Діагностичні центри Чернівців

Ультразвукова діагностика А/Б сканування ока 60 грн.
Дуплексне сканування вен кінцівок 450 грн.
Холтерівське (добове) моніторування ЕКГ 800 грн.
Гастроскопія 520 грн.
Знайдено 6 клінік

Працюють по:

Сб Нед
Галина
все сподобалось
Володимир Сергійович
Провели мені тут операцію на варикоз. Лікар Андрій Миколайович Симотюк. Все дуже добре. Я довольний, а головне знову можу ходити без болів в ногах. Усім раджу не затягувати з лікуванням, бо сам терпів більше 10 років. Здоров'я усьому персоналу.
Василь
Хочу висловити подяку,за те,що чекали своєї черги,лише 30хвилин,чудове обслуговування,так тримати!!!
Катерина
Проходила УЗИ в клинике Базисмед. Осталась довольна обслуживанием персонала, чистотой и приятной атмосферой. Советую
Я задоволена... мені подобаєттся.
Лозова Людмила м. Сокиряни
У моєї дитини, під час шкільного огляду, виявили погіршення зору і наш місцевий окуліст поставив діагноз, який я хотіла перевірити, тому записалася в Центр відновлення зору Анатолія Совви в м. Чернівці. Чекати по запису в черзі довелося недовго. Це мене дуже порадувало. Мені сподобалося, що співробітники клініки всі дуже доброзичливо налаштовані, дуже терплячі до дітей. Спочатку нам перевірили зір у звичайному стані. Потім закапали краплі і тільки через 30 хвилин продовжили обстеження. Після всього обстеження дитячий лікар ТИМОФІЙЧУК СВІТЛАНА ВОЛОДИМИРІВНА, велике їй ДЯКУ, пояснила діагноз, водночас відповідаючи на всі виникаючі у мене питання. Спілкування мені особисто дуже сподобалося. Світлана Володимирівна справила на мене враження дуже компетентної людини. Відповідала на запитання зрозуміло і коректно. Водночас, тут же , на місці в клініці, можна підібрати і замовити окуляри відповідно до вашого призначеного рецепту, що ми і зробили після обстеження дитини. Гарно дякую працівникам за допомогу. Дуже рекомендую Центр відновлення зору Анатолія Совви в м. Чернівці. Тут працюють надзвичайно фахові лікарі, обстеження проводять на найсучаснішому медичному обладнанні, весь медичний персонал дуже уважний та привітний. Міцного здоров’я вам та процвітання вашій клініці!
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,7
Чернівці вул. Комарова, 32б
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" займається та діагностикою та лікуванням вад зору. Основним напрямком є лікування катаракти та ексімерлазерна корекція зору. Для діагностики та лікування ми використовуємо сучасне діагностичне обладнання. Наші лікарі постійно відвідують конференції та семінари; підвищують свою кваліфікація та освоюють нові напрямки...
  • Ультразвукова діагностика А/Б сканування ока 60
  • Ультразвукова діагностика А сканування ока 50
  • Компьютерна томографія ДЗН, 1 око 300
Працює з 09:00-18:00
9,7
Чернівці вул. Рівненська, 5а
Медичний центр "Базисмед" — багатопрофільна клініка, що надає пацієнтам широкий перелік медичних послуг. В установі ведуть прийом дієтологи, флебологи, урологи, сімейні лікарі, хірурги, пластичні хірурги, проктологи, онкологи, кардіологи та інші фахівці.
  • УЗД простати з еластографією 850
  • УЗД органів малого тазу гінекологічне з еластографією 850
  • УЗД кульшових суглобів (діти) 350
  • УЗД щитовидної залози (діти) 220
  • УЗД нирок, наднирників та сечового міхура (діти) 250
Працює з 08:00-19:00
Чернівці пр-т Незалежності, 121а
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" в Чернівцях надає кваліфіковану медичну допомогу за напрямками: стоматологія, проктологія, урологія, отоларингологія, дерматологія, сімейна медицина, флебологія, хірургія та інші. У відділенні працюють також дитячі спеціалісти: ендокринолог, стоматолог, ЛОР, невролог, кардіолог, дерматолог. Лікарі центру...
  • Гастроскопія 520
Сб: 09:00-17:00 Нд: 10:00-14:00
Чернівці, вул. Воробкевича, 33
Днепролаб
Чернівці вул. Головна, 81
Чернівецьке відділення діагностичної лабораторії "Дніпролаб" проводить різного роду обстеження та дослідження, а також бере аналізи у дорослих та дітей.
Працює з 08:00-17:00
Чернівці Парковий проїзд, 10 В
Медичний центр "Панацея" надає широкий спектр послуг за наступними напрямками: гінекологія, урологія, ультразвукова діагностика, онкологія (шкіра та м'які тканини). В установі також проводяться малоінвазивні хірургічні втручання по перерахованих вище медичних напрямках.
  • УЗД малого тазу (трансабдомінально, трансвагінально) 250
  • Фолікулометрія 150