Кругляк Євгеній Костянтинович

Хірург
Лікар проводить спостереження та лікування пацієнтів. Ведення амбулаторного прийому та консультація пацієнтів хірургічного профілю. Проведення великої кількості оперативних втручань.
Консультація

Немає відгуків

• 2012-2013 Полтавський державний медичний університет (Українська медична стоматологічна академія)
  • 2013-2018 Національний медичний університет імені О.О.Богомольця Спеціальність: Лікувальна справа
  • 2018-2021 Національний університет охорони здоров'я України імені П.Л.Шупика
  • Спеціалізація за фахом: Хірургія 2021 – дотепер
  • Національний університет охорони здоров'я України імені П.Л.Шупика, здобуття вищої освіти ступеня доктора філософії за спеціальністю: Медицина 222 «Медицина», 14.01.03 Хірургія

Лікар-хірург надає послуги

• Спостереження та лікування пацієнтів.
  • Ведення амбулаторного прийому та консультація пацієнтів хірургічного профілю.
  • Асистенції у відділеннях торакального та загально хірургічного профілів на відкритих операціях (алогерніопластика пахових, умбілікальних та гриж білої лінії живота, герніопластика пахових гриж за Ліхтенштейном, правостороння та лівостороння геміколектомії, лобектомія, атипові резекції легень, гастректомія, операції Гарлока та Льюіса) та лапароскопічних операціях (холецистектомія, трансабдомінальна преперитонеальна алогерніопластика пахових гриж, рукавна резекція шлунку, повздовжня гастроплікація шлунку, шунтування шлунку за Roux-en-Y, крурорафія з фундоплікаціїєю за Nissen, правостороння та лівостороння геміколектомії).
  • Виконання трепан-біопсії лімфатичних вузлів, пункція та дренування плевральної порожнини, ведення післяопераційної рани.
  • Виконання торакотомного та лапаротомного доступів.
  • Виконання амбулаторних хірургічних втручань, лапароскопічної холецистектомії, апендектомії та відкритої апендектомії.
  • Досвід виконання етапів лапароскопічної рукавої резекції шлунку. Первинна та вторинна хірургічна обробка ран. Ведення медичної документації та звітності