Діагностичні центри Запоріжжя

Електрокардіографія (ЕКГ) 150 грн.
УЗД органів черевної порожнини 300 грн.
Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок 500 грн.
МРТ гіпофіза 1650 грн.
Знайдена 71 клініка

Сб Нед Цілодобово
Бойченко Анастасія Валерієвна
Богомолова Галина
Прошла курс лечебного массажа у Ярослава.Мастер своего дела,владеет разными техниками ,в том числе иглотерапией.Прошли боли в спине,улучшилось самочувствие.Очень благодарна.
Гарьковина Тетяна
Шановний Акімов О,О.,дозвольте висловити Вам безмежну вдячність за надану мені кваліфіковану допомогу,за доброзичливе ставлення.Я рекомендувала Вас своїм знайомим і вони отримали професійну допомогу і залишились задоволені вашою роботою .Бажаю Вам здоров"я,продовжувати робити свою велику справу.
Дмитрий
Хочу поблагодарить врача уролога максима Викторовича профисионал своего дела всем советаю и ще раз большое спасибо!!!
Жанна
Він уважно ставиться до клієнтів, ретельно розповідає, що і як потрібно робити. Я дуже йому вдячна, що порекомендував мені хорошого суміжного спеціаліста. Я не проти ходити до такого лікаря, якщо щось трапиться. Рекомендую!
Елезавета
Уважний лікар, мені все сподобалося. Була у нього тільки перший раз. Спеціаліст призначила додаткові аналізи, ми домовилися про повторний візити, щоб призначити відповідне лікування. Від першого прийому враження позитивне. Дякую
9,2
Запоріжжя пр-т Соборний, 94
р.Олександрівський
Фреш мед - це сучасний медичний центр, що надає комплексні послуги з діагностики та лікування. У центрі працює команда професіоналів з високим рівнем і багаторічним досвідом. Клініка використовує інноваційне обладнання та сучасні методи терапії, що гарантує високу ефективність.
  • Ехогістеросальпінгоскопія (Маніпуляція + УЗД)) 1 500
  • ЕКГ без розшифровки (БЕЗ ЗНИЖКИ) 100
  • ЕКГ з розшифровкою ( БЕЗ ЗНИЖКИ) 130
  • УЗД наднирників 280
  • УЗД заочеревинного простору (нирки, сечовий міхур, передміхурова залоза) 350
8,9
Запоріжжя вул. Перемоги, 78
р.Вознесенський
Багатопрофільний медичний центр "Медінвест" надає якісні лікувально-діагностичні послуги по різних напрямах. У центрі працюють кваліфіковані лікарі, фахівці вищої категорії, кандидати наук в галузі медицини.
  • МРТ одного суглоба (плечовий, ліктьовий, колінний і інші за запитом) 1 950
  • МРТ м'яких тканин за запитом 2 150
  • МРТ жовчовивідних шляхів-MRCP (досліджен не потребує контрастного підсилення) 2 250
  • МРТ органів малого тазу (чоловічого і жіночого) 2 650
  • МРТ черевної порожнини і заочеревинного простору 3 150
8,7
Запоріжжя вул. Миру, 3
р.Вознесенський
Це першій приватний гінекологічний кабінет у місті з 1994 року. Великій досвід у діагностиці та лікуванні. Росташований у центрі міста, у районі Критого ринка, близько до транспорту, на першому поверсі житлового будину з окремим входом. Займається питаннями УЗД, гінекології, гінекологічної ендокринології, маммології.
  • Звичайний Доплер УЗД 400
  • УЗД органів малого тазу трансабдомінально 300
  • УЗД органів малого тазу трансвагінально 400
  • УЗД вагітності до 12 тиж. 300
  • УЗД вагітності з 13 до 18 тиж. 400
8,6
Запоріжжя вул. Українська, 57 А
р.Олександрівський
Медичний центр "Лавка життя" розпочала свою діяльність у 2000 році, спеціалізується на наданні термінової невідкладної допомоги пацієнтам на дому або в стаціонарі. У штаті клініки лікарі вищої категорії, діяльність ліцензована МОЗ.
  • Електрокардіографія (ЕКГ) 300
  • УЗД органів черевної порожнини 300
  • УЗД нирок 280
  • УЗД органів малого тазу гінекологічне 350
  • УЗД щитоподібної залози 280
8,2
Запоріжжя вул. Весніна, 3
р.Дніпровський
Авторська приватна клініка доктора Гавриленко створена в 2003 році. Основний профіль клініки - пластичні, естетичні та реконструкційні оперативні втручання та омолоджуючі процедури.
8,2
Запоріжжя вул. Незалежної України, 68 А
р.Вознесенський
Приватний урологічний кабінет доктора Кремсаря пропонує пацієнтам унікальне лікування урологічних захворювань на апараті Duolith SD1 Vetro URO. Прийом веде лікар-уролог першої кваліфікаційної категорії.
  • УЗД сечовивідних шляхів (у складі консультації) 200
Запоріжжя вул. Товариська, 56
р.Дніпровський
Проконсультуватися зі кваліфікованим сімейним лікарем у Запоріжжі можна у приватному кабінеті Family Doctor. Тут надає консультативну допомогу Солодун Анна Іванівна з 8-річним досвідом роботи. В обов'язки лікаря входить аналіз скарг, огляд, обстеження пацієнта, після чого фахівець визначає лікувальну тактику, дає рекомендації щодо попередження загострення...
  • Електрокардіографія (ЕКГ) 60
7,7
Запоріжжя вул. Гончаренка (кол. Панфіловців), 7
р.Вознесенський
Медичний центр Оксфорд Медікал орієнтований на лікування щадними малотравматичними методиками по 9 основних напрямків в медицині. Прийом ведуть 350 фахівців - професори, кандидати і доктора медичних наук, лікарі вищої кваліфікації.
7,5
Запоріжжя Оріхівське шосе, 10
р.Комунарський
Запорізька обласна клінічна лікарня – багатопрофільний лікувально-діагностичний заклад, який не лише крокує у ногу із часом, а ще – постійно знаходиться на порозі колосальних покращень. Висококваліфіковані фахівці, сучасне обладнання, використання європейських та авторських методик лікування і діагностики не вперше доводять свою ефективність. Для кожного...
  • Комплексно: печінка + жовчний міхур + жовчні протоки + підшлункова залоза + селезінка 405
  • УЗД: печінка + жовчний міхур + жовчні протоки 210
  • УЗД: підшлункової залози 210
  • УЗД: селезінка + посудини портальної системи 210
  • Комплексно для чоловіків: нирки + надниркові залози + сечовий міхур з визначенням залишкової сечі + передміхурова залоза 405
7,4
Запоріжжя вул. Брюллова, 6
р.Шевченківський
"Клініка Мотор-Січ" розпочала роботу в 2001 році. Це найбільший медичний центр вищої категорії акредитації, що включає в себе стаціонарне відділення, поліклініку, 6 операційних, стоматологічне відділення та діагностичний центр.