Діагностичні центри Полтави

ВГДС (відеогастродуоденоскопія) 800 грн.
Фолікулометрія 480 грн.
Доплерографія вен або артерій нижніх і верхніх кінцівок (однієї) 330 грн.
Електрокардіографія з розшифровкою 220 грн.
Комп. томогр. щелепи однієї (верхньої або нижньої) 550 грн.
Ортопантомограма на фотопапері 350 грн.
Знайдено 22 клініки

Воєвода Анастасія Павлівна
Мені дуже сподобалося
Василь
Дуже вдячний за надані медичні послуги.
Маша
Лікар Величко Ірина Олексіївна, проводила ультразвукове дослідження. Дуже відповідально підійшла до своєї роботи, детально, чітко провела зі мною бесіду щодо процедури. Привітлива, дуже вдячна за такий досвід, одразу видно, що цей лікар, робить із задоволенням свою роботу. Рекомендую іншим пацієнтам приходити на ультразвукову процедуру, без хвилювання. Деякі процедури, я робила вперше, тож з повагою можу відповісти, що лікар Величко Ірина Олексіївна, лікар своєї праці.
Марьяна
Відвідала клініку «ОН Клінік», пройшла огляд гінеколога Свинчук Олени Миколаївни та УЗД в лікаря Величко Ірини Олексіївни. Лікарі дуже уважні та компетентні. Обслуговування в клініці на високому рівні. Дуже вдячна всьому медичному персоналу з яким я зустрілась. Успіхів Вам у вашій роботі. Клініку рекомендую.
Звернулася до лікаря дерматолога Дадонової Олени Миколаївни. Лікар професійний консультація пройшла на вищому рівні. Була дуже уважна, все розпитала, згодом все роз’яснила як вживати ліки і т. д. Я задоволена прийомом. Дякую.
Екатерина
Обязательно рекомендую Наталью Юрьевну как отличного специалиста, обязательно буду обращаться к ней.
9,5
Полтава пр-т Першотравневий, 18 А
Відкрита в Полтаві в 2010 році філія Міжнародної мережі медичних центрів "ОН Клінік" була другим в Україні медичним центром, що складається всього лише з двох відділень: проктологічного і дерматологічного. Однак успіх інноваційних методик і сучасного підходу до лікування перевершив всі очікування. Через два роки - Полтавська філія розширилася: до вже...
  • УЗД органiв малого тазу жiнок трансвагiнальне + трансабдомiнальне 550
8,9
Полтава, пр-т Першотравневий, 18 А
8,9
Полтава вул. Соборності, 60 А
Центр Медико-Санітарної Допомоги — цеспеціалізований медичний центр, що надає комплексі послуги діагностики та лікуванні захворювань загального спектра. На території клініки працюють кваліфікованілікарі. До кожного пацієнта підбирається індивідуальний підхід.
  • Опис ЕКГ 60
  • ЕКГ з описом 200
  • УЗД органів черевної порожнини 390
  • УЗД нирок, сечоводів 250
  • УЗД наднирників 150
8,8
Полтава вул. Миколи Дмитрієва (Володарського) 6д
Урологічний центр Решетнікова — це спеціалізований медичний заклад, який займається діагностуванням та лікуванням за напрямками урологія та андрологія. Пацієнтів приймає лікар-уролог першої кваліфікаційної категорії, який має багаторічний стаж та досвід роботи.
  • УЗД діагностика (нирки, сечовий міхур, простата, залишкова сеча) 250
Диагностика 3D КТ
8,8
Полтава вул. Європейська 29/45
Спеціальзований діагностичний центр "3D КТ Полтава" надає пацієнтам і лікарям унікальну можливість за допомогою методу конусно-променевої томограми отримати об'ємний знімок.
  • Комп. томогр. щелепи однієї (верхньої або нижньої) 550
  • Комп. томогр. двох щелеп 750
  • Комп. томогр. скронево-нижньощелепного суглоба 350
  • Комп. томогр. двох скронево-нижньощелепних суглобів 600
  • Комп. томогр. сегмента (4 зуба) 400
Полтава, вул. Степового Фронту, 7
6,4
Полтава вул. Сінна, 37
Багатопрофільний медичний центр "Медіон" надає допомогу в лікуванні та діагностиці захворювань по більш ніж 20 напрямкам, будуючи роботу на принципах доказової медицини. В штаті лікарні кандидата медичних наук, сертифіковані лікарі вищої, першої та другої категорій кваліфікації.
6,3
Полтава вул. Гетьмана Сагайдачного, 8 Б
Медичний центр "Євромед" надає медичну допомогу у лікуванні за 12 спеціалізаціями, є офіційним представником лікувального закладу Ізраїлю. В штаті лікарні фахівці першої, другої та вищої кваліфікаційної категорії, кандидати та доктори медичних наук.
6,2
Полтава вул. Степового фронту, 29
Лікувально-діагностична клініка "Центр здоров’я" створена у 1991 році, надає висококваліфіковану медичну допомогу у діагностиці та терапії широкого спектру захворювань у різних напрямках. В штаті лікарні кандидат медичних наук, фахівці вищої, першої та другої категорій.
6,2
Полтава вул. Героїв Сталінграду, 3
Стоматологічна клініка "Пульмо-Дент" відкрита в 2004 році, займається діагностикою та лікуванням стоматологічних захворювань, амбулаторної пульмонологією. Лікарі клініки поєднують практичну роботу з веденням наукової діяльності, мають великий клінічний досвід роботи.
6,1
Полтава вул. Героїв Сталінграду, 3
Приватний медичний кабінет "Пульмо-Дент" спеціалується на лікуванні усіх захворювань дихалької системи організму. Вузька спеціалізація, кваліфікований лікар-пульмонолог та сучасне оснащення гарантують ефективне лікування.
  • Електрокардіографія (ЕКГ) 150
Полтава вул. В'ячеслава Чорновола, 24 Б
Багатопрофільний медичний центр "Медея" відкритий у 2003 році, надає висококваліфіковану допомогу у терапії та діагностиці по багатьох напрямках.