. Золотой человек!
Вера
Максим Владимирович проводил операцию по-женски. Очень волновалась и постоянно дергала бедного человека. Какое же у вас вселенское терпение! Спасибо за то, что вы делаете!
Руслан
Ось кажуть що в житті все не дарма. Тривалий час не могла дружина завагітніти. Я взяв свою гордість в кулак, опустив голову і не дивлячись людям в очі пішов здавати спермограмму. Ну здав і думаю, куди мені з нею. І як по щасливому випадку приходить купон на пошту на безкоштовну консультацію лікаря. Ну я сів в машину, приїхав. Ігор Володимирович подивився мої аналізи, аналізи дружини, 20 хв поговорив зі мною, пощупав в потрібних місцях і виписав гомеопатію. Я то бува засумнівався, але як я не сторонник таблеток, вирішив спробувати. Не допивши навіть повного курсу, завагітніла!!! І в нас зараз гарненький синочок. Дякую Вам ВЕЛИЧЕЗНЕ.
Алина
Хороший специалист. Помогла очень. Поддержка не только профессиональная, но и моральная, что очень важно.
Если меня спросят, что в моём (как пациента) представлении врач от Бога, я отвечу не задумываясь: это она! Во-первых, у неё золотые руки. Во-вторых, Кристина Михайловна очень вежливая, внимательная, деликатная. Она из тех врачей, к которым хочется приходить. Была приятно удивлена, встретив специалиста такого уровня. Думала, что нет уже врачей таких. А оказывается, есть! Попала к ней на приём случайно, отзывов и рекомендаций не читая (было не до того). Теперь понимаю, что повезло мне очень. Всем советую: если возникнут проблемы "по этой части" - идите к ней! Здесь предлагают оценить врача по 10-бальной шкале. Кристине Михайловне я бы поставила 11 :-)
Надежда
09 квітня '17р.
Александр Николаевич, как педиатр очень хороший. Мы с дочуркой всегда ходим к нему на прием, толи проблема какая, толи просто проконсультироваться. Всегда выслушает, все объяснит. Моя доченька доверчиво к нему относится. С удовольствием идет к нему на прием и не боится. Очень ему благодарны.
Александра Николаевича очень хвалила моя соседка. Я не очень верила — все-таки доктор молодой и очень ошибалась. На приеме врач был внимательным и тактичным. провел осмотр, назначил лечение и обосновал каждое свое назначение. После приема мой ребенок больше не хочет ходить к другим педиатрам. Да и я тоже)
Роман
Теща в восторге от Недилько. Операция по лечению варикозного расширения вен прошла как по нотам, без осложнений.

Лікарі клініки Р+ Медикал Нетворк (R+ Medical Network), медичний центр на Касіяна

Гиносян Гаяне Овсеповна
  • Флеболог
  • Хірург
  • Ендокринолог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Київ пр-т Василя Порика, 13 Б м.Мінська82 12 м.Сирець62 14 м. Нивки86 15
Центр стимуляції мозку спеціалізується в області неврології і психіатрії, займається лікуванням затримок розвитку різного генезу, розладів аутичного спектру, наслідків травм або перенесених захворювань у дітей і дорослих. Для лікування захворювань використовуються апаратні методи, фізична реабілітація, фізіотерапія, психо-педагогічна корекція.
Пн — Пт: 09:00-19:00 Сб: 09:00-19:00 Н: 09:00-19:00
Центр практичної та прикладної психології "Айгор" спеціалізується на наданні психологічної допомоги та підтримки людям, що страждають від депресії, панічних атак, психотравм, розладів харчової поведінки, підвищеної тривожності, фобій і страхів, психосоматичних захворювань. У штаті центру кваліфіковані фахівці, кандидати психологічних наук.
Пн — Пт: 08:00-20:00
Київ пр-т В. Івасюка 4, корп. 6 (пр-т Героїв Сталінграда) м.Оболонь28 6 м.Мінська37 9
Стоматологічна клініка «Giorno Dentale» на Оболоні надає повний спектр медичних послуг по відновленню зубного ряду, лікування захворювань зубів і ясен. У штаті клініки досвідчені лікарі, використовується новітнє стоматологічне обладнання, високоякісні матеріали.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Н: 09:00-18:00
Медичний центр Your Family (Ваша Сім'я) — медустанова, яка спеціалізується на наданні консультативної медичної допомоги дітям. Основні напрямки роботи центру: педіатрія, гінекологія, імунологія, неонатологія.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-15:00 Н: 08:00-15:00