Яцунська Наталія Василівна

Мамолог, УЗД-фахівець
Лікар-мамолог, лікар ультразвукової діагностики, володіє методиками діагностики та лікування онкологічних захворювань молочної залози і новоутворень шкіри, здійснює консервативне лікування доброякісних дисгормональних захворювань молочної залози.

Громовы
Професійний, уважний і чуйний лікар, з хорошим почуттям гумору і позитивним настроєм. Дуже уважно дивиться УЗД, дає адекватні рекомендації. Після обстеження, все було детально пояснено, зрозумілою мовою, без складної термінології.
зеновій
Лікар дуже грамотний, уважна, так само провела повне обстеження. Прийом проходив у добродушній обстановці, не поспішаючи, грунтовно. Видно, що метою фахівця було розібратися в проблемі, допомогти, а не здерти гроші. Усім дуже задоволена.
Сергій
Лікар від Бога дякую Вам за порятунок моєї мами.

• 2015 р. — Київський медичний університет УАНМ, спеціальність «Лікувальна справа»;
  • Інтернатура по спеціальності «Клінічна онкологія», Національна медична академія післядипломної освіти (НМАПО) імені П. Л. Шупика, м. Київ.

• 2013 р. - Курс «Медична дерматокосметологія», Центр естетичної медицини Світлани Чайка, м. Київ.