Діагностичні центри Одеси

Дуплексне сканування магістральних судин голови 400 грн.
Електрокардіографія (ЕКГ) 200 грн.
УЗД органів малого тазу 300 грн.
МРТ головного мозку (голови) 1300 грн.
Колоноскопія 1300 грн.
Рентген турецького сідла 450 грн.
КТ головного мозку 1000 грн.
Знайдено 57 клінік

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Алина Швец
Каріна Володимирівна - це один з кращих лікарів, даного профілю у нашому місті! Не так давно мені довелося потрапити до неї на прийом. Була під приємним враженням від знань та комунікабельності спеціаліста. Все пройшло чудово! Дякую!
Ирина К.
Спочатку подумала що лікар не дуже, зважаючи на її молодий вік. Але з першої хвилини розмови, я зрозуміла як я помилилася! Спеціаліст просто чудовий, у кращого я напевне не була. Сподобалося абсолютно все! Прийду на повторний прийом!
Свелана
Нічого зайвого не призначає, все по справі, професійно і компетентно. Сервісом задоволена, лікарем в клініці теж, ціни на доступному рівні. У майбутньому буду консультуватися лише в цього фахівця. Однозначно рекомендую лікаря!
Маріна
Пройшла курс лікування у цього лікаря. Що сказати? Як я раніше без неї жила? Наталія Геннадіївна, дякую за атмосферу дружби і підтримки. Тепер спокійно і радісно йдеш на прийом. Дуже щиросердечне ставлення до пацієнтів, як до рідних.
Полина
Дуже хороший лікар. Для мене досить суттєво, що лікар серйозно поставився до моєї проблеми і насправді хотів допомогти, у вирішенні моєї ситуації. Зазвичай лікарі просто призначають лікування і все, а тут підійшли з повним розумінням до моєї проблеми.
Николь
Все пройшло дуже добре. Лікар, дуже кваліфікований. З перших хвилин спілкування, помітно що хороший фахівець, та дуже добра людина. Детально зібрала анамнез, та акуратно провела обстеження. Прийду на повторний прийом. Рекомендую!
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Yanko Medical
9,2
Акції
Одеса вул. Новосельського, 41
р.Приморський
Медичний центр "Yanko Medical" — це багатопрофільна клініка приватного характеру, яка надає комплексне і якісне лікування пацієнтів.
  • Дуплексне сканування черевного відділу аорти з гілками 220
  • Дуплексне сканування вен верхніх кінцівок 340
  • УЗД доплер судин голови та шиї 590
  • Дуплексне сканування судин шиї 320
  • Дуплексне сканування судин нирок 365
Одеса вул. Академіка Вільямса, 59 К
р.Київський
Медичний центр "Медиаком" — це багатопрофільна клініка, яка функціонує вже понад 15 років. У 2014 році вона пройшла комплексне оновлення під найсучасніші стандарти.
  • Дуплексне сканування дуги і черевного відділу аорти, ниркових артерій і магістральних артерій нижніх кінцівок 400
  • Дуплексне сканування судин головного мозку та шиї 400
  • Дуплексне сканування судин голови 250
  • Дуплексне сканування судин нирок 300
  • Дуплексне сканування судин шиї (брахіоцефальнихартерій) 250
Одеса вул. Мала Арнаутська, 56
р.Приморський
Медичний центр "ОН Клінік Одеса" — це багатопрофільний медичний центр, який надає комплексне і якісне лікування пацієнтів. Лікарі клініки проходять стажування за кордоном. Центр в м. Одеса почав функціонувати у 2008 році.
  • УЗД легенів 450
  • Одноплідна вагітність 1-й УЗД скринінг першого триместру (11 тижнів -13 тижнів 6 днів) 700
  • Одноплідна вагітність 2-й УЗД скринінг (18-21 тиждень) 900
  • Багатоплідна вагітність 1-й УЗД скринінг першого триместру (11 тижнів - 13 тижнів 6 днів) 900
  • Багатоплідна вагітність 2-й УЗД скринінг (18-21 тиждень) 1 200
Працює з 09:00-20:00
Медея
8,9
Акції
Одеса вул. Абрикосова, 107
р.Київський
Медичний центр "Медея" — це багатопрофільна клініка амбулаторно-поліклінічного типу. Є частиною мережі однойменних лікувальних установ.
  • УЗД новонародж .: черевна порожнина, нирки 460
  • УЗД новонародж .: вилочкова залоза 400
  • УЗД новонародж.: серце (діти до року) 460
  • УЗД новонародж. Нейросонографія з доплерогр.судин 430
  • УЗД периферичних лімфовузлів (однієї області: шийні, пахові, пахвові і т.п.) 360
Працює з 08:00-19:00
Сб: 09:00-19:00 Нд: 09:00-19:00
8,8
Одеса вул. Жуковського, 33
р.Приморський
Медичний центр "Оксфорд Медікал" — це багатопрофільна клініка, яка надає лікувальну допомогу, використовуючи малоінвазивні методи. Серед фахівців установи - кандидати і доктора медичних наук.
  • УЗД ШКТ 330
Сб: 08:00-20:00 Нд: 08:00-20:00
8,8
Одеса б-р Французький, 26/2
р.Приморський
Клініка Шевченко надає широкий асортимент послуг медичного характеру: дуплексні дослідження, УЗД, функціональна діагностика, лабораторні аналізи, урологія, гінекологія, педіатрія, кардіологія та ін. Все для комплексного обстеження усієї сім'ї.
  • Ультразвукове дослідження щитоподібної залози 400
  • Ультразвукове дослідження молочних залоз 400 280
  • Ультразвукове дослідження органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка) 500
  • Ультразвукове дослідження органів заочеревинного простору (нирки, сечоводи, сечовий міхур) 450
  • Ультразвукове дослідження органів малого таза 500
Працює з 08:00-20:00
Одеса вул. Болгарська, 38 (Міська поліклініка №1)
р.Малиновський
Медичний центр "ЛДЦ МІБС" - це спеціалізована клініка, яка виробляє якісну МРТ-діагностику. Установа почала функціонувати в 2012 році як ще один компонент найбільшій мережі клінік на Сході Європи.
  • МРТ органів малого тазу 1 900
Працює з 07:00-23:00
Сб: 07:00-23:00 Нд: 07:00-23:00
Одеса вул. Толбухіна, 124
р.Київський
Медичний центр "Ібн Сіна" в Одесі надає широкий спектр якісних лікувально-діагностичних послуг не тільки місцевого населення, але і іноземним громадянам з усього світу. Основні напрямки діяльності установи: гінекологія, офтальмологія, кардіологія, неврологія, масаж, ультразвукова діагностика, урологія, ендокринологія та ін.
  • Доплер нижніх кінцівок артері 600
  • Узі органів малого таза трансабдоминально 400
  • УЗД слинних залоз 260
  • УЗД органів черевної порожнини 400
  • УЗД нирок 300
Працює з 09:00-18:00
Одеса вул. Академічна (кол. Піонерська), 1 (оф. 1)
р.Приморський
Клініка "Відродження життя" — це спеціалізований медичний центр, в якому лікарі поєднують стандартну медицину і новітні нетрадиційні методики.
  • УЗД шийного відділу хребта 550
  • Функціональна діагностика (первинна) 950
  • Функціональна діагностика (повторна) 700
  • УЗД органів черевної порожнини (без шлунка) 400
  • УЗД сечовидільної системи 350
Працює з 09:00-19:00
АРТ центр
Одеса вул. Леонтовича, 11 (вул. Бєлінського)
р.Приморський
Медичний центр АРТ надає кваліфіковану допомогу в діагностиці стану внутрішніх органів, проводить комп'ютерну томографію при онкологічних новоутвореннях, пневмоніях, судинних патологіях. Лікарі клініки стажувалися в медустановах Польщі.
  • КТ головного мозку 1 000
  • КТ турецького сідла 950
  • КТ придаткових пазух носа 1 000
  • КТ орбіт 900
  • КТ внутрішнього вуха (скроневих кісток) 950
Працює з 08:00-18:00
Одеса, м. Білгород-Дністровський, вул. Московська, 1
Одеса, м. Біляївка, вул. Московська, 32 (територія Біляївської ЦРЛ)