Діагностичні центри Києва на м.Контрактова площа

Рентген зуба 80 грн.
МРТ судин шиї 540 грн.
Дуплексне сканування судин шиї (брахіоцефальнихартерій) 600 грн.
УЗД для вагітних 630 грн.
Електрокардіографія (ЕКГ) 250 грн.
Ректороманоскопія 250 грн.
КТ головного мозку 950 грн.
Знайдено 34 клініки

Працюють по:

Сб Нед
Добрый день! С 03.01.22 по 14.01.22 проходила лечение в стационаре и реанимации клиники «Оксфорд Медикал», на ул. Березняковская 30б. Я себя чувствовала очень плохо, и скорая отвезла меня в эту клинику. Скажу честно, что опыта обслуживания в «Оксфорд Медикал» у меня не было, но поскольку было очень нехорошо, согласилась. Отнеслась скептически, и поскольку всегда обслуживалась в «Добробут» или «Медиком», решила, что сейчас снимут острую боль и я перееду в одну из этих клиник. К сожалению мне становилось все хуже и хуже… Я была очень приятно удивлена и клиникой, сервисом, качеством обслуживания, врачи были настолько внимательны и компетентны, что вопрос переезда был быстро снят. Профессиональный подход к моему лечению позволил быстро выйти в позитивную динамику, и выписаться с наименьшими осложнениями для моего организма. А забота и внимание персонала, позволили скрасить пребывание и сделать его максимально комфортным. Клиника небольшая, палат и коек в реанимации не много, это не конвеер, а индивидуальный подход к каждому пациенту. Ежедневный контроль состояния больных как врачебным составом, так и Заведующими отделений и Главным врачом лично. При этом, это не просто утренний обход для формальности, как было в других клиниках, и ты еще попробуй потом спросить, что да как. Это внимание к твоей боли на протяжении всего дня и ночи. Средний медицинский персонал, настолько добр и эмпатичен, с мгновенным желанием помочь, делает пребывание в клинике уютным, с ощущением полной безопасности. Я выражаю огромную благодарность: Жулай Владимиру Викторовичу, Правдолюбенко Ивану Михайловичу, Скопич Олегу Леонидовичу, Сирота Татьяне Петровне, Мудриевскому Богдану Любомировичу, Михальчевскому Петру Семеновичу и всем остальным докторам, которые помогли мне справиться с болезнью и вернуться к детям почти) здоровым человеком!
Ферлей Анжела
Проходила диагностическую колоноскопию с в/в анестезией. Проводил врач-эндоскопист, хирург-онколог АНТОНОВ Е.А. Могу с уверенностью сказать, что процедуру не стоит бояться, тем более у такого приветливого, вимательного и доброжелательного специалиста. Никаких болевых или неприятных ощущений, засыпаешь и просыпаешься, как будто ничего и не было! И конечно же нельзя не отметить мастерство врача анестезиолога, Андрущенко Т.Ю. Энергичная, веселая и располагающая девушка, мастер своего дела! Спасибо, огромное за вашу работу! Девочки на ресепшене приветливые и внимательные! Отличная клиника!
Надежда
Хочу выразить благодарность косметологу Ковтун Кристине Викторовне, за оказанный курс лечения против пигментации SRA-омоложение кожи лица. Несколько лет назад у меня появились пигментные пятна на лице, и по советам разных косметологов я проводила курсы пиллингов, масок, инъекций, покупала дорогостоящие осветляющие сыворотки, но все эти процедуры оказывали слабый мало заметный эффект, а пигментация так и не исчезала. Когда я пришла на консультацию к Кристине, она посоветовала мне более эффективную процедуру курсом SRA-омоложение. В моем случае мне пришлось выполнить по 5-6 процедур курсом зимой в течение 2-3 лет. Но, результат был очень впечатляющим. Уже даже после 1 процедуры пигментации стало немного меньше, улучшился цвет лица. После курса из 5 процедур пигментация значительно исчезла и кожа очень подтянулась, помолодела, посвежевший цвет лица. А после 15 процедур за 3 года кожа стала идеально белой, ровной, очень заметна подтяжка тонуса кожи. Как будто-бы время работает назад. Также, хотелось бы отметить личностные качества Кристины, это умение общаться с людьми и понимание желаний клиента, всегда позитивный настрой и чувство юмора, что тоже не маловажно, когда выбираешь себе постоянного косметолога. Оценка 10 баллов из 5.
Кузьменко Денис Сергеевич прекрасный специалист, рекомендую, после того как побывала у других врачей. Очень деликатный врач проктолог. Лечила у него трещину,без операции. Очень благодарна Богу, что попала к нему.
Галина
Неля Владимировна - очень хороший врач, квалифицированный и внимательный к пациентам. После первого же осмотра, выполнив минимально необходимые процедуры и анализы, обнаружила подозрение на рак. В результате болезнь была поймана на начальной стадии, что позволило быстро сделать операцию. Огромное спасибо.
Ира
Оперировалась по гинекологии у Агабабова. Благодарю бога, что попала к нему. Очень грамотный специалист.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Сеть клиник Viva
Акції
Київ вул. Щекавицька, 36
м.Тараса Шевченко13 5 м.Контрактова площа11 4
Широкопрофільна клініка Viva (Віва) на Подолі розташована у центрі Києва. Зі своїм багаторічним досвідом роботи і з командою професійних лікарів, клініка відкриває свої двері всім пацієнтам, які потребують сучасного підходу до лікування та профілактики гострих і хронічних захворювань за всіма медичними напрямками.
  • Ультразвукова доплерографія судин верхніх кінцівок (артерій або вен) 650
  • Ультразвукова допплерографія судин шиї з проведенням функціональними пробами 980
  • Ультразвукова доплерографія судин верхніх кінцівок (артерій та вен) - (60 хв.) 720
  • Ультразвукова доплерографія судин голови та шиї 910
  • Ультразвукова доплерографія судин нижніх кінцівок (артерій або вен) 650
Працює з 08:00-21:00
Сб: 08:00-21:00 Нд: 08:00-21:00
Київ вул. Глибочицька, 40х
м.Лук'янівська14 6 м.Контрактова площа19 18
Пацієнтам "Оксфорд Медікал" доступні наступні послуги: лікування псоріазу; Комп'ютерна томографія; елос епіляція; лікування головного болю; ведення вагітності; лікування геморою; різні види аналізів; лікування захворювань, що передаються статевим шляхом.
  • Еластографія печінки та органів черевної порожнини 950
Працює з 08:00-21:00
Сб: 08:00-21:00 Нд: 08:00-21:00
Київ вул. Глибочицька, 17 , Лук'янівка
м.Лук'янівська8 7 м.Контрактова площа26 9
CONSILIUM MEDICAL — сучасний багатопрофільний медичний центр, відмінною рисою якого є командне рішення найскладніших клінічних ситуацій. До послуг пацієнтів медичного центру CONSILIUM MEDICAL повний спектр діагностичних, консультативних, лабораторних послуг, а також стаціонар і ультрасучасні методики хірургічних втручань. Мультидисциплінарний підхід і...
  • Дуплексне сканування судин органів черевної порожнини (артерій черевної аорти) 400
  • УЗД грудної клітини та легенів 400
  • Ph-метрія 500
  • ЕКГ (розшифровка) 160
  • Дослідження функції зовнішнього дихання (спірографія) 400
Київ вул. Глибочицька, 17г
м.Лук'янівська8 11 м.Контрактова площа26 11
Медичний заклад "Новий зір" було відкрито в 2004 році. Міністерством охорони здоров'я України центру присвоєна вища категорія. Технічна база постійно поповнюється і оновлюється. Всі витратні матеріали мають європейську та українську сертифікацію. У центрі працюють дев'ять кмн, лікарі вищої та першої кваліфікаційних категорій.
Працює з 09:00-19:00
Іштар — це клініка сучасного зразка, що відкрила свої двері для пацієнтів будь-якого віку. На території медичного центру надають розширений спектр послуг, включаючи інструментальну діагностику. Лікарі регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, що дозволяє впроваджувати на практиці оновлені методики терапії.
  • Гастроскопія 800
  • Гастроскопія (виконує лікар Жуков І.Є.) 960
  • Гастроскопія під наркозом (за узгодженням із лікарем) 1 800
  • Гастроскопія під наркозом (за узгодженням із лікарем)/(виконує лікар Жуков І.Є.) 2 160
  • Колоноскопія 2 000
ADONIS
АДОНІС (ADONIS) — це сучасний хірургічно-діагностичний центр на Подолі, який надає комплексні послуги для пацієнтів з усієї України. На території клініки використовується сучасне технічне оснащення класу "Люкс". Передові технології та регулярне оновлення обладнання спрямовані на отримання якісного результату.
  • КТ пошук метастазів в кістках (шийний, грудний, поперековий відділ хребта, кістки таза, грудна клітка) 1 525
  • КТ верхніх/нижніх кінцівок 1 290
  • КТ суглоба (кульшового, колінного, гомілковостопного, плечового, ліктьового та інших) 1 290
  • КТ кісток тазу (здухвинно-крижовіх сполучень) 1 290
  • КТ однієї анатомічної ділянки кістково-м'язової системи 1 290
Працює з 09:00-21:00
Київ вул. Костянтинівська, 57
м.Тараса Шевченко7 4 м.Контрактова площа11 5
Клініка пластичної хірургії та естетичної медицини "Віртус" - це багатопрофільний медичний заклад, в якому надається низка послуг для вдосконалення зовнішності людини. У центрі працюють такі висококваліфіковані лікарі: гінекологи, урологи, пластичні хірурги, дерматологи, косметологи, дієтологи, ендокринологи. стоматологи, онкологи, мамологи та фахівці з...
  • УЗД м'яких тканин (1 ділянка шкіри) 250
  • УЗД органів черевної порожнини 250
  • УЗД органів малого тазу 250
  • УЗД нирок 250
  • Кольпоскопія 250
Працює з 09:00-20:00
Київ вул. Хорива, 3 А , Поділ
м.Контрактова площа3 2 м. Поштова площа15 8 м.Золоті ворота30 10
Медицинский центр Особливий створений для довготермінового спостереження дітей з народження до повноліття. Здоров'я дитини оцінюється комплексно командою кваліфікованих фахівців. Тут працюють педіатри, неонатологи, логопед, фізіотерапевт, психолог, ЛОР, офтальмолог, хірург, кардіолог, дерматолог та інші вузькі фахівці.
  • Дуплексне сканування судин голови та шиї (дорослі та діти з 6 років) 900
  • УЗД сечового міхура (без визначення залишкової сечі) 400
  • УЗД сечового міхура (з визначенням залишкової сечі) 500
  • УЗД органів малого тазу у дорослих (трансабдомінальне) передміхурова залоза, сечовий міхур з визначенням залишкової сечі 975
  • УЗД кульшових суглобів у дітей (за методикою Графа) на предмет виявлення дисплазії (первинне в МЦ «Особливий») 985
Сб: 08:00-20:00 Нд: 08:00-20:00
Київ вул. Січових Стрільців, 5 Б
м.Контрактова площа10 5 м.Лук'янівська9 4 м.Золоті ворота10 5
Кравченко Медікал Центр надає кваліфіковану медичну допомогу в діагностиці та лікуванні, а також профілактиці патологій зубного ряду, косметологічні та психотерапевтичні послуги, масаж. У клініці працюють досвідчені фахівці вищої кваліфікації.
Працює з 09:00-20:30
Київ вул. Волоська, 51/27 , Поділ
м.Тараса Шевченко8 3 м.Контрактова площа10 3
MyDerm на Подолі — це сучасна клініка, що спеціалізується на діагностиці шкірних захворювань, що лідирує в області діагностики раку шкіри. Профільні вузькопрофільні фахівці, сучасне обладнання.