Діагностичні центри Івано-Франківська

Ультразвукова діагностика А сканування 50 грн.
Рентгенівський знімок (цифровий) 40 грн.
Допплер судин (шиї, ніг, рук) 150 грн.
Електрокардіографія (ЕКГ) 70 грн.
Знайдено 5 клінік

Працюють по:

Олег
Працюю діджеєм у клубі, помітив, що став погано чути. Мені 23 роки, це якийсь жах. Соромно було комусь сказати. Вирішив проконсультуватися з вашим оператором. Все вдалося, рекомендую вас усім.
Наслідком ОРВІ стало погіршення слуха. Професійну діагностику провели ваші спеціалісти. Дуже вдячна вам. Бажаю процвітання вашій клініці, і ше більше філіалів щоб відкрили.
В мене батько лежачий, ще й почалися проблеми з слухом. Дякуюєм лікарям Медакустики що мають змогу виїзджати до пацієнта. Спокійна старість, гарне відношення, чого ж ще бажати?
Віта
Моя дитина соромилася ходити з слуховим апаратом, завжди всі її однолітки сміялися з неї, прийшли до вас. Лікарі підбрали класний слуховий апарат, практично невидимка. Дитина не відчуває себе неповноцінною. Я спокійна тепер за неї.
Дарина
В вашій клініці, на мою думку, саме передове обладнання, раніше, куди б я не зверталася, завжди всьо в них ломалось. Все довго. У вас небо і земля.
Карина
У нашому місті не було аудіометрії. Тепер зявилася, дякуючі вашій клініці. Поряд з домом, записуюсь на прийом по телефону, дзвоню з радістю. Чуйні лікарі і оператори. Прихожу як до себе додому.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,5
Івано-Франківськ вул. Незалежності, 65
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" в Івано-Франківському займається лікувально-діагностичною діяльністю, допомагає пацієнтам повернути якість зору. Центр акредитований як медичний заклад вищої акредитаційної категорії, має міжнародні сертифікати. У центрі працюють кваліфіковані спеціалісти, лікарі-офтальмологи, хірурги.
  • Ультразвукова діагностика А сканування 50
  • Ультразвукова діагностика А/Б сканування 60
Працює з 09:00-18:00
9,5
Івано-Франківськ, м. Коломия, пл. Вічевий Майдан, 1/2
Медакустика
9,3
Івано-Франківськ м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 65
Філія всеукраїнської компанії "Медакустика" в Івано-Франківську — реабілітаційний центр, що пропонує професійні рішення проблем слуху, мови і голосу у дорослих і дітей. Тут надаються послуги з комплексного обстеження слуху, підбору слухового апарату і повного медичного супроводу протягом усього періоду його носіння.
  • Ендоскопія
Працює з 09:00-18:00
Івано-Франківськ вул. Грюнвальдська, 23в
Сімейна клініка "Вест Медікал" надає кваліфіковану медичну допомогу дітям та дорослим за багатьма напрямками, пропонує діагностику, лікування та профілактику захворювань. Серед лікарів клініки гастроентеролог, уролог, судинний хірург, сурдолог, ЛОР, косметолог, стоматолог. терапевт, які мають вищу кваліфікацію, наукові ступені.
  • УЗД органів черевної порожнини 200
  • УЗД серця (ехокардіографія) 200
  • УЗД органів малого тазу 200
  • УЗД сечового міхура 180
  • УЗД нирок 150
3,7
Івано-Франківськ вул. Абрикосова, 8
Реабілітаційний центр "Європа" в Івано-Франківську — це медична установа, яка спеціалізується на лікуванні ігроманії, наркоманії та алкогольної залежності. У клініці ведуть прийом наркологи, реабілітологи та психологи.
Працює з 00:00-24:00
Сб: 00:00-24:00 Нд: 00:00-24:00