Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Діагностичні центри Чернівців

Ультразвукова діагностика А/Б сканування ока 60 грн.
Дуплексне сканування вен кінцівок 450 грн.
Холтерівське (добове) моніторування ЕКГ 600 грн.
Гастроскопія 520 грн.
31
9,0
Знайдено 6 клінік

Працюють по:

Сб Нед
10
Катерина
Проходила УЗИ в клинике Базисмед. Осталась довольна обслуживанием персонала, чистотой и приятной атмосферой. Советую
21 августа '19 г.
10
Оксана
Я задоволена... мені подобаєттся.
07 августа '19 г.
10
Лозова Людмила м. Сокиряни
У моєї дитини, під час шкільного огляду, виявили погіршення зору і наш місцевий окуліст поставив діагноз, який я хотіла перевірити, тому записалася в Центр відновлення зору Анатолія Совви в м. Чернівці. Чекати по запису в черзі довелося недовго. Це мене дуже порадувало. Мені сподобалося, що співробітники клініки всі дуже доброзичливо налаштовані, дуже терплячі до дітей. Спочатку нам перевірили зір у звичайному стані. Потім закапали краплі і тільки через 30 хвилин продовжили обстеження. Після всього обстеження дитячий лікар ТИМОФІЙЧУК СВІТЛАНА ВОЛОДИМИРІВНА, велике їй ДЯКУ, пояснила діагноз, водночас відповідаючи на всі виникаючі у мене питання. Спілкування мені особисто дуже сподобалося. Світлана Володимирівна справила на мене враження дуже компетентної людини. Відповідала на запитання зрозуміло і коректно. Водночас, тут же , на місці в клініці, можна підібрати і замовити окуляри відповідно до вашого призначеного рецепту, що ми і зробили після обстеження дитини. Гарно дякую працівникам за допомогу. Дуже рекомендую Центр відновлення зору Анатолія Совви в м. Чернівці. Тут працюють надзвичайно фахові лікарі, обстеження проводять на найсучаснішому медичному обладнанні, весь медичний персонал дуже уважний та привітний. Міцного здоров’я вам та процвітання вашій клініці!
24 июня '19 г.
10
Галаневич Оксана
Зробили операцію по видаленню катаракти на обидва ока моій мамі, яка останні місяці взагалі не бачила. Мама паралізована декілька років після інсульту. На операцію ми прибули на інвалідному візку. Є пандус, всередині пересувались на ліфті. З боку персоналу ми зустріли максимальне розуміння нашоі ситуаціі. Професійний підхід на всіх етапах, від реєстратури, передопераційного обстеження і самого проведення операціі, з досить складною паціенткою і до умов перебування в стаціонарі. Мама почала бачити вже через годину після операціі, і з кожним днем зір покращується. Мамині слова: "Дякую цим лікарям, що поветають людям заново світ". Ми щасливі! Єдине побажання, в нашому випадку, недостатня консультація по вибору кришталика. Додаткова зручність, за операцію ми розрахувались закордонною карткою
17 июня '19 г.
10
Катерина 21 рік
Хочу висловити ВЕЛИКУ подяку лікарям та персоналу "Центру відновлення зору Анатолія Совви". Вразило відношення: всі дуже привітні, охайні, ніякого хамства. До мене ставились, як до своєї дитини. В клініці ідеальна чистота, робота налагоджена, як у годинникового механізму - чітко, кваліфіковано. Менеджер Флора Володимир Миколайович пояснив весь процес підготовки до проведення операції та оформив всі необхідні документи. Особлива подяка лікарю офтальмохірургу Болгану Сергію Володимировичу, який бездоганно зробив мені операцію, щиро вдячна йому та його команді за високі кваліфіковані дії і професіоналізм. Мені зробили лазерну корекцію зору 22.05.2019 року. Результатом вражена. Навколо ніби-то все "розквітло". Я отримала 100% зору. На наступний день менеджером Биндю Дмитром Георгієвичем з всіма пацієнтами було проведено лекцію, з приводу подальшої реабілітації. Видані необхідні ліки (краплі очні,вітаміни). Керівник центру Анатолій Совва особисто мене оглянув, дав необхідні рекомендації та побажав найскоршого одруження. Дуже задоволена результатом. Дякую.
24 мая '19 г.
10
Галина Білоус
Операцію мені робили 10.04.2019р у філії клініки в м. Тернопіль вичикавши період реабілітації і отримавши відмінний 100 % результат по зору я пересвідчилась таки в професійності усієї команди на чолі самого п.Анатолія Сови та окремо АндрейчинЛ.В; Кучер І.А та усього персоналу клініки. Творіть добро і воздасться воно Вам тому хто приймає рішення для себе я рекомендую саме цей центр. ВИ СУПЕР!!!
21 мая '19 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,8
Чернівці вул. Рівненська, 5а
Медичний центр "Базисмед" — багатопрофільна клініка, що надає пацієнтам широкий перелік медичних послуг. В установі ведуть прийом дієтологи, флебологи, урологи, сімейні лікарі, хірурги, пластичні хірурги, проктологи, онкологи, кардіологи та інші фахівці.
Катерина, 21 августа '19г.

Проходила УЗИ в клинике Базисмед. Осталась довольна обслуживанием персонала, чистотой и приятной атмосферой. Советую

 • УЗД простати з еластографією 700
 • УЗД органів малого тазу гінекологічне з еластографією 700
 • УЗД кульшових суглобів (діти) 270
 • УЗД щитовидної залози (діти) 200
 • УЗД нирок, наднирників та сечового міхура (діти) 200
Працює з 08:00-19:00
Сб: 09:00-15:00
9,6
Чернівці вул. Комарова, 32б
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" в Чернівцях — одна з багатьох філій медичного закладу, який надає медичне лікування та діагностику захворювань очей у дорослих та дітей. Центр має акредитацію вищої категорії. Провідні фахівці центру — лікарі-офтальмологи, хірурги вищої кваліфікації. Центр використовує сучасне високотехнологічне обладнання, передові...
 • Ультразвукова діагностика А/Б сканування ока 60
 • Ультразвукова діагностика А сканування ока 50
Працює з 09:00-18:00
8,9
Чернівці вул. Воробкевича, 33
Oxford Medical (Оксфорд медікал) на Воробкевича — медичний центр, який надає широкий спектр лікувально-діагностичних послуг для дорослих та дітей. Основні напрямки — ендоскопія, гінекологія, ультразвукова діагностика, кардіологія, дерматологія, косметологія, терапія і педіатрія, нефрологія, неврологія, урологія, ендокринологія, проктологія та...
 • Гастроскопія 520
 • Колоноскопія 590
 • УЗД органів черевної порожнини 310
 • УЗД печінки і жовчного міхура 270
 • УЗД рухової функції жовчного міхура 305
Працює з 08:00-20:00
Сб: 09:00-17:00
Днепролаб
8,8
Чернівці вул. Головна, 81
Чернівецьке відділення діагностичної лабораторії "Дніпролаб" проводить різного роду обстеження та дослідження, а також бере аналізи у дорослих та дітей.
Працює з 08:00-17:00
Сб: 09:00-12:00
8,6
Чернівці пр-т Незалежності, 121а
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" в Чернівцях надає кваліфіковану медичну допомогу за напрямками: стоматологія, проктологія, урологія, отоларингологія, дерматологія, сімейна медицина, флебологія, хірургія та інші. У відділенні працюють також дитячі спеціалісти: ендокринолог, стоматолог, ЛОР, невролог, кардіолог, дерматолог. Лікарі центру...
 • Гастроскопія 520
 • Колоноскопія 590
 • УЗД органів черевної порожнини 310
 • УЗД печінки і жовчного міхура 270
 • УЗД рухової функції жовчного міхура 305
Працює з 08:00-20:00
Сб: 09:00-17:00 Нд: 10:00-14:00
7,8
Чернівці Парковий проїзд, 10 В
Медичний центр "Панацея" надає широкий спектр послуг за наступними напрямками: гінекологія, урологія, ультразвукова діагностика, онкологія (шкіра та м'які тканини). В установі також проводяться малоінвазивні хірургічні втручання по перерахованих вище медичних напрямках.
 • УЗД малого тазу (трансабдомінально, трансвагінально) 250
 • Фолікулометрія 150
 • Соногістеросальпінгоскопія 550
 • УЗД вагітних малого терміну 250
 • УЗД вагітних 12 – 13 тиж. (І скринінг) 300
Працює з 09:00-18:00
Сб: 10:00-15:00