Діагностичні центри Дніпра

Рентген черепа 320 грн.
УЗД органів черевної порожнини 200 грн.
Електрокардіографія (ЕКГ) 120 грн.
Дуплексне сканування магістральних судин голови 400 грн.
МРТ головного мозку (голови) 1200 грн.
КТ аорти 2750 грн.
Кольпоскопія 250 грн.
Знайдено 99 клінік

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Певнєв юрій

Переселенець з красногорівки дуже вдячний хірургу іурологу за уважність і профеналізм.

Відповідь клініки:

Доброго дня, Юрій! Щиро дякуємо вам за відгук о нашій клініці. Щасливі, задоволені та здорові пацієнти - це наша мета. Міцного здоров'я Вам і мирного неба усім нам. З повагою, Ваш GARVIS - Територія здоров'я!

Олег
Не знаю где хуже оперируют, в сельской поликлинике или гарвисе. Это ужас. Элементарный подкожный жировик удалить не смогли. Более того, отказались переделывать и нахамили. Люди, берегите свое здоровье и обходите эту помойку стороной. Они тратят деньги на рекламу, а не на найм специалистов. Там специалистов нет
Захарченко Татьяна
Делала колоносклпию 22 ноября. Большое спасибо доктору и медсестричке за профессионализм и человеческое отношенте к пациентам. Спасибо вам.
13.03.2017
Відмінний спеціаліст! Оперував мене. Все пройшло більш ніж вдало, від моєї проблеми не залишилося а ні сліду. Операція пройшла добре, я швидко від неї оправилася. Побільше б таких фахівців! Щире спасибі лікарю Буду рекомендувати!
Борис
У моєї матері діагностували множині міоми матки. Постало питання у виборі спеціаліста, який би зміг ефективно нам допомогти. Нам порадили саме цього лікаря. Операція пройшла успішно. Зараз, моя мама іде на поправку. Щиро вдячна лікарю!
Марго
Батькові потрібно було робити складну операцію. До вибору анестезіолога підходили настільки ж ретельно, як і до вибору хірурга. Олександр Леонідович показав себе, як фахівець високого класу в величезним досвідом роботи. Все пройшло відмінно.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Здоровое поколение
Дніпро вул. Набережна Заводська, 123д
м.Покровська17 4
Центр "Здорове покоління" надає ряд послуг: ультразвукова, лабораторна і функціональна діагностики; огляди профільними спеціалістами; індивідуальний підбір лікування; ехокардіографія; ехоенцефалоскопія; патронаж новонароджених на дому; вакцинація; доплерографія; комплекс фізіотерапевтичних процедур; контурна пластика.
  • Доплерографія (дуплексна) судин шиї - екстракраніальний доступ 350
  • Доплерографія (триплексна) судин голови та шиї - транскраніальний доступ 420
  • Доплерографія судин верхніх кінцівок 400
  • Доплерографія судин нижніх кінцівок 400
  • Доплерографія судин черевної порожнини 300
Сб: 09:00-16:00 Нд: 09:00-16:00
Дніпро вул. Батумська, 7 А
м.Вокзальна100 18
Багатопрофільна клініка "Гарвіс" — це центр сучасної хірургії, яка розпочала свою діяльність в 1997 році. Робота установи має сертифікат міжнародного стандарту якості ISO 9001. Серед висококваліфікованих лікарів установи — доктори і кандидати медичних наук. Багато фахівці проходили стажування за кордоном. Приймають лікарі: Шкуропат В'ячеслав Миколайович,...
  • Оглядове узі сечовивідної системи у чоловіків ТРАНСРЕКТАЛЬНим датчиком (нирки, сечовід, сечовий міхур, простата) 510
  • Сонографічне дослідж. передміхурової залози і сім'яних пухирців (абдомінальне) 350
  • Сонографічне дослідж. передміхурової залози і сім'яних пухирців (трансректально) 390
  • Ультразвукове інтраректального дослідж. передміхурової залози 150
  • УЗД органів малого тазу у жінок 390
Працює з 08:00-19:00
Дніпро, пр-т Слобожанський, 109 А
р.Індустріальний
Дніпро пр-т Гагаріна, 99 Д
м.Вокзальна78 18
Спеціалізована клініка "Daily Medical" - це консультативно-діагностичний дитячий центр, що надає послуги з функціональної та ультразвукової діагностики для дітей різного віку - від нарождення до підліткового періоду.
  • Передміхурова залоза (трансректально) 250
  • УЗД передміхурової залози (трансабдомінально і трансректально) 400
  • УЗД серця з доплерографічним дослідження 400
  • Комплексне УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка) з визначенням функції жовчного міхура 350
  • Комплексне УЗД сечовидільної системи (нирки, надниркові залози, сечовий міхур) 300
Дніпро вул. Теплична, 17
р.Індустріальний
Багатопрофільний медико-хірургічний центр ім. Пирогова пропонує пацієнтам повний цикл лікування за різними напрямками медицини: гінекології, отоларингології, урології, хірургії, травматології, ортопедії, нейрохірургії, пластичної та щелепно-лицевої хірургії, реабілітації після оперативного лікування.
  • УЗД органів малого тазу гінекологічне (трансабдомінально) 400
  • УЗД гінекологічне (вагінальний датчик) 400
  • УЗД органів малого тазу гінекологічне (трансабдомінально і трансвагінально) 450
  • УЗД молочних залоз 300
  • Еластографія молочної залози 400
Працює з 09:00-19:00
Дніпро пров. Фестивальний, 5
м.Проспект Свободи103 18
У 2016 році почав свою роботу українсько-німецький медичний центр "АВРОРА ДРТ". Медустанова надає послуги з лікування статевих розладів у чоловіків і жінок.
  • Електроенцефалографія (ЕЕГ) 600
Працює з 08:00-19:00
Сб: 08:30-17:00 Нд: 08:30-17:00
Дніпро пр-т А. Поля 103
м.Вокзальна64 13 м.Метробудівників72 14
Багатопрофільна клініка "Медексперт" у своїй роботі використовує принципи сімейної медицини. Записавшись на прийом, ви маєте можливість: отримати консультацію широкого або вузькопрофільного спеціаліста, виконати УЗД, ДОППЛЄРОГРАФІЧНА діагностику, пройти фізіотерапевтичні процедури, скористатися послугами клінічної лабораторії.
  • ЕКГ із розшифровкою, Фурса О.В. 150
  • Ехокардіографія/ЕхоКГ/УЗД серця, Фурса О.В. 450
  • ЕхоКГ з тканинною доплерографією, Фурса О.В. 600
  • Ультразвукова доплерографія судин шиї/ УЗД МАГ, Фурса О.В. 350
  • УЗД МАГ та ТКДГ, Фурса О.В. 500
Сб: 09:00-15:00 Нд: 09:00-15:00
Дніпро вул. Калинова, 70
м.Вокзальна79 20 м.Метробудівників100 22
Медична клініка "Жіночий лікар" спеціалізується на проведенні лікувально-діагностичних і профілактичних заходів щодо усунення захворювань жіночої репродуктивної системи. У штаті клініки лікарі вищої та першої категорії за напрямками: акушерство і гінекологія, ендокринологія, мамология, онкологія, кардіологія, неврологія, урологія, терапія, отоларингологія.
  • УЗД для вагітних, 2 скринінг 450
  • УЗД для вагітних, 3 скринінг 450
  • Фолікулометрія 200
  • УЗД для вагітних, 1 скринінг 400
  • Цервікометрія (вимір шийки матки при вагітності, н / води, стан плаценти) 250
Працює з 08:00-20:00
Дніпро вул. Воскресенська, 2 А
р.Шевченківський
Універсальна клініка сімейного типу МЕДІКЛАБ - це приватна клініка сімейного типу, що надає розширений комплекс послуг з профілактики, діагностики та лікування захворювань. Багатопрофільність установи дозволяє надавати допомогу пацієнтам будь-якої вікової групи.
  • УЗД органів черевної порожнини 400
  • УЗД органів малого тазу 400
  • УЗД органів малого тазу повторно 320
  • Фолікулометрія 250
  • УЗД гепатобіліарної системи 370
Працює з 09:30-18:30
Дніпро пр. Пушкіна 11-а
м.Вокзальна33 7 м.Метробудівників55 11
Медичний центр "Техномед" спеціалізується на діагностування різного роду захворювань з подальшим лікуванням. Веде прийом сімейний лікар. Лікарі з досвідом роботи більше 15 років, надаються послуги: консультації фахівців; функціональні та ультразвукові методи дослідження; добове холтерівське моніторування ЕКГ і артеріального тиску; електроенцефалографія...
  • УЗД наднирників 350
Працює з
Вт: 08:30-13:00 Чт: 08:30-13:00
Дніпро вул. Гвая, 76
р.Самарський
Клініка На Ксеньевке надає широкий перелік послуг за напрямками сімейна медицина, імунологія, стоматологія, терапія і ультразвукова діагностика.
  • УЗД органів малого тазу 350
  • УЗД органів черевної порожнини та нирок 550
  • УЗД сечовидільної системи у чоловіків (нирки, надниркові залози, сечовий міхур, сім'яні пухирці, простата, залишкова сеча) 290
  • УЗД сечовидільної системи у жінок (нирки, надниркові залози, сечовий міхур) 270
  • УЗД органів черевної порожнини 450
Працює з 08:00-18:00