Діагностичні центри Івано-Франківська

Рентгенівський знімок (цифровий) 40 грн.
МСКТ головного мозку без контрастного підсилення 1000 грн.
Ультразвукова діагностика А сканування 100 грн.
Знайдено 11 клінік

Марія
Дякую п.А.Совві і його команді за професіоналізм в роботі з хворим. Також вдячність усьому медперсоналу за людяність, турботу .
Юлія
Нещодавно в клініці відновлення зору Анатолія Совви у Івано-Франківську спеціалісти провели мені операцію лазерної корекції зору. Результат був чудовий, операція пройшла успішно і бачу тепер прекрасно. Дуже дякую лікарям цієї клініки за професіоналізм, гарний сервіс і якість операції. Щиро рекомендую, операція безболісна та вартує грошей, щоб добре бачити!
Світлана
Довго вагалася і боялася робити лазерну корекцію.Все ж таки зробила. Все було швидко і професійно. Дякую Богу і лікарям , що повернули мені зір. Буду рекомендувати центр відновлення зору А. Совви усім знайомим.
Іра
Дуже вдячна клініці за вдало проведену операцію. Мала 15% зору, а тепер маю 100%. Вічливий і турботливий персонал. Кваліфіковані лікарні, справжні майстера своєї справи. Щиро вдячна що повернули мені зір.
Робила лазерну корекцію у вересні 2020 р. Дуже хвилювалася, та дякувати Богу, усе пройшло добре. Про такий результат я лиш могла мріяти. Дякую професору А.Совві, який оперував, за його професіоналізм. Також щиро вдячна усьому персоналу центру, зокрема лікуючому лікареві О.Соболевській. Тут працюють справді компетентні спеціалісти та професіонали своєї справи. Адміністратори привітні та людяні і готові завжди допомогти. Буду рекомендувати Центр відновлення зору усім знайомим.
Дарина
Завжди лякало, щоб лікарі нічого не натворили з очима. Але тут я спокійна за це. Пройшла лікування, стала краще бачити. Дуже вдячна за допомогу лікарів та роботу всього центру!
9,6
Івано-Франківськ вул. Незалежності, 65
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" в Івано-Франківському займається лікувально-діагностичною діяльністю, допомагає пацієнтам повернути якість зору. Центр акредитований як медичний заклад вищої акредитаційної категорії, має міжнародні сертифікати. У центрі працюють кваліфіковані спеціалісти, лікарі-офтальмологи, хірурги.
  • Ультразвукова діагностика А сканування 100
9,2
Івано-Франківськ, м. Коломия, пл. Вічевий Майдан, 1/2
9,1
Івано-Франківськ вул. Медична, 15
Прикарпатський діагностичний центр "Євроклінік" – лідер серед закладів охорони здоров’я, місія якого надавати висококваліфіковані медичні послуги кращих європейських стандартів. Центр спеціалізується на проведенні досліджень КТ, МРТ та сцинтиграфії (ОФЕКТ/SPECT).
  • Додаткові зрізи суміжних ділянок: МРТ поперекового відділу хребта 750
  • МРТ м’язів проекції тазу 2 700
  • МРТ кульшових суглобів 2 700
  • МРТ колінного суглоба 2 800
  • МРТ гомілково-ступневого суглоба 2 700
Медакустика
Івано-Франківськ м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 65
Філія всеукраїнської компанії "Медакустика" в Івано-Франківську — реабілітаційний центр, що пропонує професійні рішення проблем слуху, мови і голосу у дорослих і дітей. Тут надаються послуги з комплексного обстеження слуху, підбору слухового апарату і повного медичного супроводу протягом усього періоду його носіння.
6,1
Івано-Франківськ вул. Грюнвальдська, 23 В
Сімейна клініка "Вест Медікал" надає кваліфіковану медичну допомогу дітям та дорослим за багатьма напрямками, пропонує діагностику, лікування та профілактику захворювань. Серед лікарів клініки гастроентеролог, уролог, судинний хірург, сурдолог, ЛОР, косметолог, стоматолог. терапевт, які мають вищу кваліфікацію, наукові ступені.
  • Нейросонографія 250
  • Кольпоскопія 150
  • ЕКГ 100
Івано-Франківськ вул. Василіянок, 1
Оксфорд Медікал (Oxford Medical) у Івано-Франківську — медичний центр сучасного зразка, який є лікувально-діагностичною установою з широким спектром послуг та командою професіоналів. Медичний центр має ліцензії, сертифікати, всі необхідні документи, які підтверджують відповідність обладнання, діагностичної, терапевтичної роботи, затвердженим світовим...
  • Рентгенографія придаткових пазух носа 385
  • Рентгенографія грудного відділу хребта (2 проекції) 520
  • Рентгенографія шийного відділу хребта (2 проекції) 520
  • Рентгенографія грудного відділу хребта, одна проекція 440
  • Рентгенографія кісток черепа в двох проекціях 440
Івано-Франківськ вул. Черновола, 4 А
Івано-Франківськ вул. Є. Коновальця 23
Медичний центр ФРАНКОМЕД — клініка, що спеціалізується на наданні широкого спектру лікувальних та діагностичних послуг. Новітнє обладнання, кваліфіковані спеціалісти, лабораторна діагностика та комп’ютерна томографія, сучасне поліклінічне відділення і комфортний хірургічний стаціонар — усе для збереження та відновлення здоров’я своїх клієнтів!
  • УЗД лонного зчленування 100
  • УЗД серця плода 300
  • УЗД при двійні 600
  • Фолікулометрія первинна 350
  • Фолікулометрія повторна 250
Івано-Франківськ вул. І. Франка, 17 Б, 1
3,7
Івано-Франківськ вул. Абрикосова, 8
Реабілітаційний центр "Європа" в Івано-Франківську — це медична установа, яка спеціалізується на лікуванні ігроманії, наркоманії та алкогольної залежності. У клініці ведуть прийом наркологи, реабілітологи та психологи.