Діагностичні центри Чернігова

Електрокардіографія (ЕКГ) 210 грн.
УЗД молочних залоз 570 грн.
МРТ головного мозку (голови) 1500 грн.
Дуплексне сканування судин шиї (брахіоцефальнихартерій) 540 грн.
КТ легенів 1200 грн.
Колоноскопія 2100 грн.
Знайдено 10 клінік

Сб
Андрущенко Надія Миколаївна
Дуже приємний лікар і гарний спеціаліст
Інесса
Була на прийомі в гінеколога Наталії Григорівни,прізвище не помню.Лікар приємна в спілуванні, огляд був досить приємний .
Інга
Чудовий лікар та хороший спеціаліст! Час від часу звертаюся до неї за допомогою у діагностиці мого здоров'я. Завжди впевнена у кваліфікованому огляді, адже лікар по справжньому досвідчений! Безперечно буду рекомендувати усім рідним, друзям!
Тамара
Дуже подобається як працює лікар Катерина Михайлівна! Кваліфікований спеціаліст, та хороша людина! Завжди впевнена у її заключенях. Адже вона не одноразово допомагала мені у діагностиці моїх проблем. Буду рекомендувати!
Все супер, усім задоволений. Лікар допоміг мені у вирішенні моєї проблеми. Щиро рекомендую! Спеціаліст європейського рівня!
Віктор
Все сподобалося! Спеціаліст дійсно хороший, лікування почало допомагати уже на наступний день. Зараз висип взагалі не помітний. Дякую!
Cеть клиник Он Клиник
Чернігів вул. Героїв Чорнобиля, 3
"ОН Клінік" в Чернігові – це спеціалізований медичний центр, який вже 10 років надає якісні медичні послуги жителям міста та області. Клініка діє за європейськими принципами охорони здоров’я: ефективні та безопераційні методики лікування, безболісність та швидке одужання, високий рівень обслуговування.
  • УЗД молочних залоз 300
  • Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок 350
  • Знімок 40
  • Пакет №2 Комплексне УЗД організму чоловіка 940
  • Пакет №4 Комплексне УЗД "Чоловіче здоров'я" 650
8,5
Чернігів пр-т Миру, 44
Чернігівський медичний центр "Віді" спеціалізується на комплексному обстеження організму, консультації лікарів та амбулаторне лікування.
  • Дуплексне сканування судин нирок 620
  • УЗД передміхурової залози 520
  • УЗД органів калитки 520
  • УЗД щитовидної залози 390
  • КТ легенів 1 200
Чернігів вул. 1-го Травня, 166б
Діагностичний медичний центр Тесла в Чернігові спеціалізується в області комп'ютерної томографії, магнітно-резонансна томографія та ультразвукового дослідження. Персонал центру лікарі вищої категорії, які беруть дорослих і дітей.
5,6
Чернігів вул. Волковича, 25
Медичний центр "МРТ центр Ваша надія" — це спеціалізована клініка, яка надає послуги діагностики різних захворювань людини за допомогою апаратів магнітно-резонансної томографії.
5,6
Чернігів вул. 1-го Травня, 172
Медичний центр "Новамедіа" спеціалізується у наданні кваліфікованої допомоги в області гінекології. В установі працюють фахівці більш шести медичних напрямків: акушери-гінекологи, терапевти, хірурги-ендоскопісти, фахівці з ультразвукової діагностики та лабораторних досліджень.
5,4
Чернігів вул. 1-го Травня, 172
Медичний "Центр планування сім'ї" займається діагностикою та терапією при проблемах з репродуктивними органами у чоловіків і жінок.
5,2
Чернігів вул. 1-го Травня, 170
Медичний центр сучасної діагностики VITA (Віта) в чернигове в міській лікарні №3 - це спеціалізована клініка, в якій займаються ефективними методами діагностичних досліджень: магнітно-резонансна томографія (МРТ), комп'ютерна томографія (КТ), УЗД діагностика.
4,6
Чернігів вул. Старобілоуська, 73
Стоматологічний центр "Вітадент" надає послуги з лікування і профілактики хвороб зубів і ясен. Співробітники клініки мають високу кваліфікацію, вдосконалюють свої навички і знання на спеціалізованих семінарах і курсах.
3,7
Чернігів вул. Челюскінців
Реабілітаційний центр "Європа" в Чернігові здійснює безмедикаментозне лікування залежностей, проводить психологічну та соціальну реабілітацію осіб, які страждають від наркоманії, ігроманії, алкоголізму. У центрі працюють кваліфіковані співробітники, що мають великий практичний досвід. Лікування проводиться в амбулаторному або стаціонарному режимі.
3,7
Чернігів пр-т Перемоги, 119 А