Фролова Катерина Валентинівна

Кардіолог, Терапевт
Лікар другої категорії
Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань терапевтичного профілю. Веде консультативний прийом, займається медикаментозним і фізіотерапевтичним лікуванням аритмій, артеріальної гіпертензії, ІХС (ішемічної хвороби серця), бронхіту, пневмоній, грипу, ГРЗ, ГРВІ, гастриту і т.д. Володіє методикою зняття ЕКГ з подальшою розшифровкою результатів.

Даниил
03 квітня '17р.
Когда слег с простудой, для оформления больничного мне пришлось обратиться к врачу. Хорошо, что попал именно к Екатерине Валентиновне, я то думал у меня банальная простуда, а оказалось двустороннее воспаление легких. Она меня быстро положила под капельницы, и спустя две недели я уже побежал на работу, ведь так долго сидеть дома я не привык. Спасибодоктору, что лечит таких безалаберных пациентов.
Тамара
К Екатерине Валентиновне впервые попала в рамках плановой медкомиссии, мне очень понравился ее подход к пациенту и к самой консультации, что я решила у нее остаться. Теперь она мой лечащий терапевт, за все время я ни разу не усомнилась в правильности своего выбора.

• 2007-2013рр. — НМУ ім. О. О. Богомольця
  • 2013-2015рр. — Інтернатура за спеціальністю "Внутрішні захворювання"
  • 2015-2017рр. — Клінічна ординатура за спеціальністю "Внутрішні захворювання", Київський міський клінічний ендокринологічний центр, відділення реабілітації ендокринологічних хворих з патологією серцево-судинної системи
  • 2017р. — Спеціалізація з кардіології, ГУ "ННЦ "Інститут кардіології ім. Н. Д. Стражеско".

• 2018р. — ТУ "Захворювання серцево-судинної системи у вагітних ", ГУ "ННЦ "Інститут кардіології ім. Н. Д. Стражеско".
  • 2019р. — ТУ "Ехокардіографія, доплерехокардіографія, черезстравохідна ехокардіографія у дітей та дорослих", ГУ "Національний інститут серцево-судинної хірургії імені Н. M. Амосова".
  • 2019р. — ПАЦ з кардіології, ГУ "ННЦ "Інститут кардіології ім. Н. Д. Стражеско".

Участь у конференціях

• Науково-практична конференція Української Асоціації спеціалістів з серцевої недостатності "Серцева недостатність і коморбідні стани: мультидисциплінарна проблема і шляхи її подолання", 2018р.
  • Науково-практична конференція Всеукраїнського об'єднання проти гіпертензії "Медико-соціальні проблеми артеріальної гіпертензії в Україні", м. Одеса, 2018р.
  • Науково-практична конференція, присвячена WORLD THROMBOSIS DAY "Тромбопрофілактиці в Україні. Сучасні світові тенденції ", 2018
  • Науково-практичний семінар "Сучасний погляд ІБС: зміна парадигми", 2019р.
  • Український-французький науково-практичний семінар "Оптимізоване доплер-ехокардіографічне дослідження. Загальна систематизована ехотомографія серця. Ідентифікація основних анатомічних структур ", Інститут серця, 2019
  • XX Національний конгрес кардіологів України, 2019р.
  • ІІІ Науково-практична конференція, присвячена WORLD THROMBOSIS DAY "Тромбопрофілактика в Україні. Сучасні світові тенденції ", 2019