Діагностичні центри Івано-Франківська

Ультразвукова діагностика А сканування 50 грн.
Рентгенівський знімок (цифровий) 40 грн.
Знайдено 5 клінік

Працюють по:

Сергій Олександрович
Звернувся в клініку за консультацією уролога. Хочу подякувати Богдану Михайловичу, що допоміг мені вирішити проблему, яка мене довго непокоїла. Гарний спеціаліст, який дуже добре знає свою справу, і дуже уважний лікар, якому не байдужі страждання пацієнтів.
Вадим
Сделали лазерную коррекцию зрения в вашем центре.Через 2 месяца стал значительно лучше видеть. Зрение продолжает улучшаться. Операцией, ценами и отношением очень доволен.
Тетяна
Боялася дуже робити операцію на сітчатці ока, дякуючі богові знайшла в інтернеті ваш сайт і ваш центр. Лікували мене лазерем, не болісно і якісно. Тепер перестала боятися моргати і дивитись на сонце. Дякую.
Лариса Ігорівна
У доньки з кожним роком погіршувався зір, косоокість. Почала втрачати самооцінку, ходила і в вечері в сонячних окулярах. В вашому центрі нам допомогли і не тільки з зором, а ще й психолошічно. Дякуємо всією родиною.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,5
Івано-Франківськ вул. Незалежності, 65
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" в Івано-Франківському займається лікувально-діагностичною діяльністю, допомагає пацієнтам повернути якість зору. Центр акредитований як медичний заклад вищої акредитаційної категорії, має міжнародні сертифікати. У центрі працюють кваліфіковані спеціалісти, лікарі-офтальмологи, хірурги.
  • Ультразвукова діагностика А сканування 50
  • Ультразвукова діагностика А/Б сканування 60
Працює з 09:00-18:00
9,3
Івано-Франківськ, м. Коломия, пл. Вічевий Майдан, 1/2
9,3
Івано-Франківськ вул. Грюнвальдська, 23в
Сімейна клініка "Вест Медікал" надає кваліфіковану медичну допомогу дітям та дорослим за багатьма напрямками, пропонує діагностику, лікування та профілактику захворювань. Серед лікарів клініки гастроентеролог, уролог, судинний хірург, сурдолог, ЛОР, косметолог, стоматолог. терапевт, які мають вищу кваліфікацію, наукові ступені.
  • УЗД органів черевної порожнини
  • УЗД серця (ехокардіографія) 200
  • УЗД органів малого тазу
  • УЗД сечового міхура
  • УЗД нирок
Медакустика
9,2
Івано-Франківськ м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 65
Філія всеукраїнської компанії "Медакустика" в Івано-Франківську — реабілітаційний центр, що пропонує професійні рішення проблем слуху, мови і голосу у дорослих і дітей. Тут надаються послуги з комплексного обстеження слуху, підбору слухового апарату і повного медичного супроводу протягом усього періоду його носіння.
  • Ендоскопія
Працює з 09:00-18:00
3,7
Івано-Франківськ вул. Абрикосова, 8
Реабілітаційний центр "Європа" в Івано-Франківську — це медична установа, яка спеціалізується на лікуванні ігроманії, наркоманії та алкогольної залежності. У клініці ведуть прийом наркологи, реабілітологи та психологи.
Працює з 00:00-24:00
Сб: 00:00-24:00 Нд: 00:00-24:00