Діагностичні центри Тернополя

УЗД судин шиї 250 грн.
Ультразвукова діагностика ока А скан 50 грн.
Знайдено 13 клінік

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Ольга Хруль
Колектив клініки працює на найвищому рівні. Все вчасно , злагоджено, професійно. Немає жодних зауважень. Лікарі кваліфіковані і толерантні. Вміють знайти інвідуальний підхід до пацієнта. Результат не заставить чекати. Особливе спасибі лікарю Нестеренко за допомогу і чуйність!) загалом , висока якість за доступну ціну!))
Марія Вітишин
мені сподобалася і атмосфера і обслуговування.робила узд обох колін 250грн.лікар все розказав.його опис збігся з описом лікаря Тхорик О що по Пирогова.тобто професійність лікарів на одному рівні.ціна в Оксфорді краща.чистота і обслуга переважає в Оксфорді.
Mary Marysiuk
Сподобалось:клініка , яка спеціалізується на багатьох відділеннях . Сюди можна звернутися з будь якою проблемою Подобається, що в клініці чисто та охайно, видно і помітно сервіс та стерильність. Робила тут узд, спеціалісти -професіонали своєї справи. Все було швидко та якісно з гарними та приємними емоціями Не треба чекати в чергах Ціни доступні
Yuliia Khoroshova
Сподобалось: Звернулася в Оскфорд Медікал до лікаря трихолога (лікар по волоссю). Єдиний лікар серед відвіданих мною раніше, яка скерувала мене на додаткові аналізи і направила до суміжного спеціаліста, окрім зовнішнього огляду трихоскопом. Поки що найкраще, що я знайшла в Тернополі. Наступного ранку пішла там же здала аналізи, чекаю на результати. Все швидко, якісно, чітко, чисто, доступно і ввічливо. Загальне враження: найкращі! Дуже рекомендую!
Мальвіна
Сподобалось:Чудовий медичний заклад де зібрано багато професійних лікарів. Коли є потреба перевірити стан здоров'я то зачасту йду саме сюди. Запис попередній, тобто в чергах стояти не приходиться, а також нема затримки між часом на який записані та реальним прийомом лікаря. Найчастіше ходжу сюди на УЗД. Була вже в трьох різних уздистів, і кожен складає враження професіонала, якщо били якісь відхилення то зразу пояснювали серйозність чи не серйозність того чи іншого відхилення. Персонал адміністрації дуже привітний. Також день перед візитом вам приходить смс нагадування про запис. Ціни не високі, також наприклад на УЗД є різноманітні акційні пакети, наприклад: органи черевної порожнини, нирки та щитовидки, чи інші, в загальному економія получається приблизно 50-60 грн. Ще при першому візиті вам дають картку пластикову з вашим персональним кодом що полегшує пошук вас у бд. Розміщення на окраїні центру, навпроти бункермузу. Там величезна вивіска тому не проминете ні пішки ні на машині. Також дуже зручно що є місце для паркування. При вході стоять корзинки з чистими та використаними бахілами, тому всередині реально чисто. Є шафи де вам пропонують залишити верхній одяг. У вестибюлі є три дивани для очікування якщо прийшли завчасно, а також полиця з книгами, якщо когось чекаєте. Загальне враження:Я довіряю цьому закладу своє здоров'я, поки мене не підводили. Тому рекомендую.
volodimir.lesckiv
Я лікувався у Оксфорді, і навіть не буду цього приховувати. Ми з моєю другою половиною не могли мати дітей.Зараз зі мною все добре і у нас зявились шанси, все це завдяки лікарю урологу, звати його Кук Руслан. Ми з моєю жінкою дуже багато чим завдячуємо йому. Мені особисто він допоміг!!! як і моїм знайомим, саме через їх рекомедації я потрапив до нього. В Оксфорді працюють спеціалісти, яким не байдужі чужі проблеми.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Акції
Тернопіль вул. Качали, 5
Багатопрофільний медичний центр "Оксформ Медікал" у Тернополі понад 10 років надає пацієнтам послуги з діагностики, лікування та профілактиці захворювань у різних напрямках медицини. Пацієнтів приймають кваліфіковані лікарі: терапевт, гінеколог, уролог, хірург-проктолог, дерматовенеролог, невролог, спеціаліст УЗД та інші.
  • УЗД органів малого тазу (трансвагінольно) 250
Сб: 08:00-20:00 Нд: 09:00-16:00
Тернопіль, просп. С. Бандери, 41
9,2
Тернопіль вул. Мазепи, 28
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" в Тернополі - це складовая мережі медичних центрів, спеціалізований на діагностиці та лікуванні очних захворювань у дітей та дорослих. Центр має вищу акредитаційну категорію. Серед лікарів центру фахівці вищої кваліфікаційної категорії, офтальмологи, катаральні та рефракційні хірурги.
  • Ультразвукова діагностика ока А скан 50
Працює з 09:00-18:00
7,9
Тернопіль вул. Євгена Коновальця, 21
Багатопрофільний медичний центр "Мій лікар" надає широкий спектр послуг з діагностики та лікування за напрямками: кардіологія, неврологія, акушерство та гінекологія, отоларингологія, урологія, проктологія, офтальмологія, стоматологія, хірургія, дерматовенерологія, косметологія, педіатрія.
  • УЗД для вагітних
  • УЗД органів малого тазу
  • УЗД серця (ехокардіографія)
  • Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок
  • Дуплексне сканування аорти та її гілок
Працює з 08:00-20:00
7,8
Тернопіль вул. Шашкевича, 3
Сучасний центр діагностики та лікування "Румед-Т" на Шашкевича надає повний обсяг лабораторних досліджень, УЗД та лікування багатьох хвороб. Серед лікарів, які приймають пацієнтів у центрі — гінеколог, ендокринолог, невролог, уролог, кардіолог, терапевт.
  • Електрокардіографія (ЕКГ) 60
  • УЗД органів черевної порожнини 150
  • УЗД плоду 180
  • УЗД сечового міхура,сечоводів, нирок 120
  • УЗД сечового міхура,сечоводів,нирок, простати 140
Працює з 08:00-19:00
Тернопіль вул. Купчинського, 10
Західно-український медичний центр "МЕВІЗ" спеціалізується в галузі спіральної комп’ютерної томографії. У штаті центру кваліфіковані фахівці-діагности, налагоджена постійна співпраця зі спеціалістами з Німеччини.
  • КТ (комп'ютерна томографія)
  • КТ грудної клітки
  • КТ легенів
  • КТ головного мозку
  • КТ черевної порожнини
Працює з 08:30-17:30
Тернопіль вул. Купчинського, 14
Багатопрофільний медичний центр "Параклід" надає пацієнтам лікувально-діагностичні послуги за напрямками кардіологія, терапія, ультразвукова та функціональна діагностика. Пацієнтів приймають лікарі вищої кваліфікаційної категорії.
Працює з 09:00-18:00
7,7
Тернопіль вул. Р. Купчинського, 14 (поліклініка №2)
Медичний лікувально-діагностичний центр "Румед-Т" на Купчинського відноситься до мережі медичних закладів, займається якісної лабораторною та ультразвуковою діагностикой захворювань. У філії пацієнтів також приймають лікарі — терапевт, ендокринолог, педіатр, гінеколог, уролог, дитячий кардіоревматолог.
  • Електрокардіографія (ЕКГ) 60
  • УЗД органів черевної порожнини 150
  • УЗД плоду 180
  • УЗД сечового міхура,сечоводів, нирок 120
  • УЗД сечового міхура,сечоводів,нирок, простати 140
Працює з 08:00-19:00
Тернопіль вул. Медова, 20
Багатопрофільний лікувально-діагностичний центр "Віасан" надає широкий вибір медичних послуг за різними напрямками. Серед лікарів центру гінеколог, офтальмолог, уролог, кардіолог, дерматовенеролог, отоларинголог, невролог, гастроентеролог, терапевт та інші.
Працює з 09:00-20:00
7,6
Тернопіль вул. Текстильна, 8а
Багатопрофільний медичний центр "Медівіт" почав працювати у 2012 році, займається наданням медичних послуг з діагностики та лікування різних захворювань. Медцентр має поліклінічне, стаціонарне відділення та відділення клінічних досліджень. Серед працівників центру лікарі віщої кваліфікаційної категорії, кандидати та доктора медичних наук, професори, доценти.
Працює з 08:30-16:30
7,6
Тернопіль вул. Шпитальна, 2
Ортопедична медична клініка "Ортоклініка" спеціалізується у наданні лікувально-діагностичних послуг у галузі ортопедії та травматології. В клініці працюють лікарі ортопеди-травматологи вищої, першої та другої кваліфікаційних категорій. Усі фахівці пройшли стажування за кордоном, співпрацюють з колегами з Польщі, Німеччини.
  • УЗД суглобів