Матвєєв Роман Миколайович

Флеболог, Хірург, УЗ-діагност, Судинний хірург
лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Лікар займається лікуванням апендициту, варикозу, варикозного розширення вен стравоходу, перитоніту, тромбофлебіту та травм живота. Виконує склеротерапію, тромбектомію, флебектомію та біопсію печінки. Проводить дуплексне сканування артерій і вен кінцівок, УЗД органів черевної порожнини, передміхурової залози та м'яких тканин.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Композитора Мейтуса, 5 р.Голосіївський
Київ ул. Арсенальна, 9/11 м.Кловська166м.Печерська53м.Арсенальна2510

Иванна
Цей лікар консультував мене з приводу моєї проблеми. Все дуже сподобалося, лікар говорить все чітко та по суті. На всі питання відповідає кваліфіковано та з глибоким знанням своєї справи. Дуже рекомендую цього спеціаліста. Кращого не знайдете!
Толя
Тривалий час хворію варикозним розширенням вен нижніх кінцівок. Досить часто консультуюся у цього лікаря. Дуже хороший спеціаліст, подобається абсолютно все, як він веде прийом, як розмовляє з пацієнтами. Таких лікарів ще варто пошукати.
Тамила
Врач от Бога

• 2007 р. — Національний Медичний університет ім. О. О. Богомольця.
  • 2010 р. — Інтернатура за спеціальністю "хірургія" на кафедрі хірургії №2.

• 2018 р. — Інтервенційний ультразвук в хірургії.
  • 2020 р. — Ультразвукова діагностика в мамології.
  • 2020 р. — Клініко-діагностичні особливості медулярної карциноми щитовидної залози.
  • 2020 р. — Ультразвукова доплерографія артерій нижніх кінцівок.
  • 2020 р. — Тромбоемболія легеневої артерії: сучасний погляд на проблему.
  • 2020 р. — Сучасні малоінвазивні методики лікування варикозної хвороби: термальні та нетермальні методи".

• Член асоціації хірургів Києва та Київської області.

Відеопрезентація