Діагностичні центри Полтави

Рентген молочних залоз (мамографія) 240 грн.
Гастроскопія (включено тест на кислотність) 500 грн.
Фолікулометрія 400 грн.
МРТ головного мозку 800 грн.
Доплерографія вен або артерій нижніх і верхніх кінцівок (однієї) 250 грн.
ЕКГ з розшифровкою 150 грн.
Знайдено 22 клініки

Працюють по:

Сб Нед
Юлія
Приємне враження, дуже вдячна спеціалістам! Записали швидко, прийняли вчасно, уважне сталення. Дякую за профессіоналізм Варвинській Тетяні Павлівні і Філіппову Віктору Вікторовичу.
Юрий
Отличный сервис
Маша
Лікар Величко Ірина Олексіївна, проводила ультразвукове дослідження. Дуже відповідально підійшла до своєї роботи, детально, чітко провела зі мною бесіду щодо процедури. Привітлива, дуже вдячна за такий досвід, одразу видно, що цей лікар, робить із задоволенням свою роботу. Рекомендую іншим пацієнтам приходити на ультразвукову процедуру, без хвилювання. Деякі процедури, я робила вперше, тож з повагою можу відповісти, що лікар Величко Ірина Олексіївна, лікар своєї праці.
Марьяна
Відвідала клініку «ОН Клінік», пройшла огляд гінеколога Свинчук Олени Миколаївни та УЗД в лікаря Величко Ірини Олексіївни. Лікарі дуже уважні та компетентні. Обслуговування в клініці на високому рівні. Дуже вдячна всьому медичному персоналу з яким я зустрілась. Успіхів Вам у вашій роботі. Клініку рекомендую.
Галина
Звернулася до лікаря дерматолога Дадонової Олени Миколаївни. Лікар професійний консультація пройшла на вищому рівні. Була дуже уважна, все розпитала, згодом все роз’яснила як вживати ліки і т. д. Я задоволена прийомом. Дякую.
Екатерина
Обязательно рекомендую Наталью Юрьевну как отличного специалиста, обязательно буду обращаться к ней.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Полтава пр-т Першотравневий, 18 А
Відкрита в Полтаві в 2010 році філія Міжнародної мережі медичних центрів "ОН Клінік" була другим в Україні медичним центром, що складається всього лише з двох відділень: проктологічного і дерматологічного. Однак успіх інноваційних методик і сучасного підходу до лікування перевершив всі очікування. Через два роки - Полтавська філія розширилася: до вже...
  • УЗД-контроль при пункційній біопсії новоутворень 220
  • УЗД вилочкової залози (тимуса) 230
  • УЗД головного мозку (нейросонографія) дітей до 1 року 280
  • УЗД легенів (діагностика респіраторної недостатності шоків) 350
  • УЗД лімфатичного вузла 210
Сб: 09:00-17:00 Нд: 09:00-15:00
Полтава вул. В'ячеслава Чорновола, 24 Б
Багатопрофільний медичний центр "Медея" відкритий у 2003 році, надає висококваліфіковану допомогу у терапії та діагностиці по багатьох напрямках.
  • Ендоскопічна риноскопія 200
  • Огляд вагітних (до 11 тижнів) 250
  • УЗД гінекологічне (вагінальний датчик) 270
  • Повторне контрольне УЗД вагінальне 170
  • Визначення вагітності 270
Сб: 09:00-14:00 Нд: 09:00-13:00
Полтава пр-т Першотравневий, 18 А
Он Клінік у Полтаві — це дитяче відділення, що надає комплексні послуги по лікуванню загальних захворювань у дітей. На території центру представлено сучасне обладнання, яке дозволяє отримати точні результати. Клініка працює згідно встановленим міжнародним стандартам.
  • УЗД легенів (діагностика респіраторної недостатності шоків) 350
  • УЗД-контроль при пункційній біопсії новоутворень 220
  • УЗД зовнішніх статевих органів чоловіків (статевий член, органи калитки) 250
  • УЗД контроль при МФА 220
  • УЗД органів малого тазу жінок трансвагінальне (матка, придатки) 300
Працює з 08:00-19:30
Сб: 09:00-17:00 Нд: 09:00-15:00
Полтава вул. Гетьмана Сагайдачного, 8 Б
Медичний центр "Євромед" надає медичну допомогу у лікуванні за 12 спеціалізаціями, є офіційним представником лікувального закладу Ізраїлю. В штаті лікарні фахівці першої, другої та вищої кваліфікаційної категорії, кандидати та доктори медичних наук.
Сб: 09:00-15:00 Нд: 09:00-15:00
Полтава вул. Степового фронту, 29
Лікувально-діагностична клініка "Центр здоров’я" створена у 1991 році, надає висококваліфіковану медичну допомогу у діагностиці та терапії широкого спектру захворювань у різних напрямках. В штаті лікарні кандидат медичних наук, фахівці вищої, першої та другої категорій.
Працює з 08:00-19:00
Полтава вул. Миколи Дмитрієва, 6 Д (кол. Володарського)
Урологічний центр Решетнікова — це спеціалізований медичний заклад, який займається діагностуванням та лікуванням за напрямками урологія та андрологія. Пацієнтів приймає лікар-уролог першої кваліфікаційної категорії, який має багаторічний стаж та досвід роботи.
  • УЗД діагностика (нирки, сечовий міхур, простата, залишкова сеча) 250
Працює з 09:00-18:00
Полтава вул. Миколая Дмитрієва, 6 Ж
ПП Центр магнітно-резонансної томографії у Полтаві — це сучасна клініка, що спеціалізується на проведенні діагностичних маніпуляцій. Основний напрямок діяльності — комплексна функціональна діагностика органів та систем організму.
  • УЗД гінекологія 265
  • УЗД фолікулометрія 150
  • УЗД органів черевної порожнини 270
  • УЗД органів черевної порожнини і нирок 295
  • УЗД нирок 120
Полтава вул. Соборності, 60 А
Центр Медико-Санітарної Допомоги — цеспеціалізований медичний центр, що надає комплексі послуги діагностики та лікуванні захворювань загального спектра. На території клініки працюють кваліфікованілікарі. До кожного пацієнта підбирається індивідуальний підхід.
  • Електрокардіографія (ЕКГ) 120
  • ЕКГ з описом 160
  • УЗД органів черевної порожнини 300
  • УЗД нирок, сечоводів 220
  • УЗД наднирників 150
Сб: 09:00-18:00 Нд: 09:00-14:00
Полтава вул. Калініна, 42
Медично-консультаційний центр "Перлина здоров’я" спеціалізований у напрямках стоматології та гінекології. В клініці працюють кандидат медичних наук, лікарі першої категорії кваліфікації зі стажем.
Працює з 09:00-19:00
Полтава вул. Київська, 14
Медичний центр сімейного здоров’я має першу категорію акредитації, надає допомогу у лікуванні та діагностиці багатьох хвороб по 20 спеціалізаціям. Лікарі клініки мають медичну освіту, багаторічний досвід та високу кваліфікацію.
  • УЗД вагітних 1-ий огляд до 11 тижнів 130
  • УЗД вагітних 1-ий огляд 14-17 тижнів 140