Малиновський Ігор Володимирович

Уролог, Андролог, Сексолог
Завідуючий відділенням
Лікар вищої категорії
Лікар уролог вищої категорії. Завідувач урологічним відділенням клініки "Ілая" (ilaya). Проводить ендоскопічну діагностику сечостатевої системи, спеціалізується на лікуванні запальних захворювань, хвороб простати, уретри, сечового міхура, нирок, сексуальні розлади і безпліддя у чоловіків.

Руслан
Ось кажуть що в житті все не дарма. Тривалий час не могла дружина завагітніти. Я взяв свою гордість в кулак, опустив голову і не дивлячись людям в очі пішов здавати спермограмму. Ну здав і думаю, куди мені з нею. І як по щасливому випадку приходить купон на пошту на безкоштовну консультацію лікаря. Ну я сів в машину, приїхав. Ігор Володимирович подивився мої аналізи, аналізи дружини, 20 хв поговорив зі мною, пощупав в потрібних місцях і виписав гомеопатію. Я то бува засумнівався, але як я не сторонник таблеток, вирішив спробувати. Не допивши навіть повного курсу, завагітніла!!! І в нас зараз гарненький синочок. Дякую Вам ВЕЛИЧЕЗНЕ.
Андрей
К Малиновскому Игорю Владимировичу пришел с проблемами сексуального расстройства. Так как Игорь Владимирович опытный уролог, то он мне помог устранить преждевременное семяизвержение.Сейчас моя сексуальная жизнь наладилась.
Малиновский высококвалифицированный врач-уролог с большим практическим опытом. О нем хорошо многие отзываются. Нравится, что Игорю Владимировичу не трудно по окончании приема, ответить на вопросы пациента. Рекомендую!
Павел
Благодарю за участие в моем лечении!

• 1989 р. — Національний медичний університет, ім. О.О. Богомольця, лікувальний факультет, м. Київ.

• Асоціація урологів;
  • Асоціація андрологів.