Неділько Анатолій Анатолійович

Хірург, судинний хірург, флеболог
лікар вищої категорії
Лікар-флеболог, спеціалізується на хірургічному лікуванні варикозного розширення вен. Надає послуги консультативного прийому та огляду. Консультує в якості флеболога і судинного хірурга. Крім флебектоміі, практикує в роботі проведення процедури компресійного флебосклерозирования для лікування варикозу в початковій стадії. Також проводить лазерну коагуляцію судин проти судинних зірочок.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Василя Касіяна, 2/1 м.Іподром84

Виктор
Я рад, что обратился именно к Анатолию Анатольевичу. Такому специалисту не страшно доверить свое здоровье. После проведенного лечения мое здоровье значительно улучшилось. Спасибо.
На консультации произвел хорошее впечатление, буду лечиться у него!
Роман
Теща в восторге от Недилько. Операция по лечению варикозного расширения вен прошла как по нотам, без осложнений.
Илья
Прекрасный специалист в своей области. Рекомендую.
Николай Клодченко
Замечательный специалист, добрый, душевный, отзывчивый человек

• 2008 р. — Вінницький НМУ ім. М. І. Пірогова, спеціальність " Лікувальна справа".

• 2008 р. — науково-практична конференція " Актуальні питання сучасної хірургії" НМУ ім. О. О. Богомольця;
  • 2011 р. — спеціалізація " хірургія" при КНМУ ім. О. О. Богомольця;
  • 2010 р. — III з'їзд судинних хірургів і ангіологів України в Донецькому "ІНВХ ім. Гусака НАМН України";
  • Школа флебологів " Стандарти діагностики і лікування хронічних захворювань вен в новітньому міжнародному керівництві";
  • Семінар " Європейський досвід діагностики і лікування варикозу".

Відеопрезентація

Схожі спеціалісти: