Діагностичні центри Чернівців

Ультразвукова діагностика А/Б сканування ока 60 грн.
Дуплексне сканування вен кінцівок 450 грн.
Холтерівське (добове) моніторування ЕКГ 800 грн.
Гастроскопія 530 грн.
Знайдено 6 клінік

Працюють по:

Сб Нед
Катерина
Гарні умови ,і достойні лікарі
Світлана
Проходила УЗД, здавала аналізи я залишалась задоволена, все чітко мені розказали, чистота, чудова атмосфера і головне ніяких тобі довжелезних черг. Рекомендую.
Очень приятно удивлена сервисом. Все вежливые и стараются помочь. Доктор тоже очень большой проффесионал. Всем рекомендую Филимонова Владимира.
Галина
все сподобалось
Володимир Сергійович
Провели мені тут операцію на варикоз. Лікар Андрій Миколайович Симотюк. Все дуже добре. Я довольний, а головне знову можу ходити без болів в ногах. Усім раджу не затягувати з лікуванням, бо сам терпів більше 10 років. Здоров'я усьому персоналу.
Василь
Хочу висловити подяку,за те,що чекали своєї черги,лише 30хвилин,чудове обслуговування,так тримати!!!
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,8
Чернівці вул. Рівненська, 5а
БазисМед — широкопрофільний медичний заклад європейського зразка. Ми поєднали сучасні технології, апарати експертного класу та професіоналізм лікарів щоб наш пацієнт отримав якісні послуги та відмінний результат. З 2013 року понад 157000 пацієнтів довірили турботу про своє здоров’я нашим фахівцям.
  • УЗД простати з еластографією 850
  • УЗД органів малого тазу гінекологічне з еластографією 850
  • УЗД кульшових суглобів (діти) 350
  • УЗД щитовидної залози (діти) 220
  • УЗД нирок, наднирників та сечового міхура (діти) 250
Працює з 08:00-19:00
9,7
Чернівці вул. Комарова, 32б
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" займається та діагностикою та лікуванням вад зору. Основним напрямком є лікування катаракти та ексімерлазерна корекція зору. Для діагностики та лікування ми використовуємо сучасне діагностичне обладнання. Наші лікарі постійно відвідують конференції та семінари; підвищують свою кваліфікація та освоюють нові напрямки...
  • Ультразвукова діагностика А/Б сканування ока 60
  • Ультразвукова діагностика А сканування ока 50
  • Компьютерна томографія ДЗН, 1 око 300
Працює з 09:00-18:00
Чернівці пр-т Незалежності, 121а
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" в Чернівцях надає кваліфіковану медичну допомогу за напрямками: стоматологія, проктологія, урологія, отоларингологія, дерматологія, сімейна медицина, флебологія, хірургія та інші. У відділенні працюють також дитячі спеціалісти: ендокринолог, стоматолог, ЛОР, невролог, кардіолог, дерматолог. Лікарі центру...
  • Гастроскопія 530
Працює з 08:00-20:00
Сб: 09:00-17:00 Нд: 10:00-14:00
Чернівці, вул. Воробкевича, 33
Чернівці Парковий проїзд, 10 В
Медичний центр "Панацея" надає широкий спектр послуг за наступними напрямками: гінекологія, урологія, ультразвукова діагностика, онкологія (шкіра та м'які тканини). В установі також проводяться малоінвазивні хірургічні втручання по перерахованих вище медичних напрямках.
  • УЗД малого тазу (трансабдомінально, трансвагінально) 250
Працює з 09:00-18:00
Днепролаб
5,8
Чернівці вул. Головна, 81
Чернівецьке відділення діагностичної лабораторії "Дніпролаб" проводить різного роду обстеження та дослідження, а також бере аналізи у дорослих та дітей.
Працює з 08:00-17:00