Гай Ольга Іванівна

Кардіолог
Лікар першої категорії
Кандидат медичних наук
Веде амбулаторний прийом, займається діагностикою, лікуванням хвороб серцево-судинної системи, веде розшифровку функціональної діагностики (ЕКГ, холтер).

Алексей
Ольга Ивановна - отличный кардиолог, наблюдаюсь у нее около года. Улучшение заметны, рекомендую как квалифицированного специалиста.

• НМУ Богомольця 1997 р.
  • 1997-1998 рр. — проходила інтернатуру на базі Київського міського онкологічного центру за фахом "Променева терапія"; онкологія.
  • 2005 рік — пройшла спеціалізацію за фахом "Кардіологія" в КМАПО імені П. Л. Шупика.
  • 2006 — 2009 рр. — навчання в очній аспірантурі за фахом "Кардіологія" в ННЦ "Інститут кардіології імені М.Д. Стражеско".
  • 2011 рік — захистила кандидатську дисертацію на тему: "Використання телемедичних технологій моніторингу ЕКГ при веденні хворих з фібриляцією і трепетанням передсердя".
Схожі спеціалісти:
Кардіолог, терапевт, лікар сімейної медицини
Кардіолог, лікар екстреної медицини, остеопат, лікар народної та нетрадиційної медицини
Кардіолог, терапевт, УЗД-спеціаліст