Діагностичні центри Дніпра

Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів) 385 грн.
УЗД молочних залоз 400 грн.
УЗДГ (ультразвукова доплерографія) 400 грн.
Електрокардіографія (ЕКГ) 120 грн.
Кольпоскопія 250 грн.
КТ аорти 2870 грн.
Знайдено 99 клінік

Сб Нед Цілодобово
Бойко Катерина Дмитрівна
Комфортна обстановка , приємний спеціаліст
Крістіна
Хочу сказати величезне спасибі Белінській Ірині Валеріївні та Джичонаія Тамарі Гуліверівні за те, що з особливим розумінням поставилися до моєї проблеми і, не зважаючи на свій вихідний день, відгукнулися і не відмовили у допомозі. Після огляду та УЗД (яке можна зробити одразу в клініці) я отримала докладні відповіді на всі свої запитання. Прийомом та фахівцями Белінською І.В. та Джичонаія Т.Г. залишилася дуже задоволена. Бажаю Клініці та персоналу подальшого процвітання!
Неля
Добрый день, я много лет являюсь клиентом института Красоты «Акварель», хочу выразить свою благодарность высококлассному специалисту массажа Ларисе Баштанник. Спасибо за профессионализм!!!!
Хочу поблагодарить за хорошее отношение и правильный подход врача Ломазову Т.Я. (Гинекология) рада, что попала к прекрасному доктору, отличному гинекологу! Т.Я. все объяснила, успокоила, ответила на все интересующие вопросы, назначила правильное лечение и я очень за это благодарна! Рекомендую и советую: довериться своему врачу, выполнять рекомендации и все будет хорошо
Вера
Сегодня посетила с супругом Институт красоты. Были на приёме у врача Первого В.С. Консультация оказалась нам очень полезна) Виктор Станиславович разложил всё по полочкам, всё объяснил и успокоил. Ситуация была исчерпана! Спасибо! Администратор Юлия очень внимательная и милая))
Очень довольна спасибо институт красы акварель за рекомендованного врача-гинеколог Яну Вячеславовну ... доктор со стажем ... очень приятная , умная профессионал своего дела ! Рекомендую . � Цены адекватные
9,5
Дніпро вул. Старокозацька (Комсомольська), 25
м.Вокзальна34 25
Інститут краси "Акварель" надає лікувально-оздоровчі послуги, що дозволяють зберегти красу і здоров'я обличчя та тіла. Преміум SPA у Дніпропетровську. У центрі приймають кваліфіковані фахівці: акушер-гінеколог, дерматолог-трихолог, онколог, косметолог, косметолог-естетист, психолог, масажист.
  • Доплерографія судин верхніх або нижніх кінцівок 650
  • УЗД «Жіноче здоров'я» (органи малого тазу, молочні залози, щитовидна залоза) 1 000
  • УЗД «Чоловіче здоров'я » (передміхурова залоза, мошонка, сечовий міхур, щитовидна залоза) 900
  • УЗД легень 450
  • УЗД лімфатичних вузлів 400
Дніпро пров. Фестивальний, 5
м.Проспект Свободи103 18
У 2016 році почав свою роботу українсько-німецький медичний центр "АВРОРА ДРТ". Медустанова надає послуги з лікування статевих розладів у чоловіків і жінок.
  • УЗД органів малого тазу (вагінальним датчиком) 480
  • УЗ діагностика малих термінів вагітності 440
  • УЗД лонного зчленування 350
  • Акушерське УЗД 700
  • Акушерське УЗД для двійні 800
8,9
Дніпро вул. Теплична, 17
р.Індустріальний
Багатопрофільний медико-хірургічний центр ім. Пирогова пропонує пацієнтам повний цикл лікування за різними напрямками медицини: гінекології, отоларингології, урології, хірургії, травматології, ортопедії, нейрохірургії, пластичної та щелепно-лицевої хірургії, реабілітації після оперативного лікування.
  • УЗД органів малого тазу (ж) (ТА) - сечовий міхур, матка, придатки 500
  • УЗД органів малого тазу (ж) (ТВУЗІ) 500
  • УЗД органів малого тазу (ж) (ТА і ТВУЗІ) - сечовий міхур, матка, придатки 550
  • УЗД молочних залоз 400
  • Еластографія молочної залози 500
8,8
Дніпро пр-т Яворницького, 107 А
р.Центральний
"ОН Клінік Дніпро" — це багатопрофільний медичний центр, який є частиною міжнародної мережі "ОН Клінік", заснованої в Ізраїлі у 1987 році. Наші медичні центри мають доступ до передових технологій для діагностики та лікування захворювань, а накопичений досвід наших лікарів робить їх експертами у своїх профільних медичних областях.
  • УЗД при гістеросальпінгоскопії 490
Здоровое поколение
8,8
Дніпро вул. Набережна Заводська, 123д
м.Покровська17 4
Центр "Здорове покоління" надає ряд послуг: ультразвукова, лабораторна і функціональна діагностики; огляди профільними спеціалістами; індивідуальний підбір лікування; ехокардіографія; ехоенцефалоскопія; патронаж новонароджених на дому; вакцинація; доплерографія; комплекс фізіотерапевтичних процедур; контурна пластика.
  • Доплерографія (дуплексна) судин шиї - екстракраніальний доступ 480
  • Доплерографія (триплексна) судин голови та шиї - транскраніальний доступ 600
  • Доплерографія судин верхніх кінцівок 550
  • Доплерографія судин нижніх кінцівок 550
  • Доплерографія судин черевної порожнини 450
8,7
Дніпро вул. Калинова, 70
м.Вокзальна79 20 м.Метробудівників100 22
Медична клініка "Жіночий лікар" спеціалізується на проведенні лікувально-діагностичних і профілактичних заходів щодо усунення захворювань жіночої репродуктивної системи. У штаті клініки лікарі вищої та першої категорії за напрямками: акушерство і гінекологія, ендокринологія, мамология, онкологія, кардіологія, неврологія, урологія, терапія, отоларингологія.
  • УЗД для вагітних, 2 скринінг 650
  • УЗД для вагітних, 3 скринінг 700
  • Фолікулометрія 300
  • УЗД для вагітних, 1 скринінг 550
  • Цервікометрія (вимір шийки матки при вагітності, н / води, стан плаценти) 300
Дніпро пр-т А. Поля 103
м.Вокзальна64 13 м.Метробудівників72 14
Багатопрофільний медичний центр "МЕДЕКСПЕРТ" відкрився в 2013 році. За 10 років роботи ми значно виросли, сьогодні ми маємо 5 клінік в місті Дніпро та області, де працюють понад 60 вузькопрофільних медичних спеціалістів. Працює денний стаціонар, можливий виїзд лікарів додому.
  • Комплексне дослідження шлунково-кишкового тракту (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза) 420
  • Комплексне дослідження шлунково-кишкового тракту (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза) з визначенням функції жовчного пузіря 470
  • УЗД нирок 350
  • УЗД м'яких тканин 320
  • УЗД одного органу шлункового - кишкового тракту , сечовидільної системи 480
6,7
Дніпро, вул. Олеся Гончара, буд.2, 2-й поверх
р.Соборний
Дніпро вул. Воскресенська, 2 А
р.Центральний
Універсальна клініка сімейного типу МЕДІКЛАБ - це приватна клініка сімейного типу, що надає розширений комплекс послуг з профілактики, діагностики та лікування захворювань. Багатопрофільність установи дозволяє надавати допомогу пацієнтам будь-якої вікової групи.
  • УЗД органів малого тазу 600
  • Фоллікулометрія 450
  • УЗД гепато-білліарної системи 600
  • УЗД нирок та сечового міхура 500
  • УЗД нирок та сечового міхура з визначенням залішку сечі 650
Дніпро вул. Панікахи, 27
м.Вокзальна130 23
ЄВРОЛАЙФ-ЦЕНТР -— це медичний центр оновленого зразка. Діяльність клініки пов'язана з встановленими світовими стандартами якості. На території медичного центру приймають профільні фахівці, які готові надати кваліфіковану допомогу у будь-яку хвилину. Євролайф-центр —- це не тільки активна терапія, але і розширений спектр діагностичних процедур, і навіть...
  • УЗД ГПБС (печінка, жовчний міхур, поджелудочнаяжелеза, селезінка) 400
  • УЗД ГПБС і заочеревинного простору (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка, нирки) 500
  • УЗД ГПБС з функцією жовчного міхура 500
  • УЗД сечовидільної системи (нирки, сечовий міхур, надпочеченікі) 400
  • УЗД нирок 350
Дніпро вул. Глінки, 7
р.Шевченківський
Багатопрофільна клініка "Оксфорд Медікал" - це медичний заклад, що спеціалізується на малоінвазивних методах позбавлення від патологій. Центр входить в мережу однойменних клінік, вистав в Україні. Серед лікарів клініки - доктори і кандидати медичних наук.
  • УЗД органів малого тазу 500
  • УЗД ШКТ (печінка, підшлункова залоза, жовчний міхур, селезінка) 520