Дворянов Володимир Олександрович

Невролог
лікар вищої категорії
Доктор першої кваліфікаційної категорії. Надає послуги в галузі неврології. Веде консультативні прийоми. Займається діагностикою та лікуванням захворювань неврологічного профілю, успішно проводить лікування остеохондрозу, вегетосудинної дистонії, епілепсії, розсіяного склерозу, хвороби Паркінсона та ін.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Василя Касіяна, 2/1 м.Іподром84

Щиро дякую Володимиру Олександровичу! Уважний лікар, який дійсно слухає пацієнта і призначає тіільки потрібні ліки.
Консультации и курс лечения у Вадима Александровича помогли мне более успешно справляться с проблемами вегетососудистой дистонии. Искренне благодарна.
09 квітня '19р.
Хотелось выразить благодарность Владимиру Александровичу ,за помощь оказанную мне.На протяжении 4 лет,мне другие врачи лечили симптомы.До тех пор пока я не попала на приём к Дворянову.Спасибо огромное Владимиру Александровичу,он внимательно изучил мою проблему и назначил лечение,которое реально мне помогло.На приём к неврологу ,так это только к Дворянову.Хороший доктор!

• 1992 р. — Лисичанське державне медичне училище, фельдшерський відділ;
  • 2000 р. — Донецький національний медичний університет імені М. Горького.

• Спеціалізація з неврології в Харківській медичній академії післядипломної освіти ім. О. О. Богомольця.